Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 06:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Vaja rendiautot homsest
PostitusPostitatud: 12.12.2013 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Minu mure/pettumus rendi rendi puhul ei olnud ainult raha pärast, seal oli üldist suhtumist, nii telefoniteel vesteldes kui ka siis selles, et lõpptulemust ei tulnud. Ma pigem püüangi seda öelda, et sõltumata rendifirmast tasub olla ettevaatlik ja kõike kontrollida. Mina olen rahul, kui firma juht suudab õpetada töötajatele viisakamat klienditeenindust ja töötajatele öelda, kui oluline on, et klient jääks rahule teenusega.
See prantsuse elektroonika kontroll kütusetaseme kohta tuli küll üllatusena. Miks nad küll ei jäänud kööki oma toitude juurde...

Kaubikutel ei ole mõtet keretöid niiväga teha, siis võiks neid värvida iga nädal. Tehniline pool loomulikult peab olema korras!

Rendiautod on suurtel firmadel kasutusrendis, 12, 18 või 24 kuud näiteks. See siiski äri ja mõne leping puhul võibolla määratud ka läbisõiduga.
Eesti kohta on muidugi 100 autot päris suur arv... Lennujaamas rendifirmadel ei ole kokku ka vist niipalju autosi. Küll aga haldamiseks on see väike number.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja rendiautot homsest
PostitusPostitatud: 12.12.2013 22:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 18:42
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
MDB kirjutas:
Eesti kohta on muidugi 100 autot päris suur arv... Lennujaamas rendifirmadel ei ole kokku ka vist niipalju autosi. Küll aga haldamiseks on see väike number.

Tallinna lennujaamas tegutseval kolmel suuremal rendifirmal on igaühel minimaalselt 100 autot suvel.

See jutt on sul õige, et sõltumata firmast tuleb auto enne sõitu üle kontrollida ning seda võiksid inimesed mõista, et probleemite puhul "mina ei tea, mina ei teinud" jutuga ei saa rendifirma juriidiliselt siduvate dokumentide vastu, millel kliendi allkiri on kinnitanud, et kõik on ok


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja rendiautot homsest
PostitusPostitatud: 12.12.2013 22:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Just :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja rendiautot homsest
PostitusPostitatud: 28.12.2013 11:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.08.2006 14:01
Postitusi: 363
Väga odavalt on saanud kokkuleppe minu arust pärnu rendiautorendi mehega. Kõik need fordid on küll parajad raiped ja see pole liialdatud, aga hädapärast saab ära sõita. Mees ei vingu eriti üldse ja on mõistev. Paagiga on seal küll see teema, et igaüks sõidab paagi nii tühjaks kui saab, aga tanklad on kohe seal samas lähedal.

Aga jah veelkord, autod on rapped ja soovitaksin ennem teha väike ring. On olnud jamasid ja nii aga lõppkokkuvõttes võtaks veel just tema käest usalduse, aususe ja mitte vassimise pärast. See muidugi arusaadav et kõike vigasid ei saa ette näha, sest see kaader kes autosid kasutab on ka tihti päris kirju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vaja rendiautot homsest
PostitusPostitatud: 28.12.2013 17:48 

Liitunud: 22.02.2011 15:38
Postitusi: 36
Asukoht: Pärnu
Ei tea mis seis praegu Pärnus, aga ca. 2-3 aastat tagasi sai renditud pidevalt mingit universaal sinist mondeot, millel auto rentimise kleeps tagaaknal. Hind oli suht. olematu 20-30 euri päev v. nii, seepärast saigi renditud üldjuhul "läbuautoks". Isiklikult kunagi ei rentinud, aga lällatud ja rallitud sai küll sellega. Meeles, et oli mingi suurem bensukas, sidur oli täiesti otsakorral, esisillas vist kõik asjad, mis said koliseda need kolisesid ning poolteljed ragisesid räigelt kui välja keerata rattad. Aga sellest hoolimata oli gaas üldjuhul on/off, isegi tegelt väga vastupidav masin oli. Paar korda sai isegi Tallinnas käidud kuigi kartsin, et tagasi ei jõua, jõudis küll.

Samas mingit eurotrippi v. kasvõi Riiga sõitu sellise autoga küll ei julgeks teha. Tegelikult ei usu, et see auto enam eluski on.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7