Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 21:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
krss kirjutas:
Lisaks veel omalt poolt, et hinda on viimasel ajal kaotanud eelkõige "ehitusmeeste" autod, mitte need, millel on konkreetne praktiline väärtus (väga öko, väga mahukas jne). Lisaks nendele igapäevasõidupannidele ka need, millel on "hing", st mis käivad eelkõige fännidel käest kätte ja mille peale enamus inimesi natuke viltu vaatab. Otsin nimelt juba pikemat aega ühte konkreetset V8 neliveolist bensiiniröövlit, aga kui neid varem oli ikka mõned müügis, siis kogu sügis pole keegi sellist asja enam ära müüa tahtnud. Plaan on tõsine, ca 20K eest tuuninguvarustustki juba kokku ostetud selle jaoks ja oleks ka auto eest nõus maksma aastatagust hinda, aga mida pole, on auto ise... lihtsalt nuta või naera selle "raske müüa" jutu peale :uhoh

No sa oled ka üks erand, on muidugi teatud autod, mis on fännide seas hinnad, aga palju neid autosid ja fänne on? väga vähe, nissan skyline on ju ka hinnas, aga vaevalt eestis seda eriti kergelt müüks.
see on lihtsalt erandjuht, aga kui rääkida tava laiatarbe autodest, siis jah on raske müüa praegu kasutatud autod ja kõik kaotavad hinda, aga praktiliseld autod kaotavad kindlasti oma hinda vähem, see on selge loomulikult ja kindlasti eelkõige ökonoomsed ja odavate varuosadega lihtsad masinad.
oolmaiti posti peale, et ta müüa enam ei taha, siis jah ega praegu pole parim aeg müüa autot, kui tahab ise sõita siis loomulikult, aga hoiatan oolmaitit, et poole aasta pärast saad veel vähem hinda ta eest ja aasta pärast on asi veel hullem.

On autosid, mida ka mina väga tahan saada ja millest eest olen nõus maksma, mis mulle meeldivad ja millega mul suur nostalgia kaasneb, aga neid juba üsna raske leida.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 20.01.2009 00:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
RedLabel kirjutas:
oolmaiti kirjutas:
otsustasin mitte myya autot.võtan teema ka maha...

Noo, ma ei tea .. minuteada käib müük veel täie hooga.
Hmm, a millest siuke hind? Bmw klubi omad saavad 20k, meile pakud 25k :lol





Õnneks ei tegele enam selle auto müügiga :uhoh

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 20.01.2009 23:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 22:06
Postitusi: 566
Asukoht: Tallinn
ma ei ole küll mingi auto ärikas, kuid vaadates su teema tegemise algust ning kuulutuse teksti
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=de5d
Eestis arvel, ja EI TINGI!!!!!
Siis algul käis jutt 25k-st, oleks su suhtumine potensiaalsetesse ostjatesse parem, siis ehk oleks vahepealese 2 nädala jooksul 23k maha müünud auto ;)
Ja noh, kuna Eestlane on loll(nagu paljud teisedki rahvused) siis mine keri oma spidu 180k peale ning pane see ka sinna kirja...nagunii on sõitnud 580k...aga ostetakse ikka numbreid, kasvõi siis, kui teatakse, et 99% tõenäosusega on keritu

edu müügis

_________________
Sülearvutid Laptopid.ee salong, kohapeal ~100 sülearvutit, SR-i kasutaja, küsi privas kindlasti paremat hinda!
Estfield Hayabusa + Porsche 911 Turbo Techart + Porsche Cayenne Turbo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 21.01.2009 14:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
wirx kirjutas:
ma ei ole küll mingi auto ärikas, kuid vaadates su teema tegemise algust ning kuulutuse teksti
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=de5d
Eestis arvel, ja EI TINGI!!!!!
Siis algul käis jutt 25k-st, oleks su suhtumine potensiaalsetesse ostjatesse parem, siis ehk oleks vahepealese 2 nädala jooksul 23k maha müünud auto ;)
Ja noh, kuna Eestlane on loll(nagu paljud teisedki rahvused) siis mine keri oma spidu 180k peale ning pane see ka sinna kirja...nagunii on sõitnud 580k...aga ostetakse ikka numbreid, kasvõi siis, kui teatakse, et 99% tõenäosusega on keritu

edu müügis



Loe eelmist posti...
Ma ei ole selle auto myygiga enam seaotud
Aitähh!!!

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 129 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7