Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 15.06.2024 23:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:19 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
No olgu sul jah asjalik kasutus ja värk ja sellele ma ka enda arusaamast püüdsin vihjata või tahtsin öelda ,et võimalik on hädajuhul ehk kasutada .
ok ma püüan nüüd lõpetada vist kokkuvõtvalt ,et mina kasutaks ja arvan nutikat olema ainult häda pärast.
Mina pannuks nuti asemel häda(hädatelefon)aga minult ei küsitud :D
Olen proovida GPS-ga sidet luua ga tuleb homme kuhugi salongi minna komme sööma vist.
Mingi nutiga ehk veel ,millel on nätukene suurem see ekraan ikka kui tikutopsil kasutaks hädajuhul GPS-i aga mingi vapsjee lutsuga siis parem küsida kaaselanikelt abi sihtkoha suhtes.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 29.02.2012 23:21, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:20 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
Welllo kirjutas:
GPS on tänapäeval suht igal käkil peal. Ka nendel telefonidel, mis taskusse ära mahuvad.

Kui sulle tavaline iPhone taskusse ei mahu, siis peaksid ostma pükse mujalt kui Stockmannist, noorteosakonna slim cut'i. Pole ma küll trendikas moepede, aga erinevaid püksipaare mul on ja pole kunagi olnud probleemi telefoni mahutamisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:21 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
:D
Nutikas on isegi töötunkede taskus kohmakas.Lihtsalt see nuti värk tundub selline täispuhutud hullus või mida.Kui see poleks ni itäispuhutud oleksin ma vist isegi mõistvam.
aga nii täis puhutud ja nuti teema ning lapsed teevad nendega liivakastides vorme ja loobivad ükstesit sisi see jätab kahgeldava mulje ja raske mõista .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 29.02.2012 23:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:23 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Asi pole mitte tasku mahutavuses, vaid tasku taga olevate munade suuruses.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:25 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kunagi olid need põrutuskindlad kummist nokiad 5410 või mis iganes need olid ka vist sellised lisaderohekd ja asjalikud riistapuud ja ma mõistsin.-maksid nod ka rohkem vist.
Aga nad olid telefonid ,kallimad,asjalikumad ja kell oli vaja just seda ned ostsid ja aksutasid asja eest aga lapsed ja nutitelefonid või üldse lasteaia laps ja telefon aga olgi pääle.
Näpin jutti sest kuuaega netti peal ja tuleb sellest lahti saada ennem kui pulk edasi anda .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Sellesmõttes ei olegi ju mingit probleemi. Kes tahab see ostab ja eks neid sellekst tehaksegi, et ilusaid asju müües inimestelt raha kätte saada. 90% inimeste jaoks on sellel ägedal telefonil puhtalt emotsionaalne väärtus, kuid samas et see ongi kõige tähtsam , et ilusate asjade ostmine/omamine heaolutunde tekitaks.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:31 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Tahan GPS-iga ühendust ja telefon ütleb ,et blutoofiga pole ühendust ,et kas ühendab jah või ei ,mina jah.telefon ütleb ,et see võtab aega ...mul aega on ,vajutan jah ja hakkab otsima blutoof seadet ,et see sisse lülitada aga ta ei leia seda seadet ja küsib uuesti ,et kas proovida uuest ,mina jah ,et proovi veel ja otsi üles et mind ei koti ja kahel uuel üritusel ei leia ta seadet no mingu maale krdi nutikas.
Kui nutikas ei leia enda seest blotoof seadet siis millest veel rääkida.
kui mingi nutika eest 16 krooni välja käia siis ei tea mis heoolu oodata kui närvi seel veel ajab aga kõigeodavama lutsu võib ju hankida.
Või kõik värvivad oma liikuritel rattad roosaks,olgu selleks kasvõi prismapoe käru.
nutitelefoni karp on ka nii uhke ,suur ja ilus ,et panen oma talvesaapad sinna sisse.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:45 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
Mis telefon sul on oopc? Kas sa püüad ühendada telefoni GPSi telefoni bluetoothiga? :uhoh
Et sul GPS tööle hakkaks peab telefon olema ühendatud internetiga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 23:56 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mingi nokia aga lähen homme kuhugi esindusse kommi sööma ja vaatab mis saab ,hetkel ei tule sellest midagi välja ja ei viitsi ka rohkem-kopp ees selelst ekraani nühkimsest ja teradele ,sõkaldele pihta saamisest.Pole minujaoks ja seda ma ka arvasin ,et umbes selline lugu hakkab mängima ei ses mõttes ma pole pettunud ja vajdusel hädakorral saab neid asju ehk uurida netist mis plaan oli ,et selleks ei peaks koguag laua taga istuma või kontrolliks laua taha minema.Aga jah üldislet see nutikate teema on minujaoks kopp vähemlt sellisena nagu seda kõikjal räägitakse ja nendega läbi käiakse.See sõna nuti nagu kripeldab et oelks ta asjalik,rohkete lisadega ,häda telefon.Lihtsalt ,et nuti on kuidagi ülim sõnastus asjale mida kasvõi minusugune kasutab hädajuhul netis käimiseks ja sellepärast mind huvitaski et näiteks Väga andekad iniemsed üldse vaevuvad näppima nuti telefoni selliselt nag useda ehk oodata võiks ma ei taha väga uskuda.
Näiteks 16k eegune nutikas mingil tipu mehel ,et kas ta üldse ja kui palju kasutab ta muid funtsioone peale helistamsie ,sest no krt minuajoks tundub isegi see meilide lugemine kräpp olema kuigi ma pole seda teinud veel aga vaevalt ,et ta väga erineb siiamaani nähtust.Tipp tegia eh kvõta btassi koffi ja sirvib paberist lehte ,mitte loe nutiast kirbikakki kokku.
Ma olen juba jalaga löönud nutitelefonidele
Koff läks külmaks juba nutikat näppides see pole heolu.+Sellistel tefonidel peaks ikka aku ka kestma ükskõik kuidas seda ka ei kasutaks.
Umbes sma nagu nende elktriautodega ehk ,et vurraa umbe kift värk paneme tarttu aga jäävad poolepeal teepervele ja Eestis aiad täis neid.(aga väga hea ,väga hea)on keelatud halvustavalt rääkida neist.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 10:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
mx7k kirjutas:
Mis telefon sul on oopc? Kas sa püüad ühendada telefoni GPSi telefoni bluetoothiga? :uhoh
Et sul GPS tööle hakkaks peab telefon olema ühendatud internetiga.


No alati on v6imalus tõmmata kaardid sisse , et ei oleks vaja interneti yhendust . Eriti kasulik välismaal , kuna seal ju mobiilne nett ilmselt kallim kui kasutada eesti kaarti.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 10:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2010 11:51
Postitusi: 1061
Näiteks Nokia E51-el on küll kaardirakendus, ent sisest GPS seadet njetu. Sellepärast tahabki BT-ühenduda GPS seadmega. Üle mobiilse neti ei tea kas saab.

_________________
AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
Remondifirma.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 10:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
Nokia 6500l oli ka mingi kaardi teema aga GPSu polnud. Endal 2710, nett ära keelatud ning Nokia OVi Maps töötab. Tabloo on nats liiga väike et õiget ülevaadet saada aga hääljuhtimine on OK + see et GPS sisse ehitatud. Mina olen rahul, ainult fotokas võiks parem olla.

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 11:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
uzzac kirjutas:
Näiteks Nokia E51-el on küll kaardirakendus, ent sisest GPS seadet njetu. Sellepärast tahabki BT-ühenduda GPS seadmega. Üle mobiilse neti ei tea kas saab.


Noh kui panna asukohta määrma mastide ja wifi võrkude järgi , siis saab suht täpselt oma asukohta määrata. Iseensest kui seal seda google mapsi kasutada , sis saab ka navigeeritud täitsa eduliselt
E51 oleks nagu juba telefon , võrreldes üliuimase e50ga , aga no korpuse kvaliteet on allapoole igasugust arvestust. Lihtsalt laguneb kätte ära. Korra ostsin prooviks kõik uued , korpused ja nupud ja vaheraamid b-varuosana , siis lagunes nädalaga ära. Siis sai kõik originaal panna, siis mõnda aega jälle kestis. Sitt igastahes.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 11:19 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Kui mul E51 oli, siis kõik muu oli tore, ainult vaheraamid lagunesid niivõrd kergelt, et pidevalt oli siis tolm ekraani klaasi ja ekraani vahel. Muidu omaduste poolest väga hea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 18:25 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Tere.kui telefonil näitab mitut rakendust mis on töös, et kas need võtavad siis rohkem akut ka ja kui telefon väljalülitada ehk mitte kasutada siis kas need rakendused tarbivad akut edasi ,sest olen tähele pannud ,et kui moblanutikat uuesti kasutama hakata siis saad vaadata töös olevaid rakendusi .Või tuleb on targem kõik rakendused välja lülitada peale kasutamist jja kaua umbes tuleks laadida nutikat ,et aku saaks kindlasti täis kas nii kaua kui skaala näitab täis või tasub kauem.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7