Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 03:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 14:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Just, viimasel ajal kõik tehingud käinud läbi paberivaba ja mõlemad pooled rahul. Aga eks see ongi vahe, kas on mingi paarisaja eurone pill või vähe kallim, mida oma nimele tahetakse probleemide vältimiseks.
MUPO ametnikku sinu sinisilmne ülestunnistus küll ei huvita, ilmselt on nad selliseid muinasjutte juba une alla ja peale kuulnud, üks südantlõhestavam kui teine. Võid heaga ära maksta, ei tule sealt mingit halastavat otsust, kui sul lepingut ette näidata pole ja kuna need ära viskasid, siis jääb küll üle ainult ennast süüdistada. Saatnud kasvõi enne ARK-sse skänneeritult ja digiallkirjastatult, oleks võõrandamine tehtud. Ilmselt eelmised on seda teinud ja ARK-s on hetkel siis võõrandamine sinu nimele, seetõttu ka MUPO sealt su andmed sai.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 16:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ootame vastuse ära. Tänase päevaga ei suutnud keegi vastata. Maksma ma ei hakka midagi. Andku siis kohtutäiturile ja las see siis proovib õnne.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 16:52 

Liitunud: 05.10.2015 14:01
Postitusi: 272
Andres003 kirjutas:
Ootame vastuse ära. Tänase päevaga ei suutnud keegi vastata. Maksma ma ei hakka midagi. Andku siis kohtutäiturile ja las see siis proovib õnne.


Eks õnne sulle ka :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 17:16 

Liitunud: 01.08.2012 11:58
Postitusi: 307
Andres003 kirjutas:
Samuti ei uskunud, et B3 ostavad peale mind 10 rotti kel pole 60 euri mnt-s maksta et si oma nimele kirjutda.


Huumor kuubis. Ise kirud, et "nolgid", kes audi 80 ostsid, ei jõua 60euri ümberkirjutamisele kulutada, aga samas ise ei suuda kahte parkimistrahvi ära maksta. Mis need trahvid on, 20 ja 30euri? :)

Olgugi, et vara ei pruugi olla, siis kohtutäitur peal maine pole eriti positiivne ju. Aga eks ühel õigel Soome ehitajal peabki nii olema, et kõik "vara" on naise, laste nimel ja ise tunne end õige mehena aga reaalsuses oled paras ori.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 17:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Hapnik kirjutas:
Andres003 kirjutas:
Samuti ei uskunud, et B3 ostavad peale mind 10 rotti kel pole 60 euri mnt-s maksta et si oma nimele kirjutda.


Huumor kuubis. Ise kirud, et "nolgid", kes audi 80 ostsid, ei jõua 60euri ümberkirjutamisele kulutada, aga samas ise ei suuda kahte parkimistrahvi ära maksta. Mis need trahvid on, 20 ja 30euri? :)

Olgugi, et vara ei pruugi olla, siis kohtutäitur peal maine pole eriti positiivne ju. Aga eks ühel õigel Soome ehitajal peabki nii olema, et kõik "vara" on naise, laste nimel ja ise tunne end õige mehena aga reaalsuses oled paras ori.


Ära targuta, krt ma maksan need ära siis järgmine kuu pean äkki jälle maksma? Kes garanteerib, et rohkem üllatusi ei tule. Hetkel üritaks selgeks teha, et see liikur ei kuulu mulle.
Mis vara mul kelle nimel on? Kuna ma töötan soomes siis mul siin kõik asjad :kill Eestisse tuli arve jah skeemitada , vahest vaja seal ka miskit maksta. Õnneks Eesti korteri omanik soomlane siis ka üüri maksan soome kaudu seega kaikki kunnossa!

Püsib nüüd teemas.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 20:42 

Liitunud: 17.10.2012 10:01
Postitusi: 68
No aga milles küsimus, tee avaldus politseisse, et su auto on varastatud.
Ja kui "uus omanik" hakkab justkui selgitama, et on auto ausalt ostnud, siis on ka parkimismure lahendatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 20:55 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
ennem olid korralik kodanik, nüüd on kõik nolgid peale sinu :D
ei maksa siukse sitaga tegeleda kui pärast välismaale pead põgenema paari trahvi pärast


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 30.03.2016 23:22 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
Andres003 kirjutas:
Hapnik kirjutas:
Andres003 kirjutas:
Samuti ei uskunud, et B3 ostavad peale mind 10 rotti kel pole 60 euri mnt-s maksta et si oma nimele kirjutda.


Huumor kuubis. Ise kirud, et "nolgid", kes audi 80 ostsid, ei jõua 60euri ümberkirjutamisele kulutada, aga samas ise ei suuda kahte parkimistrahvi ära maksta. Mis need trahvid on, 20 ja 30euri? :)

Olgugi, et vara ei pruugi olla, siis kohtutäitur peal maine pole eriti positiivne ju. Aga eks ühel õigel Soome ehitajal peabki nii olema, et kõik "vara" on naise, laste nimel ja ise tunne end õige mehena aga reaalsuses oled paras ori.


Ära targuta, krt ma maksan need ära siis järgmine kuu pean äkki jälle maksma? Kes garanteerib, et rohkem üllatusi ei tule. Hetkel üritaks selgeks teha, et see liikur ei kuulu mulle.
Mis vara mul kelle nimel on? Kuna ma töötan soomes siis mul siin kõik asjad :kill Eestisse tuli arve jah skeemitada , vahest vaja seal ka miskit maksta. Õnneks Eesti korteri omanik soomlane siis ka üüri maksan soome kaudu seega kaikki kunnossa!

Püsib nüüd teemas.

Mida sa seal soomes teed, et ikka veel yyrikas elad? krt nii kaua kui mina möletan suht koguaeg soomes käinud, vb pool aastat vahepeal olid kummijuku.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 00:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Ma proovin ühe korra veel, kui siis ka aru ei saa ,siis edasi maksa kordi rohkem.

Kui ametlikud ostu-müügilepingud mida ette näidata on,lõppevad sinuga, siis ka kohtusse minnes oled sina auto omanik.

Ma käisin ainult esimeses klassis ja sellest peaks ikka ju aru saama?
Sul ei ole mitte mingit varianti võita sisuliselt. Paberit pole,midagi pole.


Ma jätsin hiljuti ühe tseki maha siit 1400km kaugusele.Tagantjärgi tekkis vaidlus,et kes mida maksis. Hetkel mina miinus sada euri,aga tsekki näidata ka pole kellegile. = Kuses nagu sina..

Kusjuures irooniana ongi,selle autoga mis sinu nimel on saaks korraldada ka tankarööve ,pangarööve, brazzers ja muid asju. Ja sina jääks ikka süüdi,sest sinule on see auto müüdud.

Selle nimi on õppetund ja parem jäta see meelde. :)

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 00:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
1priit kirjutas:
No aga milles küsimus, tee avaldus politseisse, et su auto on varastatud.
Ja kui "uus omanik" hakkab justkui selgitama, et on auto ausalt ostnud, siis on ka parkimismure lahendatud.


see võib aga ei pruugi töötada. Oleneb mis auto väärtus on . Parkimistrahv võib seda ju ületada kiirelt...

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 09:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Inferno kirjutas:
1priit kirjutas:
No aga milles küsimus, tee avaldus politseisse, et su auto on varastatud.
Ja kui "uus omanik" hakkab justkui selgitama, et on auto ausalt ostnud, siis on ka parkimismure lahendatud.


see võib aga ei pruugi töötada. Oleneb mis auto väärtus on . Parkimistrahv võib seda ju ületada kiirelt...

Selle asja lõpplahendus on valeavalduse tegemine, mis lõppeb ilmselt veel valusamalt kui need paar parkimistrahvi. Aga noh alati võib ju oodata kui auto müüki tuleb ja siis ostuhuvilisena kohale lipata ja autoga tutvumise ajal ka dokumentidega tutvuda, mis kaasa tulevad :). Iseasi kas seda tohutut lepingute kadalippu seal enam alles on ja võib-olla on juba Andresxxx-lt otse viimasele omanikule leping kuskil järgi vorbitud. Aga ilmselt see ka ei päästaks, sest tõenäoliselt oleks seal kuupäev paar päeva-nädalat vana ja ikka värskem kui trahvid. Võid ju proovida teha sellisel juhul võltsimise avalduse, aga ilmselt on seda tagurpidi jälgede värki suht keeruline tagasi läbi hammustada. Ilmselt ei mäleta enam keegi, kes müüs.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 09:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
Lisaprobleem on veel selles ka, et sa oled VõS järgi auto omanik, kuid maanteameti järgi mitte. Ehk siis kui sa tahad selle auto kadunuks, hävinenuks või vist isegi varastatuks tunnistada, peaksid kõigepealt ostu-müügilepinguga maanteeametisse minema, selle roika enda nimele vormistama (62€ vist) ja siis saad selle oma nimelt ära kustutada.

Fakt on, et Tallinna ametlik kaardivägi ehk MuPo saab selle trahvi sinult üht või teistpidi kätte ja see teinepidi võib väga koledaks minna. Alguses inkasso kiirmenetlus ütleme 20-30€, kuu aja pärast juba kopsakam summa. Lõpuks oled kõikvõimalikes punastes registrites. Eesti riik nalja ei mõista, kui teemaks on lihtinimestelt raha väljanõudmine.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 09:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Kuna MUPOkatel on info, et Andres on omanik, siis ilmselt on ARKis võõrandamised temani jõudnud seal süsteemis, aga jah ...
Lollus tundub küll uhkeldada, et mul polegi neid Eesti kontosid jne asju vaja. Mõtled surmani seal soome vahel tilbendada? Siin ei saa sellise ajalooga elusees korteri või muu ostuks laenusid jne. Mingi hetk ilmselt võib tulla ka kuskile seadusse sisse, et ei saa ka näiteks lubasid ka enne vahetada/uuendada. Juba praegu ju tuli seadus, et alimendivõlglased ei saa enne lube kui võlad klatitud jne. Kui asi kriitiliseks kisub, siis ilmselt hakatakse ka neid võlgasid nii sisse nõudma.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 09:45 

Liitunud: 16.04.2013 21:11
Postitusi: 65
Kui asi on ikka põhimõttes, siis tuleb loomulikult vastu panna- vahet pole, kui paarikümne euri pärast tuleb hiljem mitu tuhat välja käia. Üks hea idee genereerib teise ja ma arvan, et auto ostja vargaks lavastamine võiks alles algus olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 09:57 

Liitunud: 28.03.2016 18:54
Postitusi: 61
Sellised tüübid vist ei kao kunagi ära kes müüvad mingi rondi edasi ja hiljem hakkavad halama, et keegi järgmine omanik on trahvi saanud ja keegi pole oma nimele kirjutanud.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7