Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 17:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 12:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Eelmine aasta sain 3 trahvi kiiruse ületamise eest. Selleks aastaks ostsin endale õnneks diisel Mondeo, ehk nüüd saab ilma trahvideta hakkama :D

Samas trahvid võiks tõusta hoopis joobes või ilma juhiloata juhtimise eest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 12:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
Looda sa, et disla sind trahvidest päästab. Endal võeti ka eelmine aasta kiiruseületamise eest load hoiule ja liiklen juba 3 aastat stabiilselt diiselpillidega.

Aga uuest aastast hakkan eeskujulikuks liiklejaks :auto


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 13:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.12.2008 12:22
Postitusi: 1827
Asukoht: Tallinn Mõigu
mendid on jah väga tähenorjaks hakanud
kõik vead leiavad ülesse ja kui millegi eest pole näkku panna siis millegi eest ikka on
siuke tunne et ei viitsigi enam autoga sõita varsti ei jaksa lubada enam :D
trahve niigi palju kaelas kui natuke veel siis ei ole mõtet enam maksta nagu neid.

_________________
Duubzu Motors Oü
http://jaguar-club.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 15:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2004 21:25
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn
Lahe oleks kui näiteks Gumball sel aastal läbi Eesti sõidaks... meie politseid ja riigiisad saaks krambid aga mitte sentigi lisatulu :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 16:23 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2003 16:27
Postitusi: 184
Asukoht: Tartu
Ei oska nutta ega naerda sest nii mõnedki korrad viie kohalise summa vaid kiirust ületades välja maksnud. Kas nüüd pannakse 1 null veel lõppu?
Tahtsin just öelda, et ühest otsast nagu tore, et keegi äkki tõesti suudab jalga kergemaks teeselda ja endisest tapjast saab maanteetropp aga mõtlesin ümber selle toreduse teemal sest seda ju ei juhtu, et küürakas taas sirgelt käima hakkab. Kardan, et ka minu sugust trahviga ei paranda


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Oot mis see maksimum siis nüüd ongi..? Ning karistus määratakse ikka kahes osas?
Tublimatele siis Rahaline karistus pluss Arestimaja?
Kui jah, siis debiilsus, ning seismajäämine küll pinget ei paku.

Aga riigil vaja kuidagi raha ju teenida tasa, on meil seda miinust ikka omajagu kanda...

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 16:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 21:39
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
Ma usun, et kui see jama siin samamoodi jätkub, pakin aasta-paari pärast oma asjad & alustan uut elu mõnes normaalse kliimaga normaalses riigis - olgu selleks siis USA, Hispaania, Austraalia vms :D
Kuidas need debiilikud ometi aru ei saa, et kui kõikvõimalike maksude / karistustega ajuvabadesse kõrgustesse jõutakse, kolivad inimesed lihtsalt minema... sinna kus makstava hinna eest saadav teenus on kordades kvaliteetsem.

Lauri @ valib järgmisel korral Keskerakonda, Ansip l**s põlegu põrgus :kill

_________________
W12


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 17:15 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Ma nüüd ei mõista seda asja, et on suur häda, et a la lendad 70 märgi alt 8x kiirusega sisse. On siis raske enne seda natuke pedaali vajutada? Jah, ma pole ise ka mingine moraalijünger ning olen ise ka kiirust ületanud, kuid kui teate kuidas käituda, et mitte vahele jääda, no siis pole ju probleeme. Möödasõitudega on tõesti nutune lugu, siin ei aita kahjuks miski. Igasuguste E tähe otsimiste mõttest ei saa mina aru, mõttetu täiesti. Tõkisking on tõkisking ja vsjoo, aga noh, ostan automaailmast 25kr tükist omale kaks tõkiskinga ning rahu majas ning keegi ei saa näkku panna. Ma kohe meelega enda ronti kogunud kõik vajalikud asjad, et keegi ei saaks näkku panna :D

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 18:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
tr22nsmees kirjutas:
Ma usun, et kui see jama siin samamoodi jätkub, pakin aasta-paari pärast oma asjad & alustan uut elu mõnes normaalse kliimaga normaalses riigis - olgu selleks siis USA, Hispaania, Austraalia vms :D
Kuidas need debiilikud ometi aru ei saa, et kui kõikvõimalike maksude / karistustega ajuvabadesse kõrgustesse jõutakse, kolivad inimesed lihtsalt minema... sinna kus makstava hinna eest saadav teenus on kordades kvaliteetsem.

Lauri @ valib järgmisel korral Keskerakonda, Ansip l**s põlegu põrgus :kill


+1 eesti nii **** koht eluks niivõinaa. Saksamaa, Itaalia, USA. Norm kliima ning hinnad samad, samuti kiirteed :burnout :burnout


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 18:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 22:19
Postitusi: 595
Asukoht: Tallinn
VW kirjutas:
+1 eesti nii **** koht eluks niivõinaa. Saksamaa, Itaalia, USA. Norm kliima ning hinnad samad, samuti kiirteed :burnout :burnout


Nii räägivad ainult inimesed, kes pole kunagi mujal kui Eestis elanud. Turistina Euroopas käies muidugi ei puutu kokku kõiksugu jamadega, aga kohapeale kolides avastad peagi, et pole seal teisel pool see muru rohelisem midagi.

USAs ntx jebib politsei täpselt samamoodi kui meil, linnas on trahvi üsna kerge saada ka +5mph eest. Ja enamuses osariikides iga "moving violation" (ehk siis sõitmise käigus tehtud liiklusrikkumised, valesti parkimine sinna alla ei lähe) lööb su niigi kirve liikluskindlustusmakse veel kirvemaks. Ja kui kogemata midagi valesti ütled politseinikule või lihtsalt nägu ei meeldi, oled näoli asfaldil, sealt edasi kongis ja hommikul kohtuniku juures.


Indrek,
elanud USAs ja Taanis


Viimati muutis tfr, 24.12.2008 18:29, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 18:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
trykmann kirjutas:
Ma nüüd ei mõista seda asja, et on suur häda, et a la lendad 70 märgi alt 8x kiirusega sisse. On siis raske enne seda natuke pedaali vajutada? Jah, ma pole ise ka mingine moraalijünger ning olen ise ka kiirust ületanud, kuid kui teate kuidas käituda, et mitte vahele jääda, no siis pole ju probleeme. Möödasõitudega on tõesti nutune lugu, siin ei aita kahjuks miski. Igasuguste E tähe otsimiste mõttest ei saa mina aru, mõttetu täiesti. Tõkisking on tõkisking ja vsjoo, aga noh, ostan automaailmast 25kr tükist omale kaks tõkiskinga ning rahu majas ning keegi ei saa näkku panna. Ma kohe meelega enda ronti kogunud kõik vajalikud asjad, et keegi ei saaks näkku panna :D

Kui näed 70 märki kaugelt... Aga mõnes kohas näed seda märki 5meetrit ennem ainult...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 18:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
tfr kirjutas:
VW kirjutas:
+1 eesti nii **** koht eluks niivõinaa. Saksamaa, Itaalia, USA. Norm kliima ning hinnad samad, samuti kiirteed :burnout :burnout


Nii räägivad ainult inimesed, kes pole kunagi mujal kui Eestis elanud. Turistina Euroopas käies muidugi ei puutu kokku kõiksugu jamadega, aga kohapeale kolides avastad peagi, et pole seal teisel pool see muru rohelisem midagi.

Indrek,
elanud USAs ja Taanis


Ei viitsigi vaielda, aga elu ja muru ON rohelisem mujal :wink: Mitte küll igal pool, aga on !
Eesti on julgelt politseiriigi suunas ! Saaks selle piskugi veel rahvalt kätte ... masendav

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 18:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 21:39
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
tfr kirjutas:
VW kirjutas:
+1 eesti nii **** koht eluks niivõinaa. Saksamaa, Itaalia, USA. Norm kliima ning hinnad samad, samuti kiirteed :burnout :burnout


Nii räägivad ainult inimesed, kes pole kunagi mujal kui Eestis elanud. Turistina Euroopas käies muidugi ei puutu kokku kõiksugu jamadega, aga kohapeale kolides avastad peagi, et pole seal teisel pool see muru rohelisem midagi.

USAs ntx jebib politsei täpselt samamoodi kui meil, linnas on trahvi üsna kerge saada ka +5mph eest. Ja enamuses osariikides iga "moving violation" (ehk siis sõitmise käigus tehtud liiklusrikkumised, valesti parkimine sinna alla ei lähe) lööb su niigi kirve liikluskindlustusmakse veel kirvemaks. Ja kui kogemata midagi valesti ütled politseinikule või lihtsalt nägu ei meeldi, oled näoli asfaldil, sealt edasi kongis ja hommikul kohtuniku juures.


Indrek,
elanud USAs ja Taanis


Usun sind täiesti - samas saab keskmine inimene seal vähemalt 1,5x kõrgemat palka kui meil, seega teenid vastavalt rohkem ka oma firmadega.
Lisaks sellele on seal ükskõik millisele tootele/teenusele turgu rohkem kui meie konnatiigis.
USAs elades on suur pluss ka see, et tehnika, autod, rehvid-veljed jms sarnane on vähemalt 2x odavam kui meil ning selleks, et inimesed saaksid ennast mujal välja elada kui linnaliikluses on mikimaal ka mingi elementaarne kogus autospordi harrastamiseks vajalikke ehitisi (ringrajad, autodroomid, dragi rajad jms).
Kindlasti ei ole seal kõik nii roosiline nagu filmidest/pildilt paistab, kuid normaalsesse osariiki (kus ei sallita neegreid, homoseksuaale jm värdjaid) kolides on seal elu kindlasti lillelisem kui meil siin.

_________________
W12


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 19:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.03.2005 10:30
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu
Ma nüüd ei saa aru, mind näiteks ei sega, et trahvid tõusevad, sest ma olen normaalne liikleja, kes arvestab teistega ja ei riku seadust. Pasundavad aint need, kes teevad seda, mille eest on võimalik trahvi saada, olen ka mina saanud, aga tunnistan,et ma ise eksisin, kuigi kogemata, aga Politseinik tegi oma tööd ja ei süüdista teda, vaid ennast, et ei olnud piisavalt tähelepanelik.
Kes arvab, et mujal maailmas ei saa trahvi, siis eksite rängalt, Eestis on trahvid veel kaunis taskukohased, võrreldes muude kohtadega, kes pole käinud ja ei tea, siis ei ole mõtet rääkida.
Keegi ei sunni Teid, austatud kodanikud, kiirust ületama, ega tegema midagi muud, mille eest on ettenähtud karistus, Te teete seda vabatahtlikult ja teadlikult, nii, et ei maksa viriseda. Seadused on tehtud kaitsmaks ennast ja teisi ja uskuge, mulle meeldib kiirus, aga peab endale teadustama, et see on ohtlik nii endale, kui ka teistele, nii, et makske, kuis jaksate, sest minuarust võiks trahvid veel suuremad olla, sest siis hakatakse mõtlema. Olen elanud maal, kus lähed kinni esimesel korral, kui jääd vahele raskes joobes(üle 1,5) juhtimisega. Trahvid on seal teistegi asjade eest väga suured ja uskuge, et seal on nõmedalt rahulik liiklus, sest kõik teavad, et rikkumine tagab kopsaka trahvi. JA paljud on tänu sellele vb ellu jäänud.

Rahulikku jõuluaega soovides

Holari


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 24.12.2008 19:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
tr22nsmees kirjutas:
tfr kirjutas:
VW kirjutas:
+1 eesti nii **** koht eluks niivõinaa. Saksamaa, Itaalia, USA. Norm kliima ning hinnad samad, samuti kiirteed :burnout :burnout


Nii räägivad ainult inimesed, kes pole kunagi mujal kui Eestis elanud. Turistina Euroopas käies muidugi ei puutu kokku kõiksugu jamadega, aga kohapeale kolides avastad peagi, et pole seal teisel pool see muru rohelisem midagi.

USAs ntx jebib politsei täpselt samamoodi kui meil, linnas on trahvi üsna kerge saada ka +5mph eest. Ja enamuses osariikides iga "moving violation" (ehk siis sõitmise käigus tehtud liiklusrikkumised, valesti parkimine sinna alla ei lähe) lööb su niigi kirve liikluskindlustusmakse veel kirvemaks. Ja kui kogemata midagi valesti ütled politseinikule või lihtsalt nägu ei meeldi, oled näoli asfaldil, sealt edasi kongis ja hommikul kohtuniku juures.


Indrek,
elanud USAs ja Taanis


Usun sind täiesti - samas saab keskmine inimene seal vähemalt 1,5x kõrgemat palka kui meil, seega teenid vastavalt rohkem ka oma firmadega.
Lisaks sellele on seal ükskõik millisele tootele/teenusele turgu rohkem kui meie konnatiigis.
USAs elades on suur pluss ka see, et tehnika, autod, rehvid-veljed jms sarnane on vähemalt 2x odavam kui meil ning selleks, et inimesed saaksid ennast mujal välja elada kui linnaliikluses on mikimaal ka mingi elementaarne kogus autospordi harrastamiseks vajalikke ehitisi (ringrajad, autodroomid, dragi rajad jms).
Kindlasti ei ole seal kõik nii roosiline nagu filmidest/pildilt paistab, kuid normaalsesse osariiki (kus ei sallita neegreid, homoseksuaale jm värdjaid) kolides on seal elu kindlasti lillelisem kui meil siin.


Minu jutt ei ole kindlasti nö. Turisti inimese jutt. Pole küll USA's ning Taanis käinud. Kuid olen pikemat aega viibinud Itaalias. 2a jooksul polnud ma näinud mitte ühtegi politseinikku kiirust mõõtmas. Seal kus kaamerad, aeglustub kogu kolonn ning hiljem tõstetakse kiirust jällegi juurde. Trahvid on samas suurusjärgus kui Eesti omadki, ning alkoholi sisaldus veres on samuti lubatud.
Toit on samas suurusjärgus kui Eestis, kütus on 1.20eur.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7