Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 08:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 18:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
rakendustest mida ei kasuta tasub väljuda. enamasti akut need tuntavalt ei koorma.
akut laed seni kuni skaala täis. kauem hoides ei juhtu midagi.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 19:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2004 23:20
Postitusi: 424
Asukoht: Peidus ksenooni eest
Mida te oma e51-tega teete, et korpused lagunevad? :? Mul saab suvel 4 aastat täis. Poole sellest ajast orig. korpusega ja poole mingi aftermarket lullaga. Orig. korpuse vahetasin välja kuna kukkus maha ja läks mõlki. Teine teema on aga antud telefoni kõlarite ja kuularitega. Endal on mõlemaid juba kolmas jooks peal. Esimesel korral vahetati napilt enne garantii lõppu välja. Ei kesta need mitte kuidagi. Väidetavalt kardavad tolmu.
Aga muus osas olen siiani rahul telefoniga. Näeb väga hea välja ja saab häda pärast vahel netis ka käidud, kuigi ekraan on tilluke.

_________________
jannu33 kirjutas:
"80% siinsetest kasutajatest on täiesti värdjad..palun toppige endal suu s*tta täis ja lahkuge siit foorumist. aitäh teile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 22:50 

Liitunud: 09.10.2009 13:04
Postitusi: 42
küsiks natuke nõu targematelt ja nutikamatelt telefoni omanikelt:D

Nimelt on plaan lähiajal ka liituda ikka selle nutiajastuga EMT´s, aga mõtlesin, et uuriks natuke tekkinud küsimustele vastuseid inimeste käest, kes seda teenust juba omavad. Nimelt on mõned asjad mulle natuke ebaselged. Muidugi võiks ju EMT läbi astuda ja küsida, aga ei taha päris rumalat muljet ka seal letiääres jätta :)- seepärast natuke taustainfot soovingi. Tänud juba ette kes vastata viitsivad..

Ütleme, et kui ma tahan liituda selle EMT Nutipakett 3 (kuutasu 21.-), kas siis nende pakutavate telefonide seast seal nimekirjas saan ma juurde valida selle tasuta või pean lisas sellele Nutipakett 3 kuutasule veel telefoni välja maksma? Näiteks ma valin sealt Nutipakett 3 omale telefoniks "Samsung GT-i9001 Galaxy S Plus "- siis kas see telefon on mulle tasuta või pean ma lisaks paketitasule veel mingit kuutasu maksma? Sest kui näiteks selle telefoni peale klikata, siis seal näitab ära sellise lause, et "Seda toodet saad osta ka koos paketiga Nutipakett 3 (Sissemakse 0 EUR)". Loen mina välja, et sissemakse on 0.- eurot, aga kas siis lisandub mingi kuumakse ka veel telefoni eest?

Ühesõnaga tehke lollile selgeks palju nad siis ühes kuus võivad selle Nutipakett 3 näitel minult kokkuvõttes raha küsida. Kas piirdub see selle 21.- või lisandub sinna veel midagi ?

Tänud ette,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 22:58 

Liitunud: 11.08.2006 15:27
Postitusi: 403
-Central- kirjutas:
küsiks natuke nõu targematelt ja nutikamatelt telefoni omanikelt:D

Nimelt on plaan lähiajal ka liituda ikka selle nutiajastuga EMT´s, aga mõtlesin, et uuriks natuke tekkinud küsimustele vastuseid inimeste käest, kes seda teenust juba omavad. Nimelt on mõned asjad mulle natuke ebaselged. Muidugi võiks ju EMT läbi astuda ja küsida, aga ei taha päris rumalat muljet ka seal letiääres jätta :)- seepärast natuke taustainfot soovingi. Tänud juba ette kes vastata viitsivad..

Ütleme, et kui ma tahan liituda selle EMT Nutipakett 3 (kuutasu 21.-), kas siis nende pakutavate telefonide seast seal nimekirjas saan ma juurde valida selle tasuta või pean lisas sellele Nutipakett 3 kuutasule veel telefoni välja maksma? Näiteks ma valin sealt Nutipakett 3 omale telefoniks "Samsung GT-i9001 Galaxy S Plus "- siis kas see telefon on mulle tasuta või pean ma lisaks paketitasule veel mingit kuutasu maksma? Sest kui näiteks selle telefoni peale klikata, siis seal näitab ära sellise lause, et "Seda toodet saad osta ka koos paketiga Nutipakett 3 (Sissemakse 0 EUR)". Loen mina välja, et sissemakse on 0.- eurot, aga kas siis lisandub mingi kuumakse ka veel telefoni eest?

Ühesõnaga tehke lollile selgeks palju nad siis ühes kuus võivad selle Nutipakett 3 näitel minult kokkuvõttes raha küsida. Kas piirdub see selle 21.- või lisandub sinna veel midagi ?

Tänud ette,


Sellega on see, et sõlmitakse tähtajaline liitumislepingu lisa, 18 või 24 kuud olenevalt paketist/teenusepakkujast. Selle perioodi jooksul peab olema liitumisleping aktiivne ja samuti ka pakett.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 23:02 

Liitunud: 09.10.2009 13:04
Postitusi: 42
Jah, see on ainuke koht millest ma EMT kodulehel aru sain, et Nutipaketiga sõlmitakse 24 kuuline leping. Ja loogiliselt peaks see siis seda tähendama, et need telefonid seal nimekirjas on tasuta, küll aga ma pean 24 kuud maksma seda kuutasu (mis näiteks pakett 3 puhul on 21.- eurot) ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.03.2012 23:03 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Tegelt klienditeenidajad on selleks koolitatud ja ise olen ka ilusasti esindustest abi saanud.Nüüd alles käisin ,et saada nett moblassse ja kirjeldasin lühidalt oma olukorda ja siis tema vastas ja kuvas arvuti ekraanile kõik vajaliku ja väga abivalmis.Süüsi küsisin ,et mida te soovitatae jah see võib olla mitmeotsaga asi aga siis põhjendas ilusasti ja ,et ka tema kasutab 500 neti ühendust ja see pidi lihtsa kasutaja vajadused rahuldama ja ma otsustasin ka siis nõnda.Aga jah siit ka hea uudistada ,kommi siis kuidas sulle see maailm tundub :D
Igatahes sinu olukord tundub ka selline hull paberite majandus ja ,et millegist seal mööda ei vaataks ,muidu ei tea mis juhtub :D

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.03.2012 01:08 

Liitunud: 11.08.2006 15:27
Postitusi: 403
-Central- kirjutas:
Jah, see on ainuke koht millest ma EMT kodulehel aru sain, et Nutipaketiga sõlmitakse 24 kuuline leping. Ja loogiliselt peaks see siis seda tähendama, et need telefonid seal nimekirjas on tasuta, küll aga ma pean 24 kuud maksma seda kuutasu (mis näiteks pakett 3 puhul on 21.- eurot) ?

Jah.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.03.2012 09:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2011 18:09
Postitusi: 822
Asukoht: Tartu/Tallinn/Helsinki/Sweden
Nokia N900. Asja ajab ära. Telefoni juures meeldib FM transmitter ja kaamera,mis teeb normaalseid pilte. 32 GB mälu on dokumentide,muusika ja filmide salvestamiseks samuti piisav. Akut laen kord nädalas.(kui wifit ei kasuta)

_________________
Pottsepatööd- Ahjude, kaminate, pliitide ehitamine, remont, hooldus ja taastamine. http://pottsepad.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.03.2012 11:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2012 16:26
Postitusi: 284
5230 on ikka suht saast mobla. akut laen VÄHEMALT iga 2 päeva tagant (kasutan korra päevas umbes 10-15 minti netti). Peale seda on mobla tulikuum (ka peale GPS kasutamist). Pidevalt jookseb kinni ja paneb pange. Alul oli küll tore vidin, aga nüüd... :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.03.2012 14:26 

Liitunud: 28.01.2009 00:22
Postitusi: 310
Asukoht: Rapla
tuust kirjutas:
5230 on ikka suht saast mobla. akut laen VÄHEMALT iga 2 päeva tagant (kasutan korra päevas umbes 10-15 minti netti). Peale seda on mobla tulikuum (ka peale GPS kasutamist). Pidevalt jookseb kinni ja paneb pange. Alul oli küll tore vidin, aga nüüd... :bs

Imelik, mul sama nui ja töötab väga hästi. Kasutan ka netti ja räägin ja värgin. Aku kestab mingi nädal aega.
Kokku jookseb haruharva ja kuumaks pole kunagi läinud.
Äkki said tehase praagi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.03.2012 14:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2012 16:26
Postitusi: 284
BlaqDog kirjutas:
tuust kirjutas:
5230 on ikka suht saast mobla. akut laen VÄHEMALT iga 2 päeva tagant (kasutan korra päevas umbes 10-15 minti netti). Peale seda on mobla tulikuum (ka peale GPS kasutamist). Pidevalt jookseb kinni ja paneb pange. Alul oli küll tore vidin, aga nüüd... :bs

Imelik, mul sama nui ja töötab väga hästi. Kasutan ka netti ja räägin ja värgin. Aku kestab mingi nädal aega.
Kokku jookseb haruharva ja kuumaks pole kunagi läinud.
Äkki said tehase praagi?

ei oska öelda. remonti ei võeta, kuna "telefon töötab ju" ja "akul on garantii läbi"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.03.2012 14:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Kas 5230'l polnud mitte seda probleemi, et mingi tarkvara versioon keeras energiakasutuse täiega perse ja seetõttu ei pidanudki aku. St proovi software update teha kui telefon kaabliga arvuti järgi on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.03.2012 13:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2011 10:38
Postitusi: 569
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/arc-s

Mida sellest telefonist arvata? Kas saaks sama raha eest midagi paremat?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.03.2012 14:06 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Nokia 5530, 5230 kasutajatel soovitan Custom Firmware peale mõtlema hakata.

Endal sai ka 5530 aku vastupidavusega maadeldud. Algul ei kestnud kuskilt otsast, aga custom firmwarega kestis üle nädala kenasti. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 08.03.2012 14:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2008 22:21
Postitusi: 230
Asukoht: Tallinn/Kiisa
Savukoll kirjutas:
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/arc-s

Mida sellest telefonist arvata? Kas saaks sama raha eest midagi paremat?


Sai ka kuu tagasi see telefon soetatud. Siiani igati rahul, ning sama raha eest midagi väga etemat kindlasti ei leia.
Kaamera teeb häid pilte, HDMI liides telefonil, ekraan korraliku kvaliteediga jms.
Ainuke, et aku võiks vähe parem olla, ise laen igal õhtul. Hommikul võtan laadimast ning õhtuks on akut ala 30%. Samas on ka wifi enamus ajast järgi ning telefon leiab ka kasutust koguaeg.
Igastahes, sellise hinna eest soovitan, igati hea telefon.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7