Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 25.04.2024 06:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 16:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.01.2009 00:11
Postitusi: 561
Hendri kirjutas:
Harry_R kirjutas:
Jah, auto läheb "musta" nimekirja, vahet pole, kes roolis on olnud rikkumise hetkel. Kui ei ole just 3,5,7'da seeria bmw, siis pole ohtu, et iga politsei seda uurima hakkab. Ma sõidan juba üle poole aasta tumedad klaasid esiustel ja xenonid udutuledes, kedagi ei huvita - sõida ees, taga või külje peal. Bmw'ga aga saad eest, tagant ja külje pealt.

Sa oled natuke piider peast? Sõidan juba päris mitu aastat päris mitme erineva BMWga ja kinni pidamise kordi saab sõrmede peal üle lugeda.

Ise olen ka pemmiga peaaegu aasta sõitnud, ja kinnipidamise korrad võib ka ühe käe näppudel üle lugeda. Vahe tuleb selles, et kui nad oma autosse kutsuvad, siis paragrahv tuleb nendejaoks magusama summaga kui näiteks siis kui oleks sama rikkumise Toyota corollaga teinud. True Story

_________________
E39 TDS
Fotograafia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 17:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
No killeri juttu uskuda küll ei tasu.
Autole läheb kindlalt märge juurde, vahet ei ole kas oled seal täis või kaine ilma juhtimisõiguseta isik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 17:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2013 09:16
Postitusi: 183
Asukoht: töötab!
ja mis see märge annab siis? et siis peetakse igakord, kui nähakse või? et politsei mõõdab põõsas kiirust ja siis kaugelt juba näeb numbri ära, jookseb autosse, kontrollib numbrit, jookseb teele, mõõdab kiiruse ja siis peab ikkagi kinni või? ja nii absull iga autoga kes laagna teel näiteks sõidab või? ei ole sellest midagi, kui autol märge juures, oht vb ainult siis, kui politseinikel ikka väga igav on ja seljataha sõitma satuvad, aga nagu ka muudeks asjadeks, peab neil kinnipidamiseks ka olema reaalne põhjus, sellest ei piisa, et keegi on kunagi selle autoga lubadeta sõitmisega vahele jäänud. Ma nüüd tean, et hakkab kohe hala, et nagunii peavad, kui hetkel ei rikuta jne jne jne, aaga tuletage nüüd meelde iseendile, et kui tihti teil politsei seljataga sõidab? kord aastas? kaks korda aastas? Ja see on tõesti teie enda viga, kui te need mõlemad korrad täis juhtute olema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 17:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Aular kirjutas:
No killeri juttu uskuda küll ei tasu.
Autole läheb kindlalt märge juurde, vahet ei ole kas oled seal täis või kaine ilma juhtimisõiguseta isik.


Sina oled siin kõige targem.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
killer666 kirjutas:
Aular kirjutas:
No killeri juttu uskuda küll ei tasu.
Autole läheb kindlalt märge juurde, vahet ei ole kas oled seal täis või kaine ilma juhtimisõiguseta isik.


Sina oled siin kõige targem.

No sellest teemast jagan kindlasti rohkem kui sina.
Olen selle teemaga üsna hiljuti kokku puutunud, nii et ära aja mingit lambi häma.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 18:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Esimese korraga küll sinna mingit märget ei lähe ja selle märke saab kenasti maha ka kui lähed rahumäele, been there done that. Kunagi sai ka ilma lubadeta ohtrasti ringi kimatud ja kui load sain siis muutus tüütuks kui vennad igakordkui nägid autod mu kinni pidasid. Lubadega on nüüd neiul kindlasti aastaks perses, trahv maksta ja siis aastake oodata ja alles siis saab tegema hakata neid jälle :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:03 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Mingi suurema sitaga hakkama saades on edaspidi kontroll tihem, kuna auto on omanikuvahetuseni numbri järgi huviorbiidis. Eestis juba katsetatakse ka numbrituvastust, seega reaalselt keegi enam numbrit sisse toksima ei pea.
Minge muidugi rahumäele kohale ja paluge see eemaldada. :D
Samuti saab nüüd rahumäe teel trahve piparkookides maksta.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Aular kirjutas:
killer666 kirjutas:
Aular kirjutas:
No killeri juttu uskuda küll ei tasu.
Autole läheb kindlalt märge juurde, vahet ei ole kas oled seal täis või kaine ilma juhtimisõiguseta isik.


Sina oled siin kõige targem.

No sellest teemast jagan kindlasti rohkem kui sina.
Olen selle teemaga üsna hiljuti kokku puutunud, nii et ära aja mingit lambi häma.


Tundud mingi kits olevat sel juhul.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
eclipse kirjutas:
Mingi suurema sitaga hakkama saades on edaspidi kontroll tihem, kuna auto on omanikuvahetuseni numbri järgi huviorbiidis. Eestis juba katsetatakse ka numbrituvastust, seega reaalselt keegi enam numbrit sisse toksima ei pea.
Minge muidugi rahumäele kohale ja paluge see eemaldada. :D
Samuti saab nüüd rahumäe teel trahve piparkookides maksta.

Jäägu sulle su arvamus, vbla oled söönud piparkooke liigapalju? Räägin oma kogemusest, see oli muidugi aastaid tagasi juba ja võibolla on midagi muutunud, aga tollel hetkel oli minu autodel märge,et lubadeta juht roolis ja nagu ütlesin, viskas üle see pidev kontrollimine, läksin rahumäele, näitasin juhiloa ette ja märge võeti maha ja peale seda rahunes kõik maha ja ei võetud pidevalt kinni enam,et kontrollida. Nii palju kui nüüd olen politseiauto tagaistmel istunud ei ole autodel ka mingeid märke küljes.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:11 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Ka mul kui kunagi vahele jäin lubadeta. Siis mingil põhjusel ca 2 aasta vältel peeti kinni mind selle sõidukiga liigeldes dokkide küsimiseks umbes 2-3 korda. Muude aparaatidega hiljem ei meenu väga, et oleks nullist keegi kõrvale tõmmanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
killer666 kirjutas:
Aular kirjutas:
killer666 kirjutas:
Aular kirjutas:
No killeri juttu uskuda küll ei tasu.
Autole läheb kindlalt märge juurde, vahet ei ole kas oled seal täis või kaine ilma juhtimisõiguseta isik.


Sina oled siin kõige targem.

No sellest teemast jagan kindlasti rohkem kui sina.
Olen selle teemaga üsna hiljuti kokku puutunud, nii et ära aja mingit lambi häma.


Tundud mingi kits olevat sel juhul.

Teeme nii, et sa paned nüüd naabrilt varastatud neti kinni ja puhkad jalga korra.
Ma ei viitsi sinuga mingit teemat siin tõukama hakata, kuna tean, et oled ärevushäirega tolbajoob.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Normaalne teema, alles teisel lehel ja juba üritavad striitreisserid üksteisele pepu peale verbaalselt laksu anda :D Johhaidii :D Kas jõulud ja aastavahetus ei peaks mitte olema pühad kus ollakse teineteise vastu normaalselt meelestatud isegi kui midagi ei meeldi :D.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:19 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
kui mällis peaga vahele jääd siis lähed kaine peaga rahumäele ütled et näe enam pole täis võtke märge maha? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:21 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
killer666 kirjutas:
Aular kirjutas:
Autokooli võid ilusti ära lõpetada ja aastane nö ARK keeld hakkab jooksma siis kui trahv makstud.
Autole läks kindlasti märge külge.


Keeld hakkab kehtima peale otsuse jõustumist, ehk kuu aja pärast.Ja lõppeb aaasta peale maksmist. Kui võimalik, käi ennem eksamitel ära. Kui ei ole võimalik, siis kaeba otsus edasi ja saad paar kuud lisaaega load ära teha.

Autole märget ei jää.Jääb siis kui omanik või kasutaja näiteks on joobes juhtimisega vahele jäänud. Või kui ühel neist peaks peatatud olema juhtimisõigus.


Killer666, aga ütle, kui ma juba selle kiirmenetulusega nõus olin ja nüüd siis edasi kaebama hakkan - kas see on üldse teostatav? Samas politseinikud suhtusid minusse väga viisakalt, seega mul otseselt nende töö suhtes pretensioone ei ole. Samas, kui see paar kuud lisaaega mulle võidab, siis võiks seda kaaluda - aga mis selle kaebamise aluseks siis olla võiks?
Ok, et siis see märge, mis külge jääb on isikupõhine ja see on seostatud auto omaniku ja võimalike volitatud kasutajatega? Minu andmeid selle autoga seotud pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
varikasutaja kirjutas:
kui mällis peaga vahele jääd siis lähed kaine peaga rahumäele ütled et näe enam pole täis võtke märge maha? :D


kas siin teemas on jutt juhtimisõigusest või mällis peaga sõitmisest? Ja jah selle märke saab maha kui on toimunud omaniku vahetus.

Liis aga mida sa seal edasi kaebad? Et tegelikult sa ei teinud meelega ja ei teadnud,et lubadeta sõita ei tohi?
Tegelt läks ju suht hästi kui ainult 300 said ja autot ära ei viidud.

_________________
Saksa autode remont,


Viimati muutis Toivoku, 29.12.2013 19:24, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7