Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 17:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 10.02.2016 17:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Peas tiirleb selline idee, et ehk vôiks suve teises pooles minna itaaliasse.
Osta sealt môni vàiksem cabrio vôi soft-top 4x4 ja sellega como jàrve ààres veidi ringi saagida.
Kuidas seal transiidi saamine käib ja kust kaudu oleks kôige môistlikum tagasi sôita.
Vôi siis hoopis teha seal oma sôidud àra ja panna treila peale.
Kuulutusi olen vaadanud autoscoutist aga kuna idee veel vàga rohujuure tasandil, nii, et vôib ka soovitada lehti kust vaadata.
Huvi pakuks ilmselt kas MX5 vôi pajero softtop.
Kôik môtted teretulnud.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 10.02.2016 19:08 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Selle ringisöitmisele plaanitud aja kulutad ilmselt transiititide ja paberite ajamiseks.

Löuna Saksast saab ka ju korralike suveautosi. Ja selle kas tahad ise tagasi söita pead ka ise otsustama - kas tahaksid roadtrippi vöi midagi muud.

Kui ma aus olen siis näiteks mina lendaks Stuttgarti, vaataks mingi cabrio ning siis kimaks läbi Sveitsi, Itaalia, Austria, Tsehhi, Poola tagasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 10.02.2016 22:20 

Liitunud: 21.11.2013 23:44
Postitusi: 89
Itaalias ootad transiite kuu aega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 10.02.2016 23:45 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
hans7777 kirjutas:
Itaalias ootad transiite kuu aega.


Ja teine kuu aega kulub selleks, et eestis arvele saada :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 11.02.2016 00:18 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Iff kirjutas:
hans7777 kirjutas:
Itaalias ootad transiite kuu aega.


Ja teine kuu aega kulub selleks, et eestis arvele saada :D

Mul läks kõigest nädal ja 100 telefoni kõnet. :D

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 11.02.2016 08:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Iff :beer
Tundub, et seab sihiks Saksamaa.
MX5 pole nii haruldane asi, et n*ssi ilmselt ära tasuks.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 11.02.2016 12:57 

Liitunud: 12.01.2015 11:22
Postitusi: 17
Mis seal Itaalias üldjuhul siis nii palju aeg võtab?
Ma ostsin Itaaliast kasutatud Renaulti (müüja oli esindus, nn komisjonimüük) vurasin ostu-müügi paberid "kaenlas" Belgiasse sealsesse registrikeskusesse. Ei olnud transiitnumbreid, vaid Itaalia registris olev auto. Autos ega sellega seotud paberimajanduses ei nähtud probleemi. Eraldi pidin tõendama, et ma ikka elan Belgias. Selle tõendi väljastamiseks kulus "majavalitsusel" veidi üle kahe nädala. Kuna samal ajal oli auto menetlemine juba algatatud, siis ma enam sellega Belgias liigelda ei tohtinud ja auto seisis registreerimiskeskuse hoovis.
Ei tahaks uskuda, et Eesti suunal nüüd midagi väga teisiti toimuks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 11.02.2016 14:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Ma arvan, et siin tuleb mängu see mis Saksast auto toomise teemaski mainitud, et kas eraisik annab sulle auto lihtsalt ostumyygi lepingu ja numbritega kàtte.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 11.02.2016 18:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 20:59
Postitusi: 103
123 kirjutas:
Peas tiirleb selline idee, et ehk vôiks suve teises pooles minna itaaliasse.
Osta sealt môni vàiksem cabrio vôi soft-top 4x4 ja sellega como jàrve ààres veidi ringi saagida.
Kuidas seal transiidi saamine käib ja kust kaudu oleks kôige môistlikum tagasi sôita.
Vôi siis hoopis teha seal oma sôidud àra ja panna treila peale.
Kuulutusi olen vaadanud autoscoutist aga kuna idee veel vàga rohujuure tasandil, nii, et vôib ka soovitada lehti kust vaadata.
Huvi pakuks ilmselt kas MX5 vôi pajero softtop.
Kôik môtted teretulnud.


Autosoovitus nr 1:
Pilt
+ https://youtu.be/_BqCU7YfTeE?t=1m18s.

Kuulutuste osas võid kaeda ka http://www.theparking.eu/. Norm. teid näitab su oma GPS, Google Maps või Via Michelin (viimane ka teetolle, vinjette jm). Majutuse võtad booking.com'ist, airbnb'st vm. Erilist tuumafüüsikat siin pole, been there done that. Pealehakkamist peab olema ja raha kulub ikka rohkem kui arvestasid :D

Samas on peavaluvabam ja võimalik, et odavam lennata Itaaliasse kohale odavlennufirmaga, bronnida rendifirmast Golf Cabrio vms, ööbida x ja y hotellides, sõita n arv päevi maalilistes kohtades isu täis (loe: kohelda rendiautot kui rendiautot >: ), viia auto tagasi ja lennata koju :) Ront jääb ostmata, aga isu saab täis sõidetud ja puhkus peetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 12.02.2016 09:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
:D
Tegelikult on kaks pm kindlalt soovi.
Kas Pajero 2 door soft-top või MX5.
Viimastel olen ammu pilku peal hoidnud Eestis aga valik on enamasti kesine.
See Como mõte on ka vahelduva eduga keerelnud ja mõtlesin, et võik mõlemad korraga teha.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto toomine Itaaliast.
PostitusPostitatud: 12.02.2016 12:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 20:59
Postitusi: 103
123 kirjutas:
:D
Tegelikult on kaks pm kindlalt soovi.
Kas Pajero 2 door soft-top või MX5.
Viimastel olen ammu pilku peal hoidnud Eestis aga valik on enamasti kesine.
See Como mõte on ka vahelduva eduga keerelnud ja mõtlesin, et võik mõlemad korraga teha.


MX-5 valikut on Lääne ja Lõuna-Euroopa kandis päris palju. Hinnad on odavad eelkõige sügisel ja talvel. Kevadel ja suvel kipuvad nad tõusma, aga võid ikka hea diili saada. Ise tõin paar aastat tagasi Lõuna-Saksamaalt MX-5 NC ja trippi ei kahetse.

MX-5 NA ja NB puhul on 2 peamist asja, mida silmas pidada - katuse korrasolek (kuigi seda vahetada pole teab mis raske ega kallis) ja kere korrasolek (karbid(!), tiivaääred, põhi). Meie kliimas NA ja NB pidevat talvist kiviklibu ja soola hästi ei talu. Aga suve ja nädalavahetuse autoks sobilik ja peab hästi vastu.

Kui plaanid MX-5 Eestis mingil ajal realiseerida, siis hardtop on siinsete tarbijate silmis üpris suureks lisaväärtuseks.

Pajero kohta ei hakka pikemat arvamust avaldama, imo see sama mis Top Gear Vitara :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7