Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 05:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
No killeril on juba selline morda peas , et jõulu tunne läheb ära :D
Tal vaja igas teemas natuke targutada.
See märgi külge saamine autole on ohvitseride vaba valik. Nad võivad selle linnukese kohe ka panna ja siis nr kontrollimisel ilmub suur punane tekst " Auto on operatiiv huvi all ".
Ja minumeelest see märge omaniku vahetusega ära ei kao.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:24 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
Hendri kirjutas:
Harry_R kirjutas:
Jah, auto läheb "musta" nimekirja, vahet pole, kes roolis on olnud rikkumise hetkel. Kui ei ole just 3,5,7'da seeria bmw, siis pole ohtu, et iga politsei seda uurima hakkab. Ma sõidan juba üle poole aasta tumedad klaasid esiustel ja xenonid udutuledes, kedagi ei huvita - sõida ees, taga või külje peal. Bmw'ga aga saad eest, tagant ja külje pealt.

Sa oled natuke piider peast? Sõidan juba päris mitu aastat päris mitme erineva BMWga ja kinni pidamise kordi saab sõrmede peal üle lugeda.


No õnneks BMW ei ole, olen ise ka neid linnalegende kuulnud. 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:25 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Hendri kirjutas:
Sa oled natuke piider peast? Sõidan juba päris mitu aastat päris mitme erineva BMWga ja kinni pidamise kordi saab sõrmede peal üle lugeda.


Piider piider :)
Näed, ma ei sõida Bmwga ja mul pole midagi üles lugeda.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:26 

Liitunud: 21.12.2012 20:18
Postitusi: 267
Näita tisse parem :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Aular kirjutas:
No killeril on juba selline morda peas , et jõulu tunne läheb ära :D
Tal vaja igas teemas natuke targutada.
See märgi külge saamine autole on ohvitseride vaba valik. Nad võivad selle linnukese kohe ka panna ja siis nr kontrollimisel ilmub suur punane tekst " Auto on operatiiv huvi all ".
Ja minumeelest see märge omaniku vahetusega ära ei kao.


Ta ei kao ära, aga kui "rutiinne" kontroll mis tänu eelmisele omanikule sellele autole omistatud on, viskab sul kopa ette siis marsidki rahumäe politseijaoskonda ja ütled,et auto on vahetanud omanikku ja mul on kopp ees 3-4 korda päevas kinnipidamisest ja puhuma panemisest. Ja see märge koristatakse sealt ära.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:27 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
Harry_R kirjutas:
Hendri kirjutas:
Sa oled natuke piider peast? Sõidan juba päris mitu aastat päris mitme erineva BMWga ja kinni pidamise kordi saab sõrmede peal üle lugeda.


Piider piider :)
Näed, ma ei sõida Bmwga ja mul pole midagi üles lugeda.


Poisid, poisid, ärge kakelge. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
liis24 kirjutas:

Killer666, aga ütle, kui ma juba selle kiirmenetulusega nõus olin ja nüüd siis edasi kaebama hakkan - kas see on üldse teostatav? Samas politseinikud suhtusid minusse väga viisakalt, seega mul otseselt nende töö suhtes pretensioone ei ole. Samas, kui see paar kuud lisaaega mulle võidab, siis võiks seda kaaluda - aga mis selle kaebamise aluseks siis olla võiks?
Ok, et siis see märge, mis külge jääb on isikupõhine ja see on seostatud auto omaniku ja võimalike volitatud kasutajatega? Minu andmeid selle autoga seotud pole.


Ütled, et sa ikka ei ole nii suure karistusega nõus ja kõik. Heal juhul kohus teeb veel leebema otsuse, aga vahet pole vähemalt on lisa-aeg võidetud.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Selle lisaajaga on hea nali see,et kui ta isegi suudab teha load ära ennem kohut ,siis need load saab ära võtta lisakaristusena kohe peale kohtu otsust. Aga seda aega saab ka veidikene lühendada. Aga tõenäoliselt ei ole see aeg aasta.

_________________
Saksa autode remont,


Viimati muutis Toivoku, 29.12.2013 19:30, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:30 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Kümme prossa on võimalus parem otsus saada. Pigem jääb vana või saad karmima.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:31 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
Toivoku kirjutas:
varikasutaja kirjutas:
kui mällis peaga vahele jääd siis lähed kaine peaga rahumäele ütled et näe enam pole täis võtke märge maha? :D


kas siin teemas on jutt juhtimisõigusest või mällis peaga sõitmisest? Ja jah selle märke saab maha kui on toimunud omaniku vahetus.

Liis aga mida sa seal edasi kaebad? Et tegelikult sa ei teinud meelega ja ei teadnud,et lubadeta sõita ei tohi?
Tegelt läks ju suht hästi kui ainult 300 said ja autot ära ei viidud.


Juhtimisõigusest. Jah, seda minagi, aga samas killer666-e nõuanne võib osutuda kasulikuks, kui ma enne seda saan eksami sooritatud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:32 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
Toivoku kirjutas:
Selle lisaajaga on hea nali see,et kui ta isegi suudab teha load ära ennem kohut ,siis need load saab ära võtta lisakaristusena kohe peale kohtu otsust. Aga seda aega saab ka veidikene lühendada. Aga tõenäoliselt ei ole see aeg aasta.


Selline oht on ilmselt ka olemas, jah.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Aular kirjutas:

Tundud mingi kits olevat sel juhul.

Teeme nii, et sa paned nüüd naabrilt varastatud neti kinni ja puhkad jalga korra.
Ma ei viitsi sinuga mingit teemat siin tõukama hakata, kuna tean, et oled ärevushäirega tolbajoob.[/quote]
Mulle lihtsalt pakub nalja kui ma sinusuguseid saan kettasse ajada. Ehk sa siis selgitad ära kuidas sa rohkem oled asjaga kursis kui mina. Või see "been there..blabla" pidi piisav argument olema et sind uskuda? Võibolla saab seda märget käsitsi ka panna, aga nende kahe asja puhul mis mina välja tõin tule b punane tekst automaatselt.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Jah, kui load on tähtsamad ja sa oeld karistusega nõus mille kohus määrab siis selle aasta aega lubade keelu saad sa lühendada vast 4-5 kuu peale. EHk siis nüüd ruttu edasi kaebama ja siis ruttu eksamile, load taskusse ja siis kohus kas siis teeb karmima karistuse selle näol,et rahaline trahv jääb samaks ja lisakaristusena võetakse load järgmiseks 3 kuuks ära või siis noh trahv jääb samaks ja lisakaristust ei määrata.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Toivoku kirjutas:
Selle lisaajaga on hea nali see,et kui ta isegi suudab teha load ära ennem kohut ,siis need load saab ära võtta lisakaristusena kohe peale kohtu otsust. Aga seda aega saab ka veidikene lühendada. Aga tõenäoliselt ei ole see aeg aasta.

Juhtimisõiguseta juhtimise eest võetakse load ära. Kahtlen. Sest sel hetkel tal ju lube polnud.

Nii ja kui isegi võetakse esmased ära, siis on veel julmem s .tt kaelas kuna siis vaja läbida esiteks järelkoolitus + mõlemad eksamid.

Ärge ajage asja liiga keeruliseks. Kohtus ütleb et hatseb, näitab et on eelmise karistuse põhjuse kõrvaldanud(load teinud) ja saab raudselt miinimumi.

edit: toivoku sa ajad mingit jama.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Juhtimisõiguseta rooli taga - tagajärjed auto omanikule?
PostitusPostitatud: 29.12.2013 19:36 

Liitunud: 29.12.2013 04:13
Postitusi: 19
lustikummut kirjutas:
ja mis see märge annab siis? et siis peetakse igakord, kui nähakse või? et politsei mõõdab põõsas kiirust ja siis kaugelt juba näeb numbri ära, jookseb autosse, kontrollib numbrit, jookseb teele, mõõdab kiiruse ja siis peab ikkagi kinni või? ja nii absull iga autoga kes laagna teel näiteks sõidab või? ei ole sellest midagi, kui autol märge juures, oht vb ainult siis, kui politseinikel ikka väga igav on ja seljataha sõitma satuvad, aga nagu ka muudeks asjadeks, peab neil kinnipidamiseks ka olema reaalne põhjus, sellest ei piisa, et keegi on kunagi selle autoga lubadeta sõitmisega vahele jäänud. Ma nüüd tean, et hakkab kohe hala, et nagunii peavad, kui hetkel ei rikuta jne jne jne, aaga tuletage nüüd meelde iseendile, et kui tihti teil politsei seljataga sõidab? kord aastas? kaks korda aastas? Ja see on tõesti teie enda viga, kui te need mõlemad korrad täis juhtute olema.


No ütleme nii, et mu sõbrannal on suht karm isa ja kui nad sõidavad kas koos või isa sõidab üksi tema masinaga ning nad teepervele kinni tõmmatakse lambist dokumentide kontrolliks, siis on kuri karjas, seda esiteks. Teiseks, ei taha teisele liigset pa**a kaela tõmmata, elu niigi roosiline juba 8) .

Kas keegi teab, kui kauaks see märge sinna arvutisse püsima jääb?
Kas näiteks numbrimärgi vahetamine ei aitaks antud juhul? Ma saan aru, et see võib kalliks maksma minna, aga mis siis ikka... Ise olen süüdi.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7