Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 20:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 646 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 13.11.2016 21:35 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Ma kuradi tutvusin siin põgusalt lühikesed otsad umbes 5x.....
Leidsin nüüd täna aja ja võtsin tõsisemalt ette. Tõin juba poest kõik ära, tankisin bussi täis, kankud täis. Tõin sitaks õltsi ja süüa ja värki. Kasisin mehe ära ja sain kõik näitajad maha. Seivisin ära ja otsustaisn sibi tööd tegema hakata :D

Lugesin netist, et kanalisatsiooni luugi auku saab sisse kukkuda ja ära surra. No ma siis peale kaevu tühjendamist mõtlesin, et vaatan kuidas välja näeb, seivisin ju just enne ära :D

Peale surma saamist on ainuke valik "New Game" :D :D :D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 13.11.2016 21:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Ma arvan, et kui kohe peale auku kukkumist alt f4 taod, siis saad ikka loadida eelmist save. Sul oli ilmselt permadeath ka peal?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 13.11.2016 22:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
gay as fak nagunii.
GTA5 on poolekõvem.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 13.11.2016 22:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Ise hakkasin ka simsi mängima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 13:24 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Tsiteeri:
Ergo.K wrote:
ghozt wrote:
S.T wrote:
No eks said vast õpetuse.


Õpetus, et venelastele tuleb alati suitsu varuda kaasa endaga? :kill

Xen0n wrote:
Taksojuhi tööst saad nüüd natuke puhuta ilmselt


Pole mul aega puhkust võtta.


Tartus?
Tra, suht uskumatu. Omale meeldib ka öösiti mööda klubisid, baare ja tänavaid ringi löhverdada. Tartus on vast 15 aasta jooksul mõned korrad juhtunud, et mingi sarnane probleem tekib.
Tavaliselt saab sõnadega hakkama. Venkud pandi siin sajandivahetuse aegu suht paika, ilmselt sattus sulle see järgmine põlvkond - 15-16.a. tatid.


Päris nii noored ei olnud vist. 1 olevat old küll alaealine (17). Aga kaks ülejäänut vist ikka täitsa täiskasvanud. Sain midagi politseide jutust aru, et ma pold mitte esimene, kel sel õhtul nende tõttu vähe kehvemini läks.
Ise ei jõudnudki midagi teha, küsis suitsu, mul pold ja koheselt käis pauk ära, millest edasi ei saand ma midagi aru, kui ainult, et kõrval seisev naisterahvas ütles, et tegelased tagusid kordamööda jalgadega näkku mulle.

EDIT: Tartus ja.
Kusjuures ei huvitanud neid üldse, kas tegu mehe või naisega. Sel ajal, kui mina suht abitu olin, olevat mu sõbranna ka jalaga makku paar korda saanud.



Täna 1a ja 5 kuud hiljem sai asi "lahenduse". Sain politseist kirja, millega lõpetati kriminaalmenetlus. Põhjuseks, et kriminaalmenetluse alustamiseks puudus alus. Kirja alguses on kirjas ilusasti, et ERVIN ORAV ja VSELOVOD DOLOGOV põhjustasid vägivalda minu suhtes. Ja edasi tuleb jutt, et krim asja alustamiseks puudub alus ja need kaks pätti on puhtad tegelased. Eesti politseitöö on ideaalne. Tuleb ilmselt hakata raudlatiga linnas sibulaid peksmas käima, sest see kõik on legaalne värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 13:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.11.2004 14:14
Postitusi: 97
Asukoht: tallinn
See on nii tüüpiline asjade käik politsel. Nüüd aga küsi põhistusi ja kirjuta vaie prokuratuuri ja oh üllatust, kus asjad hakkavad jälle liikuma. (Eeldusel muidugi, et on piisavalt materjali millega edasi minna)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 13:45 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
j6rx kirjutas:
See on nii tüüpiline asjade käik politsel. Nüüd aga küsi põhistusi ja kirjuta vaie prokuratuuri ja oh üllatust, kus asjad hakkavad jälle liikuma. (Eeldusel muidugi, et on piisavalt materjali millega edasi minna)


Lähen käin pärast läbi sealt. Küsin seda toimikut näha ja timmin edasi värki. See ei ole eriti okei, et mingi kuradi avalikus kohas urineerimise eest võib trahvi saada aga avalikus kohas inimesele kehavigastuste tekitamise eest ei saa midagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 14:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Ametnik lihtsalt leidis lauanurgalt ühe toimiku, mis oli tolmu koguma jäänud. Tähtsamad asjad tulid vahele koguaeg.
Ma loodan, et tõesti asja nii ei jäta. Vajadusel kasvõi televisooni, kuid kas nad jälle on huvitatud nii väiksest teemast.
Miks? Viimane näide sellest, kus hoolimatusega silmapaistnud politseinik inimese alla ajas ja karistuseta esialgu pääses. Tundub, et seal Tartus käivad asjad täpselt nii, kuidas ametnikud soovivad.
Ka nemad peaks seadust järgima ja oma palga väljateenima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 18:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
MDB kirjutas:
Miks? Viimane näide sellest, kus hoolimatusega silmapaistnud politseinik inimese alla ajas ja karistuseta esialgu pääses. Tundub, et seal Tartus käivad asjad täpselt nii, kuidas ametnikud soovivad.
Ka nemad peaks seadust järgima ja oma palga väljateenima.


Põlise tartlasena ütlen ma, et Riia maanteel, seal ristmikul auto alla jäämiseks, peab ikka purupurjus või puruloll olema. Nähtavus on mõlemale poole väga hea, linnast väljapoole suunas aga kilomeetripikkune sirge, valgustatud tee. Kui tuua tallinnast paralleel, siis peaks kosmose juures ristmikul alla jääma, nii et sõiduk tuleb viadukti poolt.

Mis puutub aga ghozti seiklustesse - avaliku sirtsutamise puhul on politseinik kohe kohapeal. Kui tema ütleb, et vänt oli väljas ja sirtsutasid, siis nii see ka kirja läheb. Kui aga peksa anti, siis on vaja ju mitut inimest üle kuulata, süüdistatavad üles otsida, neid üle kuulata. Liiga palju aega ja vaeva.
Kindlasti tuleks siinkohal asi suure kella külge panna.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 18:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2011 23:25
Postitusi: 320
Asukoht: rajoon
Lihtsam neil kuskil põõsas ju radariga 30 ala passida ja liiklust ''rahustada''


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 21:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2016 13:04
Postitusi: 132
Polnud ju finantskuritegu.

_________________
mida peab sinu ema tundma, kui ta leiab su teadvusetu laiba, marihuaanat täis süstal veenis?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 22:07 

Liitunud: 01.08.2012 11:58
Postitusi: 307
Viimasel ajal ei jõua mitte kuidagi teleka ette, kuigi on palju huvitavaid uusi saateid ja sarju käimas. Tööle ka ei jõua! Üleüldse mitte kuhugi ei jõua! Asi selles, et väljas nii mõnus talveilm, teed lumised ja nii mõnus on trassil veidi kässerdada. Sinna kulub kogu aeg. Siuhhhh, lendad jälle külg ees kurvi! Stati juures passivad tšikid vaatavad ja ahhetavad. Ja peavadki ahhetama, sest sellist Ford Scorpiot, pole nad enne näinud! Mis siis, et liug läks vähe pikale ja lõi tagasilla vastu kõnniteeäärt kõveraks nagu Partsi kaela ja mootor hakkas kuidagi imelikult põristama nagu Andrus Vaarik errr´i aga nendel pisiasjadel pole suures plaanis mingit tähtust!

Kui telekast vaatamata jäänud episoodid saab ajamasinast järele vaadata, siis hommikul tööle jõudmisega on küll jama. Hommikul tööle sõites ei võtagi kässerit maha, kogu aeg on peal. Siin lumisel nurgal on vaja teha väike nõks ja seal libedal nurgal väike nõks ja siin… SUUUUUR NÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕKS! Tegelt pole talvel rooli vajagi. Näiteks kui sõidad mööda Sõpakat ja on vaja rida vahetada, siis ei hakka üldse roolisüsteemi kulutamagi, lükkad hoopis suuna sisse ja korrigeerid end kerge kässaga teise ritta.

Aint see krdi ülemus! Muud ei saa, kui helistab ja tüütab ning esimese asjana - kohe hakkab sõimama!

"Kus sa oled? Millal tööle jõuad?"
"Kus ma olen, kus ma olen… kus ma siis olema pean, Pirni ja Kirsi nurgal muidugi! Kässerdan, otsin ideaalset trajektoori, Kuldlõiget.
See on sekundikümnendike, millimeetrite mäng, täppisteadus. See ei ole naljaasi, natuke valesti tõmbab, lendad Kirsi tänavast mööda ja satud Mustika põiku Keegi ei taha Mustikasse saada? Kas sina tahaks?

"Mustika põik? Mis juttu sa ajad? Vaata mis kell on, sa pidid aruande täna esitama. Terve osakond ootab! Ma panin projektori juba soojenema, su esitlus hakkab 2 minuti pärast!”

"Mis aruanne? Mis esitlus? Kust ma selle aja peaks leidma? Mees, kas sa aknast välja oled vaadanud? Siukest kässerit sajab taevast, õhtuks lubab veel kerget miinust!" Mees ma teen siin Kirsi nurgal praegu ajalugu ja sa räägid mulle siin tühisest aruandest! Tulevased põlved veel kuulevad seda suursugust lugu, seda legendaarset vägilaseepost… kangelastegu, mida..."

Siis katkes kõne… tuut-tuut ja kohe tuli SMS, “Oled vallandatud!”.

Ahhh, õige mul ka asi! Mis on üks armetu töökoht võrreldes kena lumise kässeripäevaga ja rahvamuistenditesse sattumisega! Võtsin seejärel veel 15 korda Pirni ja Kirsi nurka, jäin tulemusega päris rahule ja tegin SAVE. Homme tulen uuesti, nüüd aga koju ära.

Viskasin diivanile, käivitasin televusseri. Kanal 2 peal tuli mingi jube libe telemundo seep, tõmbasin seal kohe instinktiivselt kässerit ja lasin sama hooga Seitsmestest Uudistest külg ees üle, Mardisalu ei jõudnud suudki lahti teha. Tallinna TV peal hakkas masin nagu käest ära minema ja jäine lumevall oli päris lähedal aga lappasin pulti ja rammisin uue käigu sisse, siis andsin gaasi, sain otsa taas õigesse suunda ja maandusin sujuvalt TV6 peal. Simpson juba käis - ja see õige, mitte see Kesk!

Allikas: http://tv6.tv3.ee/kuue-klubi/kuue-klubi ... -kasipidur


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Mis kuradi joga see olema peaks? Tagaveoga käsipiduriga ka veel...
Valus lugeda sellist pska.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 16.11.2016 23:35 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
kj kirjutas:
Mis kuradi joga see olema peaks? Tagaveoga käsipiduriga ka veel...
Valus lugeda sellist pska.

Ma scrollisin mitu korda üles et mis autost jutt oli..

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? Elame ennast välja 2016
PostitusPostitatud: 17.11.2016 17:33 

Liitunud: 16.12.2009 15:47
Postitusi: 82
Jee suur sula on käes, ning talverehvid viimaks all (poh, lamellid :D )


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 646 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7