Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 05:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Soome registris auto ja emeks
PostitusPostitatud: 30.01.2015 17:16 

Liitunud: 26.04.2009 21:04
Postitusi: 3
Asukoht: pärnumaa
Tere
Tahaks uurida et on plaanis osta eestist soome registris olev auto omale varuosadeks. Aga kere sooviks viia hiljem emeksisse. Emeksisse kirjutasin siis seal öeldi et tuleks ennem soomes arvelt maha võtta ja sealt veel oleks vaja mingit mahakandmis akt-i. Aga see nagu suht ulme sest ma ei tahaks kül kuskilt soomest seda omanikku otsima hakata et seda maha kanda ja seda akti saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soome registris auto ja emeks
PostitusPostitatud: 30.01.2015 17:33 

Liitunud: 26.04.2011 20:08
Postitusi: 726
Kui sa kere juppideks lõikad ei tohiks vist väga probleeme tekkida?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soome registris auto ja emeks
PostitusPostitatud: 30.01.2015 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.12.2014 15:14
Postitusi: 129
Asukoht: Portartur2 Parkla
parm30 kirjutas:
Kui sa kere juppideks lõikad ei tohiks vist väga probleeme tekkida?

Mittemingeid probleeme ei teki, kui just ainult keskelt pooleks ei lõika. Siis võivad hakata nokkima kui neil sitt päev on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soome registris auto ja emeks
PostitusPostitatud: 01.02.2015 11:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Ma ei tea mida sulle seal emeksis räägiti, õigemini mida sa tegelikult emeksiks pead, ilmselt see niiöelda sünonüüm mõnele kokkuostufirmale. Täna on selle asja algse nimetuse taga ettevõtte kuusakoski ja see firma võtab välismaa registris olevaid autosid küll ilusti vastu. Annavad sulle lihtsalt lammutustõendi, nagu soovi korral ka Eesti autode puhul. Küll aga jah peab paberimajandus korras olema, ehk sul peab olema neile ette näidata tehniline pass, ostu-müügi leping. Kui selle Soomest siia keegi tarinud, siis ilmselt tuleb ostu-müügi lepinguid 2tk. Ma olen sinna päris palju Inglismaalt toodud puhastatud keresid viinud ja kordagi pole mingeid probleeme olnud. Ei ole vaja midagi lõigata. Kui aga paberimajandus puudu, siis loomulikult ei taha keegi sellist asja endale platsile kaela võtta.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7