Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 05:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 00:28 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Selle postitusega tervitan neljapäeva õhtul Pärnust Tallinna suunas liigelnud 376 AZR tumeda E34 juhti - paras värdjas oled! ;)

Kui sina sõidad 90'ga ja minul on püsikas 110 peal, siis loomulikult asun ma möödasõidule ning mõistusega inimesed laseksid mu viisakalt mööda, mitte ei kiirendaks oma unelmate bemmiga 160'ni. Kui siia lisada veel see, kuidas sa järgnevad kilomeetrid mul seljas elasid ning seejärel möödasõidu sooritasid (et taas 90'ga ees venida), tulebki välja, et sa paras värd oled.

Patrull lubati välja saata, kuid tundub, et lubadusest kinni ei peetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 00:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
Seda ka, et mulle meeldivad need inimesed, kes lasevad auto hoo vaikselt nulli ja tõmbavad tee paremasse serva- ja kui auto lõpuks seisab, panevad vasaku suunatule sisse ja jäävad ootama. Ise tagant veel vaatad-vaatad, et mida ees sõitev autojuht tegema hakkab ja paratamatult oled taga kinni juba selle aja peale. Suht selgeltnägija-veeliks peab kohati olema, et sujuvalt liigelda..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 00:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
pihtumus minu poolt kaa.. no ma ei tea palju neid klemme siin foorumis on, aga just käib kõige rohkem pinda need inimesed kes migni peterburi maanteel nagu meelega tulevad kõrvale, siis eriti just siis kui pasane ilm on. siis kiirendavad veits edasi ja on diagonaalselt minuga, sittavad mitmeid kilomeetried ja siis kui kõrvale lähen ja vaatan et kas tegu on ikka reaalse mõistuse piiris klemmiga või mingi mõttetu kade tibla kes näitab veel näpuga, mida on paar korda juhtund.. no ma ei saa aru, viimasel ajal suht popp tegevus see.. üldjuhul lasen hoo maha, sõidan järgi ja siis reastub teine klemm ümber ja sõidan mööda.. ja siis se klemm lihtsalt jääb maha.. noooo.. hullud ajugeeniused.. :bs
- noh ma saan aru et kui möödasõit on, siis ikka läheb ja läheb, aga need kes lihtsalt passima jäävad kõrvale, no iga kord minnes või tulles kõrvale tõmbavadon neid oma 4 vähemalt.. :help

lasna kanal on teine koht kus enamus kolmesed tulevad kõrvale ja mingi diima vaatab kullipilguga üle ja kerge näpuga näitamine prügikott toonklaasi tagant... siis tehakse suitsiid manöövreid et jätta mulje et nemad on maanteekunnid :lol reaalne shiit ütleks..

ja olen ka tähele pannud et mida kõrvalisemasse kohta pargin seda parem on.. pole vaja peavalu et avastad mõlke autolt vms

:rokib

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 01:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
''Minagi'' olen virutanud ükskord ühele hallile golfile uksega, küll sellepärast, et tagapingile enne sisenenud klassiõde uksest lahti lasi ja uksepiiraja(?) too lahti lõi. Kuna tegevus toimus pärast aastavahetust, siis oli omanikutädi kohe sealsamas ja kukkus silmapilk mölisema. Ma olin sõnatu (ei osanud/teadnud midagi öelda) ja istusin lihtsalt autosse ning me sõitsime minema.
Siiani häbenen, et ei vabandanud...kuid mis oleks see enam aidanud. :(

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 01:44 

Liitunud: 11.08.2006 15:27
Postitusi: 403
Ei saa oma arvamust enda teada jätta...
Lihtsalt selline käitumine näitab mitte ainult suhtumist autodesse vaid teatud osa inimeste maailmavaadet. "Homo soveticus" on meie rahva hulgas igati elujõus ning tundub et hoolimata NSVL lõppemisest kanduvad käitumiskombed edasi.
Selle tegelase jaoks kes lahmib ukse lahti ilma vaatamata on teise inimese varast ükskõik - nii nagu nõukogudeliitlase jaoks lõppes kodu oma korteriuksega, see mis toimub mujal on ükskõik.
Ning teemaalgataja puhul on taaskord näide - tibla austab ainult tugevama õigust. Mõlgib ukse ära ja siis oma väljendab end teisele inimesele kallale tungimisega...
Ning paljud eestlased on sellise käitumismalli üle võtnud. Viisakus ja lääne-euroopalikud käitumisnormid ja vastutusvõime on võõras teema, see on tema arvates nõrkadele. Selline ignorantne ja väljakutsuvalt ülbe maneer ei küsi vanust, sugu ega majanduslikku kindlustatust, rikkam saab teostada end lihtsalt teistes sfäärides.

EDIT: No arvan et kes seda loeb, teab et pole neid venelaste vaid ka eestlaste hulgas palju. Osadel on vaja selleks teatavat kogust alkoholi et kotkas tiibu sirutaks, osad suudavad lugupidamatust ja kõrkust niisama demonstreerida.


Viimati muutis delta, 28.12.2008 02:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 02:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Ma arvan, et nagu on venelastest nö "tiblasid", on selliseid ka eestlaste seas olemas. Ega selliseid enam ümber ei kasvata, vist. :twisted:
Sellise tegevuse peale ajab ikka karvad turri küll.

Sama olukorda olen näinud mitu korda liikluses, kus üks juht on hakanud sooritama manöövrit, arvestades liikluseeskirja reeglit, sooritab manöövri esimesena, ning teine juht, kes arvas ka, et tal on õigus, näitab teisele selliseid sõrmi, mida igapäev ei näe.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 02:07 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2003 16:42
Postitusi: 1080
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kodanik deltal on suht õige tähelepanek. Küll ei tasuks üldistada, aga siiski. On endalgi olnud ukseprõmmimisi parklates. Enamjaolt, kui olen juures olnud, siis on vabandatud, aga korra oli ka kirevam situatsioon. Taaskord mängus nsvliitlased ja purjus ka veel. Juht tundus kaine olevat. Käis pauk ära ja tulin autost välja. Küsti, et što nada. Kenasti seletasin kodumaises keeles, mis juhtund oli ja sellepeale küsti i što. Pole just tagasihoidlku kasvu ja jõuga kodanik, niiet küsisin, et mis saab? Nemad kohe peksa pakkuma. Sellepeale arvasid kaks sõpra, et nad peaks ka vist autost välja tulema. Kuna tegu oli endiste Akropoli (kes teavad, need teavad...) turvameestega, siis jäi jutt suht lühikeseks. Vägivalda oluliselt ei olnud, kui välja arvata see, et kodanikud ei tahtnud esialgu autosse ära mahtuda. Seltsimehed lahkusid koheselt.

Aga teemaalgatajale väike point. Ise pole mõtet lüüagi, ega ka autot lõhkuma minna. Kannata see esimene laks ära, see nagunii nii nõrk. Astu siis ivakese kõrvale ja kutsu pollar. Siis saab 150 kilosest vennast hoopis 120 kilone, kuna pole enam pappi, et sarvikut juua, ega pekki süüa, kuna kogu papp läheb valurahaks ja su auto paranduseks. See peaks vast meelde ikka jääma.

_________________
56897383


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 02:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2008 23:59
Postitusi: 487
Asukoht: Harjumaa
Endal oli mõni aasta tagasi selline asi, et kõva tuulega parklas(ema läks poodi ja ise jäin autosse) lõi kõrval istuja ukse ikka mõnusa hooga vasta minu autot.. vaatasin et mida see vana teeb kõrval autos (selline miski 50-60 kanti oli, lohaka välimusega).. kutt rahulikult tõmbas ukse tagasi ja passis vastu.. läksin autost välja vaatasin, et ei ühtegi jälge, seega ei öelnud ka midagi.. istusin tagasi autosse.. ja kutt näitas mulle pöialt sõrmede vahelt.. siis mul lihtsalt ei jätkunud sõnu, kui jobud ikka mõned on.. itsitasin omaette tema üle.. siis ta nagu kas teeskles või midagi nagu ta räägiks raadiosaatjaga vms :D

aga nüüd paar päeva käinud poes ja suures parklas parkinud teisse parkla otsa isegi meelega vältida igast iluvigu autol.. ja näe.. eile garaaži ajades auto avastasin et on miski täkk tulnud juurde.. :S

_________________
...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 03:29 

Liitunud: 02.12.2008 19:39
Postitusi: 11
see ongi eestlaste probleem, et näkku midagi öelda ei julge aga seljataga sajatavad. õnneks sommid veel hullemad. selle asemel et siin foorumis kisada oleksid võinud julguse kokku võtma ja talle millegagi vasta pead anda. veelparem jalaga. kuna ta oli jässakas siis olid püksid ka niikuinii poole perse peal ja sellised jässakad tüübid pole nagu eriti jalamehed.

või kui kakelda ei julge oleks võinud oma uksega panna nagu sellise korraliku kõmaka ja korduvalt. seejärel oleksid pidanud autost välja ronime ja rusikaga tema aknaklaasi sisse lööma. võtma peoga kilde, need talle näkku viskama. kommenteerima tema tütre välimust ja lahkuma.

veelkord. eestlaste häda ongi selles, et on vagad ja vaiksed ja lasevad endast täiega üle sõita. ja näkku midagi öelda ei julge teevad head nägu. südamesse võtavad asja aga täiega ja lähevad ennast siis koju pere või netti foorumisse välja elama. sellesmõttes mulle venelased isegi meeldivad et nad ütlevad otse välja mis on ja on vahetumad ning otsekohesemad. eestlane aga ei julge inimesele otsagi vaadata ja peab mingit hullu vimma.

ise personaalselt olen täisvereline eestlane ja panen sellistele täiega sõimu. röögin niiet helilained võtavad jalust maha. viimane kord oli mingi naine tõmbles. tal kukkusid lausa kotid maha niiet mingi klirin oli - taara tõenäoliselt läks katki. loodan et oli õlu mehele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 03:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.09.2004 21:43
Postitusi: 709
Asukoht: kirdalu
kui nüüd näiteks võtta selveri parklad siis õigesti pargitud autode puhul on suht nõme autost välja saada..autod on lihtsalt liiga lähedal üksteisele. Muidugi see ei õigusta sellist laamendamist ustega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 12:11 

Liitunud: 08.08.2006 14:24
Postitusi: 4
Ma nüüd tervet topicut läbi ei lugenud ja võibolla rõhutan juba öeldut aga parklas on probleemiks ka rahvas kes jätavad ostukärud nelja tuule valla ja nood siis pin-ballitavad autode vahel.

Endal hoovis sama kogemus olemas. Üks tüüp ei osanud kuidagi muud moodi manööverdada parkimiskohale kui uks lahti ja nii ta sõitis, riivates minu auto külge. Ma fikseerisin seisu, helistasin politseisse ja lasin tüübi välja kutsuda. Kuna too ajas ikka erilist iba siis kutsusin ka liikluspolitsei välja ja fikseerisin juhtumi. Tema õnneks mul sügavat värvikahju ei old ja piisas väikse vahatusega, vastasel juhul oleks saanud sündmuskohalt lahkumise ja liiklusõnnetuse põhjustamise eest karistet :) pluss kindlustusjuhtum


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 12:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 19:22
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu
Mina nüüd Land Cruiserit osta ei julge, sest sellega on tagurdamine ja manööverdamine vist paras persedüüsi lõhkumine. Igatahes üks päev Lõunaka ette parkides tuli üks kaalikas mölisema et " t'ra aja oma pann eest ära" Masinad olid mõlemad suht nõuetekohaselt pargitud, ninad vastamisi, ütlesin, et ei ole ees ju. Siis röökis kõvemini juba, et "t'ra ma ütlesin, aja oma pann eest ära" Kuna kaklemise tuju polnud ja vorm on ka praegu vilets, siis parkisin ümber - SELLEKS, et Länkkarijumal ei peaks tagurdama, saaks sõita ühe poole ratastega ÜLE ohutussaare, Lõunaka ukse eest VASTASSUUNAS läbi ja siis minema panna. Me kodumaa on kaunis :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 12:48 

Liitunud: 12.02.2005 16:59
Postitusi: 286
Tule taevas appi! Mis kohaga küll inimesed mõtlevad, et lasevad niimoodi pähe istuda omale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 12:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.03.2004 13:20
Postitusi: 29
Asukoht: Pärnu
Mõni aasta tagasi juhtus selline lugu, et suures parklas oli kohtade põud ja kui ma lõpuks koha leidsin, oli üks naine oma käru sinna täpselt keset kusemist jätnud. Kuna tuju polnud hetkel kõige parem, oli viha kiire tekkima ja sõitsin sellele kärule lihtsalt meelega otsa, nii et see käkaskaela eemale veeres. Peasüüdlane vahtis oma autost ja tegi kõverat nägu minu poole.
Teemaalgatajale soovitaks külma närvi, antud situatsioonis sa polekski suurt midagi teha saanud, kui päris kaklema hakata, oleks see tütar ka sulle veel peale lennanud kui oleks näinud, et papa tappa hakkab saama. Vene naist ikka kinni naljalt ei pea :) Lõpuks oleks seda jama klaarimist olnud rohkem kui asi väärt. Närvi ajavad sellised asjad loomulikult, hoolimatus ja lollus ongi nõmedad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 13:15 

Liitunud: 14.02.2006 22:29
Postitusi: 158
Kui mõne postid tagasi kirjeldas üks kasutaja diagonaali pargitud bemmi, kelle asunikud pärast enam välja ei saanud, siis ongi ju 2 valikut, kas peksad neid kuni nad ära sõidavad, nagu postitaja tegigi, või siis sõidad ise minema. Kurb aga tõsi, mine küll ei julgeks pärast sõnasõda tibladega "mina pargin ju õigesti, ise ta jätsite auto valesti" autot nende oma kõrvale jätta, pärast on sul teab mis autoga tehtud ja siis näita tuulele rusikat.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7