Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.04.2024 06:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 19:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.11.2009 18:49
Postitusi: 173
Nonii. Teema jälle ülesse. Möödunud nüüd vist 6 nädalat aga oma kõlari ma kätte ei saanud. Jutud olid väga huvitavad ja naljakad. Hestasin õhtul kord ja ütlesin, et viimane võimalus sul on kannata raha tagasi, viimane päev. Pärast lubasin minna polisteisse avaldusega. Summa on väike 23.15 EUR aga miks ma pean kinkima. Ütles et juba kantud ja ta ei tea miks ma seda oma kontol ei näe. Hommikul ma leidsin 13eur selgitusega pool võlast summa. Mina kohe helistasin ja ta lubas päeva jööksul ülejäänud ka tagastada. Sellest möödus veel üks nädal. Raha ei ole. Enam ma ei oota muidugi. Helistama ei hakka ja kuskile avaldusega ka ei lähe.
Kui sa loed seda Lp."ralliautu" siis ole teadlik et oled ebaaus inimene. Leidub ma arvan tulevikus inimene kes sulle sinu hambad loeb, kui sa nii inimestega hakkad mängima.
See on siis minu lugu...

_________________
Ehitan ja projekteerin bassikõlari kastid vastavalt subwoofrile ja autole. Hinnad kokkuleppel AL-Sound


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Enamus nii õhku täis siin, asi see siis Tõstamaale sõita. Mõnel ilusal õhtul normaalse pundiga ralliautule külla minna pole teab mis raske tegevus. Muidugist kui summad varieeruvad siin ca. paarikümne euri kandis siis sõit väga ära ei tasu. Foorumis eure taga nutta on ka suht mõtetu. Nagu näha siis võlgnikul suht savi siinsest nutulaulust. Hetkel usutavasti päris mitme kodaniku võla omale juba E32 paaki siristanud ja sõidab mööda alevit ringi.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 20:31 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
See on natuke naljakas tõesti, et keegi ei ole võimeline näost-näkku küsima. Kogemuse põhjal võin öelda, et erinevalt paljude arusaamast "võla väljanõudmisest", ei pea kohale minema nelja S-klassiga ja kaasa vedama 10 barõõgat. Mine lihtsalt kohale ja palu võlg ära tasuda. Enamusel on alt jahe juba fakti peale, et sa ukse taga oled.

Ei tee sa niiviisi midagi illegaalset, ja ka raha saab kätte.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 20:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ei saa tõsta, mees siiski teeb lõputööd ju. :D

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 21:00 

Liitunud: 02.11.2009 19:25
Postitusi: 74
Siinpool ka vaid ''võlast pool raha''.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 24.08.2013 21:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ragnar74 kirjutas:
See on natuke naljakas tõesti, et keegi ei ole võimeline näost-näkku küsima. Kogemuse põhjal võin öelda, et erinevalt paljude arusaamast "võla väljanõudmisest", ei pea kohale minema nelja S-klassiga ja kaasa vedama 10 barõõgat. Mine lihtsalt kohale ja palu võlg ära tasuda. Enamusel on alt jahe juba fakti peale, et sa ukse taga oled.

Ei tee sa niiviisi midagi illegaalset, ja ka raha saab kätte.



Täpselt nii. Alati ei pea nugadele minema. Silmast silma rääkides saab asjast parema ülevaate. Ning usutavasti võlgnik ka mõistab, et vastaspoolel on enda raha tagasi saamisega tõsi taga. Need foorumisse tehtud postitused usutavasti ei kõiguta seda meest praegu mitte miski. A´la lähen politseisse jne. Elu on näidanud, et see Politsei paraku tegeleb meelsamini ümber koolide alaealiste suitsetajate varitsemise ja end sõgedaks joond kodanikega. Kellelt raha lihtsamini kätte saab. Kuskile Tõstamaale kellegi kahtekümmet euri taga otsima nad nii ehk naa ei lähe. Ralliautu usutavasti on sellega kursis, ning teab, et haukuv koer ei hammusta. ( teisisõnu, foorumis kõvatajaid tõsiselt ei võta. Sest reaalselt keegi end SR´ist välja ei logi ja tõstamaale sõitma ei kipu. )

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 26.08.2013 12:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Andres003 kirjutas:

Elu on näidanud, et see Politsei paraku tegeleb meelsamini ümber koolide alaealiste suitsetajate varitsemise

Ega õige kah, noori tuleb varakult hakata karistama muidu kasvab samasuguseks piidriks nagu nagu siin ralliautu.
Ega normaalse mõistusega inimene ei paneks sellist kasutajanime . .. autu

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 30.08.2013 23:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
Mõtekam oleks ta siit foorumist ära bannida, enne kui veel kellegi leiab, keda üle lasta.
Kardan, et kui nii jätkad, siis saad sa varsti uue lõputöö kirjutada näopeksust.

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 31.08.2013 00:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2009 19:09
Postitusi: 429
Asukoht: Sindi
??? Kandke siis mulle ka oma raha mille te oma tööga teeninud olete-mulle see sobib- pärast kirjutage siis foorumisse Et Zigarett igavene M!nn... ma tahaks ka tasuta raha saada. Mina ei ole kunagi isegi 1.- niisama ära kinkinud-eriti petturile. kuid tundub, et siinsed kurtjad ise tööga raha ei teeni...Mina kui Tööinimene tean ka mis poes asjad maksavad ja 20 euri eest saab siiski 7ja pool liitrit B. ja LISAKS paki suitsu ja lapsele kommi, kui lapsi pole siis kasvõi anneta "Kodutundele".
Mul on Häbi, et inimesed Arvuti taha kodus kõvad mehed aga päriselt ette miskit ei võtta.

Või hoopis peab mul häbi olema, et 20 euri minu jaoks juba arvestatav summa? ja sellest isegi pool maha visata on rumalus???

Ühesõnaga kellel raha üle ja tahavad osta mida iganes siis samasuguse diiliga võin teile kõike müüa, kuna otsima keegi ju mind ei tule...Ja Raha ei mahu enam Kaardile ära...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 31.08.2013 08:12 

Liitunud: 29.11.2006 23:01
Postitusi: 225
Asukoht: Lõuna-Eesti
H.m.m kirjutas:
Mõtekam oleks ta siit foorumist ära bannida, enne kui veel kellegi leiab, keda üle lasta.
Kardan, et kui nii jätkad, siis saad sa varsti uue lõputöö kirjutada näopeksust.





ja mida see bannimine aitab? teeb uue kasutaja ja hakkab uuesti inimesi üle laskma. ma arvan,et kannatajad peaksid autuga silmast silma kohtuma, see peaks juba püksid vedelaks tegema. võib-olla peaks teenuse sisse ostma,aga summad on väiksed, kuid arvestatavad.

_________________
Kanuu-, Süsta- ja Raftimatkad Lõuna-Eesti jõgedel. Küsi pakkumist!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 31.08.2013 09:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 22:19
Postitusi: 595
Asukoht: Tallinn
Kui kohale minna ei saa, siis vähim, mida kodust väljumata teha annab, on reaalsetel kannatanutel, kes veel kogu raha tagasi saanud pole, algava kooliaasta puhul uuesti tema tööandjaga ühendust võtta, olukorda kirjeldada, ja paluda neil tõsiselt kaaluda selliste isikuomadustega isiku sobimist õpetaja töökohale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 31.08.2013 09:55 

Liitunud: 11.11.2010 17:31
Postitusi: 761
Ausõna, 8 lehekülge nutmist ja mitte ühtegi konkreetset liigutust? :uhoh Isik on teil teada, tegutsege! See halamine ja sõimamine siin ei aita, mina modede asemel paneks ammu selle teema lukku kuna kannatanutel ei tundu siiski huvi asja vastu piisavalt olema, et ISE midagi ära teha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 31.08.2013 15:32 

Liitunud: 02.11.2009 19:25
Postitusi: 74
Tööandjaga sai juba sel teemal vesteldud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 03.09.2013 16:12 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
mingi nädal kaks tagasi pärnus käisin, nägin seda rohelist e38 vastutulemas. Igatahes julgeb ringi sõita nii et, see kellel probleeme võiks ikkagi liigutada. Ise õnneks pole üle saanud, ega kedagi lasknud aga sõber sai suht samamoodi 40 eurigaenam vähem. Ütleks, et ükskõik jne. Seda küll, et lollidelt tulebki raha ära võtta, aga siis võiks juba teha mingi pangakonto kuhu saab igasugu raha saata. Võin ise kah sõnade eest igasugu asju müüa. Arvan, et päris paljud vast ostkas.

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 03.09.2013 16:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
Mida tal karta on?
Ainuke karistusaktsioon käib ju streetrace foorumis j6uetus vihas tatti pritsides, stiilis "oleks benssu, lendaks kohe uksetaha ja taoks ära" :D

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7