Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 20:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 21:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Viktor-il täiesti õigus. Ma arvan, et see on puhas eestlase kadedus, kui naabril on, siis minul peab ka olema. Kui mul ei ole, siis naaber on suli ja kes iganes veel.
Kui siin foorumis teha küsitlus, mitme klassi haridus, kaua load on olnud ja vanus... Ma usun, et saaks päris hea tulemuse.
Mitte, et kellegi lõpetamata kool midagi halba tähendaks!
Näha on, et mõned on tundnud ennast juba puudutatuna sellest teemast. Aga mis seal ikka, loetud siin küll, erinevate autode ostmisest ja tuunimisest. Plaanid on ilusad :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 21:51 

Liitunud: 30.03.2007 08:06
Postitusi: 100
Asukoht: Tartu
MDB kirjutas:
Viktor-il täiesti õigus. Ma arvan, et see on puhas eestlase kadedus, kui naabril on, siis minul peab ka olema. Kui mul ei ole, siis naaber on suli ja kes iganes veel.
Kui siin foorumis teha küsitlus, mitme klassi haridus, kaua load on olnud ja vanus... Ma usun, et saaks päris hea tulemuse.
Mitte, et kellegi lõpetamata kool midagi halba tähendaks!
Näha on, et mõned on tundnud ennast juba puudutatuna sellest teemast. Aga mis seal ikka, loetud siin küll, erinevate autode ostmisest ja tuunimisest. Plaanid on ilusad :lol

No mis sa veel sellest foorumist tahad???? Minu arust ja paljude tuttavate ja sõprade arust on see foorum lihtsalt mingeid tilganäppijaid täis. Mõnikord harva ikka saan mõne kasulikku asja siit foorumist, aga väga harva.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 22:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Täiesti nõus sinuga :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 22:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2005 17:11
Postitusi: 830
Asukoht: Tartu, Annelinn Tel: 55978110
MDB kirjutas:
Kui siin foorumis teha küsitlus, mitme klassi haridus, kaua load on olnud ja vanus... Ma usun, et saaks päris hea tulemuse.


Kusjuures, minu mäletamise järgi on kõik need küsimused siin/vanas olnud foorumis juba. Ja tulemused näitasid, et foorumi aktiivseimad kasutajad olid valdavus lõpetanud korraliku/maineka kooli, omasid lube ning ka vanust piisavalt. Need nn. uued "kõvatajad" on need, kellel tänu majandussurutisele palju aega foorumis maailmaasju parandada ning teiste elu elada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 22:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Et siis majandussurutis on see, mis sunnib inimesi kadetsema ja tilgutama ?

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 22:54 

Liitunud: 16.10.2008 23:00
Postitusi: 57
Never argue with idiots - they take you down to their level and then beat you with experience.

Kas see lõputu tuuleveskitega võitlemine teemal tilgutajad ja tilgutamine juba ükskord ennast ei ammenda? Selge on see, et enamus selle foorumi kasutajatest ( nagu tegelikult enamus inimestest üldse ) ei näe oma ninaotsast kaugemale, aga kui on vaja sõna sekka öelda, siis teatakse kõigest kõike. Siis tulevad kuskilt keegid onud, kes ennast teistest paremaks peavad (mitte, et nad seda oleks) ja mingit omameelest mõistuslikku diskussiooni üritavad pidama hakata, et saaks "ära panna" ja niisama tähtsat muljet jätta.

Viktor, elu on palju lihtsam, kui sa ei lase end häirida nii väikestest asjadest nagu seda on need nn tilgutajad ja ei hakka täiesti tühja koha pealt mingit tüli ja lahknevusi üles kruttima. Parem mine õue, vajuta pohmas peaga see 200 rauda ja itsita, et tilgutajad Maarjamaal 130'ga radarisse vuramise eest 12 000 maksavad.

Ülejäänud, kellel on vaja ikka Viktorile kasvõi vaidlemise pärast vastu vaielda, nautige seda, et te teisiti arvate ja et teie meelest Viktor on loll ja tühikargaja.

Kokkuvõteks seda, et foorumis kui sellises, võiks toimuda arutlus teemade üle, mis väärivad arutlemist. Tilgutajad ei ole üks neist teemadest.

Vastukaja, vaidlused ja muu pori minu postituse kohta võite omale jätta, see ei muuda teema seisukohalt niikuinii midagi.

Aitäh.

_________________
Middle finger in the air for everybody to see.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tilkuri sündroom ?
PostitusPostitatud: 19.04.2009 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Kõige magusamad momendid foorumis:

Piibe "wannabe streetrace!" on ok, omal ajal sai ka paarutatud ja tõesti lahe :)
AGA............
Peale õhtut tuleb kari LE jüngreid SIIA foorumisse halama kiirematest möödasõitudest ja kukkesi mängima :lol

no tra sellest ma aru ei saa :lol

@ kaabakaz, seda et sina oled ELP jaoks püuutumatu isend, teame me juba ammu läbi sinu legendaarsete lugude siin :) SINA oledki see kõige kõige SRi etalon siin foorumis, ma tõesti soovin et sinusuguseid + tann 19 (vist) oleks rohkem siin :beer

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 22 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7