Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 10.05.2024 20:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 17:40 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
See müük on teinekord nagu tsirkus ja on näha, et seda on teisedki kogenud. See mõlk katusel ja auto mahakandmise juttu on ikka tore kuulata. Kui mõned ei paarutaks nii suurelt ringi ja ei lõhuks autosid, muidugi on see auto omaniku enda teha.
Mul on olnud juhuseid, kus auto on sõna otseses mõttes ära mölgitud. Saaks aru, kui ta tõesti need vead ka pärast ära parandaks. Näiteks, kui mõlk/mõra stangel, siis ta võiks stange ise korda teha või osta uus.
Siis karjaga ostma tulek, üksinda parem las uurib ja katsetab. Aga karjale proovi selgeks teha, et kes mida kuskil avastab. Suurt kampa ei jõua ka jälgida. Kes salongis, kes väljas, kurat teab mida seal teevad. 3-4 venda korraga autos, määrivad salongi tihtipeale täiesti ära. Tavaliselt saab juba aru, kes on ostja, mis plaanid autoga jne.
Ise vabandan, et tihtipeale masin ikkagi kasutatud ja kui läheb midagi katki(Näiteks avarii), siis kasko peal ja saab vead likvideerida. Parimal juhul saaks ka mingile kokkuleppele.
Endale tundub küll, et hinnad on juba päris miinimumini alla lastud. Kuid siiski, päris niisama ei saa ka asju ära anda ja vaadates vanemaid masinaid, mis peaks antud juhul Emexisse pressi alla minema. Aga igal asjal on siiski omad piirid, sest neil kellel raha pole, neile on kõik kallis.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis RedLine, 05.01.2009 18:43, muudetud 4 korda kokku.
oopc 'i algse postituse kirjapilt vähe inimlikumaks muudetud. Kirja/Lause vigu 102!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 17:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 18:42
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
Ma siin ka paar aastat tagasi müüsin ühe tuttava E36'te. Auto oli kere poolest juba paras rääbis ja hind ka vastav... aga eelkõige oli huvi noortel vene poistel, kellel vahtraleht veel akna peal peab olema.
Aga tulid siis ühed slaavi noorsandid autot vaatama ning uurivad väljast ja seest, teatavad, et auto on vähemalt korra üle katuse käinud, näed sõber Aleks (või keegi), tema oskab saja meetri kauguselt kindlaks teha, et auto korra maha kantud juba... (ohsaraisk!) ja lõpuks pakkusid umb 60% minu küsitud hinnast, kusjuures auto pealt tahtsid nad ainult tehnikat, s.t. doonoriks.
No thanks. Mul poleks olnud probleemi hinda 10-15% odavamaks teha, aga krt tõesti kui raha pole autot osta, siis ärge tulge mu aega raiskama


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
tegelikul kui aus olla siis olen ka ise myynud korraliku kopika eest NÖ si**a. Suvel vajusin oma opel rekordiga yle katuse, kõik jäi sirgeks ja aknad terveks (taguaken vulpsas välja aint). Hiljem tegin auto korda( 4 kg pahtlit) :D suurt midagi aru ei saand.
ja myysin mingile vanakesele selle 5k eest maha( ise ostsin kevadel 5 k eest ).
Ausaltöeldes ei valuta sydant ka :D

pärast avariid oli auto tegelikult ikka väga mõlgiline :D

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:25 

Liitunud: 15.12.2008 08:29
Postitusi: 72
Asukoht: Harjumaa
Müüsin paar aastat tagasi opel calibrat. Hind oli üks soodsamaid auto24. Käisin näitamas Lasnamäel ühele venkule, ise oli ta umbes 40 aastane, käis riides nagu 16sed hip hop räpparid :lol Raiskas mitu tundi mu aega, uuris igat pidi autot, paarutas ringi lasna vahel aukudes ja ka siledal teel. Siis hakkas tingimine, et tal ikka pole nii palju raha jne. Pärast võttis juba rahakoti välja ja seal oli pool auto raha ja siis hakkas jutuga, et müü ikka maha, saad vähemalt poolgi tahetud hinnast. Ma ei kujuta kust sellised inimesed tulevad

_________________
Transporditeenused Tallinnas ja Harjumaal. Helista ja telli 56051411


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Üks huvitav juhus oli mul seitsmese BMW müügiga, sõitsin plaza ette ja kohtusin ühe soliidse vanema mehega, vaatas auto visuaalselt üle ja ütles, et teeks siis mõned tiirud.
Suundus autoga Tartu mnt poole ning ülemistes keeras Statoili sisse, tankis paaki 500.- eest kütust ning käisime ka pesulas tema rahade eest, sõitis Jüri ringini ja sealt tagasi plaza juurde...autot ta ära ei ostnud :)

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
oolmaiti kirjutas:
tegelikul kui aus olla siis olen ka ise myynud korraliku kopika eest NÖ si**a. Suvel vajusin oma opel rekordiga yle katuse, kõik jäi sirgeks ja aknad terveks (taguaken vulpsas välja aint). Hiljem tegin auto korda( 4 kg pahtlit) :D suurt midagi aru ei saand.
ja myysin mingile vanakesele selle 5k eest maha( ise ostsin kevadel 5 k eest ).
Ausaltöeldes ei valuta sydant ka :D

pärast avariid oli auto tegelikult ikka väga mõlgiline :D

No mis sa hädaldad siis, kui ise oled veel pettustega tegelenud? Autoturg on lihtsalt täna selline, et keegi ei taha üle maksta lihtsalt sellepärast, et eelmine omanik on sinna alla jõle palju tagund. Turuhind on selline ja ongi kõik, sa võid olla 25k maksvale autole 50k remondi ka teinud, selle eest sa ei saa elusees 75k, healjuhul 30 saad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
insche kirjutas:
oolmaiti kirjutas:
tegelikul kui aus olla siis olen ka ise myynud korraliku kopika eest NÖ si**a. Suvel vajusin oma opel rekordiga yle katuse, kõik jäi sirgeks ja aknad terveks (taguaken vulpsas välja aint). Hiljem tegin auto korda( 4 kg pahtlit) :D suurt midagi aru ei saand.
ja myysin mingile vanakesele selle 5k eest maha( ise ostsin kevadel 5 k eest ).
Ausaltöeldes ei valuta sydant ka :D

pärast avariid oli auto tegelikult ikka väga mõlgiline :D

No mis sa hädaldad siis, kui ise oled veel pettustega tegelenud? Autoturg on lihtsalt täna selline, et keegi ei taha üle maksta lihtsalt sellepärast, et eelmine omanik on sinna alla jõle palju tagund. Turuhind on selline ja ongi kõik, sa võid olla 25k maksvale autole 50k remondi ka teinud, selle eest sa ei saa elusees 75k, healjuhul 30 saad.


kas sa loed kuskilt välja et ma oma bmw-le 50 k eest remonti teinud ja tahan selle eet 75 kilo saada?

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Viimati muutis RedLine, 05.01.2009 18:58, muudetud 1 kord kokku.
Püüame ikka ilusti omavahel läbi saada, onju :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
No müüd 10k-st autot 25ga, vahet pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 19:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
insche kirjutas:
No müüd 10k-st autot 25ga, vahet pole.



mine ja vaata palju siis maksavad need autod auto24-s lol

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 19:29 

Liitunud: 06.04.2003 19:52
Postitusi: 110
Asukoht: Tallinn
kas selle peale ei ole mõelnud, et masin on juba hmm 16a vana.
Auto väärtus langeb kohe peale salongist väljasõitmist.

Vanasse autosse sisse pandud raha ei saa elu sees tagasi, kui just lolli ei leia.

Seega müü odavamalt, see teema väga ei aita.

Ise olen alati ca 30% odavamalt turuväärutsest müünud ja nädalaga müüdud.

Loomulikult on palju troppe.
Nt müüsin 93a audi B4 80, vend tuleb küsib, miks klaasil väiksed täkked ja miks liistud veidi irvitavad ja miks iste kulunud?
Noo mida:) vend ei saanud vist aru, et 27 000.- eest aastal 2007a ei saa lihtsalt uut autot veel.

Kui head hinda tahad siis proovi kuskil 50a pärast müüa:) siis on uunikum ju:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 19:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
RedLabel kirjutas:
Eks elus tuleb kõik suure kaarega tagasi. Kunagi petsid vanemat meesterahvast, müües talle su enda arvates "heas korras masina", tegelikult aga irvitasid kõrvalt, et "näe, vaata lolli". Nüüd saad samamoodi tagasi :) ja oled lõpp vihane. Tüüpiline eestlane, kui teisele keerab jama kokku, siis plaksutab käsi, kui talle endale midagi keeratakse, siis **** jne.
Võib olla su bmw on 25k väärt, võib olla mitte. Nende suviste piltide pealt küll midagi ei ütle.



seda kyll jah peangi uued pildid tegema : D

igal oinal on oma mihklipäev :D

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 05.01.2009 19:43 

Liitunud: 06.04.2003 19:52
Postitusi: 110
Asukoht: Tallinn
:D Palju siis läbisõit on ? Ja kas hooldusajalugu ja omanike ajalugu ka alles?

Miks sisust pilte pole?

Ja need märgid seal taga ka ei kutsu ostma...

Vanad need makk ja muu asi on? ostutsekid alles kõik?

Teatavasti muusika eriti ei tõsta auto hinda..

Ise müüsin muusika eraldi ja auto eraldi tuli kasulikum.

Üritan aidata, ära siis pikka viha pea:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 06.01.2009 01:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Olen täheldanud, et odavamad või romumad autod lähevad alati kiiremini minema kui näiteks alates 40k maksvad masinad.

Kusjuures isiklikus kasutuses olevad autod(mida ka korraliselt hooldatud), mille eest olen soovinud vastavat hinda, ei lähe üldse, pigem ikka need, mis tegemist vajavad, saavad kärmelt müüdud.

Ükski auto pole liisingusse läinud.

Suurim vaheltkasu nädalaga 17000.-

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 06.01.2009 01:48 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
see ongi et tegelased kauplevad siin nii suurelt erinevate kaupadega ja eks siit ka erinevad olukorrad.aga arvestan sellega.200.- hinnaklass -20000.- hinnaklass -200000.- hinnaklass -2000000 hinnaklass

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoturu olukorrast: hind vs kvaliteet
PostitusPostitatud: 06.01.2009 02:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
bomsch kirjutas:
Njah, üritatakse sitta vahelt kasuga ühelt lollilt teisele veeretada ja siis ollakse veel solvunud kui kunde tingida julgeb. No olid ilusad ajad 1,5a tagasi, aga nüüd peab jälle natuke liigutama ka ennast hakkama, et plönni saada. Foorumis ulgumine kahjuks tänasel päeval enam sisse ei too.


bomsch, sinu kahjuks või õnneks rääkisin ma eelnevalt oma isiklikus kasutuses olevatest autodest, mis ka korralist hooldust saanud(jutt, mis puudutas müüki ja nn ostjaid).
Kusjuures never-ever pole kellegile autode kohta häma ajanud, mida müünud olen. On lihtsalt ostude ja vahetustega jopanud, muud midagi ehk siis saanud müües vastavat hinda, mis auto väärt, seejuures kõik vead üles lugenud.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Viimati muutis DeLaBig, 06.01.2009 02:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7