Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.05.2024 11:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 3-kohaline kaubik 6 kohaliseks
PostitusPostitatud: 01.09.2015 19:29 

Liitunud: 16.08.2015 18:16
Postitusi: 7
Tervist. Vaja lisada kaubikule mis on hetkel 3 kohaline passi järgi( tegelikkuses ka 3 kohta), üks uus istmerida, mis oleks ka 3 kohaline. Hetke seisuga on olemas nn- doonor auto istmed ja kinnitid. Kinnitid on plaanis panna originaalid, kuid tahaks istmed mingisugused muud panna(võtame näiteks e39 nahkistmed). Arkist küsides vastas too tüüp et oleks soovituslik originaalid panna, ehk siis kui on soovituslik siis ma ju ikkagi võin näiteks panna need e39 istmed sinna.(äkki keegi leiab kuskilt internetist mingisugust infot selle kohta). Kui keegi on varem sellise asja ära teinud(näiteks kasvõi 3 kohalise kaubikule pannud lisa istmerea juurde, siis kirjutage mis jama te pidite läbi tegema). Hetke seisuga tegin arkis ümberehitamise taotluse ja nüüd ootan siis sellele vastust, kuna too viljandi büroo asjapulk polnud just kõige targem selles asjas. Kas ma olen saanud õigesti aru, et tuleb toimida nii.
1. Ümberehitus luba sebida.
2. Vahesein liigutada tahapoole(nii et pool kaubaruumi pikkusest alles jääks)
3. Originaal kinnitid kinnitada.
4. Istmed peale( ka see võimalus et ülevaatamise ajaks originaal istmed peale panna)
(Kuna turvavöösid taga ei ole teisel doonoril näha kuskil, siis ei pea panema ka mina sinna, sest pole tehasest tulnud turvavöödega...Kuigi ma ei ole kindel äkki on neil olnud 2 istmerea turvavööd(kellel 99a citröen jumper siis andke teada, kas on või ei ole)))
5. Ülevaataja juurde.
Jagage mõtteid ja parandage kui midagi valesti kirjutasin


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3-kohaline kaubik 6 kohaliseks
PostitusPostitatud: 01.09.2015 19:55 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
ARK'is võib üks inimene sulle ühte teksti ajada ja teine teist teksti, igaüks enda sõna seaduseks pidavana, seega pigem kui sul originaal asjad on olemas, viska originaalid sisse, tee see kogu paberijura läbi, näita kellelegi ette ning siis kui kõik timm on, viskad sisse misiganes istmed soovid :D
Võib tunduda küll topelt tegemine, aga kogu see majandamine läheb sul kõvasti lihtsamaks ;)

+ turvavööd proovi siiski panna, on nad nõutud või mitte, tore on küll tagapingis juttu ajada ja läbratada, aga kui SHTF (shit hits the fan), siis oleks vöö olemasolu vajalik. + arvestades, et tegemist on 1999a. autoga, siis kohe kindlasti olid seal taga turvavööd olemas(iseasi kus, ehk on istme külge ehitatud or something). Vastaseljuhul on tegemist kellegi teise omaaretusega.

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3-kohaline kaubik 6 kohaliseks
PostitusPostitatud: 01.09.2015 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.01.2007 13:08
Postitusi: 279
Asukoht: Rautalampi
Äärmised turvavööd aknapostides, kõik vajalikud augud on üldjuhul olemas( transporteril vähemalt olid) ja keskmised vööd istmete küljes.
Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 195 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7