Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.04.2024 00:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1931 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 00:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
RustyZ kirjutas:
mihkel-m kirjutas:
Lase mingid märgid või tähed peale graveerida.

Ma olen eestlane. St. laisk ja meeldib ropendada kui midagi valesti on, selle asemel et lahendust leida :D

Ise tegin naise küünelakiga trepikoja võtmele paksu täpi peale, et valges oleks näha kohe ja pimedas tunneks näpuga.
Üle kahe võtme ise kimbus ei kanna sest võtmenagi on ukse kõrval olemas.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 00:47 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
123 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
mihkel-m kirjutas:
Lase mingid märgid või tähed peale graveerida.

Ma olen eestlane. St. laisk ja meeldib ropendada kui midagi valesti on, selle asemel et lahendust leida :D

Ise tegin naise küünelakiga trepikoja võtmele paksu täpi peale, et valges oleks näha kohe ja pimedas tunneks näpuga.
Üle kahe võtme ise kimbus ei kanna sest võtmenagi on ukse kõrval olemas.

Võtmenagi? What? See on liiga high tech juba.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 01:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Pilt

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 11:00 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
See on juba omaette kunst kui auto võti ka elamise võtmetega ühte punti panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 14:00 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Seal võils veel see suur ja pikk garaazivõti ka olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 15:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
ei saa mina sellistest inimestet aru. Mul sõbrannal oli ka võtme küljes kahe korteri kõikide tubade jagu võtmeid + senditasku + miski karvane elukas. Kogu sõidu toksis see hunnik vastu paremat põlve või jooksis rämeda kolina ja kõrinaga mööda armatuurlaua plaste ringi. Autovõti + trepikoja nööp + korterivõti kooslusest saaks veel aru.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 15:42 

Liitunud: 01.08.2012 11:58
Postitusi: 307
Random Hero kirjutas:
Autovõti + trepikoja nööp + korterivõti kooslusest saaks veel aru.
See on kõige kurjem lahendus. Võtmed sisse unustad ja uksed lukku lased siis kellad ka (kui üksi elad).
Auto ja koduvõtmed ikka eraldi, siis on vähemalt vajadusel soe koht kus vajadusel lukuabi oodata :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 16:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Kurat mul jälle pole taskutes koduvõtmete kohta ... :D autos käetoe sees peavad kodu võtmed olema ...

Mis on juba kurjalt ka kätte maksnud... kiirustasin koju ja sõitsin garaazi, auto lukku torman lifti poole.. kuulen selja taga ukse kinni kukkumist, enne kui lifti astusin hakkasin toa võtmeid peost otsima.. nope.. ei jäänudki muud üle kui minna õue, ringiga ümber maja ja oodata kuni keegi autoga koju tuleks et garaazi lahti teeks ja ma autoni jõuaks... garaazi uks käib ju ainult maja võtmega lahti ja tagasi ju ei saanud :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 19:55 

Liitunud: 24.04.2003 13:50
Postitusi: 929
Asukoht: Põhjas
Kusjuures eespool näidatud võtmekimp võib üsna reaalset ja pidevat kasutust leida. Mul näiteks vanaisa on selline vana aja inimene, kes arvab, et rohkem lukke = turvalisem. Korteril on 2 ust ja mõlemal uksel on 3 lukku. Ahjaa, magamistoal on ka veel eraldi lukk, mis igakord kodust minnes lukku keeratakse. Lisaks maja välisuks + keldri välisuks ja 2 lukku keldriboksil.
Mida rohkem korterivarguseid toime pannakse (infot ammutab erinevatest Krimi laadsetest saadetest), seda rohkem hakkab jälle uue luku järgi kibelema.
Teine kimp oli auto jaoks. Pedaali lukk, rooli lukk, kapoti lukk (jah kapott oli eraldi keti ja tabalukuga suletud), kütuseluugi lukk, pagassi lukk, ukselukk ja süütelukk. Lisaks oli 2 peidetud massi lülitit ja kuskilt peidetud nupust lülitatav algeline signa. Ja autoks oli GAZ-24 :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 21:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
3 võtit kimbus- Korer/trepikoda + postkast+ kelder. Korterivõti siis avab ka trepikoda. Siin ikka korralikud talomiehet koos kes liiguvad võtmekimp kaelas?

edit: Läpaka klaver peetis ja viskab aegajalt järje mujale. Kirjavead.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 22:10 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
oskaja kirjutas:
Kusjuures eespool näidatud võtmekimp võib üsna reaalset ja pidevat kasutust leida. Mul näiteks vanaisa on selline vana aja inimene, kes arvab, et rohkem lukke = turvalisem. Korteril on 2 ust ja mõlemal uksel on 3 lukku. Ahjaa, magamistoal on ka veel eraldi lukk, mis igakord kodust minnes lukku keeratakse. Lisaks maja välisuks + keldri välisuks ja 2 lukku keldriboksil.
Mida rohkem korterivarguseid toime pannakse (infot ammutab erinevatest Krimi laadsetest saadetest), seda rohkem hakkab jälle uue luku järgi kibelema.
Teine kimp oli auto jaoks. Pedaali lukk, rooli lukk, kapoti lukk (jah kapott oli eraldi keti ja tabalukuga suletud), kütuseluugi lukk, pagassi lukk, ukselukk ja süütelukk. Lisaks oli 2 peidetud massi lülitit ja kuskilt peidetud nupust lülitatav algeline signa. Ja autoks oli GAZ-24 :D


No mainisin ka ju, et sellise kimbuga toimetamisel peab ajus ikka mingi nihe olema :), hea küll, vana inimene, aga tegelikult ei ole see ju normaalne.
Vanainimese ajutegevust lisades, siis mul vanaemal oli elu mure, et keldri uks oleks koguaeg lukus mis sest, et seal oli heal juhul talvekartul ja soolapekk. See, et terve hoov oli tööriistu täis, see und ei häirinud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 23:28 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Kui sul on iga korteri, auto ja postkasti jne võti ühes kimbus, siis ei ole kunagi probleemi, et üks kimp kuskil naela otsas ripub. Aga nagu ikka minnake täis Taunoks ja topitakse talvekartulid ka rõnga otsa...

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 30.12.2015 23:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
oskaja kirjutas:
Kusjuures eespool näidatud võtmekimp võib üsna reaalset ja pidevat kasutust leida. Mul näiteks vanaisa on selline vana aja inimene, kes arvab, et rohkem lukke = turvalisem. Korteril on 2 ust ja mõlemal uksel on 3 lukku. Ahjaa, magamistoal on ka veel eraldi lukk, mis igakord kodust minnes lukku keeratakse. Lisaks maja välisuks + keldri välisuks ja 2 lukku keldriboksil.
Mida rohkem korterivarguseid toime pannakse (infot ammutab erinevatest Krimi laadsetest saadetest), seda rohkem hakkab jälle uue luku järgi kibelema.
Teine kimp oli auto jaoks. Pedaali lukk, rooli lukk, kapoti lukk (jah kapott oli eraldi keti ja tabalukuga suletud), kütuseluugi lukk, pagassi lukk, ukselukk ja süütelukk. Lisaks oli 2 peidetud massi lülitit ja kuskilt peidetud nupust lülitatav algeline signa. Ja autoks oli GAZ-24 :D

Mul kunagisel naabrimehel käis akule ka taba peale. Spets rakis oli üle aku tehtud ja sinna siis taba kinnitus. Loomulikult muidugi lisataba tagaluugil, samuti pedaalid ja rool ketiga kokku liidetud jne. Autoks küll 03, mida iga kevad rulliga jälle üle värviti :).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 31.12.2015 00:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Üldiselt ma ei pane autovõtmetega samasse kimpu võtmeid kuna ei talu seda. Kodu ja muud võtmed alati eraldi kuskil

Pilt

välimus peab olema esteetiline ikka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2015
PostitusPostitatud: 31.12.2015 00:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.12.2015 20:59
Postitusi: 28
Ilus võti.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1931 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7