Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 23:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 00:13 

Liitunud: 13.05.2015 22:33
Postitusi: 13
Tere

Nimelt mul suur mure. Mõned Teist on ehk kursis, et müün üht 99.a. Legacy´it varuosadeks ja seda suuresti tänu sellele, et keegi kriipis auto ära. Täna jõudis minuni turvakaamera video, kus näha auto, millega saabusid 3 isikut. Näha on isikud ja nende teekond minu autoni ja tagasi. Probleem nimelt seisneb selles, et antud video on suht säbrune ja mul puudub ka võimalus videot suumida. Kui keegi hea ja oskustega inimene aitaks mul antud video vähe selgemaks modida ning ka kindlad kaadrid suumida siis oleksin vägagi tänulik ja korvaksin tehtud teene kokkuleppeliselt.
Asi on iseenesest ka politseis kuid kuna tegemist pelgalt väärteomenetlusega siis ei ole kindel kui tõsiselt asjaga tegeletakse ning varuks ajan ka ise jälgi. Ehk õnnestub kellegi pädevamaga IT valdkonnas koos ära tuvastada videos nähtav auto mark, number ja ka kolm nägu. Kui näod ega auto kuidagi tuttav ette ei tule siis paiskaks video nn. puhastatud kujul sotsiaalmeediasse. Arvestades kui väike on Eesti ja Tallinn, olen positiivsetes tulemustes enam kui kindel.
Infoks veel, et tegemist programmiga DigiNet Center ja failid kujul box ja bix kui see midagi ütleb.
Teeme tänavad jälle turvalisemaks.

Tervitades
Kaido
56 25 49 79


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 00:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Kui algmaterjal on sita kvaliteediga, siis ei võlu sealt oluliselt midagi paremaks. Paraku on ka 2015 aastal, kui enamvähem kõigil on taskus vähemalt 720p videot tegevad telefonid, veel turvakaamerad nii sita kvaliteediga, et peale tõdemuse "jah nii tehti" nendega midagi peale hakata pole. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 00:37 

Liitunud: 13.05.2015 22:33
Postitusi: 13
Aga ei saa oluliselt paremaks ei tähenda seda, et ei saa üldse paremaks või eksin? Selles suhtes, et kui midagigi puhtamaks saaks siis tuvastaks auto margigi ära ja saaks sammukese edasi. Samuti oli kohal samal korraks ka üks takso, mille firma peaks tuvastama, ilmselt võis temalegi midagi silma jääda, sest antud auto parkis kõnniteel kus tavaliselt ei pargita ning selles uduski tundub, tegu ei ole just hall-metallik-diisliga vaid midagi silmapaistvamat koos silmapaistvama veljega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 01:50 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.06.2009 10:40
Postitusi: 405
Pane video ülesse siis saab edasi arutada...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 02:05 

Liitunud: 13.05.2015 22:33
Postitusi: 13
Asi ongi nimelt selles, et ei ole sellise failiga kokku puutunud ja ma ei ole ka suurem asi it mees. Kui saaks aga kellegi abiga asi üles pandud siis teen seda kohe.
Küsimus veel see, et paljud kulgevad nüüd ringi pardakaameraga, seega, kas keegi juhtus liikuma mööda Nõmme teed 10.05 ehk emadepäeva varahommikul kella 01.40 ja 01.55 vahel ja ehk märkas majanduskooli ühika vastas üle tee (suunaga mustamäe poole) kõnniteele pargitud/peatuvat autot. Kui pardakat ei ole siis äkki juhtus keegi antud ajal antud kohast mööduma ja nägi mitte kõige tavalisemas kohas seisvat autot. Jah, ma tean, et see on suht long-shot aga arvestades videolt nähtud liiklus intensiivsust siis ehk väike võimalus on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Abipalve klubilistele ja tublidele IT-meestele
PostitusPostitatud: 19.05.2015 03:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.06.2006 13:37
Postitusi: 53
Asukoht: tallinn
Alustuseks siis võibolla panna video üles näiteks google drive'i. Sinna lihtne üles laadida (põhimõtteliselt lohistad faili Drive'i aknasse). Vaja ainult googli/gmaili kontot.
Siis saab edasi vaadata, mis teha annab ja mis formaati tasub ümber convertida. Täitsa võimalik, et saab väheke teravamaks. Enne kui näinud ei ole, siis ei tea mille alusel väidetakse, et ei saa.
Kui on küsimusi, siis võib otse pm saata. (võin teha juhendi piltidega, mismoodi üleslaadimine käib, midagi keerulist tegelt ei ole)

https://www.google.com/drive/

_________________
teen pilte


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7