Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 22:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Gumball3000 ja Bullrun
PostitusPostitatud: 13.04.2009 13:12 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Tsiteeri:
kle ära aja naerma, sa tead ise ka väga hästi, et see on kihutamine see gumball, lihtsalt see väide, et sõitke eeskirjade järgi ja igaühe enda asi, see on väga kehv suitsukate meeletule kihutamisele. Ma tean ka ikka midagi gumballist.


Ongi kihutamine, ja see ongi asja võlu/selle ürituse eesmärk. Muide, http://www.hot.ee/liikluspart <--misasi see on :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gumball3000 ja Bullrun
PostitusPostitatud: 13.04.2009 13:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
part1 kirjutas:
charly kirjutas:
part1 kirjutas:
see foorum ei vabanda seaduserikkumisele õhutamist, mida see teema antud hetkel on.
parim alternatiiv on ringrada sellele gumballile või eeskirjade põhine trip.


Part,
Gumballi sarnastel üritustel on kõikidel osalejatel soovitus kinni pidada liikluseeskirjadest. Kiiruse ületamine on igaühe enda asi ja selle eest korraldajad vstutust ei võta. Oma haiget jama võid sa minna ajama kuhugile maailmaparandamise foorumisse.


paraku ajad sa ise haiget jama, minu ohutu liiklemise pooldamine ei ole üldse haige, kui sa pead ohutut liiklemist haigeks, siis oled sa ise ikka väga haige.

kle ära aja naerma, sa tead ise ka väga hästi, et see on kihutamine see gumball, lihtsalt see väide, et sõitke eeskirjade järgi ja igaühe enda asi, see on väga kehv suitsukate meeletule kihutamisele. Ma tean ka ikka midagi gumballist.


Ühesõnaga, kui gumballi poleks, oleks maailmas palju vähem kihutamist avatud liikluses? Don´t think so.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gumball3000 ja Bullrun
PostitusPostitatud: 13.04.2009 15:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
BAZ kirjutas:
part1 kirjutas:
charly kirjutas:
part1 kirjutas:
see foorum ei vabanda seaduserikkumisele õhutamist, mida see teema antud hetkel on.
parim alternatiiv on ringrada sellele gumballile või eeskirjade põhine trip.


Part,
Gumballi sarnastel üritustel on kõikidel osalejatel soovitus kinni pidada liikluseeskirjadest. Kiiruse ületamine on igaühe enda asi ja selle eest korraldajad vstutust ei võta. Oma haiget jama võid sa minna ajama kuhugile maailmaparandamise foorumisse.


paraku ajad sa ise haiget jama, minu ohutu liiklemise pooldamine ei ole üldse haige, kui sa pead ohutut liiklemist haigeks, siis oled sa ise ikka väga haige.

kle ära aja naerma, sa tead ise ka väga hästi, et see on kihutamine see gumball, lihtsalt see väide, et sõitke eeskirjade järgi ja igaühe enda asi, see on väga kehv suitsukate meeletule kihutamisele. Ma tean ka ikka midagi gumballist.


Ühesõnaga, kui gumballi poleks, oleks maailmas palju vähem kihutamist avatud liikluses? Don´t think so.



Väga imelikud järeldused.
lihtsalt pole vaja gumballi näol järjekordset kihutamist, samuti gumball sisaldab päris palju kihutamist, mistõttu selle ära jätmine jätaks ära hulga kihutamist küll, ma pole väitnud, et kogu maailma kihutamine ära kaoks sellest.

Ma ootasingi, et keegi mu kodulehe avastaks, selleks selle siia paningi:)

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gumball3000 ja Bullrun
PostitusPostitatud: 13.04.2009 15:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
tomcraft kirjutas:
Tsiteeri:
kle ära aja naerma, sa tead ise ka väga hästi, et see on kihutamine see gumball, lihtsalt see väide, et sõitke eeskirjade järgi ja igaühe enda asi, see on väga kehv suitsukate meeletule kihutamisele. Ma tean ka ikka midagi gumballist.


Ongi kihutamine, ja see ongi asja võlu/selle ürituse eesmärk. Muide, http://www.hot.ee/liikluspart <--misasi see on :kill


Minu järjekordne panus ohutusse liiklusesse ja tähelepanu püüdmine meie liiklusele, samuti kavatsen seal lihtsalt auto teemat ajada, mingis osas ja teemadel.
Eks näis, kuidas ma viitsin seda arendama hakata, hetkel on see lihtsalt näiteks, mis sealt tulema hakkab.
Tegin kiiruga ära, idee sündis mul umbes kuu aega tagasi.
Kuna ma nagunii siin foorumis pardina tuntud olen, siis miks mitte part liiklusohutuse maskotiks võtta.
On ka lootust, et sinna hakkavad tekkima videod, inimeste liiklusrikkumistest eestis.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Gumball3000 ja Bullrun
PostitusPostitatud: 13.04.2009 15:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
god allmighty :hail

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 132 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7