Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 06:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 22.07.2014 13:22 

Liitunud: 12.12.2005 15:00
Postitusi: 175
Asukoht: Tln/Rakvere
Ergos saab väga lihtsalt, proovige. Ühele sõidukile saab ainult kuuks ajaks ning hind ei ole ulme.

Dellu jutt IF kindlustuse protseduuridest on nagu halb unenägu :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 23.07.2014 08:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
Sõber sõidab Inglismaal ringi Eesti kindlustusega ja pidi ka Ergos tegema. Seda rääkis ka veel, et mingi parema rooliga Evo olevat hiljuti siin arvele saadud.

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 23.07.2014 10:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.04.2006 21:31
Postitusi: 311
Asukoht: tallinn Kristiine
Peale seaduse muutmist saab siin nüüd kõik inglased arvele,aga jaapani omasi ei saa kuna pole Eu.

_________________
E30 cabrio ja E53 Individual , e36 compact California edition. talve driftikas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 23.07.2014 11:08 

Liitunud: 30.10.2005 12:31
Postitusi: 100
Asukoht: Tartu
Just hiljutine kogemus - ostsime UK-st auto ja tahtsin läbi Eesti teha kindlustust. Juba alguses sai öeldud, et pill läheb varuosadeks lõpuks. Ergo saatis pikalt, IF mõtles tükk aega ja siis nõustus. Max 7 päeva 1.9td 66kW (IF-ile sai küll öeldud 81kW kuna kuskilt polnud võimalik välja lugeda) oli 39€.
Kui öelda, et sõidukiga liigeldakse pärast Eesti tulekut edasi ei tohiks suuri probleeme tekkida. Meilt "riskihindaja" suisa küsis, et "Olete ikka kindlad, et selle autoga koju tagasi jõuate?" :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 23.07.2014 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Inglise passis pole jah mootori võimsust, päris hea on näiteks osta VW 1.9 dislat, mida võib olla 66, 74, 81, 85, 96, 110kw (G4, Bora baasil näiteks). Küll aga on olemas Inglise passis mootori number ja selle alguses on mootorikood sees, vähemalt VAGil. Mina muidugi juba mootorikatte, kirja järgi pagassil jne oskan enam-vähem hinnata. Mõnelt olen küsinud ka enne, aga kohati on nii arad seal, et ei väljasta midagi. Olengi alalti küsinud just kolme esimest tähte, mitte kogu koodi. Kunagi näiteks tahtsin ühte autot osta ja olin nõus raha ette kandma, et hoiaks, kuna paypali tal polnud. Küsisin siis IBANi, konto nr-t jne. Selle peale tuli vastus, et ei neid ta küll ei väljasta, Eestis kõik petturid koos. Kirjutasin mitu kirja, et äkki ta seletaks mulle ka, kuidas saan konto numbriga teise inimese kontolt raha kätte, aga hui sealt midagi enam tuli. Kusjuures ei olnud lihtsalt kuulutus vaid võidetud oksjon. Nii see tehing ära jäigi lõpuks. Kusjuures korra isegi on sellega jama olnud, müüja müüs 81kw-sena (üks ainukesi kes paistis nagu teadvat mida müüb), aga pärast passis selgus hoopis 66kw olema. Siis muidugi oli juba hilja, kui ma juba kohal olin ja raha ka ette ära makstud. Õnneks mul oli vaja muidugi asju, mis ei sõltunud Kw-dest.
IF-ile olen mina saatnud wikipedia lingi, kus kirjas kui võimas on ja viite mootorikoodile (passist pildil ju näha).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 24.07.2014 23:16 

Liitunud: 03.04.2006 12:22
Postitusi: 20
Asukoht: Viljandi-Vantaa
Eile sai tuldud üle poola.Omajagu oli neid UK nr. igasugu masinaid tulemas - minemas kuhugi.Hinnatöus olemas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 24.07.2014 23:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Ma pakuks, et igasugu Poolakad jne käivad kodus külas ka, sest paljud autod on siiski rahvast täis ja kaupa ka. Ei saa loomulikult välistada, et optimeeritakse käike, on isegi foorumi rahvale teinekord Saksast üht-teist kaasa korjatud, aga ikkagi vaevalt kõik sinna jäävad, ilmselt liigub neid siiski tagasi ka .

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 24.07.2014 23:42 

Liitunud: 29.08.2010 21:46
Postitusi: 89
Olen kuulnud sellist juttu, et lastakse ringi UK nr autoga ilma kindlustuseta kuna Eesti politsei ei saanud seda kontrollida, ainuke asi et kui pauku panna siis sitasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 24.07.2014 23:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Kuidas sa seda ette kujutad, välismaa number annab sulle mingi saadiku puutumatusse? Politsei paneb vilkurid tööle, suunab su teeäärde ja siis on juba sinu mure neile tõestada, et sul kõik korras. Ega see, et Eestis lube ja muid auto pabereid kaasas kandma ei pea, ei tähenda et see kehtiks ka mitte Eesti registris olevale sõidukile. Sinu ülesanne on ikka tõestada, et autoga on kõik korras, mitte politsei. Kuigi jah, ka mind on peale Eesti piiri kinni peetud ja auto dokumente ja kindlustust kontrollitud. Ütlesid ka, et neid andmeid me ei näe ja seetõttu ka kontrollime. Pärast veel küsisid, et kas ma tõesti ikka ostsingi sellise isiku käest, kes omanik. Nimi oli miski "9/11 lenduri" laadse oma. Ütlesin, et jätab jumala külmaks, Tallinnasse jõudes läheb kohe juppideks.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 25.07.2014 15:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2006 00:48
Postitusi: 911
Täiesti OT aga puht huvi pärast, on sealt UK-st midagi ägedat tuua ka mõtet? St millega see jauramine ära tasuks. BMWe36 M3 oli vahepeal popp, aga need lapati ka enamus tehnikaga ümber muudele keredele. Aga mingi parempoolse rooliga auto, mida vasakpoolse rooliga ei ole tehtud või on oluliselt kallim. Kunagi oli Skyline teemas, aga kas see enam on mingi tahetud masin? Või on veel midagi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 25.07.2014 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.02.2013 19:44
Postitusi: 301
Asukoht: Võru
Skailainid, suprad ja üldse japsid on teemas ikka. Lihtsalt nad nii kallid, et enamus striitreisserid neid osta ei jaksa.

_________________
Siis kui on pideva joonega parkimiskoht maha märgitud, tohib seda ületada ainult driftimiseks!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 26.07.2014 13:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2004 11:14
Postitusi: 253
Asukoht: Sverige
Skyline nüüd küll ulme summasid ei maksa. Endal käib aeg-ajalt mingi loll uitm6te, et oleks hädasti tarvis teist...

M6ni hinnanäide:
http://www.blocket.se/ostergotland/Bred ... ca=1_9&w=3
http://www.blocket.se/klippan/Skyline_r ... ca=1_9&w=3

_________________
Tomorrowland kirjutas:
jaah nagu enamik siinsed poleks võlgu vms? Hah, naljadtilgad oma liisingute ja muude asjaega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 26.07.2014 16:07 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Mõnd levinud saiti teab keegi UK autoturu kohta. (Auto24/mobile.de stiilis)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 26.07.2014 20:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.03.2010 15:19
Postitusi: 541
Asukoht: Kohtla-Järve/Tallinn
eestis vurab mingi uk numbritega skyline ka ju pikemat aega ringi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: UK numbritega liiklemine
PostitusPostitatud: 26.07.2014 21:00 

Liitunud: 07.10.2009 15:40
Postitusi: 16
ghozt kirjutas:
Mõnd levinud saiti teab keegi UK autoturu kohta. (Auto24/mobile.de stiilis)


Auto24/mobile.de stiilis:
http://www.autotrader.co.uk
http://www.pistonheads.com/classifieds/used-cars

Soov.ee stiilis:
http://www.gumtree.com

_________________
http://veljepood.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7