Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 09:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 10:45 

Liitunud: 16.05.2007 20:34
Postitusi: 95
Tegelikult on ju Eestis täitsa olemas selliseid naisi ühendav klubi, Car Club Girls. Muidugi ei tea, kui paljud seal käsi õliseks teevad, aga ehk mõned ikka teevad ka. Igaljuhul peaks neile kõik, mis autodega seondub, meeldima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 14:48 

Liitunud: 29.11.2008 21:38
Postitusi: 121
Asukoht: harjumaa
mina lähen hea meelega garaazi :D ja teeb näpd väheke õliseks
Pigem pean ma meest seepma, et kle ole nii hea ja lähme teeme nüüd selle asja korda..

Poleks lapsi (nojah, vanem poiss on eriline autodehull ja pidevalt garaazis ninapidi) siis ehk veedaks seal rohkemgi aega ja mässaks.
Kunagi käis peast isegi mõte läbi, et läheks õpiks hoopis autoremonti :lol Aga jah, läksin ikka elektripoolele (nüüd natuke kahetsen).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 15:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Tore kui on naisi kes auto värki jagavad ja nipet-näpet nokitsevad. Küll aga omale ma sellist naist ei tahaks kes oleks n.ö õlinäpp. Kes remondib autosid ja päevast-päeva räägib mulle gardaanidest ja rooliotstest. Teisalt mulle ei meeldiks kui mu naine miskine automehaanik on. Minu puhul võrduks see samaga kui kusagil saunapeol kukuks ma naistega võidu rääkima teemal, millal kellelgi päevad on või mis tampoone ta eelistab.

Vot selline imelik mõtlemine on minul :D

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 18:30 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
Mina, mina, minaaaaa :D Teen näppe õliseks hea meelega, aint et noh, enamasti ei lasta. Meest mul nagu pm ei ole või nii, aga ütleme et ei paneks absoluutselt mingeid nö piiranguid vms peale, et palju tema tohib oma hobi peale raisata.Sest mul on teine suur huvi vee, koerad, ja sinna olen ma nõus miljoneid raiskama ja koeri olen võimeline mitmeid võtma (tulevikus alla 3 pole juttugi).Ning kõik nädalavahetused näitustel veetma.Sellest tulenevalt olen ma väga leplik :D
Andres939 jutu peale võin öelda, et kui ma autoteemaga ei ära hirmuta, siis koerateemaga kindlasti või vastupidi :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 19:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Mulle hullult meeldivad naised, kellele meeldib autot pesta kui neile survekas, shampoon ja svamm k2tte anda.
:P

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 19:55 

Liitunud: 29.11.2008 21:38
Postitusi: 121
Asukoht: harjumaa
noname kirjutas:
Mulle hullult meeldivad naised, kellele meeldib autot pesta kui neile survekas, shampoon ja svamm k2tte anda.
:P



näidake mulle meest, kellele ei meeldiks vaadata, kui naine autot peseb? :D


Aga jah, tänase hommikupooliku veetsin autot pestes... homme jälle


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 20:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Z!ssu kirjutas:
Mina, mina, minaaaaa :D Teen näppe õliseks hea meelega, aint et noh, enamasti ei lasta. Meest mul nagu pm ei ole või nii, aga ütleme et ei paneks absoluutselt mingeid nö piiranguid vms peale, et palju tema tohib oma hobi peale raisata.Sest mul on teine suur huvi vee, koerad, ja sinna olen ma nõus miljoneid raiskama ja koeri olen võimeline mitmeid võtma (tulevikus alla 3 pole juttugi).Ning kõik nädalavahetused näitustel veetma.Sellest tulenevalt olen ma väga leplik :D
Andres939 jutu peale võin öelda, et kui ma autoteemaga ei ära hirmuta, siis koerateemaga kindlasti või vastupidi :lol


No sina oled 1 tuhandest ka ju :P

Õnneks pole mul siiani tüdrukud tõrkeid seadnud auto ehitamiste juures, kui seda va õlle aint vähem kuluks ...
Ei tea kui selle koguse oma kahele bokserile joodaks, kas siis oleks maailm ilusam :lol

Auto pesemise kohta ... ole sa nii ilus kui tahes, siis tõelisel auto entusiastil hakkab PAHA, kui peab tissimissi vaatama, kuidas too tema autot ebaproffesionaalselt hõõrub :D

No kepparitel ja muidu tilkuritel, hakkaks kindlasti kolmest kanalist voolama kohe :lol

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 20:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
ViktorT kirjutas:
Auto pesemise kohta ... ole sa nii ilus kui tahes, siis tõelisel auto entusiastil hakkab PAHA, kui peab tissimissi vaatama, kuidas too tema autot ebaproffesionaalselt hõõrub :D


Aamen. Mitte mingil juhul ei elaks uut kriimu üle :D

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 20:56 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Nuh,mul probleemi pole i think. Neiu mul kah suht autopede(krt,naise kohta ei saa nii öelda. Autolesbi? :D). Isegi kasutaja siin foorumis, ning uurib ja puurib uut sr orgi infot. Kui midagi parandada vaja,siis arvan,et ta oleks ennem garaasis,kui mina :D Ning käsi ta määrida ei karda selles teemas. Kuigi täna tuli küll peaaegu,et peapesu,kui ütlesin,et sebisin Porsche kõrvale ühe vana opeli :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 20:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Samas kui naine on auto"pede" siis on see ilgelt cool siin teemas, aga kui mehest saab naise austaja ja tema pesufetish, ehk et siis koos shoppamas ja naisele rõõmu valmistamas, mis sellisest teemast arvatakse ?

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 20.05.2009 21:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
ViktorT kirjutas:
Samas kui naine on auto"pede" siis on see ilgelt cool siin teemas, aga kui mehest saab naise austaja ja tema pesufetish, ehk et siis koos shoppamas ja naisele rõõmu valmistamas, mis sellisest teemast arvatakse ?

Marko, ma arvan, et sa tead ju ise ka, et enamik kutsub neid mehi kes naisega pesupoes shoppamas käivad.... kuidas see J.O.K.K. ütlus oligi... seksuaalvähemuseks... teisisõnu... pedeks... aga see on enamuse arvamus, mis ei ole küll alati tõda, aga siiski enamuse arvamus loeb.

Ise ei käi sellistel shopingutel smas ei ole ka midagi nende vastu kes käivad ja teavad moest vähe rohkem kui iga suvaline õlinäpp


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 21.05.2009 13:48 

Liitunud: 14.05.2003 11:48
Postitusi: 391
Asukoht: Tallinn
Fordi klubis on naisi küllaga (foorumlaste naised ja ka foorumi liikmed), kes teavad autodest keskmistest meestest rohkem. Ühel rajapäeval käies jäi endalgi suu lahti, kuidas naised arutasid erinevate aastakäikude Taunuste erinevatest stabika mõõtudest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 21.05.2009 14:30 

Liitunud: 29.11.2008 21:38
Postitusi: 121
Asukoht: harjumaa
devil02 kirjutas:
Fordi klubis on naisi küllaga (foorumlaste naised ja ka foorumi liikmed), kes teavad autodest keskmistest meestest rohkem. Ühel rajapäeval käies jäi endalgi suu lahti, kuidas naised arutasid erinevate aastakäikude Taunuste erinevatest stabika mõõtudest.


täiesti OT aga meil on suht sama asukoht :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 21.05.2009 15:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
mul pole kumbagi, kuradi hea on.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Naisteteema ja hobiautod
PostitusPostitatud: 22.05.2009 15:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
Natukene kurvavõitu pole nii elada või?
:P

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7