Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 04:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4111 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 275  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 02.01.2009 23:11 

Liitunud: 26.06.2004 22:12
Postitusi: 932
Asukoht: Tallinn
-Alpina- kirjutas:
Kas tõesti on nii huvitav ümber saare kogu aeg sõita ? :D
Mitmete kilomeetrite pikkune rada koos suurte laugete kurvidega poleks parem ? :P
Isiklikult ootan kuni sellel rajal on võimalik sõita :)


Selle rajaga on alati nii, et keegi ei viitsi seda maha märkida, aga sõita tahavad kõik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 00:27 

Liitunud: 09.04.2006 21:40
Postitusi: 47
Asukoht: Streetrace.org
smi kirjutas:
-Alpina- kirjutas:
Kas tõesti on nii huvitav ümber saare kogu aeg sõita ? :D
Mitmete kilomeetrite pikkune rada koos suurte laugete kurvidega poleks parem ? :P
Isiklikult ootan kuni sellel rajal on võimalik sõita :)


Selle rajaga on alati nii, et keegi ei viitsi seda maha märkida, aga sõita tahavad kõik.

Mina olen kahe käppaga poolt,et märgistaks selle raja ära ja teeks paar sissesõitu ka,et hiljem oleks kõigil hea sõita. :)
Kui jää hakkab kandma ühes sellises kohas siis lähen seda kohe ette valmistama. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 00:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2005 17:21
Postitusi: 764
Asukoht: Tallinn-->LAAGRI<--
-Alpina- kirjutas:
smi kirjutas:
-Alpina- kirjutas:
Kas tõesti on nii huvitav ümber saare kogu aeg sõita ? :D
Mitmete kilomeetrite pikkune rada koos suurte laugete kurvidega poleks parem ? :P
Isiklikult ootan kuni sellel rajal on võimalik sõita :)


Selle rajaga on alati nii, et keegi ei viitsi seda maha märkida, aga sõita tahavad kõik.

Mina olen kahe käppaga poolt,et märgistaks selle raja ära ja teeks paar sissesõitu ka,et hiljem oleks kõigil hea sõita. :)
Kui jää hakkab kandma ühes sellises kohas siis lähen seda kohe ette valmistama. :wink:

Mõtlete männiku saarega karjääri ???
Kui saarega karjäär valma... siis peaks teiselepoole karjääri saama nõks aja pärast (kui mitte samal ajal) ... Kus on ju päris pikk pikk jääala ikka. Sirget otsa kh omajagu ikka...
Sai üksaasta audi guattroga seal paugutatud.. 150km/h sisse... Ja spinnima :lol

Igatahes käisin korra männiku saare karjääril. Mõned autod on juba peal käinud. Auto ratta jäljed täitsa olemas, läbi risti sõidetud jne. Proovisin ka puurida. Puur oli kuidagi nadi, kuskil 10cm + sai puuritud siis sai aku otsa :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 00:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2006 10:01
Postitusi: 65
Asukoht: tallinn
Sai ka siis Saverna jäärajal käidud:) kui konarlused ja jää puudumine osades kohtades välja arvata siis meeldiv oli... Kas eelmine aasta oli ka Tartust liikudes jäärada paremal pool teed?Üleeelmine aasta oli ju vasakul pool minu mäletamistmööda?Ja tsipa parem ja kiirem ja mägisem rada oli ka siis-nüüd ei sobinud minu sõidustiiliga:S Lõpuks otsustasin et nüüd aitab ja hakkasin Tartu poole liikuma kui piduritule põlema lõi:S mida pole-seda pole-pidureid polnud:S Kui nüüd homme kellegil aega ja kohta tartus oleks et need pidurid üle vaadata siis võib märku anda...(väike viinaring pärast ja siis atti hüvasti jätma vana klubiga)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 01:31 

Liitunud: 09.04.2006 21:40
Postitusi: 47
Asukoht: Streetrace.org
Ei mõtle seda saarega kohta.On olemas veel üks koht kus ring tuleks kokku vist kusagil 8+km. Eelmine aasta sai seal isegi päris päris kiiresti sõidetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 03:00 

Liitunud: 24.12.2008 01:37
Postitusi: 427
Äkki keegi juba teab mis seis järvamaal ka jääradadega on?(külmetab ikka präägu mõnuga nii päeval kui öösel)

_________________
http://www.lincolnmotorsport.com/ KÜSIGE LISA!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 03:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2005 17:21
Postitusi: 764
Asukoht: Tallinn-->LAAGRI<--
Homme kui saab minu vana sierra tutika summirea alla... on see männiku jäärajal...
Ja kui minu Micrajunn saab homme omale uue mootori on ka see õhutpoole männiku saarega jäärajal :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 10:20 

Liitunud: 24.12.2003 14:19
Postitusi: 81
Asukoht: tallinn
Anna siis kiirelt teada kas vajusid läbi :d ja kui paks jää on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 10:31 

Liitunud: 06.11.2007 22:21
Postitusi: 60
Asukoht: harjumaa
Harjumaal kernu kandis on tuttaval üpris suur tiik. Eile olime kolme autoga peal: volvo 340 alla tonni kaaluga, crx ~850kg ja civic 700kg. Kohati ragises aga mingeid vajumise ohte ei olnud. ainuke asi - pealesõit äärtest on nõrk. :auto


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 11:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
võts kirjutas:
Harjumaal kernu kandis on tuttaval üpris suur tiik. Eile olime kolme autoga peal: volvo 340 alla tonni kaaluga, crx ~850kg ja civic 700kg. Kohati ragises aga mingeid vajumise ohte ei olnud. ainuke asi - pealesõit äärtest on nõrk. :auto

Kus täpsemalt? Kas bensuka taga või on kuskil mingi eratiik? Või mõtled seda, kus mngi aeg oli forellipüük?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 14:19 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
Sai ka savernas käidud. Natuke lühike ja aeglane on, samas pole jäärajale kõige sobilikum sõiduvahend ka+naeltest tühjad rehvid. Igasttahes suur kiitus meestele kes selle sinna tegid&kõigil seal sõitmas lubavad käia. :hail :hail
newborn kirjutas:
Sai ka siis Saverna jäärajal käidud:) kui konarlused ja jää puudumine osades kohtades välja arvata siis meeldiv oli... Kas eelmine aasta oli ka Tartust liikudes jäärada paremal pool teed?Üleeelmine aasta oli ju vasakul pool minu mäletamistmööda?Ja tsipa parem ja kiirem ja mägisem rada oli ka siis-nüüd ei sobinud minu sõidustiiliga:S Lõpuks otsustasin et nüüd aitab ja hakkasin Tartu poole liikuma kui piduritule põlema lõi:S mida pole-seda pole-pidureid polnud:S Kui nüüd homme kellegil aega ja kohta tartus oleks et need pidurid üle vaadata siis võib märku anda...(väike viinaring pärast ja siis atti hüvasti jätma vana klubiga)

Mingi 2 aegu olid seal? Üks tume golf oli seal küll, millel ma koguaeg ees koperdasin :D (ise olin sinise audiga)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 15:31 

Liitunud: 07.11.2004 21:45
Postitusi: 27
Põlvamaal Tilsis Kõrbjärve peal ka sõit juba käib. Sõitsime paar tundi, Golf, Vectra B, Passat ja B4. Mõned üksikud ragisemised aga ei midagi hullu. Keskmine paksus jääl 19 cm.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 16:21 

Liitunud: 09.04.2006 21:40
Postitusi: 47
Asukoht: Streetrace.org
grimes kirjutas:
Homme kui saab minu vana sierra tutika summirea alla... on see männiku jäärajal...
Ja kui minu Micrajunn saab homme omale uue mootori on ka see õhutpoole männiku saarega jäärajal :D

Seda peab küll vaatama tulema :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 17:10 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2005 17:11
Postitusi: 830
Asukoht: Tartu, Annelinn Tel: 55978110
Sai kah eile öösel, mingi kella 1 ajal Savernas käidud.. Kühme oli palju juurde tekkinud, aga fun oli ikka :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jäärada.
PostitusPostitatud: 03.01.2009 17:31 

Liitunud: 09.04.2006 21:40
Postitusi: 47
Asukoht: Streetrace.org
Et siis männikul juba sõidetakse täie hooga :smokin


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4111 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 275  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7