Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 23:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 07.08.2015 08:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2004 13:25
Postitusi: 152
Uzzaci Koskla-Endla seega Nr. 6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 18.10.2015 00:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.06.2009 01:03
Postitusi: 408
Nr 6 tehtud.
Ül: 7 Tehnika-Endla päevase tsükliga
Pilt

_________________
"Nismo stands for Nissan Motorsports, Homo stands for Honda Motorsports"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 18.10.2015 10:34 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Ül. 8 - Kadaka-Laki
Pilt
Kadaka-teelt parempööre Tammsaaresse, eeldab et oled foori all esimene ja stardid juba ideaalis kollasega. Ehitajate ristist saab üle vilkuva rohelisega ning järgmisest jalakäijate foorist üldiselt samamoodi. Suurim challenge on vasakpööre Lakisse, sest seal võivad ees uimerdada ja jääda mingi vilkuva rohelisega seisma, kui kedagi ei ole, siis saab vilkuvaga üle, terve tee tuleb sõita üldiselt +20 kuni +30, muidu erilist lootust ei ole.

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 18.10.2015 11:45 

Liitunud: 30.08.2005 09:33
Postitusi: 126
Asukoht: Eesti
Black66 kirjutas:
Ül. 8 - Kadaka-Laki
Pilt
Kadaka-teelt parempööre Tammsaaresse, eeldab et oled foori all esimene ja stardid juba ideaalis kollasega. Ehitajate ristist saab üle vilkuva rohelisega ning järgmisest jalakäijate foorist üldiselt samamoodi. Suurim challenge on vasakpööre Lakisse, sest seal võivad ees uimerdada ja jääda mingi vilkuva rohelisega seisma, kui kedagi ei ole, siis saab vilkuvaga üle, terve tee tuleb sõita üldiselt +20 kuni +30, muidu erilist lootust ei ole.


Ma igapäevaselt. Mõtlesin just selle peale. Samas kui jõudu on siis on kõik rohelised :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 18.10.2015 12:21 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Isegi mina enda diislivaguniga vahel sooritan seal antud katse :D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 18.10.2015 13:01 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
See on mõnus koht jah, hea seal diiselvaguniga kiiret sõitu teha. :D

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 13.12.2015 15:21 

Liitunud: 30.08.2005 09:33
Postitusi: 126
Asukoht: Eesti
Ül.9. Pilti ei oska panna.
Tallinnas Pronksi tänavalt fooriga paremale Narva mnt-le. ja Fr.R.Kreutzwaldi foor rohelisega :twisted: . Ise jõutsin kollasega. Soovitan liiklusvabamat kellaaega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 14.12.2015 02:04 

Liitunud: 13.05.2015 22:33
Postitusi: 13
Ül. 7 lahendan mõnel päeval paar korda, alustades tehnika ristmiku "kolmandast" ruudulisest reast ja lõpetades vasakule Tulika tn. keerates. Endla ülekäigu ca. 100km/h ületades (lubava rohelisega) jõuab enne tulikat maha pidurdada ning sooritada pööre tulikale ka rohelisega. Tsükkel selline ainult päeval, hilisemal ajal kuidagi teised ajad. Ei provotseeri kiiret sõitu ja üritan ennetada riske kuid olen enam-vähem kindel, et ühel päeval sõidab selle teekonna jooksul vastu liigsete tuledega vale auto aga usun, et vere käima tõmbamine enne kodu on seda väärt :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 14.12.2015 12:27 

Liitunud: 20.04.2010 13:38
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn
Ül. nr9

Pilt

Pärnu maanteelt tulles männiku tee ristmiku juures foori tagant startides jõuda statoili ja viljadi maantee ristmiku fooridest üle.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 14.12.2015 15:25 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
zaddam kirjutas:
Ül. nr9

jarve_foorid.png

Pärnu maanteelt tulles männiku tee ristmiku juures foori tagant startides jõuda statoili ja viljadi maantee ristmiku fooridest üle.


See oleneb vist kellaajast ka palju. Ma olen isegi põleva rohelisega sealt püsikaga kruiisides üle jõudnud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 26.12.2015 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2012 20:53
Postitusi: 432
quattro5 kirjutas:
Ül. 7 lahendan mõnel päeval paar korda, alustades tehnika ristmiku "kolmandast" ruudulisest reast ja lõpetades vasakule Tulika tn. keerates. Endla ülekäigu ca. 100km/h ületades (lubava rohelisega) jõuab enne tulikat maha pidurdada ning sooritada pööre tulikale ka rohelisega. Tsükkel selline ainult päeval, hilisemal ajal kuidagi teised ajad. Ei provotseeri kiiret sõitu ja üritan ennetada riske kuid olen enam-vähem kindel, et ühel päeval sõidab selle teekonna jooksul vastu liigsete tuledega vale auto aga usun, et vere käima tõmbamine enne kodu on seda väärt :)


Vere tõmbab siis alles käima, kui kukrut kergendama tuleb hakata ja trammiga tööl käima :D
Tallinnas 150km tunnis vahele jääda, siis saab ikka korraliku litri vist.
Mul oli paar kuud tagasi 64km/h üle ja trahv pea 900 euri. (880)
Napilt jäid load alles


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 27.12.2015 14:11 

Liitunud: 15.03.2009 16:50
Postitusi: 837
Tanel kirjutas:
Isegi mina enda diislivaguniga vahel sooritan seal antud katse :D

Seda sama saab teistpidi ka teha - Lakist paremale, jalg sirgeks kuni Ehitajate teelt vasakpööre Kadaka teele. Liiga kiiresti tulles peab viimase foori taga mõned sekundid seisma veel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Seotud fooride mäng
PostitusPostitatud: 28.12.2015 13:30 

Liitunud: 13.05.2015 22:33
Postitusi: 13
Vere tõmbab siis alles käima, kui kukrut kergendama tuleb hakata ja trammiga tööl käima :D
Tallinnas 150km tunnis vahele jääda, siis saab ikka korraliku litri vist.
Mul oli paar kuud tagasi 64km/h üle ja trahv pea 900 euri. (880)
Napilt jäid load alles[/quote]

Selles suhtes olen päri aga kipuvad ununema need asja hapud küljed kui oled roolis ja kõik tingimused ning olukord on vastav. Ütleme nii, et 150km/h linnas on küll nüüd kogu lubade olemise aja (ca.13 aastat) loetud vähesed korrad ette tulnud aga mis sellele järgneb ei taha vist keegi meist teada.
Sellega seoses meenub üks aastate tagune juhtum kui tuttav lendas radarisse kuskil Saue-Tln vahelisel lõigul 110 +- radariviga. Tegu oli 90 alaga. Seekord lõppes asi nii, et politsei pakkus, kas paneme raudu või laseme kohapeal maha. Tegu oli tuttavatega ja ajal (puusalt pakuks 8-10 aastat tagasi) kui sellised asjad veel võimalikud olid.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7