Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 08:21

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 10:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
charly kirjutas:
Sqad kirjutas:
Põhimõtteliselt oleks sul vaja kedagi, kes saab liisingu ja selle siis omanimele võtab mingi pleki eest :D ´?
Kardan,et kui nii,siis ei ole selliseid inimesi eriti ....


päris nii asjad ei käi


aga kuidas siis?

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:08 

Liitunud: 13.06.2004 20:22
Postitusi: 46
Pigem tahaks liisingut enda nimele, aga lihtsalt tean, et panga töötajad saavad sellega "veidi" aidata, kui ametliku sissetulekut ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 16:20 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Hetkel on selline seis, et keegi ei taha suvalist ametliku sissetulekuta tegelast "veidi aidata", sest nüüd on omakorda pangal abi vaja, et neid raipeid realiseerida ja "abisaanuid" taga ajada. Praegu ei tehta ka lepinguid sellise tempoga, et kahtlase väärtusega tegelased teiste vahele sujuvalt ära kaotada saaks. Pealegi kusagil foorumis avalikult sellise asja küsimine on eriti kahtlane.
Soovitan võtta mõne perekonnaliikme/naise või sõbra nimele ja teha temaga leping järelmaksule sama aja peale. Kui ühtegi abistajat ei leia, siis tõenäoliselt oled kas ebausaldusväärne või ebakindla sissetulekuga tegelane. Või siis üritad leida Pealtnägija järgmise nädala saatesse järjekordset heausklikku lolli, kes tuttavad tanki paneb :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 17:59 

Liitunud: 13.06.2004 20:22
Postitusi: 46
FlammablE kirjutas:
Hetkel on selline seis, et keegi ei taha suvalist ametliku sissetulekuta tegelast "veidi aidata", sest nüüd on omakorda pangal abi vaja, et neid raipeid realiseerida ja "abisaanuid" taga ajada. Praegu ei tehta ka lepinguid sellise tempoga, et kahtlase väärtusega tegelased teiste vahele sujuvalt ära kaotada saaks. Pealegi kusagil foorumis avalikult sellise asja küsimine on eriti kahtlane.
Soovitan võtta mõne perekonnaliikme/naise või sõbra nimele ja teha temaga leping järelmaksule sama aja peale. Kui ühtegi abistajat ei leia, siis tõenäoliselt oled kas ebausaldusväärne või ebakindla sissetulekuga tegelane. Või siis üritad leida Pealtnägija järgmise nädala saatesse järjekordset heausklikku lolli, kes tuttavad tanki paneb :lol


Irw olen praeguse olukorraga kursis ja ega muidu ei otsikski niimoodi abi. Kuna kõigil on praegu nigel seis, siis ega keegi ei taha mingit järelmaksu anda... Ma arvan, et kui mul maksehäired puuduvad näitab juba nii mõndagi, nii et pole mõtet siin kohe ebausaldusväärseks või ei tea kelleks tembeldada :D. Ei tea, ei vaata mingisugust Pealtnägijat ausalt öeldes ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 18:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
sexyer kirjutas:
Pigem tahaks liisingut enda nimele, aga lihtsalt tean, et panga töötajad saavad sellega "veidi" aidata, kui ametliku sissetulekut ei ole.


Räägi siin teemas sõna võtnud kasutaja charly`ga, ta nimelt DnB Nord panga töötaja...kui just koondatud pole :P

Üldiselt olen DnB Nordi tööga vägagi rahul, sai mõni aasta tagasi eluasemelaenu sealt taodeldud ja ma saingi laenu, samas teised pangad saatsid pikalt.
DnB suureks plussiks oli see, et seal ei jagatud laene nagu konveieril vaid suheldi inimestega, et kas nad tegelikult ka on valmis/võimelised seda laenu maksma(minu sissetuleku puhul tol ajal oli see hämmastav, et selle laenu sain). Võib õelda, et mõistvad inimesed, vb oli seda ainult konkreetne inimene aga ei tea.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 18:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
Ma oskan ka DnB-d ainult kiita, endalegi võtsin sealt liisingu.. Mul oli muidugi see põhjus ka et siis töötas mul hea tuttav seal, kes sai teha väga hea pakkumise :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 18:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
DnB NORDi palgalehel ma olen jah, kuigi liising jääb minust natukene kaugele.

Reeglina ikka pead tõestama, et oled maksevõimeline. Kui ametlikku sissetulekut väga suurt pole siis maandab pank oma riske (kui nad üldse kaaluvad liisingu andmist). Seda tehakse 2-l viisil reeglina. Suurendatakse sissemakset. Suurendatakse intressi. Tõenäoliselt aitab finantsiliselt kindlustatud isiku käendus.

Kasuks tuleb kindlasti see, kui valid auto konkreetse panga bilansis olevate autode vahel. DnB NORDi valikut saad näha SIIN

Reeglina täna tutvused pangas väga palju ei aita. Riskid on suureks läinud.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 23.04.2009 21:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.04.2003 21:17
Postitusi: 190
Asukoht: Viimsi/Tallinn/Mähe
SEB'd esindades http://www.e-autoline.com/uus.php?lang= ... ch=ep&ep=1

_________________
Ostan Eesti Panga meenemünte


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 24.04.2009 00:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Targem oleks osta antud juhul odavam auto. Ülejäänud raha suuna enda elamisse või lihtsalt kogu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 13:39 

Liitunud: 13.06.2004 20:22
Postitusi: 46
Ok, aga äkki keegi oskab soovitada, kust saaks ilma ametliku sissetulekuta mõistlike intresside ja tingimustega väikelaenu summas 25-30k?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 14:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Ilma ametlikku sissetulekute mõistlikke intresse vast ei saa. Kas kinnisvara pole tagatiseks panna? Selliseid asutusi on mitmeid, kes kinnisavara tagatisel laenu annavad, sissetulekuid näitama ei pea. Kohe tuleb meelde nt Aires Liising ja Ehital Liising.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 14:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Nii kaua kui maksehäireregistrisse ei lähe, pole ju probleemi.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 15:12 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Ja enne maksehäiresse ei saadeta, kui su postkastis vastavat kirja pole. Kui siis arve maksad, kui kõned piiratud, on tegemist operaatoripoolse kõnepiiranguga kuni arve tasumiseni. Seal veel erinevaid "samme" kuni krediidiinfo ja inkassoni.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 15:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Ma tahaks seda idiooti näha, kes teise mehe liisingu enda kraesse võtab või seda käendab, veel enam sellise, kel pole ametlikku sissetulekut ja kes on võõras.
No tõesti, pealtnägijas oli aastaid tagsi lugu küll, kus poolvõõrastele käendati oma maja peale laenu ja pärast ise maksti seda.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abi liisingu saamisega
PostitusPostitatud: 29.04.2009 15:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
kaabakaz kirjutas:
Kui ma oma telefoni arve olen tihtipeale maksta unustanud, siis võin liisingust unistada ?
Seda ei võeta arvesse, et kontol on näiteks päris normaalne kogus sularaha ja arve, mis tuleks tasuda on ntx 500.-?
Kahjuks olen ma mõnikord nii laisk, et maksan arve, kui enam helistada ei saa...

Selle vastu aitab otsekorraldus.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7