Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 07:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 170  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 17:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Ega odavalt head pesu ju ei saa :? Ei saa üldse aru nendest kes tahavad ilma rahata pesta :? Kust siis peaks pesula kasumit saama jne kui igale kliendile sõna otseses mõttes peale makstakse :D Korralikuks pesuks kulub ikka päris palju erinevaid aineid jne jne aga kelle jaoks tähendab autopesu sampoon + vesi siis antke aga minna

Ma ei mõtle sellega midagi halvasti siin niiet... Suht nüri on tglt kui pesulad peavad hinnad nii alla laskma et juba 39eek on pesu seal tekib juba küsimus kas on üldse mõtet pesta

Kes tahab ilma rahata see võtku pang ja sampoon ja lennaku välja autot kraapima :D


Viimati muutis Reimers, 01.04.2010 17:33, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 17:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2010 11:45
Postitusi: 537
pigem tekib küsimus, et mille eest me enne maksime, kui ka nii odavalt on võimalik teenust pakkuda ja ära elada.

_________________
Võib müügiks pakkuda Igor Saveljev`i füüsika õpikuid (3 osa).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 18:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
keegiveel kirjutas:
oopc kirjutas:
Mis aadressil see autopesu24 asub.Ja milline see 47.- pesu on.

49.- ja paar posti tagas kirjutasin, mida see sisaldab. Asub laki tänaval taga kuri peal (enne mustjõe tänavat vist). Suur reklaam ka aia peal.

Kui aus olla, siis õige definitsioon oleks Laki alguses. Selles otsas on just väiksed numbrid.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 18:33 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Ega suurt kvalikteeti taga ei ajagi ,lihtsalt ,et hõõrumata see suur hall kihti üle auto eemaldada surveka ja leotuse abil ,muidu nikerdan ise aga talviti keerulisem mul vähemalt.Hiljem saab pigi ja muud asjad ise eemaldatud korralikult vajadusel.Tavalise voolikuga ka väga puhtaks ei saa aga survekaga saab praegustes oludses aegajalt ülekäies mõistliku tulemuse kui vajadus selleks.Mõndades kohtades ei saa suurema raha eest ka kvalikteeti võrreldes isegi odavamate kohtadega jne.Aga auto pesu eest üle 100eegu maksta tundub enda arvates siiski karm,ok mingi kobe pesu olgu siis nätsa kallim kes käib see käib ja eks nii ta olegi kes käivad kes mitte igaüks ise teab aga paar sada krooni maksta on niaa.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 18:54 

Liitunud: 23.12.2008 14:59
Postitusi: 1075
Asukoht: Tartu
njah 20 krooni ka pesu eest küsida ei saa kuna töötajad tahavad palka + ruumide rent + vesi + valgus + pesuvahendid jne. 100 eeku on täiesti normaalne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 19:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2009 19:09
Postitusi: 560
Asukoht: Reval
Noh.. ilmselt oleks loogiline, et varsti tulevad igalpool pesulates kevade aled.

_________________
(see ei ole nali)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 01.04.2010 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.12.2008 17:28
Postitusi: 150
Asukoht: Tallinn
olikul kirjutas:
keegiveel kirjutas:
ma pesin hiljuti laki tänaval miskis pesulas. Hind 49.-eek ja selliste poriste ilmade ajal polegi paremat vaja. Öösel on taksodele seal hind 29.-eek+tasuta kohvi ja õppesõidukad saavad seal 39.-eek/pesu. Sisaldas isegi pesuvahendi pealepanekut, uksepakkude puhastust, kummist jalamattide puhastust ja klaaside kuivatust.

äkki oli autopesulad24 ?


http://www.autopesula24.ee/
Hetkel küll leht võlas ja maas,
Olen ka käinud seal ja tegu haige urkaga, kus pesustiil ja kuivatamine on väga ohtlik auto värvkattele.
aga noh 39.- eeki ja maasturile oli vist 47.- või midagi sellist...


1 korra käisin ja rohkem enam tagasi sinna küll ei läheks.

Pesu maksis tegelt 49.- mitte 39.- nagu reklaamil kirjas. Veljed jäid pesemata, teenindaja oli täielik pohhuist. Aega võttis 30 minutit ( mis on kiirpesu kohta üli pikk aeg) kuna meestel oli kahe peale 1 surve pesur.

Nt Jazzis saab samasuguse kiirpesu 70 krooni eest mis on igati mõistlikum , kiirem ning korralikum.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 01:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
Ise olen viimasel ajal rahule jäänud, sikupilli keskuse maa aluse pesulaga. Tööd tehakse korralikult, lähed poodi ostad õlle ja siis kui tagasi, on auto puhas, ning vägagi mõistliku hinnaga (hinda ei mäleta :D :D :D )


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 02:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.12.2008 21:16
Postitusi: 627
Asukoht: läänemaa/Tallinn
Oma masinaid pesen tööjuures ehk siis carstopis haapsalus.Siiani on ilusti tehtud,pole paha miskit õelda.

_________________
89a BMW E30, 2.5L R6, 164Kw,
Lowered and Tuned


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 07:58 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
Te totud seda ei tea, et natukene rohkem raha investeerides enda auto pesusse, kus lastakse peale ka kuivatusvaha säilib auto mitmeid kordi kauem puhtana.
Praegu kus mul endal pesulat pole olnud juba üle aasta olen ka ise sunnitud külastama erinevaid pesulaid, hetke lemmik on madara 33a cleanservice. Korralik täispesu iga paari nädala tagant (pigileotus, tavaleotus, shampoonipesi, kuivatusvaha, põhjalik kuivatus) ja uskuge mind auto on märksa kauem puhas selliste ilmadega.

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 08:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2009 18:32
Postitusi: 1184
Asukoht: porodemaa. Helsinki/(tsu)kotka
olikul kirjutas:
hetke lemmik on madara 33a cleanservice. Korralik täispesu iga paari nädala tagant (pigileotus, tavaleotus, shampoonipesi, kuivatusvaha, põhjalik kuivatus) ja uskuge mind auto on märksa kauem puhas selliste ilmadega.

Kui kallim pesu teha, kas siis on tänavad vähem porised? Taevast tuleb saasta vähem alla? Autolt põrkub mustus eemale? :uhoh
Ma eelistaks maal survepesuga ise pesta (päris tasuta), aga vat seekord ei saanud kohe 75km ette võtta (majanduslikult oli kallim).

_________________
Olen Süntaksipede, Gennadi :)
"Ega ma mingi lihtne mees ei ole..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 08:48 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
keegiveel kirjutas:
olikul kirjutas:
hetke lemmik on madara 33a cleanservice. Korralik täispesu iga paari nädala tagant (pigileotus, tavaleotus, shampoonipesi, kuivatusvaha, põhjalik kuivatus) ja uskuge mind auto on märksa kauem puhas selliste ilmadega.

Kui kallim pesu teha, kas siis on tänavad vähem porised? Taevast tuleb saasta vähem alla? Autolt põrkub mustus eemale? :uhoh
Ma eelistaks maal survepesuga ise pesta (päris tasuta), aga vat seekord ei saanud kohe 75km ette võtta (majanduslikult oli kallim).


Naera naera, aga nii se on.

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 08:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2009 18:32
Postitusi: 1184
Asukoht: porodemaa. Helsinki/(tsu)kotka
olikul kirjutas:
keegiveel kirjutas:
olikul kirjutas:
hetke lemmik on madara 33a cleanservice. Korralik täispesu iga paari nädala tagant (pigileotus, tavaleotus, shampoonipesi, kuivatusvaha, põhjalik kuivatus) ja uskuge mind auto on märksa kauem puhas selliste ilmadega.

Kui kallim pesu teha, kas siis on tänavad vähem porised? Taevast tuleb saasta vähem alla? Autolt põrkub mustus eemale? :uhoh
Ma eelistaks maal survepesuga ise pesta (päris tasuta), aga vat seekord ei saanud kohe 75km ette võtta (majanduslikult oli kallim).


Naera naera, aga nii se on.

aga seleta ära, siis kuidas pesu hind sõltub teedel mustuse korjamise suhtes? :think

_________________
Olen Süntaksipede, Gennadi :)
"Ega ma mingi lihtne mees ei ole..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 08:55 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Kas libedale pinnale jääb sodi halvemini kinni kui karedale?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 02.04.2010 08:56 

Liitunud: 19.04.2005 10:15
Postitusi: 298
Asukoht: Tallinn
Mis pesu hinnast sa jaurad ?
Rääkisin kui kasutada või võtta pesupakett koos kuivatusvahaga säilib auto tunduvalt kauem puhtana

_________________
http://www.nexamen.com Bluetooth marketing solutions


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 170  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7