Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.04.2024 10:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 28.04.2009 21:01 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
matu7 kirjutas:
Pilt


Julgen sammuti seda soovitada. Poolteist aastat ideaalselt vastu pidanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 28.04.2009 21:07 

Liitunud: 10.04.2008 19:08
Postitusi: 905
Asukoht: Pärnu
no see on ka hea. Aga vaatasin, et minu valitud hetkel sisaldab nagu rohkem pikemaid padruneid ka.

_________________
Puitmaterjal Pärnumaal minult, Osram ja M-Tech lambikomplektid, salongimatid kummist ja tekstiilist foorumlastele hea hinnaga, küsi postkasti kaudu lisa!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 16:41 

Liitunud: 17.11.2004 12:32
Postitusi: 2
Blacku kirjutas:
matu7 kirjutas:
Pilt


Julgen sammuti seda soovitada. Poolteist aastat ideaalselt vastu pidanud.


Mina ostsin selle komplekti Satterist laki tänaval.
Müüvatki ainult tööriistu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 19:53 

Liitunud: 21.12.2004 20:01
Postitusi: 305
Asukoht: Tallinn
Mul on see GeeTee komplekt ka mitu head aastat juba, täpsemalt 6 aastat vist, padrunite vastupidavus on super, aga vähemalt minu autode jaoks on selle komplekteeritus veidi nadi/mööda:
- Paremal servas olevad kuuskantide-kruvikate-torxide otsad mis kruvika sisse käivad on põhimõtteliselt kummi sisse kinni roostetanud juba, nendega ei saa mitte midagi lahti, võib-olla mingit raadiomudelit vms tuunida saab, aga autol on enamik asju ikka jõuga kinni ja nende pisikeste otste suureks kaadervärgiks ladumise teel saadav riistapuu ei võimalda jõu rakendamist. Kuuskandid on õnneks olemas ka pulkadena, Torxi pulgad ja kruvikad olen juurde ostnud.
- BMW puhul ei pääse ilma Torxi lehtedeta pea midagi suuremat tegema
- Tollmõõdus padrunid on euroautodel mõttetud, need 3 korda kui mul neid vaja on läinud oleks võinud vabalt ka eraldi padruni osta garaaži. Fordil vist õlipunn käis tollvõtmega, rohkem ei tulegi meelde.
- Nr 18 leht on puudu, jällegi BMW puhul ilmvajalik asi
- Näpitsad on paras BS, mingiks väikseks nokitsemiseks kõlbavad ja noh ma olen ikka silma kinni pigistanud ja pole veel uusi raatsinud osta, aga põhimõtteliselt neil tulevad käepideme kummid suurema jõuga tirides küljest ära ning harva kasutades roostetab liigend kinni. Kullinokad on ka suht kerge moega, mul on nad kadunud nii et ei oska öelda millal nad oleks järgi andnud, aga enne kadumist logisesid juba parajalt.
- Küünlavõtmete kummid tulevad koos küünlaga välja, võrri mootorit putitades pole hullu, aga kui tahad näiteks 6 silindrilisel mootoril käbe surveid mõõta siis see muutub tüütuks. Mina tuunisin neid silikooniga.
- Kardaaniliigendid on mõttetud, sellega ei saa midagi lahti mis vähegi normaalse jõuga kinni on, iluasi rohkem.

Lisaks nice to have oleks omada narrega lehtvõtmeid, neid vist küll sellistes odavates kohvrites veel ei pakuta, aga eraldi ostes on juba suht okei hinnaga. Ma pole veel raatsinud osta, aga see päev on teel. Narrega leht-Torxid oleks BMW mehele täielik nirvaana veel :)

Ühesõnaga komplekteerituse poole pealt ma vaataks seda ladu24-st viidatud komplekti pigem. Kruvikeerajad ka kaasas ja puha, kvaliteeti muidugi ei oska kommenteerida. Mõtle oma vajadused läbi ja osta pigem mitu komplekti - padruni ja narre komplekt, kruvikate komplekt, näpitsate komplekt. Kui sa veel ostad sinna plastkohvri ümber, siis võid puuduvaid asju alati lisada, aga sedasi saad parema komplekteerituse ning üldjuhul ka nõks kvaliteetsemad riistad. Muidugi miinuseks on see, et asjad kaovad kergemini ära kui igaühel pole kohvris oma pesa.

Arxz, Tööriistamarketis on selliseid sabasid igas mõõdus ja kaalus. Üldse sealt saab kõiki eluks vajalikke asju hea hinnaga, ma olen viimase kolme või nelja aasta jooksul väga vähe vidinaid mujalt ostnud.

_________________
Vineda Racing


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:22 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Ma olen kah pidanud odavama otsa tööriistadega hakkama saama. Neid suuri kohvreid olen einevaid näppinud ja siiamaani pole leidnud mõtet neid odavaid osta. Eks igaüks kasutab ka erinevalt tööriistu, aga paraku enamikes on need näpitsad, "tellitav võti", haamer, kruvvarid, kuuskandid, kruvikeerajaotsikud jne suht viletsad ja lisavad ainult kohvrile kaalu. Kui kasutada neid korra kuus esikusse riidenagi paigaldades, siis on ok. Siiamaani olen suurte ja väikeste padrunite komplektid eraldi ostnud ja lisaks kogunud vajalikud kruvikeerajad/otsikud, torxid, normaalsed lehtvõtmed, näpitsad jne. Kokkuvõttes läheb kallimaks, aga saad osta täpselt sellised nagu vaja ja soovitava kvaliteediga. Ainuke probleem, mis vahest ka tõsisemalt häirib, on tekkiv korralagedus ja kusagile kaasa võtta on ka suht ebamugav. Olen ka ise mõelnud suurema komplekti ostmist, aga pole veel sobivat hinna/kvaliteedi suhet leidnud. Odavamaid aga normaalse kvaliteediga tööriistu leiab näiteks tööriistamarketist, tootja oli vist IKH. Neid ka erineva kvaliteediga, niiet tasub enne ostu uurida. Lisaks Lux, Kamasa Tools, Gedore jne. Elu näitab, et kui tööriistu on tihti vaja ja saavad kõva vatti, siis on mõttekam kohe korralikud osta. Kvaliteetse tööriistaga on ka tööd palju parem ja lihtsam teha. Algul on ehk mõistlikum harva vaja minevaid asju tuttavatelt laenata ja ajapikku oma varustust täiendada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:31 

Liitunud: 27.12.2003 00:36
Postitusi: 123
Ise ostsin hiljuti miskise tonnise komplekti ning soovitati osta riistad, kus peal kirjas kroom vanadium vms... Need pidid hääd olema. Senini vastu pidanud :)

_________________
1/4 mile - 10.4(zx6r)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:35 

Liitunud: 06.04.2006 22:41
Postitusi: 125
justcraizy kirjutas:
Ise ostsin hiljuti miskise tonnise komplekti ning soovitati osta riistad, kus peal kirjas kroom vanadium vms... Need pidid hääd olema. Senini vastu pidanud :)



vahet ei ole mis peale on kirjutatud, mõte on selles mis omadustega materjalist ta reaalselt valmistatud on, aga seda kahjuks poes näpuga katsudes ega nuusutades kindlaks ei tee.

ja niipalju tuli mul ka meelde veel et hea kui kohvri peale on padruni pesa ette kirjutatud suurused, muidu otsi ja loe nagu loll õiget padrunit :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:52 

Liitunud: 21.12.2004 20:01
Postitusi: 305
Asukoht: Tallinn
See viimane on vähese harjutamise viga, mul tulevad 10-19mm võtmed juba kinnisilmi kätt sirutades kohvrist välja, nii lehed kui suured ja väiksed padrunid, pikad ja lühikesed :)

Ahjaa, ja mina ei hoiaks ühtegi komplekti pidevalt autos, 99% tänapäevasel autol teel juhtuvatest probleemidest saab lahendada jupi vasktraadi, rulli elektriteibi, paari meetri juhtme, varukaitsmete, vahetatavate otstega odava kruvikeeraja, rattavõtme, näpitsate ja eriti halval juhul tellitava võtmega. Kui probleem on nendega lahendamatu, siis on targem juba köis võtta. Narkarile jääb helesinine kohver pagasiruumis hästi silma ja telliskivi+komplekti raha eest saab mitu head korda pamperi tellida.

_________________
Vineda Racing


Viimati muutis Jesper, 06.05.2009 21:00, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:55 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Tänapäeval on vist kõigil asjadel peal kirjas Chrome-Vanadium, isegi Säästumarketi kruvikeerajatel. Odavad tööriistad on kas liiga pehmest või liiga rabedast materjalist tavaliselt. Ehe näide on väga odavad lehtvõtmed, mille keerab kaheksasse, teised lähevad kergelt kildudeks ja kallim ots on see, millel on ka natuke sitkust, et valedele töövõtetele vastu pidada. Lisaks kipuvad odavad tööriistad lihtsalt pikemalt niisketes oludes olles ära roostetama. Tasub tähelepanu pöörata ka padrunikomplektide karpidele. Igasugused klaaskaantega ja rabedast plastist karbid lähevad esimese kukkumisega katki ja edaspidi tulebki padruneid jogurtitopsis hoida :kill
Aja jooksul avastad tõenäoliselt, et vahest võiks olla ka kaks padruni- ja lehtvõtmete komplekti ja veel miljon muud spets vidinat erinevate tööde lihtsustamiseks/tegemiseks. Paraku kõikide autode juures vajaminevaid tööriistu ei jõua sa omale nagunii ette ära osta, niiet panusta kõigepealt kvaliteetsetele igapäevases kasutuses olevatele asjadele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 20:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
Seda Chrome Vanadiumit on ikka sulasita peale ka kijutatud, see ei näita küll mitte midagi..
Endal on mingi 1000eeki maksev GeeTee komplekt ja komplekt Würthi silmusnarresid... Saab kõik tehtud :) Kuuskante ja torxe on ka natuke ikka...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 21:06 

Liitunud: 10.04.2008 19:08
Postitusi: 905
Asukoht: Pärnu
Ostsin endale ära. Mingi 213 vms on asju sees. Läksin kohale, asi maksis 2500.- hakkasin maksma ja öeldi, et kui teil on kliendikaart, siis saate ainult täna 1k soodukat. Nii et vägahea asja sain hea hinnaga.
Reedel panen pildi ka. :wink:

_________________
Puitmaterjal Pärnumaal minult, Osram ja M-Tech lambikomplektid, salongimatid kummist ja tekstiilist foorumlastele hea hinnaga, küsi postkasti kaudu lisa!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 06.05.2009 21:26 

Liitunud: 17.01.2006 15:55
Postitusi: 35
Asukoht: Tallinn
StreetRaceS4 kirjutas:
Ostsin endale ära. Mingi 213 vms on asju sees. Läksin kohale, asi maksis 2500.- hakkasin maksma ja öeldi, et kui teil on kliendikaart, siis saate ainult täna 1k soodukat. Nii et vägahea asja sain hea hinnaga.
Reedel panen pildi ka. :wink:


kustkohast ja millise siis ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 17.05.2009 18:11 

Liitunud: 10.04.2008 19:08
Postitusi: 905
Asukoht: Pärnu
Lõpuks ka pildid. Kohta kust ostsin, hetkel enam meelde ei tulegi. :lol
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

_________________
Puitmaterjal Pärnumaal minult, Osram ja M-Tech lambikomplektid, salongimatid kummist ja tekstiilist foorumlastele hea hinnaga, küsi postkasti kaudu lisa!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 17.05.2009 18:27 

Liitunud: 06.04.2006 22:41
Postitusi: 125
ma vaatasin ka alguses täpselt seda komplekti ja kätte võttes otsustasin mitme erineva kasuks :D

eriti kummalised tunduvad need paremal ääres olevad valepidi torx padrunid ja kolmes suuruses narred


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 17.05.2009 19:44 

Liitunud: 10.04.2008 19:08
Postitusi: 905
Asukoht: Pärnu
Täiesti sobiv komplekt mulle igastahes. Ajab asjad ära küll. Kuigi pikendused on sellised imelikud :D

_________________
Puitmaterjal Pärnumaal minult, Osram ja M-Tech lambikomplektid, salongimatid kummist ja tekstiilist foorumlastele hea hinnaga, küsi postkasti kaudu lisa!!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7