Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 07:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 09.03.2016 23:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Six-Fo kirjutas:
Huvitv on see, et need telefoniteel pakkujad saavad isegi paremad paketid teha kui esinduses. Muidugi koinima peab neid, et mingeid konkse ei tekiks. Ma sain aasta tagasi Elisa pakkujalt kõne ja lõin fakti ette et ega ma ei taha mingit paketti kui nad ei tee nii nagu ma tahan. Ja tahtsin pakkumist meili peale ka et saaksin korra veel läbi lugeda.
Lõpuks saingi päris hea paketi, 10 euri kuus, 50gb 4g netti, kõneaega ja smse ma-ei-tea-kuipalju sest pole kunagi limiiti täis suutnud saada. Ei mingeid tähtaegu, leppetrahve ega lepingutasusid kah.(neid tuleb ka alati küsida)

Esindusse läksin ükskord, lootuses et saan selle paketi odavamaks teha(kuna pärast ajateenistust polnd seda 50gb netti enam telefoni vaja) siis tehti seal suured silmad, et kuskohast ma siukse paketi sain ja nad seal kohapeal saavad võibolla 1 euro odavamaks teha aga netist ei oleks suurt midagi alles jäänd.

Las ma pakun. Allalaadimiskiirus tõusid 2.5MB/s pealt 3.5MB/s peale- see siis tähendab, 3G-lt üleminek ülikiirele 4G-le! Telia õnneks on mõistusele tulnud ja ei piira enam kiirust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 09.03.2016 23:55 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
MDB kirjutas:
Six-Fo kirjutas:
Huvitv on see, et need telefoniteel pakkujad saavad isegi paremad paketid teha kui esinduses. Muidugi koinima peab neid, et mingeid konkse ei tekiks. Ma sain aasta tagasi Elisa pakkujalt kõne ja lõin fakti ette et ega ma ei taha mingit paketti kui nad ei tee nii nagu ma tahan. Ja tahtsin pakkumist meili peale ka et saaksin korra veel läbi lugeda.
Lõpuks saingi päris hea paketi, 10 euri kuus, 50gb 4g netti, kõneaega ja smse ma-ei-tea-kuipalju sest pole kunagi limiiti täis suutnud saada. Ei mingeid tähtaegu, leppetrahve ega lepingutasusid kah.(neid tuleb ka alati küsida)

Esindusse läksin ükskord, lootuses et saan selle paketi odavamaks teha(kuna pärast ajateenistust polnd seda 50gb netti enam telefoni vaja) siis tehti seal suured silmad, et kuskohast ma siukse paketi sain ja nad seal kohapeal saavad võibolla 1 euro odavamaks teha aga netist ei oleks suurt midagi alles jäänd.

Las ma pakun. Allalaadimiskiirus tõusid 2.5MB/s pealt 3.5MB/s peale- see siis tähendab, 3G-lt üleminek ülikiirele 4G-le! Telia õnneks on mõistusele tulnud ja ei piira enam kiirust.
kui kaks välja annab, siis pole rohkemat vajagi ju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 10.03.2016 00:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
4G puhul võiks ikka rääkida 50MB/s-100MB/s.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 10.03.2016 12:31 

Liitunud: 11.11.2010 17:31
Postitusi: 761
Pole õrna aimugi mis see kiirus on ja väga ei huvita ka. Telefoniga ma torrenteid ei tõmba nagunii (Elisal on niivõinaa mingi päevane piirang vist, mingist õhtusest kellaajast keeratakse kraanid lahti. Seepärast ma nende netipulga ka sahtlisse viskasin, et arvutil normaalselt netti kasutada ei saa, telefonile kärab kah)

Youtubes mõne video ära mängib ja meilidele vastata saan siis maa ja ilm. Vahest harva spotify ka autos käima.
Seepärast ma lootsin seda 50gb pärast ajateenistust(kus seda sitaks kulus) vähemaks keerata et raha säästa aga ei suudetud esinduses paremat asja pakkuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 10.03.2016 17:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2012 16:41
Postitusi: 27
MDB kirjutas:
4G puhul võiks ikka rääkida 50MB/s-100MB/s.


100MB on ikka liig 4G kohta, aga see ka minu arvamus.
Inimesed kipuvad segamini ajama baidid ja bitid.

MB= MegaBait
Mb= Megabitt

Ühes baidis 8 bitti.

Arvestades, et Starman pakub maksimum 500Mb ühendust, siis ei maksa oodata, et 4G oleks sellest võimsam.

Sain kah saeteemale sõna sekka öelda, võib rahulikult koju ära minna.
:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 10.03.2016 17:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.11.2012 19:35
Postitusi: 1018
Asukoht: Tallinn
v6hik kirjutas:
MDB kirjutas:
4G puhul võiks ikka rääkida 50MB/s-100MB/s.


100MB on ikka liig 4G kohta, aga see ka minu arvamus.
Inimesed kipuvad segamini ajama baidid ja bitid.

MB= MegaBait
Mb= Megabitt

Ühes baidis 8 bitti.

Arvestades, et Starman pakub maksimum 500Mb ühendust, siis ei maksa oodata, et 4G oleks sellest võimsam.

Sain kah saeteemale sõna sekka öelda, võib rahulikult koju ära minna.
:)


Mõte õige, aga seletus ikka veidi vale. mb = megabait = mahuühik, mbit/s = megabiti sekundis = kiirusühik.

4G tavapärane kiirus on vahemikus 25-50mbit/s (minu kogemuse põhjal Tele2 ja Elisaga), on ka kohti kus tõesti on kolmekohalise numbriga, aga keskmine on pigem vähem. Ja on ka kohti, kus levi ei ole, nii Telial, Elisal kui ka Tele2-l.

_________________
TEH kirjutas:
17:24 TEH (mobiil) diisel tanklas juba 0.799
17:24 TEH (mobiil) liiga rott juba diisliga sõita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 10.03.2016 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2012 16:41
Postitusi: 27
Novot, saabki saagi natuke kütet lisada.

Bait ja bitt on mõlemad mahuühikud.
Ma lihtsalt omast laiskusest ei lisanud ühtegi korda eelmisele postile.
Vabandan, kui segadust tekitas. :hail

Ja ei vaidle vastu, et Mb/s on kiirus.
Samuti on MB/s kiiruse mõõtmiseks täiesti ok.


Lugupidamisega,
Võhik

_________________
Honda Civic ek3 '97
Honda Civic FK1 '06


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 13.03.2016 02:23 

Liitunud: 11.08.2006 15:27
Postitusi: 403
Võtame nüüd ette automüügikuulutused, siia saab juurde lisada või minu juttu ümber lükata.
Paljudes Auto24 kuulutustes puudub asukoht, just erakuulutused kus auto pildid kuskil majade vahel vms kohas tehtud. Kui helistad, siis vastuseks mühatavad et Põlvas, sellise tooniga et kuidas ostuhuviline seda ise ära pole arvanud. Niisuguse kuulutuse puhul fotod ka näiteks kuskil uuemate eramajade kõrval tehtud, nii et võib vabalt olla Tiskre kui Otepää, mitte et taamal paistavad Annelinna paneelikad või konkreetsed sildid jms
Mis veel, enamik ostjaid eelistavad mitte liiga ületöödeldud fotosid (mulgi ärikatel igaühel mingi oma stiil, kes teeb mingi ulme nurga alt, kes teleobjektiiviga zuumides kaugelt), aga huvi ei tekita ka see kui auto on piltidel räpane seest ja väljast, ning fotod poolhämaras nii et pmst poolt autot pole nähagi. Ka mitte vaid 300€ autod alati, et lihtsalt ei viitsi pesta ja fotokat välja otsida nii odava auto pärast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 13.03.2016 12:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Vaata siin on selline kniff, et igaüks teeb ja müüb oma autot nii nagu heaks arvab ja kui sulle ei meeldi siis hääleta rahakotiga, aga ära vingu. Pigem on tänapäeval sellised ostjad, kes helistavad ja pakuvad poolt hinda, ilma, et üldse auto nägemine huvitaks. Sitaks kõvad ärimehed enda arvates.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 13.03.2016 14:08 

Liitunud: 11.08.2006 15:27
Postitusi: 403
:D
Ega ei lähegi mingit suvalist autot kuhugi teise Eesti otsa vaatama, ära üldse muretse, aga no kui ikka üldse müügiga ei oska või ei tahagi osata tegeleda, no milleks siis üldse ennast huvitavaks teha. Pole kedagi kes helistaks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 14.03.2016 16:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
See telefoni teel tingimine pole üldsegi paha mõte, ütleme nii 5tk 10st lasevad ikka paarsada euri alla hinnast, aga vahest mõned tdsi omanikud hakkavad ennast sellepeale puudutatuna tundma ja lõpetavad kõne. Ja kui telf. teel soodustust saad, siis kohapeal pakud veel vähem ja ongi olemas.

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 15.03.2016 02:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Ei noh, kõik on Historyst Pandikunne vaadatud :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 15.03.2016 12:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
kelu kirjutas:
Ei noh, kõik on Historyst Pandikunne vaadatud :D

üldiselt telefoni teel tingijad saadan pikalt :D ja kui isegi peaksin läbi mingi ime laskma telefonis tingida siis enam kohapeal ei lase sest hind on juba tolleks hetkeks kokkulepitud :D

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 15.03.2016 13:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2013 09:16
Postitusi: 183
Asukoht: töötab!
Üldiselt toivokuga nõus. Mingid wannabe kavalad ärikad tuleb pikalt saata, sest enamus tel teel tingijatel isegi pole seda summat kuskilt võtta mis nad pakuvad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saed
PostitusPostitatud: 15.03.2016 17:54 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
lustikummut kirjutas:
Üldiselt toivokuga nõus. Mingid wannabe kavalad ärikad tuleb pikalt saata, sest enamus tel teel tingijatel isegi pole seda summat kuskilt võtta mis nad pakuvad.


Olen telefoniteel tinginud hinda alla, ostnud selle hinnaga ära ka. Ei paistnud, et keegi sellest kurb oleks. Vahet ju pole, kas tingin telefoniteel või kohapeal. Kui esialgne hind on liiga kallis, siis ma ei lähe vaatamagi, kui ma saan telefoniteel hinna selliseks, et mulle sobib, siis lähen vaatama ja ostan ära.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 581 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7