Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 01:49

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 14.08.2011 23:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.07.2010 11:54
Postitusi: 441
Asukoht: Tallinn
Ma soovitaks ka Mannesmanni- olemas kahel sõbral nad väga rahul või siis GeeTee-d- ise kasutan seda ja paar sõpra samuti, sellel on padrunid ja värgid parema kvaliteediga kui Mannesmannil- lähevad rooset jms, aga GeeTee-l pole mul 2 aastaga midagi rooste läinud.
Sõber ka imestas, et kuidas mul pole roostes ja temal on.
Aga Mannesmannil on leht võtmed kuni 22, GeeTee-l 19-neni ja Geetee-l 3 sorti näpitsad ja lõiketangid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 15.08.2011 14:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.06.2008 21:16
Postitusi: 682
Ise soovitaks toptul-i võtmeid. Väga vastupidavad on, isegi lehtvõtmete nared peavad kõvale kangutamisele vastu. Pooldan kvaliteetsete asjade ostu. Kokkuvõteks tuleb odavam ka, kui neid noname võtmeid järjest pooleks keerata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 17.08.2011 20:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Toptuli võtmed on jah päris head. Aga reaalselt kodustes oludes ikka niisama lihtsalt tavalisi võtmeid puruks ei keera ka. Kui just loomajõudu vales kohas ei rakenda. Reaalselt kaob neid rohkem, kui puruks keerad. Seega käib täpselt samamoodi 3x odavam komplekt.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 17.08.2011 21:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
freelander kirjutas:
Toptuli võtmed on jah päris head. Aga reaalselt kodustes oludes ikka niisama lihtsalt tavalisi võtmeid puruks ei keera ka. Kui just loomajõudu vales kohas ei rakenda. Reaalselt kaob neid rohkem, kui puruks keerad. Seega käib täpselt samamoodi 3x odavam komplekt.


Reaalsus on see, et just kodus autot remontides, puuduvad abistavad vahendaid ja rakendadki rohkem jõudu, roostes, poltide avamiseks(enamustel ikka vanemad autod, kes kodus remndivad). Või käib jutt kodus mööbli kruvimisest ja muust sellisest?

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 18.08.2011 00:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Mul on endal kodus 2 komplekti ''odavamaid'' võtmeid. Ma julgen väita, et selle komplektiga on remonditud 10neid erinevaid autosid. Alustades siduri vahetusest lõpetades mootori kap remondi ja sumpside vahetusega. Reaalselt siiski on raske võtmeid ära lõhkuda, kui just ei topi torusid ja igasuguseid asju taha. Tavaliselt annab ennem polt järgi, kas siis viskab kandid üle või läheb pooleks. Kuigi jah, ise olen suutnud lõhkuda see aasta ühe 15 lehtvõtme aga seda seepärast, et toppisin sinna toru otsa, et oleks joudu keerata, aga targem andis järele.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 18.08.2011 08:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
Ega lehtvõtmed ainult pooleks ei läe. Nad venivad välja või on siis juba ostes liiga ebatäpsed. Aga siiski on vahest vaja toru järgi panna, kui padruniga ei saa ja käega ei jõua.

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Viimati muutis talon, 18.08.2011 11:15, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 18.08.2011 10:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.06.2008 21:16
Postitusi: 682
Just nimelt kvaliteetse võtmega märksa väiksem oht et need kandid maha keerad poldil :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 18.08.2011 10:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Ju mul on lihtsalt jopanud. Olen omalajal ostetud komplektiga ülimalt rahul, maksis miskine 1500kr. Ja kus vaja tugevamalt keerata, seal lükkat ju silmuse peale ja kui toru taha paned siis on toesti oht puruks keerata. Samamoodi on võimalik puruks keerata Wurth võtmed. Kõigel on kusagil piir, kui nad selle jaoks mõeldud ei ole.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 19.08.2011 00:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.07.2010 11:54
Postitusi: 441
Asukoht: Tallinn
mkb kirjutas:
kert96 kirjutas:
lähevad rooset jms, aga GeeTee-l pole mul 2 aastaga midagi rooste läinud.
Sõber ka imestas, et kuidas mul pole roostes ja temal on.

Kuidas saavad nad üldse rooste minna? Vedelevad vihmakäes jms?
Kui peale kastutamist võtmed ja padrunid puhtaks teha nagu nad enne olid siis selline asi ei juhtu (aga vb on aint mulle seda maast madalast pähe taotud :D ).

Ei minu meelest pole nad mu sõbral vihma käes vedelenud, aga rooste lähevad ikka.
Enda komplekti ka eriti ei puhasta, aga häda pole midagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 19.08.2011 00:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2008 22:27
Postitusi: 168
Asukoht: Lääne-Virumaa
wtf_ kirjutas:
Eraldi ostes läheb kalliks kätte ära tglt.

Mina soovitaks MANNESMANN tööriistakomplekti. Väga taskukohase hinnaga (oma kvaliteedi ja asjade arvu/valiku poolest).

Komplekt siis selline -
http://www.arteherramienta.es/images/he ... smann4.jpg
http://www.arteherramienta.es/images/he ... smann3.jpg

On olemas tavasjad + lisaks kõik E-padrunid, torx'id auguga torx'id jne. Ehk ei pea kalleid E-padruneid juurde ostma, mootoril läheb neid ikka vaja.

Seega niisugusele keskmisele harrastajale on asja küll ja küll. Mul ja kahel sõbral see komplekt ja kõik siin tegelema remondi, varuosade jne värgiga hobikorras ning komplekt õigustab end igati :)

Mina ostsin komplekti ESPAK'ist. Maksis 120 eurot (kliendikaardiga). See hind on kestnud seal päris pikalt, äkki kestab siiani. Pole paar kuud käinud espakis.


Endal ka juba mitu aastat sama komplekt olnud. Hinna, kvaliteedi ja sisu valiku poolest siiani parim variant mida näinud olen. Siiani on läinud puruks ainult 1/2 pikendussaba ja seda ka seetõttu, et korduvalt jalgupidi pika toru otsas trampisin. Pisivigadest võiks välja tuua näiteks selle, et narredel kipuvad pikapeale suunavahetuskangi kruvid lahti tulema ja ära kaduma, aitas keermeliim. Karp ise on väga kõva, aga kinnitusklõpsakad on väga rabedast plastikust ja mul on neljast 3 katki läinud. Mitmel sõbral on palju kallimad komplektid, aga ikka käivad minu käest torxe ja küünlavõtmeid laenamas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 20.08.2011 20:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Aga mul on küsimus, et kui tahaks garaazi osta sellise Hi-End tüüpi tööriistakomlekti/ratastel sahtlitega käru(d), siis mis firma toodangut vaadata? Et kannataks ikka väänata ja keerata ka. Kamasa Tools mida hetkel kasutan on ennast ammendanud. Ise olen kaalunud GeDoret järgmiseks katsetada. Oskab ehk keegi midagi paremat soovitada? Variant on veel hea, et saab ise kombineerida kärude sisusid.

http://www.gedore.de/en/products/group_ ... tml?oe_opt[list_set]=118930,102536

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 20.08.2011 20:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
Force või Sonic...samas ka Sata Tools...ma muidugi ei tea kas Würthil ka kasti eksisteerib..

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 20.08.2011 21:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
Meil töökoda kasutab Sonicut http://www.sonicshop.co.ee/

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 23.08.2011 12:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
mkb kirjutas:
kert96 kirjutas:
lähevad rooset jms, aga GeeTee-l pole mul 2 aastaga midagi rooste läinud.
Sõber ka imestas, et kuidas mul pole roostes ja temal on.

Kuidas saavad nad üldse rooste minna? Vedelevad vihmakäes jms?
Kui peale kastutamist võtmed ja padrunid puhtaks teha nagu nad enne olid siis selline asi ei juhtu (aga vb on aint mulle seda maast madalast pähe taotud :D ).

Topexi näpitsad jne tuleks ka tavotiga kokku määrida :D Lihtsalt, odavamad asjad lähevad õues oleva õhuniiskusega rooste. Vaevalt muidugi, et keegi gedore komplekti niiskesse pagassi vedelema jätaks kuudeks.

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soovitage tööriista komplekte.
PostitusPostitatud: 04.10.2011 19:27 

Liitunud: 25.01.2010 12:51
Postitusi: 57
Tallinnas võib ka punaselt tänavalt padruneid vaadata, poe nimi oli vist ESMETA.Ostsin sealt padruni kompl. 5a tagasi ja olen suurele narrele isegi toru järgi pannud :) .Garantii on küll 3a kuid siiani on kõik asjad terveks jäänud.Seal hinnad suht odavad.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 346 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7