Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 25.04.2024 08:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 15:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
TMF kirjutas:
Milleks ma kohtulahendi näol siin midagi t6estama peaks? Ei pea ja ma ei teegi seda. Kohtusse andsin mina ja laimu eest. Siinkohal ei arutatud seda, kes kellele v6lgu on ja kes mida ära v6ttis.
Varas ma ei ole, kuna v6lgnik oli n6us need mulle v6la katteks panti andma. Sel hetkel olid juures veel 3 tema s6pra, kelle ma spetsjomm tunnistajaiks sinna tassisin.

sellist kohtumenetlust ja kohtulahendit ei eksisteeri ütleb riigiteataja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 15:29 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
tegelikult tahaks seda kohtulahendit näha küll. arvestades seda et su isikukood isegi on netis saadaval, siis sul on küll muid kohtulahendeid aga mitte sellise teema kohta...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 16:09 

Liitunud: 20.06.2011 22:38
Postitusi: 403
Asukoht: tartu
TMF kirjutas:
Täpsustan veel, et esiti tegi v6lgnik politseisse avalduse väljapressimise kohta. Politsei v6ttis avalduse vastu, aga soovitas tal tsiviilkohtusse pöörduda, kuna minu kohta rohkem sarnaseid syydistusi pole. Kohtusseminekuks raha polnud ja selle asemel hakkasid mind fb-s ja mujal laimama. Laimu eest tegin ise hagi kohtusse.

Nii ongi. Võlgnik oli paras tohman! Fb-s ehk avalikus ruumis kellegi millegis süüdistamine on laim (kui just vastavat kohtulahendit pole), ja tõendite kogumine laimaja vastu on imelihtne. Ja ka laimaja süüdimõistmine käib kiirelt. Ses suhtes sa võitsid, tänu sellele, et võlgnik oli arg ja loll.

Nutikas võlgnik oleks oodand kuni sa "peale lendad", paar laksu vastu lõugu annad ja mobla, raha vmi. kotti topid ja minema lähed. Ja vot siis on õige aeg menti teatada. Soovitavalt kiirelt, et partull su juba enne kodu asjadega kätte saaks.

Noh, tegelt ma ei taha igast tolguseid kaitsta. Vahest mõni lausa nõuab füüsilist noomitust. Aga teostaja peab enne kõik asjad omale selgeks mõtlema! Hiljem võib hilja olla!


Viimati muutis vinguviiul, 09.08.2013 16:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 16:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
tegelikult kustutas tookord see tüüp selle postituse vist juba järgmisel päeval facebookist ära. Mis moodi üldse tõestati, et selline laimav postitus üldse eksisteeris? Kohtulahendit samuti ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 16:20 

Liitunud: 20.06.2011 22:38
Postitusi: 403
Asukoht: tartu
ison.ts kirjutas:
tegelikult kustutas tookord see tüüp selle postituse vist juba järgmisel päeval facebookist ära. Mis moodi üldse tõestati, et selline laimav postitus üldse eksisteeris? Kohtulahendit samuti ei ole.

Screenshot, või kuidas seda nimetatigi, on abiks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 17:20 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Ma ei õhuta inimesi vägivallale ega midagi, kuid vähemalt kohale võiks minna. Siis juba kõik petta saanud koos. Mina, kui kõrvaline isik, tahaks lihtsalt selle inimese nägu näha ja laivis kuulda seda juttu koolitöö jne kohta.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 17:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2011 22:43
Postitusi: 529
Asukoht: Jõhvi
tahaks temas pildi näha pidi emo olema :D

_________________
passat b5 1.6 74kw,hitler c5 2.5TDI,Impreza 4x4


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 18:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2011 18:09
Postitusi: 822
Asukoht: Tartu/Tallinn/Helsinki/Sweden
No joptvajumatt, miks te talle uksetaha ei lähe siis. Kirete siin foorumis, et kui saaks, siis teeks jne...
Telefoninumber on, aadress on, milles probleem?
Aa, pikk maa ja aega pole...
Kusikud olete, ma arvan.

_________________
Pottsepatööd- Ahjude, kaminate, pliitide ehitamine, remont, hooldus ja taastamine. http://pottsepad.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 09.08.2013 18:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2011 18:09
Postitusi: 822
Asukoht: Tartu/Tallinn/Helsinki/Sweden
ison.ts kirjutas:
tegelikult kustutas tookord see tüüp selle postituse vist juba järgmisel päeval facebookist ära. Mis moodi üldse tõestati, et selline laimav postitus üldse eksisteeris? Kohtulahendit samuti ei ole.

Kohtulahend on suht värske ja ilmselt tuleb veel. Esmalt v6tsin yhendust netikonstaabel Anderoga, kes asja fikseeris. Siis tegin politseis avalduse ja selle avaldusega läksin kohtusse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 11.08.2013 13:53 

Liitunud: 21.01.2013 13:24
Postitusi: 20
Keegi pole kuhugi kadunud. Ja teemavälist teksti võiks jällegi vähendada.
Asjad saavad saadetud ja lubatud preemiad saavad makstud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 11.08.2013 22:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2008 18:31
Postitusi: 238
Asukoht: Seal, kus aastaläbi ujuda saab ning ookean (nüüdseks Vahemeri) paistab koduaknast :)
Peaks ütlema, et väga huvitav lugemine :)

Juhul, kui see lõputöö teema peaks ka tegelikult aset leidma - milles küll väga kahtlen - siis väga huvitav lähenemine asjale, eks ju öeldakse, et geniaalsuse ja idiootsuse piir läheb väga lähedalt.

Kui nüüd jättes välja selle, kas kasutajal ralliautu oli plaan algusest peale kedagi petta või mitte, siis see, et siin enamus virisevad, et neile kaupa ei saadetud vaid tagastati raha, kuna väidetavalt keegi pakkus rohkem, siis mis siin niiväga ikka halada on, sest olgugi, et ma sellist käitumist sugugi ei poolda, siis enamus siinseid kirjutajaid käituksid täpselt sama moodi, kui keegi nende E39 bemari, Passati või mingi Audi rimake eest rohkem pakuks.

_________________
S 600 L 5.8 W220 & SL 55 AMG W230 & tuhande eurone rannaauto...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 12.08.2013 10:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.11.2009 23:09
Postitusi: 503
Asukoht: L.A.G-->Hps
Novart kirjutas:
Peaks ütlema, et väga huvitav lugemine :)

Juhul, kui see lõputöö teema peaks ka tegelikult aset leidma - milles küll väga kahtlen - siis väga huvitav lähenemine asjale, eks ju öeldakse, et geniaalsuse ja idiootsuse piir läheb väga lähedalt.

Kui nüüd jättes välja selle, kas kasutajal ralliautu oli plaan algusest peale kedagi petta või mitte, siis see, et siin enamus virisevad, et neile kaupa ei saadetud vaid tagastati raha, kuna väidetavalt keegi pakkus rohkem, siis mis siin niiväga ikka halada on, sest olgugi, et ma sellist käitumist sugugi ei poolda, siis enamus siinseid kirjutajaid käituksid täpselt sama moodi, kui keegi nende E39 bemari, Passati või mingi Audi rimake eest rohkem pakuks.

No imho selles suhtes, kui sa juba oled kelleltki nn raha asja eest ette ära nõudnud, too sulle ka raha ülekandnud on ja keegi siis parema pakkumise teeb,jääb üle vaid ikka ennast kiruma, et kohe esimese summaga nõus olid, vastasel juhul sa juba petad teist.Teisel võimalusel sa leiad raha äramaksnud isikuga mingi kompromissi või muu väljundi kuidas tehingu teete. Kuigi vaevalt, et kommiraha eest saadud kaubast heameelega ära ütleb.
Nagu ma selllest teemast olen aru saanud siis müüs ta need makid rohkema raha eest edasi ära aga esimesele (vähempakkujale) raha tagasi ei kandnud seega on tegemist ju sulaselge pettusega ja petturiga. See, et kutt hämab siin miskist koolitükist ja preemiatest on BS mina teie asemel annaks asjale ametliku käigu.

_________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 12.08.2013 17:26 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
Nojah, milleks meil tsiviilõiguses üldse nõudeõigus, tahteavaldus ja tahteavalduse tagasivõtmine üldse on.... :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 12.08.2013 22:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2008 18:31
Postitusi: 238
Asukoht: Seal, kus aastaläbi ujuda saab ning ookean (nüüdseks Vahemeri) paistab koduaknast :)
RäigeRäim kirjutas:
Novart kirjutas:
Peaks ütlema, et väga huvitav lugemine :)

Juhul, kui see lõputöö teema peaks ka tegelikult aset leidma - milles küll väga kahtlen - siis väga huvitav lähenemine asjale, eks ju öeldakse, et geniaalsuse ja idiootsuse piir läheb väga lähedalt.

Kui nüüd jättes välja selle, kas kasutajal ralliautu oli plaan algusest peale kedagi petta või mitte, siis see, et siin enamus virisevad, et neile kaupa ei saadetud vaid tagastati raha, kuna väidetavalt keegi pakkus rohkem, siis mis siin niiväga ikka halada on, sest olgugi, et ma sellist käitumist sugugi ei poolda, siis enamus siinseid kirjutajaid käituksid täpselt sama moodi, kui keegi nende E39 bemari, Passati või mingi Audi rimake eest rohkem pakuks.

No imho selles suhtes, kui sa juba oled kelleltki nn raha asja eest ette ära nõudnud, too sulle ka raha ülekandnud on ja keegi siis parema pakkumise teeb,jääb üle vaid ikka ennast kiruma, et kohe esimese summaga nõus olid, vastasel juhul sa juba petad teist.Teisel võimalusel sa leiad raha äramaksnud isikuga mingi kompromissi või muu väljundi kuidas tehingu teete. Kuigi vaevalt, et kommiraha eest saadud kaubast heameelega ära ütleb.
Nagu ma selllest teemast olen aru saanud siis müüs ta need makid rohkema raha eest edasi ära aga esimesele (vähempakkujale) raha tagasi ei kandnud seega on tegemist ju sulaselge pettusega ja petturiga. See, et kutt hämab siin miskist koolitükist ja preemiatest on BS mina teie asemel annaks asjale ametliku käigu.


Muidugi loomulikult, kui ettemakstud raha tagasi ei kantud on tegu pettusega, ning kui ka kanti, siis nagu kirjutasin, ma sellist käitumist mitte mingil juhul heaks ei kiida, kuid paratamatult tegelikult pooled siin vingujad ise käituksid samamoodi, kahjuks nii need asjad on. Naljakas lihtsalt lugeda, et näpuga näidatakse küll, kuid tegelikult ollakse ise samasugused...

_________________
S 600 L 5.8 W220 & SL 55 AMG W230 & tuhande eurone rannaauto...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: kes on teinud ,,äri,, kasutajaga ralliautu
PostitusPostitatud: 12.08.2013 23:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2009 19:09
Postitusi: 429
Asukoht: Sindi
Mis koht Eestis siis nii kaugel on, et ei kannata minna...Või kõik sõidavad 5 liitriste pillidega, et ei saa sõidetud,kuna kooliõpilane ja stippi ei tule? Kui tõesti nii, siis mõnel sõbral vast ikka on ju "ALA" diisel golf mis ka suudab selle maks 600km sõidu tehtud.

Ise olen sarnase asja pärast sõitnud Pärnust Tartu,Minul küll hinge kinni see 200km snna ja tagasi ei võtnud. sellega seoses lahenes asi nii, et sain oma kraami ja poole klotsistki tagasi. Algul oli küll selline ülbe, kuid kui tema "sõbrad" loo ära kuulasid/lugesid- pakkusid hoopis PM ise talle peksa.

Nii, et lihtsalt foorumis välja "karjutud soe õhk ei maksa miskit muud kui vb parem uni.

Olen ka kõrvaline isik, kuid selline roheline bmw peaks seal Tõstamaal ju igal joodikul teada olema pommi eest, või Päris tattninad peaksid ka teadma kus Õppejud elavad. Tõtamaal ju pm 3maja 4-jas reas. Pole tegu lasnamäega kui väikelinna kodanik nutma puhkeb ja mõistus lõppeb.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 130 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7