Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 14:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 14:35 

Liitunud: 04.09.2007 13:31
Postitusi: 1070
Asukoht: Tallinn,Vääna-Jõesuu
Selle asemel,et kirju postkasti nuruda nagu teismeline neiu,võiks vastata siinsamas:
1.Kas sul on need makid reaalselt üldse olemas?
2.Mitu sul neid on-või üritan ühte kõigile müüa?
3.Mis on need "mõjuvad" põhjused,et sa ei ole saanud omapoolseid kohustusi täita?

_________________
Mootorsõidukite remont ja hooldus. Uued ja kasutatud autod Euroopast. Garantii ja liising
5209320 http://www.audacer.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 14:47 

Liitunud: 21.01.2013 13:24
Postitusi: 20
Nagu sai ka selgitatud, et igapäevaselt kella 22.ni hõivatud ja ei saa liikuda. Postiasutus suletakse tööpäevadel kell 16. NV-del kinni.

DVD makist sain hommikul käest kätte diili tehes (inimene tuli ise järgi) parema hinna kui siin 2 kasutajat kokku pakkusid.

Onkelmatsile saan sama maki mis ta soovis, kuid hoopis uue, mitte kasutatud.

carmov saab oma lairibad kätte.

Ei hakka rohkem siin teemas sõna võtma ega rohkemat selgitama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 15:13 

Liitunud: 06.10.2012 09:18
Postitusi: 17
no mulle ta kandis raha tagasi,aga see jutt et müüs käest kätte peale seda kui ma ta juba põhimõtteliselt ära ostsin,see ajab küll närvi.aga mingi aeg on mul niiguinii pärnu asja nii et tahax selle tüübiga näos näkku rääkida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 15:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Post24 automaadid on ju õues ja töötavad 24/7.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 15:31 

Liitunud: 21.01.2013 13:24
Postitusi: 20
thesensei66 kirjutas:
no mulle ta kandis raha tagasi,aga see jutt et müüs käest kätte peale seda kui ma ta juba põhimõtteliselt ära ostsin,see ajab küll närvi.aga mingi aeg on mul niiguinii pärnu asja nii et tahax selle tüübiga näos näkku rääkida.



Kui sina tingisid asja 30 peale ja helistab inimene, et ta on nõus ära ostma mõlemad makid 100 euri kokku, siis kas sa ei oleks seda teinud.

Täiesti võõrad inimesed võtavad sõna asjast millest nad mitte midagi ei tea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 15:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Diil on diil ja kui sa lubasid 30 diili teha siis sellest taganemine on inetu. Sama inetu kui see, et sa oma elu oled kakki keeranud. Kindlasti keegi saadab selle lingi su kooli direktorile ja samas teades kui väike Eesti on, siis vabalt võib mõni pettasaanu sinuga kuskil kokku saades sulle õpetust anda.

Nagu ma aru saan, siis asjad hakkasid alles siis liikuma kui see teema siia tekkis, muidu oli üks pidev huiamine ja veiderdamine. :kill

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 15:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2011 22:43
Postitusi: 529
Asukoht: Jõhvi
killer666 kirjutas:
Diil on diil ja kui sa lubasid 30 diili teha siis sellest taganemine on inetu. Sama inetu kui see, et sa oma elu oled kakki keeranud. Kindlasti keegi saadab selle lingi su kooli direktorile ja samas teades kui väike Eesti on, siis vabalt võib mõni pettasaanu sinuga kuskil kokku saades sulle õpetust anda.

Nagu ma aru saan, siis asjad hakkasid alles siis liikuma kui see teema siia tekkis, muidu oli üks pidev huiamine ja veiderdamine. :kill

asi hakkas liikuma kui ma tulin mängu uurisin kõik infod pidin isegi sinna valda hellama, muidugi valld oli selle juttuka sokeerinud ütles ei saa olla jne.

_________________
passat b5 1.6 74kw,hitler c5 2.5TDI,Impreza 4x4


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 16:39 

Liitunud: 21.01.2013 13:24
Postitusi: 20
huiamist ja veiderdamist pole olnud. Lihtsalt inimesed ei saa aru, kui ütlen et ma ei saa iga kell liikuda. Niikui ütled et ei saa...siis valetad ja huiad ..oled pettur jnejne Täiesti pointless.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 16:46 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Loll ei leia vabandust tõesti, aga lolli vabandust pole ka nüüd mõtet välja mõelda. Kedagi ei koti, kas sul on aega või ei, sest raha oled juba rõõmsalt vastu võtnud.
Oled võtnud nõuks äri teha, inimestega kokku leppinud, siis tuleb enda poolne osa teha ka võimalikult kiiresti. Kui ainuüksi ühes netifoorumis juba mitu inimest ühte asja kurdavad, siis mille muuga ikka tegemist kui lihtlabase huiamisega

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 19:15 

Liitunud: 05.03.2006 00:19
Postitusi: 733
kkc kirjutas:
asi hakkas liikuma kui ma tulin mängu uurisin kõik infod pidin isegi sinna valda hellama, muidugi valld oli selle juttuka sokeerinud ütles ei saa olla jne.


:hail

_________________
Suurim valik lisatulesid - www.lisatuled.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 19:57 

Liitunud: 06.10.2012 09:18
Postitusi: 17
rohelinehiir kirjutas:
ma isiklikult soovitaks ikka sinna söita ja full kääkas peaga näiteks autoga otsa söita. saab väiksema karistuse :D


mul on varsti pärnu vaja minna ja ex ma ta üles leian ja räägin taga veidi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 20:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.03.2010 00:57
Postitusi: 47
Aular kirjutas:
kalle kirjutas:
Mõned mehed võiks ikka need makid ära oodata venna käest. St kui kõigile raha tagasi kannab ja makke polegi, siis on ikkagi tegu planeeritud pettusega. Saab konksu otsast minema ja otsib järgmise.

+1
Pressige ikka makid ja woofrid välja.


.


Viimati muutis MartinH., 06.08.2013 16:35, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 22:08 

Liitunud: 21.01.2013 13:24
Postitusi: 20
Asjaga on nii, et antud teemast tuleb lõputöö, mida juba ammu plaaninud. Internet..äri..ja sellest tulenevad probleemid ja pettused..jne jne. Sest ise olen saanud petta nii krooni kui euro ajal mõne tuhandega. Ja kuna kool on jäänud lõpetamata lõputöö pärast, siis tekkis ka mõte teha midagi sellist mida keegi teinud ilmselt ei ole. Nimelt kirjutan lõputööd koos reaalse sündmustikuga. :)
Kõik see mida kirjutavad erinevad kasutajad on kasuks ainult, loomulikult otsesed ähvardused on tõesti veid.....

Tahtsin näha kui kaugele asi võib minna. Keegi asjaosalistest ei pea muretsema, saavad oma osa. Kes said raha tagasi, kes saavad asjad koos boonusega. Ja kõik need kelle tegin antud teoga kahju võivad leida kuu lõpus oma pangaarvel väikset preemiat.

Asi pole olnud kunagi pettus või usalduse ära kasutamine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 22:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.06.2013 18:43
Postitusi: 340
Kas ainult mina naeran ?:D mitme tuhande euriga sa petta oled saanud ? Lõputöö :D debiilsemat vabandust ei suutnud välja mõelda?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 05.08.2013 22:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 19:47
Postitusi: 436
Asukoht: Pagulaskeskus
Selle saad ka lõputöös ära märkida,need kandilise peaga poisid ja kaasnevad tagajärjed väikses eestis :D

_________________
Värske puu/juurvilja ost,müük ja vahetus,hinnad soodsad ja kaup alati värske.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7