Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 09:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 22.05.2009 17:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
InterFace kirjutas:
et kui päris naist pole?
siis on alati ilge hunnik niisama sattelliite :)


+1 :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 22.05.2009 18:15 

Liitunud: 27.09.2007 13:48
Postitusi: 598
Asukoht: Tallinn
InterFace kirjutas:
et kui päris naist pole?
siis on alati ilge hunnik niisama sattelliite :)



Tahaks ka nii. :lol

_________________
Ole mõnus!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 23.05.2009 15:47 

Liitunud: 16.10.2008 23:00
Postitusi: 57
hollow kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Samas kui naine on auto"pede" siis on see ilgelt cool siin teemas, aga kui mehest saab naise austaja ja tema pesufetish, ehk et siis koos shoppamas ja naisele rõõmu valmistamas, mis sellisest teemast arvatakse ?

Marko, ma arvan, et sa tead ju ise ka, et enamik kutsub neid mehi kes naisega pesupoes shoppamas käivad.... kuidas see J.O.K.K. ütlus oligi... seksuaalvähemuseks... teisisõnu... pedeks... aga see on enamuse arvamus, mis ei ole küll alati tõda, aga siiski enamuse arvamus loeb.

Ise ei käi sellistel shopingutel smas ei ole ka midagi nende vastu kes käivad ja teavad moest vähe rohkem kui iga suvaline õlinäpp

Kahju jah, et selline madalalaubalisus massides on .. Kui mees kulutab riietele vähe rohkem raha ja tahab üldiselt natuke stiilsem/moekam välja näha, siis "enamus" näitab näpuga ja itsitab. Ja mismõttes, et loeb "enamuse" arvamus, kelle IQ ei küündi üle oma jalanumbri ning silmaring piirdub mingisuguse õmblusmasinaks sõidetud rondi kapotialusega?

Lisaks veel naisega koos pesu ostmine? No mismõttes, et selles midagi halba on .. Väga hea ju, kui naine paneb õhtul selga pesu, mille te koos valisite .. et noh, ehk siis püsib need 15 minutit püsti ka või kuidas ..

_________________
Middle finger in the air for everybody to see.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 23.05.2009 15:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2006 12:48
Postitusi: 432
1:0 Heiksile :(


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 23.05.2009 15:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 11:48
Postitusi: 789
Asukoht: Espoo
hheix kirjutas:
.. Väga hea ju, kui naine paneb õhtul selga pesu, mille te koos valisite .. et noh, ehk siis püsib need 15 minutit püsti ka või kuidas ..

Kui ma sulle ausalt nüüd ütlen, siis mul püsib kauem, kui mul naisel ei ole riideid seljas, kui siis kui tal on... maitse asi muidugi (ütles kukk ja nokkis sitta edasi)...

Endal on 1 olnud, kes ikka ronis kapoti alla, et õlivarrast välja rebida, teised on ikka sellised, et üritustel käisin ka üksi, kuna vägivalda naisterahvaste vastu ei meeldi kasutada... tegelt üldse ei meeldi.

_________________
1x 1.6 16v


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 23.05.2009 16:06 

Liitunud: 16.10.2008 23:00
Postitusi: 57
sierra kirjutas:
hheix kirjutas:
.. Väga hea ju, kui naine paneb õhtul selga pesu, mille te koos valisite .. et noh, ehk siis püsib need 15 minutit püsti ka või kuidas ..

Kui ma sulle ausalt nüüd ütlen, siis mul püsib kauem, kui mul naisel ei ole riideid seljas, kui siis kui tal on... maitse asi muidugi (ütles kukk ja nokkis sitta edasi)...

It's called foreplay, women kind of like it and it's doesn't hurt men either, it might even boost the whole thing for both. :)
Aga see kaldub juba teemast kõrvale ..

_________________
Middle finger in the air for everybody to see.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 31.05.2009 21:21 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Paar naistuttavat on küll kes kohe suure entusiasmiga kuulavad kuidas sai roolilatti või pidurisilindrit vahetatud. Mõnus vaheldus :)

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 03.06.2009 00:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.07.2008 21:47
Postitusi: 84
Samas naine, kes naerab su välja, kui sul micra on... ok. see selleks.
Muidugi on lahe, kui naised midagi viitsivad nokitseda ja natukene tõmmelda ka auto kallal, kui vaja on. Meiel on asjad nii, mina timmin auto kallal ja hoolitsen, et see sõidaks, neiu aga peseb=) Ka väga mõnus=D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7