Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 09:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Abi valvega
PostitusPostitatud: 16.04.2009 18:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Terekest!
Mure selline,et kuna garaazi ja selle lähiümbrusesse on juba natukene varakest kogunenud siis karta võib,et majanduslangusest räsitud pätipoisid võivad seda himustama kippuda.
Plaan on ülesse panna väike kaamerapoiss, mis halva teo jäädvustaks ja hiljem oleks võimalik korralik keretäis pahadele anda.
Mure aga selles,et kuna ise asjaga ei tegele siis ei oska omale valida sobivad väki.
Kuna on majanduslangus siis raha oleks kulutada komplekti peale kuskil 3-4tuhat krooni.
Selle eest oleks siis vaja soetada süsteem mis ka öösel suudaks pahateo salvestada.
Arvuti kuhu salvestada on endal olemas.
Kui keegi töötab sellel alal siis äkki oskab aidata.
Aitäääh!

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi valvega
PostitusPostitatud: 16.04.2009 18:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 18:24
Postitusi: 7
Asukoht: Kehra/Tln
sa juhtmevaba signat ei taha panna,ma ise panin [url]salasilm.ee[/url] päris hea hinnaga signa.Minu meelest hea mugav

_________________
www.RSCargo.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi valvega
PostitusPostitatud: 16.04.2009 18:36 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Ma olen valvekaamerate taga mõned kuud saanud olla just garaazide ja sarnaste võrdlemisi pimedate kohtade valvamisel. Loll lugu on see, et salvestised on väga halva kvaliteediga ja sealt kedagi tuvastada on võimatu. Meil maksid kaamerad ligi 40k tükk, nii et kvaliteedis ei olnud asi. Isegi tänapäeva poe tipp-kaamerad ei suuda inimeste nägusid korralikult salvestada.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi valvega
PostitusPostitatud: 16.04.2009 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 17:10
Postitusi: 124
Asukoht: tallinn/pärnu
antsa911 kirjutas:
Ma olen valvekaamerate taga mõned kuud saanud olla just garaazide ja sarnaste võrdlemisi pimedate kohtade valvamisel. Loll lugu on see, et salvestised on väga halva kvaliteediga ja sealt kedagi tuvastada on võimatu. Meil maksid kaamerad ligi 40k tükk, nii et kvaliteedis ei olnud asi. Isegi tänapäeva poe tipp-kaamerad ei suuda inimeste nägusid korralikult salvestada.

Pigem ei ole asi tipp kaameras, kuna digisalvestile üritatakse võimalikult palju infot mahutada ajaliselt, siis keeratakse quality ja framrate suht 0i. kui sa näeksid selle 40 kilo maksva kuppel keeratava kaamera pilti otse, siis sa enam ei arvaks et see sitt on. üldiselt pimedas filmimiseks on vaja ir kaamerat, kuna isegi kui sul on valgus siis vaevalt see korralikult valgustab pimedas. 4 kiloeest kaamera saab, mis on juba suht okei, Sa õtled et salvestuskoht on sul olemas?
Tavamasinale sobib ip kaamera, ehk siis kaameral on mingi võrguaadress ja saad ta tavalise ruuteritaha ühendada otse. Muidu kui sa tahad korralikku kaamerat arvutisse siis see kaart mis selle pildi vastu võtaks maksab teise samapalju :P.

_________________
kodukas
Facebook


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi valvega
PostitusPostitatud: 16.04.2009 19:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Signat ei taha,kuna on vaja valvata ka autosid mis garaazist väljas seisavad.

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi valvega
PostitusPostitatud: 17.04.2009 16:03 

Liitunud: 30.03.2006 16:59
Postitusi: 9
kui 3-4k eest süsteemi tahad siis mõistlik on sul paigaldada IP valvesüsteem.
Vajalik on arvuti ja interneti olemasolu
Kui kindel huvi asja vastu siis saan aidata sobiva kaamera leidmisel ja paigaldamisel :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7