Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 06:23

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 20:35 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Ei kiida mannesmani, aga teinekord saab komplektis ostes asjad tükihinna suhtes odavamalt kätte kui igat eraldi.
Samuti tundus see komplekt liiga läikiv, aga ostsin siiski ära. DE ja kümme aastat garantiid natuke lohutas, aga ega selle raha eest teda pärandvara fondi ei plaanigi paigutada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 20:53 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Mis DE ja mis 10a garantiid? Miks te nutate siis, et kohvrid lagunevad ja kruvika otsad ja torxid pooleks? Vutvut poodi ja saate uued jupid või lausa uue kohvri. Või enamvähem nii käib see teistel garantiiga tootjatel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 21:01 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
See sadakakskümmend rubla mind sedasi pillima küll ei pane :), saab otsa saab otsa, siis ostame järgmise ja parema.
Oli vaja, oli kohe võtta ja sai võetud, käib kaua käib.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 21:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2008 22:27
Postitusi: 168
Asukoht: Lääne-Virumaa
FlammablE kirjutas:
E: Ostke parem sama raha eest komplekt, kuhu pole topitud seda 3/8 narret...

Maitse asi, minumeelest 3/8 narre ja pikad padrunid on seal kõige parem valik, tüüpiline et 1/4 narrega ei jõua keerata ja 1/2 on nõmedalt robustne a.la 13 peaga 8mm poldile näiteks. Mul käib see mannesmanni kohver kodus juba 8a, väike ja keskmine narre lagunesid üsna kiirelt ära ja 13-14 lehtede silmused on ära kulunud aga ühtegi padrunit pole puruks saanud. Praegu teise disainiga narred ja võtmed ka kuidagi läikivamad kui vanal tüübil, ei tea praegust kvaliteeti kommenteerida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 21:30 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Kui tootel on lubatud 10a garantiid ja lausa DE(kui see DE peaks viitama kuidagi Saksamaale, siis sellega ei ole sel küll mingit pistmist) ning see on ka ostmisel üheks argumendiks, siis on ju mõttetu lasta endale taskusse urineerida ja samal ajal Chuck Norrise nägu teha. Kui 10a garantiid, siis vutvut poodi ja saate uue kogemuse võrra rikkamaks. :D
1/4 ja 1/2 ajavad asja ideaalselt ära. Pole mõtet panna pappi magama lisaks 1/4 ja 1/2 padrunitele ka 3/8 narre ja padrunite alla ainult selleks, et keerata mugavamalt 8mm polte. Või vedada neid komplektiga kaasas, sest selle jaoks ju selline suur komplekt ennekõike mõeldud ongi. Garaaži lauale võib vabalt osta eraldi 1/4 ja 1/2 komplektid ja normaalsed torxid ja kuuskandid. Asjaliku lehekomplekti jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 21:47 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Näe ära ka ei tüdi :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 21:52 

Liitunud: 27.05.2014 22:30
Postitusi: 247
Asukoht: johvi
Foorumist ostsin kunagi(mannesmann siis), täis sitt on se komplekt tegelikult. Ratast või muruniidukit kannatab jah remontida või mingi õlivahetuse jaoks kannatab ka osta. Aga sillapolte või midagi sellist on vaja keerata, siis suure narrega keerasin kohe 17-19 padrunid ribadeks, torxid on vist kõik pooleks juba, väiksemad on alles vist, neid mida vaja pole. 10 padrun keskmisel narrel ja 13 ka mõraga juba. Lisaks ühekorra sai koffer kuidagi vett ja peale seda paar päeva ei kasutanud, ning kui uuesti vaja oli, siis oli terve kohver seest roostes korralikult.
Suur narre ja väike narre on juba korra lahti käind, et määret juurde panna, muidu narred head suht. Toruga pole kordagi väänanud ühtegi asja, sai kohe arvestatud et ei kannata, aga ei uskunud, et selline pask on. Teist korda enam ei osta. :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 22:01 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Endale pole viisakas reklaami teha aga siiski, jube vaidlus käib.

Ma nüüd ei tea kas keegi pole julenud väga või ei juhtugi nendega midagi halba aga ma olen aastaid müünud sellist komplekti.

https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=16#p1076411

Pilt


Muidugi juhtub seal ka asju, narred saavad otsa või üht-teist keeratakse puruks aga üldpildis ma tean, et oldakse väga rahul. Mingit eluaegset garantiid sellel pole.. vbla on aga ma pole kellelgi lubanud sellist asja :D See-eest on kõik asjad sinna sisse saada kui midagi ribadeks keerad.

SR'i rahvale võin seda pakkuda 210 euroga

Muide kes nendest garantii asjadest niipalju, et need vist on üldiselt kõikidel tööriista kohvritel samad.
Narredega tegelikuses võid ainult keerata mugavuse pärast (noh, et jõuga lahti ja jõuga kinni ei keera), selleks on mingid jõuõlad jms. Torxidele ei kehti üldse garantii ja ühegi tööriistaga ei tohi üleliigset jõudu rakendada :D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 22:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2008 22:27
Postitusi: 168
Asukoht: Lääne-Virumaa
siimP kirjutas:
Foorumist ostsin kunagi(mannesmann siis), täis sitt on se komplekt tegelikult. Ratast või muruniidukit kannatab jah remontida või mingi õlivahetuse jaoks kannatab ka osta. Aga sillapolte või midagi sellist on vaja keerata, siis suure narrega keerasin kohe 17-19 padrunid ribadeks, torxid on vist kõik pooleks juba, väiksemad on alles vist, neid mida vaja pole. 10 padrun keskmisel narrel ja 13 ka mõraga juba. Lisaks ühekorra sai koffer kuidagi vett ja peale seda paar päeva ei kasutanud, ning kui uuesti vaja oli, siis oli terve kohver seest roostes korralikult.
Suur narre ja väike narre on juba korra lahti käind, et määret juurde panna, muidu narred head suht. Toruga pole kordagi väänanud ühtegi asja, sai kohe arvestatud et ei kannata, aga ei uskunud, et selline pask on. Teist korda enam ei osta. :uhoh

Ma olen 17-19 pikkade padrunitega rattapolte torupikendusega lahti keeranud kahe jalaga peal ja kasutan pidevalt ka õhupüssiga, reaalselt mitteükski padrun pole puruks läinud. Narredel olid mul väiksed suunalülituskangid veel kruvidega ja need lagunesid üsna kiirelt ära, 1/2 pikenduse keerasin pika toru ja kahe jalaga trampides pooleks kui veovõlli otsamutter lahti ei tulnud. Tähendab aastast aastasse on kvaliteet väga erinev ja kui mina räägin oma 8a vanast komplektist siis praegu on kvaliteet võibolla tõesti sitt.


Viimati muutis erx1111, 08.10.2015 22:11, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 22:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.04.2006 21:23
Postitusi: 724
Asukoht: võru
Mul ka see Mannesman, kaks aastat vist on kasutusel olnud. Jutt sama mis teistel, kohver ise on saast (klambrid puruks), kergelt läheb roostetama (mul jäi üükskord vihma kätte ja kõik roostetas) aga muidu peavad võtmed hästi vastu. Aru ma ei saa kuidas peab keerama et narrega 17 või 19 padrun puruks keerata :uhoh Ise olen paar korda suurele narrele toru järgi pannud ja igasuguseid lollusi teinud aga midagi puruks ei ole sealt keeranud. Väikese torx otsaga padruni keerasin küll esimese korraga kõveraks aga see selleks. Narredele olen WD-40 või midagi taolist vahele lasknud kui vabalt ei liigu enam. Kolme mõõtu sabad on ka minuarvates väga head, ei pea pidevalt vahetama padruneid kui erinevaid mõõte vaja keerata, samas mul pidevalt kanalis üles-alla ronimine siis on hea kui mitut nt 13 padrunit saab kasutada.

Üldiselt selle hinna eest olen rahul aga rohkem ei ostaks eelkõige just kohvri ebakvaliteetsuse pärast, sellise komplekti point on ikka see et kaasas saaks kanda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 22:43 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Räägime parem sellest, kas keegi Stokkeris müüdavatest Mikco Industries komplektidest teab midagi? Karbid tunduvad viisakad ja sisu on mõttega kokku pandud, mitte plaaniga maksimaalselt palju mõttetut rämpsu ühte pakki panna. Mingi Gedore või Hazet ilmselgelt ei ole, aga oleks vaja ühte elementaarset kaasastassimise komplekti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 08.10.2015 23:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No kui narredele torusid taha toppida, siis ei imesta ka, et vastu ei pea. Ise sain nii jagu oma 1/2" Am Pro omast (mida Baltic Bolt müüb). Juhtus see muidugi pühapäeval ja sai kohe Tööriistamarketist uus võetud. Visuaalselt samasugune, aga praktikas puudus padrunit vabastav nupp/lukk jne. Kohapeal ei süvenenud ka, kiirelt oli vaja. Muidugi lõpuks neid samasid polte keerasin lahti 3/4" narrega, millel nii 60-70cm käepide ja sinna läks veel 1.5m toru ka otsa. Keegi hull oli veljepoldid nii kinni vägistanud. Mingi aeg sai muidugi endale võetud ilma narreta 1/2" lahti keeramiseks, millel ka selline 60-70cm käepide, vajadusel veel toru otsa. Vähemalt pole seal midagi üle/puruks keerata kui on lihtsalt ühendus. Samas muidugi ma ei kasuta ka neid tööriistu igapäevaselt 8-17ni vaid õhtuti/nädalavahetustel vahest. Mannesmanni võtsingi pigem selleks, kus iga asi omal kohal ja lihtne kaasa võtta, enamus asju varem ka juba kokku kogutud. Torxe puruks keerata pole mingi kunst, isegi tööriistamarketist musta värvi võtnud, vist mis peaks nn karastatud olema. Õnneks võtsin kohe 2-3tk, sest samuti oli pühapäeva õhtul vaja ja see suht ainuke pood kust neid võtta. Vaja oli lahti keerata auto ukse hing ja esimesest sain esimese tõmbega kohe jagu. Peale seda sai neid haamriga natuke enne ehmatatud ja peale seda rohkem torxe ei purunenud ka, seega suht palju sõltub ilmselt ka töövõtetest enne puruks vägistamist/vastavaid ettevalmistavaid abistavaid liigutusi tehes.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 09.10.2015 09:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
Tööriistade lõhkumine ongi pigem kogemuse puudumine ja lihtsalt lolli jõuga keeramine. Loen ja imestan, kes see loll paneb narrele meetrise toru taha :kill . Proovid ja kui ei tule siis on ju teada et kas murdub polt või tööriist ja on vaja võtta kasutusele meetmed. Kas siis kuuma/külma , vasarat ja vahets ka mõni kõvem sõna abiks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 10.10.2015 01:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Tahtsin ka mainida,et narred ei ole mõeldud mingite torudega keeramiseks,need kiirendavad protsessi ,kui asi juba liigub. Ma arvasin muidugi,et see on elementaarne asi mida kõik teavad :err
Kui auto on värske on iseasi,aga mingeid roostes käkke suht mõttetu vägistada. Kui käega ei jõua ,siis kasutada edasi juba jäikasid liideseid..

mul ka see 215 osaline komplekt. kõik on terve ja ongi lihtsalt lihtne osta,enamus asju kohe olemas ja ei pea poodi minema,kui midagi vaja peaks olema. kodugaragesse paras. Kruvikad ja näpitsad sebid juurde.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 10.10.2015 11:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 21:27
Postitusi: 1194
Asukoht: Värvikambris
Aastake käigus. Komplekteerimisel ideaalne.
Siiamaani kaks torxi ainult sodi läinud... Klambreid kohvril on väheseks jäänud aga muidu statsionaarne ühel kohal...

_________________
Powered by IŽ 212501, JAWA 638, Mercedes Benz 230 CED


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7