Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 09:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
oopc kirjutas:
Milleks mina pean teadma ,et mis asi on app ,nahka see minusse puutub-ma lihtsalt kirjeldan olukorda,mitte sõima siin kedagi ega laida kellegi valikuid.Tore kui inimesed onn rahul ja õnnelikud-mind nutikas teeb kurvaks ja õnnetuks.Netti sain aga pull kuidas paljud inimesed koguaeg nendega surfavad ja nüüd mõistan ,et miks mõned ei taha suuri pilte arvutis näha või ,et pildi kõrva ltekste ,sest see on juba higistama panev ettevõtmine sellega ennast kurśsi viia läbi nutika.


Sa ei peagi teadma mis on app kui sa seda ei tea siis sa ei saa ka sellest puudust tunda. samas kui asi endale ikka selgels teha siis on ikka väga hea kuskil kasv6i tööjuures kraavi kaevates väga hea streetrace foorumissepostitada.v6i kui seda ka ei oska siis niisama poosetada samas on vahepeal ka huviatv nääppida siis äkki laksab välja mis see app on siis on põhim6tteliselt asjastveel rõõmu juures.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:29 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mul tekkisid ekraanile mingi kiri WLAN ja mingi huinja sellega aga ok-nüüd olen saanud juba netis olla aga krdi looma tunne oli.Mingit koolitust e ihakak ka läbi elama ,et mingit huinjad kasutada või raamtut selle kohta lugema ja e itaha uskuda ,et andekamd inimesed kelle aeg on väga kallis viitsivad selliste jamadega tegeleda .Ostavad lihtsalt et uhke asi ja helsitavad.No tõesti Jüri MÕis või keegi ,et surfab selle huinjag netis võ iteeb tööd ,kasutab GPS-i-tasku lampi.Mõis läheb autosse ja ütleb kuhu tahab ja siis hakkavad asjad juhendama kuhu keerata,mitte põrnitse tikutoosi pealt sipelga kakki.Olgu peale sõbrad.
Mina järelikult pole elktroonika inimene,huviline,armastaja kuigi omada ju võib ,sest väga vahet poel millega helistad kuigi ega nendega helsitada pole minu jaoks ka mingi lust kuigi koguaeg ei mulise ka ja seda enam koguaeg kaasas kanda tellsit või slelega rääkida.
See on pluss ,et nende telliste sisse on pressitud igasugu kräppi ja see on kõik.nad suruvad neisse veel kõike.
Mul oleks näitkes ainult ühte kindlat asja netist vaja kontrollida ja see on ka nus.Et ma ei peaks kogaeg kuhugi laua arvuti taha minema selleks.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Just nii kui sa jyrim6is pole sis sa vaatad seda sipelga kakki tikutoosist ja kui ikka on see sipelga kakk edasi sisi loed õpetust niikaua kuni sipelga kakk muutub gepsu ekraaniks v6i sr. foorumiks. Ja kõik koguaeg taskus kaasas.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Peab mainima, et ka mu vanaemale oli mobiili kasutamist kergem selgeks teha kui oobikule...

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
jah, teed linnas eksklusiiv sõidukitest pildid, kohe automaatselt laeb kusagile veebi albumisse ja pärast paned lingid flash-teemasse. lihtne.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Ei no kui ta põhimõtteliselt õpetust ei loe ja kui nupp niisama ei noki , siis paneb ika kiruma küll. Kõigil on ja kiidavad , aga ise kasutada ei saa ... Ei oska.

Tavaliselt on iga lutsuga karbis kaasa mingi lühike tutvustus voldik , mis näitab põhi nupud (ikoonid) ja funktsioonid ära .

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
ehh jah... sellest olekski pidanud alustama kogu seda juttu, et tehnoloogia on hirmutav.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
See on nagu see mõistujutt kus Rebasel on viinamarjad hapud- Oops ka asjani ei küündi siis hakkab maha tegema.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:54 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mind huvitab näiteks ,et kui palju kasutavad andekad inimsed nutitelefoni mingeid võimalusi ja kui tihti näiteks.Tore ja huvitav oleks teada.Juba sesmõttes ,et kontoris on nagu lipsuga valge inimeneautos juhatab gpsiga auto ja no mis häkkimist väga autos on ,pealegi ,et autos ei tohigi näppida.Just ,et see ka näiteks nimi nutitelefon ja lapsed,et kuidas need koos käivad.
Minule kõlab nutitelefon kui asi mida kasutavad nutikad ja andekad inimesed-antud juhul mind paneb kõigerohek mõtlema see aksutusmugavus ,et ma ei kujuta ,ette kus keegi tipus olev andekas inimene näpib selle tikutopsi peal olevaid sipelga pabulaid näiteks ja seda veel koguaeg vajades näiteks.kasvõi ,et mina linnas tahaks kohe street foorumisse kribada ja see tundub minule hetkel absurd jah see on võimalik aga ...
To killer jah ma tunnistan ,et ehk ma ei küündi aga huvi pakub see värk ,et mis ja kuidas ja miks jne .
Mul on lihtsalt raske mõista seda värki suuresti ,väljaarvatud jah selles olukorras kui on tõsiselt vaja mingit kindlat asja kusagilt kontrollida netti kasutades näiteks ja teed selle ära kuidagi.
Ku itohib nüüd küsida erinevatelt nutikate kasutajetelt ,et mida te nendega otseselt teete ,et mis toiminguid te teostete nendega päevast ,päeva ja mis näiteks nii tähtsad on ,et vajavad mobiiiliga teostamist näiteks autos.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 29.02.2012 22:58, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 22:56 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
Oopci ja killeri postitusi lugedes vaheldumisi tekib hetkeks tunne, nagu oleks sattunud düsgraafide kokkutulekule või kuhugi mürsikulaadsete inimeste hulka.

Aga, et täiesti teemast mööda pole, siis endal on iPhone 3GS, poolteist aastat omanud ning tuvusringkonnas üks korralikumaid (pole ekraan ämblikuks). Minu vajadusi rahuldab täitsa hästi. Ma pole küll applepede, et ma peaksin ruttu muretsema 4 või 4S-i, aga tuleb tõdeda, et Retina ekraan teeb täitsa kadedaks. 300dpi on ikka haiglaselt ilus vaadata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:00 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
To MX7K ,tohib küsida ,et milleks sa kasutad oma nutikat ja kas on mingid sellised toimingud igapäevaselt ilma milleta ei saagi ja just on nii kriitiline ,et nutikaga vaja neid teha.
Sellepollt olen ka jha nad on ilusad ehk ja vaadata ilus ja põnev ning mida veel...
Kogu see värk on tegelikult teemas
Või näiteks ,et miks iphone 2 või 3 või midagi muud ja mitte kõige tipp 16k eegune nutikas või siiski 16k eegune nutikas.
Ok mingid sooritus võimed ja kiirused mida mina näiteks üldse ei taju kasvõi arvutil .Nikuinii on mul kompuuter hirmus luts aga ma ei saa aru ,et mis selles veel paremat olla saaks või kui mull oleks mingi ulme komuuter siis nahka ma tajuks seda.
kasvõi autod ,mille sooritusi ehk poelgi reaalselt igal vennal võimalik esile tuua kui masin on ferrarri ja andmetelt selline ja tunne ka kui kürsu peal.
Ja sellest et kui lapsel on nutikas iphone 2 või kolm siis mis vahe tunneb laps.Peale selle ,et tal on kõvem iphone 3
Autodelt ka üks näidis
Fakk DSG and many fakk manual kuigi põhjus,tõde võib olla ei tea milles.ja sama ka mobladega
Ja autovideo alt komme ka pull lugeda et milels kõik võib asi olla.Ja üldse kuidas ja milles pettutakse.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 29.02.2012 23:13, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
See näitabki staatust , mida nutikam sa oled seda suurema ekraaniga föön sul on. Minu esimene läppar oli kusjuures väiksema värviekraaniga kui tänapäeva nutitelefonid.

Samas ma ennast andekaks ei pea , seega väga sõna v6tta ei saa , aga kuna ma pole raatsinud navi osta siis 99E huawei ajab asja ära. Muidugi tuli selleks ennem sobiv app tõmmata.Sihtkohta olen alati jõudnud.
Samas vaja näiteks netist m6nda numbrit leida siis hea jälle kohe taskust telefon v6tta ja see number foorumist otsida v6i netist guugeldada. Samas saab vajadusel pilti teha ja kuhugi teemasse üles visata .
Onju palju v6imalusi kui8das telefoni rakendada , osad isegi sama kasulikudi kui nokia 1100 taskulamp.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:10 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Jah ma usun seda küll ,et ostetaske kui aksesuaari seda usun kõige rohkem.No aga nutikad kaasas tarid kas on mugav või kasutada ,hõõru ja nühi ekraani terade ja sõkalde vahel.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:12 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
Kui ma suvel Tallinnas tööl olin, kasutasin ma GPS-i igapäevaselt. Nüüd, siin Tartus ma küll igapäevaselt ei kasuta, kuid kord nädalas tuleb ikka kasuks. Kõik pildid, mis ma olen pannud siia foorumisse üles, on tehtud telefoniga ja otse lükatud enda privaatkausta. Hiljem lihtsalt link siia kopitud. Igasuguseid kooliasju on väga mugav lugeda kuskil bussis. Samuti mailide lugemine/vastamine, pangakonto vaatamine. Lisaks sellele on mul rakendus, millega on mugav saata sõnumeid tasuta, tuleb kasuks kui su lähedastel sõpradel on samad rakendused.. ühesõnaga "in the long run" tasub täitsa ära rahaliselt.

Veel võib siin nimetada "to-do-listi", mis on ühendatud arvutiga. Ehk midagi uuendades/kirja pannes/mahakriipsutan telefonis = maha kriipsutatud enda kalendrist. Ja palju muudki alustades internetitoimingutega (ka selle foorumi mugav lugemine), lõpetades mängimisega kui ajaviitmisega.

Sinu "milleta elada ei saa?" küsimus on hästi sõnastatud. Tõsi, usun, et saaksin oma toimingud teha ja elu elada ka Nokia 3310'ga. Aga kui sa üks hetk oled juba telefoni selgeks õppinud ning efektiivselt kasutama hakkad, on su elu lihtsam, kergem, kiirem. Iga päev ei viitsi ju kanda kaasas fotokat, et kiiresti mingi sündmus jäädvustada. Tobe on avada arvutit, et vaadata millal järgmine buss läheb (ja võib olla isegi kaotada nii palju aega, et jääda maha sellest bussist). Öösel taksot tellides ei pea ma küsima taksonumbreid ega helistama infoliinile.

Ma küll ei tea kuidas sina oma telefoni kasutad, kuid minu ekraan pole "terasid ja sõklasid" täis. Küll aga ma mõistan sinu "telefon kui akssessuaar" näide, sest tean paljusid inimesi, kel on hea telefon, kuid kes ei oska sellega midagi peale hakata. Sa mainisid ka varasemalt, et sina ja tehnika ei käi väga hästi kokku. Siin ongi vist see meie erinevus, minule meeldib väga tehnika ja olen temaga täitsa sinapeal, kasutan sellest telefonist kõike, mis ta pakub (ja tänu lisarakendustele ka enamat). Aga kui sa tehnikat väga ei jaga, siis on inimlik, et sa ei mõista nutitelefonide "nutikust". Pean tõdema, et minu telefoniga on ka erinevaid rakendusi, mille olemasolu mulle korda ei lähe - nagu börsijälgimine, ilm (tõsi, tegelikult olen kasutanud).


Viimati muutis mx7k, 29.02.2012 23:18, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
GPS on tänapäeval suht igal käkil peal. Ka nendel telefonidel, mis taskusse ära mahuvad.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7