Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.05.2024 04:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 645 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 16:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
kas tee muidu saksa poole on ka edasi ehitatud? varem keeras tavalisele teele ca 200km enne berliini tavateele. kui eelmine suvi sai käidud siis midagi nad seal ka askeldasi teistpool mäge.

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.12.2011 00:48
Postitusi: 1063
Ma usun, et see keskklassi auto ei päästa eriti midagi. taga istumine on piin igaljuhul pika otsa puhul. Olen sõitnud e38-ga Tallinnast endisesse Jugoslaaviasse ja seal praktiliselt kõik riigid läbi. Ruumi oli autos küll ja küll kuid see pikk istumine hakkab ikkagi vastu, asja parandas ehk see, et Horvaatias sai vahepeal kaks nädalat paigal oldud. kuigi sivikuga oleks kindlasti hullem. Selle Tomorrowlandi tripi puhul ei kujuta ma ette seda tagasi sõitmist, meeletu festival peale mida oled sa surmväsinud ja siis mitu päeva koju sõitu :kill.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:22 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
No seda diskussiooni mis nüüd lahti läks:D Reisiseltskonnast niipalju, et ise väiksematsorti, seega minu taga oleval inimesel suht palju ruumi, veel 2poissi, ka mitte tankid ning üks neiu, sama seltskonnaga rännanud ka pikemaid(minujaoks hetkel Võru-Tln ots on pikk) otsi ning ruumi probleeme pole tulnud, ainukesel pikal isikul seltskonnast on juba planeeritud stiiliasend, kus jalad toetatakse kas esiistuja ukse käetoe peale või käispiduri juurde:D Lahe on:D

Kiirusrekordid ei taha teha, seltskonna surm tõesti, 800km päev, ehk iga juht sõidab 200km päevas, pmst iga juht sõidab päevas Võru-Tln otsa, seega pole hullu. Kõik muusikaarmastajad inimesed ning arvatavasti terve tee melu käib:D See on ka üks lisapõhjus miks Civicuga minnakse, et seal sees suht hea heli:D

Auto osas aga nii, et pole millegi muuga minna, vanemate autosid ei taha/saa ning ainus nö. isiklik auto seltskonnast, millega minna. Emme-issi ei kinkinud jõuludeks X6-te:( Me So Sad :)
Rendiautot ka ei võta, esiteks ma ei usu, et 2.nädalaks nii odavalt leiab nagu siin promotud normaalset autot ning teiseks lihtsalt ei anta, kõigil esmased load ning enda auto puhul pole vist ühte detaili ka mida pole lahti-kinni pannud, seega probleemid peaks iseseisvalt saama ära lahendada, korraks tuli isegi mõte õlivahetus poole reisi peal teha, kuna hetkel satub õlivahetus täpselt reisi ajale, aga mõtlesin siiski ennem ära teha, mõistlikum:D

Saksa kiirtee osas, et selle mootoriga pole ka täislastis probleemi seal kiirtee peal lasta 200km/h+ pidevalt, tuttav sõitis sama mootoriga, sama lastiga 5ndaga piirajas seal 240km/h:D Aga point on selles, et mul peal veel 3 inimest, kelle eest mina vastutan ning 20a. vana autoga, sõita pidevalt 200km/h ei ole minu teema:D Oleks üksi, no siis prooviks küll selle 5nda käigu piiraja ära kasvõi korrakski, aga teiste eludega ma riskida ei taha, sellel kiirusel on niipalju nö. unknown faktoreid.

Ning veelkord ütlen, et ei ole ebamugav auto, olen teistes autodes ka sõitjaks/reisijaks olnud:D Ok, pole mingi tänapäeva uue auto mugavus, aga siiski, suht mugav:D Eriti kui mul on tagaküljepolstrid pmst padja eest, kuna ei olnud saada 4mm-st poroloni ning panin palju paksema poroloni katteriide alla:D
Kes ei usu, on oodatud mind nähes võimalust tagaistmele küsida end:P

Nii, nüüd sai kõik vist:D

E: Lugesin uue vastuse ära:D Tagasisõit tuleks pikem ja palju rahulikum, siis kuhugi kiiret pole, hetkel silmasin Leedus ühte ilusat kämpingut näiteks, kus võiks kauem olla kui ühe öö ning neid mõtteid tekib kindlasti veel. Hetkel kokku lepitud see, et tagasitulles vastavalt allesjäänud rahale planeerime kui kaua veel Euroopas olema ning ringi tripime:D Saab nö. detoure teha:P

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
see on pigem isiklik probleem kui ruumi on, aga istuda ei jõua 8)

neljakesi civikuga on muidugi väga spartalik variant pikaks kulgemiseks koos pagasiga. kui olemas korralik puhkamisvõimalus kannatab norm seltskonnaga ära.

...aga jah, üks viletsamaid autosid pikaks reisiks, pole diisel, pole ruumi.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:38 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
Paganamas, hakkan ühekaupa inimesi autosse vedama endale:D Vot CRX, see on auto kus pole ruumi või mingi Supra:D Ok, ei ole küll nii mässivilt kui mõnel uhkemal autol, aga puudust ka ei tunne:D

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.12.2011 00:48
Postitusi: 1063
tsett kirjutas:
see on pigem isiklik probleem kui ruumi on, aga istuda ei jõua 8)
.



Päris jõudmises pole asi aga ma ei tea veel ühtegi inimest kellel see pikk autosõit meeldiks, olgu seal ruumi või mitte


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:52 

Liitunud: 21.12.2004 20:01
Postitusi: 305
Asukoht: Tallinn
Djelton, üks kogemustel baseeruv soovitus veel, kui sul on kokku 4 inimest siis ära planeeri stiilis "siis vaatame kuhu veel minna tahame". Tee kodus mingi eeltöö ikka ära, et mis kohti võiks külastada, kui kaugel need otseteelt asuvad, millal avatud on, palju maksavad ja mida su kaaslased neist arvavad. Et pärast oleks otsused juba stiilis "kas sinna lähme jah/ei". Seda nimekirja võib muidugi jooksvalt täiendada kui uusi ideid tuleb ja kõik nõus on, aga ta peaks backupiks olemas olema.

Teisel nädalal, pärast festivali ja eriti kui juhtub vilets ilm olema on vaim juba muljetest väsinud ning see lõputu vabadus stiilis "võime minna kuhu tahame" ei tundu enam üldse nii äge kui enne reisi :) Euroopas on vahemaad siiski suured ja otsetee Belgiasse on tegelikult nii looduslikult kui atraktsioonide mõttes võrdlemisi igav. Ja nats nadi on sõita näiteks 300km otseteelt kõrvale ja avastada, et see hirmusäge koht on just sellel päeval suletud. Ma näiteks olen Nürburgringil kolm korda käinud, aga rajale pole kordagi saanud :) (üks kord küll ebasobiva auto tõttu).

Teine asi mis vahel pingeid tekitab on söögirutiin, mõtle varakult välja mis süsteemiga kõik täpselt kõhu täis saavad (Lidl, McDonalds jms, päris söögikohad), mis oleks kõigile vastuvõetav ja ei tekitaks hiljem erimeelsusi. Teeäärsed bensukad on reeglina ülikallid (nagu päriselt, võileib 3 euri), Poolas mina veel sellist kiirteesööki pole saanud mis süüa ka kõlbaks ja üldse on sellega üks rist ja viletsus. Suuremas linnas samas pole mingi probleem kulutada söögikoha otsimisele 2 tundi ummikutes. Hotellihommikusöök on ülimõttetu selle hinna eest nii koguse kui kvaliteedi mõttes. Parim taktika on reeglina mingisse paari kolme kilomeetri kaugusesse väikelinna sisse keerata ja kohalik pubi või kebab üles otsida. Hea kui saaks hommikul juba netist välja otsida, kuhu lõunaks jõuab ja mis variandid seal lähedal on.

Kui kõigil on kõhud täis, karv läigib ja järgmise sihtkoha suhtes ühesugune ootusärevus sees, siis võib sõita ka väiksemas autos kui Civic. Kui hea tuju ära läheb ning egod möllama hakkavad, jääb Maybach ka kitsaks. 800km päevas on täpselt hea ja mugav, ei väsita liiga ära ja samas jõuad edasi ka.

_________________
Vineda Racing


Viimati muutis Jesper, 27.06.2012 17:58, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 17:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
Qu!7 kirjutas:
Päris jõudmises pole asi aga ma ei tea veel ühtegi inimest kellel see pikk autosõit meeldiks, olgu seal ruumi või mitte

linnaliini bussiga siis või? saab seista ja kõndida vahepeal :D

lõpuks on asi ikkagi seltskonnas. kui on hea kaader, siis on ebamugavused talutavad.

djelton kirjutas:
Paganamas, hakkan ühekaupa inimesi autosse vedama endale:D Vot CRX, see on auto kus pole ruumi või mingi Supra:D Ok, ei ole küll nii mässivilt kui mõnel uhkemal autol, aga puudust ka ei tunne:D

juba üks ots tuleb 10 korda sama pikk kui, nagu ma aru saan, teie meeskonna pikimad sõidukogemused tln-wõru näol. usu mind, istme maitse on suus ja hakkad seda autot selles valguses hoopis teistmoodi nägema. kodulinnas tööle-koju trajektooril ei taju selliseid nüansse never.
suprast ja crx-ist ei räägi üldse, need on parklas kiirendamiseks, mitte hulga kaupa suurtel kiirustel liikumiseks.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 18:08 

Liitunud: 21.12.2004 20:01
Postitusi: 305
Asukoht: Tallinn
A muidu mis puudutab mkb, tsett-i ja Qu7 kommentaare, siis ega autoreis ei olegi kõigile meelt- ja kontimööda. Ryanair näiteks lennutab Weezesse ja tagasi mingi 30-40 euro eest ja seal samas kohapeal on autorendid, bussid, rongid ja muud möllud kõik olemas, täiesti ideaalne variant oma reisi sisuliselt Lääne-Euroopa südamest alustada. Ilmselt tuleb ka tunduvalt odavam kui see läbi Baltikumi ja Poola saagimine.

Ma isiklikult fännan autoreise rohkem, just seda pealtnäha "lõputut" istumist :)

_________________
Vineda Racing


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 18:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
minu kommid küll autoreisi vastased pole. omade kogemuste põhjal pole taoline honda lihtsalt parim neljale+kola+pikad vahemaad.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 18:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
djelton kirjutas:
Kiirusrekordid ei taha teha, seltskonna surm tõesti, 800km päev, ehk iga juht sõidab 200km päevas, pmst iga juht sõidab päevas Võru-Tln otsa, seega pole hullu. Kõik muusikaarmastajad inimesed ning arvatavasti terve tee melu käib:D See on ka üks lisapõhjus miks Civicuga minnakse, et seal sees suht hea heli:D

No aga kujuta nüüd nii ette, et sa hakkad Tallinnast kohe tagasi ka sõitma ja nii kaks korda järjest. Vahet pole kas istud ees või taga. Lõpuks on ikka tagumikul "tabureti" tunne, aga kui sul taga jalgade sättimiseks ruumi ka õieti pole, siis seda hullem. Ma pakun küll praegu kirvemeetodil, aga pakun et teil on selle 800km läbimise puhas sõiduaeg juba 10+h, kui sinna veel hulgim peatusi arvestada (4-inimest igaüks tahab eri ajal oma "pissipeatusi", söögi/joogi pause, lihtsalt sirutada) siis pigem mingi 13-14h.
Jah ma olen ka kuskil 1300km otsasid järjest pannud, isegi Berliinist natuke kaugemalt on tegelt korraga ära tuldud, aga lõpuks on ikka keha nii läbi ja kui ikka iste ka ülimugav pole, siis lõpuks ikka lööb valud ka selga. Samas tagaiste pole elusees nii mugav. Mulle sobib näiteks ainult korraliku külgtoega niiöelda sügav iste.
Mis puutub muusikasse, siis vaevalt te seal kogu selle aja punn põhjas kuulate, lõpuks läheb nagu tüütuks ära ju. Pigem ikka omavahel vestlus või tuju üleval hoidmiseks kasvõi midagi naljakat kuulamiseks kaasa. Meie näiteks ostsime Berliinis Saturnist (ala meie Euronics) kõige odavamad arvuti USB toitega kõlarid ja sõber tõmbas Iphone poole aasta jagu Rahva Oma Kaitse saateid. USB toite saime vastavast sigaretisüütaja üleminekust / Õigemine tegelt oli lenovo autolaadija komplekt küll, kus USB väljund ka ja kuulasime hoopis neid. Selline asi hoiab pigem palju paremini tuju üleval kui see lõputu tümps, see läheb lõpuks tüütuks ära ja sellisel juhul pole sellest super helistüsteemist mingit kasu. Aga noh me juba vanad ka, kes teab, äkki noores eas kannatab 14-15h järjest kõvasti mussi ka kuulata, aga ma arvan et pigem on see muusika teema küll väga sekundaarne. Kuskil saksamaa telkimisplatsil te vaevalt saate nii kuulata, et autol uksed lahti jne. Meile on politsei isegi korra tulnud ja märkuse teinud kui me seisime nn restare üksikus nurgas ja auto parkis risti üle joonte uks lahti muusika jaoks. Me ise istusime paar meetrit eemal laua taga ja tegime väikest söögipausi (picnicu :D). Kästi aga auto korralikult ära parkida, muusika kohta vist otseselt küll ei öeldud, aga küll nad oma ornuniga selle kohta ka midagi leiaks. Näiteks sellised toredad seadused, nagu et saunas ei räägita, istud vaikselt omaette jne :). Seal on selline "pealekaebamine" väga levinud, näiteks samas saunas oli ka reegel, et laval istudes peab rätik all olema (ja saunad on neil ühissaunad ja kõik lasevad paljalt ringi). Noh me seda loomulikult ei teadnud ja istusime rätik ümber laval ja jalad olid siis loomulikult ilma "aluseta" teise astme peal. Läks vist mõni minut mööda kui juba oli "firma esindaja" kohal ja andis teada kuidas me reegleid rikume jne. Kindlasti mitte ei jalutanud ta sealt kontrolli mõttes mööda, vaid keegi kes saunast ära läks ta sinna saatis, sest hiljem paari tunni vältel ei käinud küll keegi lambist laval olijaid kontrollimas. Aga nüüd kisub asi juba väga OTks.
Ega keegi ei soovitagi teil oma käiku ära jätta, aga pigem tõesti vaadake mingi mugavam aparaat ja mis pigem ökom ka oleks. Ei usu et see 118kw väga vähe võtab. Palju muidu reisi eelarve on. Pigem oleks soovitanud küll ala Saksamaalt hoopis rendikas võtta ja nii ma väike euroopa tiir ära teha, aga noh kui vanust vähe siis vist ei saa jah. Usun et see ei tuleks palju kallim kui mitte odavam isegi, kui siit odavlennuga Saksa sõita hoopis. Viimati vaatasin siis Ryanairiga oleks saanud FRankfurt Hahni 25 euroga nägu. Arvatasti Berliinini on teil nii 8 kanti kuluga juba oma 130l kütust vähemalt läinud, siit poolt minnes on küll odavam, aga Saksas on pigem kütus mingi 1.6 euri (tagasitulles peate ikka võtma midagi), siis see on juba ise pigem 200 euro kanti. Rendikatel on enamasti mingi nädalalõpu paketihinnad N õhtupoolik - > E hommik. Aga noh eks korra peab ju Poola ka ära nägema, kuigi seda "elu" on tegelikult seoses kiirteega palju vähemaks jäänud. Saksa piiri pool oli tegelt igasugu lahendaid vaatamisväärsusi nagu 24h "Nightclubid" huvitavate nimedega, nagu Alibi jne (noh tee ääres muidugi oli ka teenindajaid). Lisaks aiakujude 24h müük, pidevalt valuutavahetused "Kantora" ja euroaluste ost-müük, lisaks LPG gaasi tanklad iga mehe hoovis jne. Paljut seda kahjuks enam ei näe. Aga noh kas 2x kogu seda Poola nimelist õudust läbi sõita on mõtekas on iseasi. Me varem tegime nii, et siit Saksa lennukiga, sealt mingi auto, mingid ürituste külastused ning muu selline ja siis autoga tagasi. Auto läks siin müüki. Reisikulusid + autohinda küll 100% tagasi ei saanud, aga odavam tuli ikka kui siit oleks edasi-tagasi käinud, eriti kui sealt veel asju kaasa shoppad, siis lennukis maksa hulluks lisapagasi eest. Ühe korra Poola oli suhteliselt talutav, aga 2x järjest väikse vahega küll ei tahaks. Kusjuures ma polegi kunagi siitpoolt sõitnud, teiselt poolt tulles on neid kordasid kindlasti oma 20 kanti varsti.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 18:45 

Liitunud: 12.05.2004 22:34
Postitusi: 173
Pikk jutt, halb jutt. Kui civic on tehniliselt ok, siis GPS kaasa ja pange leekima. Pole vaja mingeid söögipause ega muud värki planeerida, läheb nagu läheb ja oma tagumik on kuningas. On ka palju hullemaid masinaid selleks. Ise olen noorena sharaniga 7kesi (ehk kõik kohad hõivatud) 2nädalaga 11k maha tulistanud. Jäime ellu, aga siiani saab öelda - TEHTUD!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 18:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Sharanis,galaxys ja alhambras on ruumi võrreldes civicuga.. saad jalgu sirutada ja kõike. Plus kraami mahub ikka tunduvalt rohkem peale kui mingisse civicusse. Olen ise ka korra euroopa ühe sellisega vallutanud.. nädal aega ja 7000km. Ei olnud midagi hullu. Vw LT oli kordades hullem. Aga olles ka erinvate civicutega soitnud, siis igakell läheks enne sharaniga.

See söögipauside jne planeerimine on ka selline asi et jah, parem vaata kuhu jouad, vb tuhin peal ja soidate esimese päevaga kaugemale. Kusagile hotelli voi midagi ikka leiab, voi siis telkimiskoha. Mina läheks, siis paneks esimese 24h jutti, voidaks ühe päeva ja saaks kauem olla seal kus vaja. Olen alati nii teinud ja teen ka edaspidi. Minule see iga 500km tagant peatumine ei meeldi, kui tead et sihtpunkt on 2000km kaugusel. Tagasitulles aega käija vaadata, kuna pärast on nii et ajaga tuuga ja saad vb pool päeva sihtkohas olla. Kui just ei ole vaja mingiks ajaks tagasi olla.

Aga ei muidugi, kui tahtmist on miks mitte, aga siin üritataksegi öelda, et kui on võimalus siis mingi suurem auto vaadata. Suurem ja mugavam aga küttekulu vaevalt väga palju erineb.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 19:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
uzzac kirjutas:
.Alar. kirjutas:
uzzac kirjutas:
14.07 endal ka stardiaeg. Seda küll Pärnust ja kohe, kui päike valgustama hakkab, et õhtuks Brno-sse jõuda. Suund Itaalia, Veneetsia ja Lido di Jesolo.

Suund ja väljumisaeg sama, mis mul. On sul rohkem autosid seltskonnas? Ja mis autoga minek üldse, vahest on liiga kiire me Corolla jaoks? :D


Ühe autoga, neiuga kahekesi lähme. Sõidan enda Volvo S40-ga. Sa magad alles õndsat und kui meie stardime ma kardan, sest tahame õhtuks raudselt Brno-sse kohale saada ja linnapeal mõne õlle ka libistada enne koiku peale keeramist.


Vaatan, et Pärnu-Brno on umbes-täpselt 1400km, mille läbimiseks annab ca 19 tundi. Et seal veel õlle jõuaks teha siis peaks väljumisaeg pigem sinna 13.07 hilisõhtusse jääma?
Endal plaanis Varssavini punnitada, seal õlu teha ja hotelli tuttu.
Endal minek justnimelt ökopunniga, nimelt 66kw diislit omava uue Corollaga, mis oma töömahu väiksusest hoolimata lippab suht nobedalt. Rootsi kiirteel jäi tiheda liikluse tõttu laeks 140km/h, mis tundus olevat ka selline lagi mugavaks kulgemiseks. Kehva tippkiiruse kompenseerib 5 liitrine keskmine kulu :D

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 27.06.2012 19:33 

Liitunud: 12.05.2004 22:34
Postitusi: 173
freelander kirjutas:
Aga olles ka erinvate civicutega soitnud, siis igakell läheks enne sharaniga.


Ma tegelikult ei võrrelnud sharani civic-uga, vaid üritasin mõista anda, et noorus on ilus aeg ja kui mulle täna keegi ütleks, et lähme sharanis 7kesi pluss kogu nodi 11k km-i sõitma 2 nädalaga, siis vastus oleks aimatav. Kindel ei.

Minu soovitus on jätkuvalt - andke kuuma. Tuleb ära proovida. Laske auto üle vaadata ennem ainult. Varuratas kindlalt kaasa.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 645 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7