Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 10:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 10:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2004 15:58
Postitusi: 94
Asukoht: Mustamäe
Kas nii ei saa et maksad praegu trahvid ära, seejärel auto arvelt maha, küll siis praegune omanik välja ilmub koos lepingute patakaga...

See teema sobiks hästi stickyks miks ei tasu autot lepinguga müüa :lol

_________________
Tuled klaasid terved nagu ise nääte just tehtud piltidel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 10:34 

Liitunud: 28.03.2016 18:54
Postitusi: 61
Lepinguga võid müüa küll, aga ALATI tuleb kohe arkis võõrandamine ka teha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
lauri8 kirjutas:
Kas nii ei saa et maksad praegu trahvid ära, seejärel auto arvelt maha, küll siis praegune omanik välja ilmub koos lepingute patakaga...

See teema sobiks hästi stickyks miks ei tasu autot lepinguga müüa :lol

Millega ta selle ARK-s arvele võtab, kui tal lepingut pole? Ilmselt on olemas ARK-s küll talle võõrandamise teavitus, aga ARK tahab ikka originaallepingut saada tehingu vormistamiseks, samuti tehnilist passi, mida tal ju ka pole. Samuti ei saa maha võtta autot, millele juba võõrandamine tehtud, kahte erinevat toimingut ei saa teha. Ma ka kunagi tegin ka vist 2a ajutise mahavõtmise ja seejärel saatsin ka võõrandamise paberid, aga siis võõrandamist enam teha ei saanud, kuna üks nn poolik tehing oli juba all või oli see vastupidi, igatahes mingi jama oli.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 13:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.01.2009 20:41
Postitusi: 2708
Asukoht: Tallinn
dellu kirjutas:
lauri8 kirjutas:
Kas nii ei saa et maksad praegu trahvid ära, seejärel auto arvelt maha, küll siis praegune omanik välja ilmub koos lepingute patakaga...

See teema sobiks hästi stickyks miks ei tasu autot lepinguga müüa :lol

Millega ta selle ARK-s arvele võtab, kui tal lepingut pole? Ilmselt on olemas ARK-s küll talle võõrandamise teavitus, aga ARK tahab ikka originaallepingut saada tehingu vormistamiseks, samuti tehnilist passi, mida tal ju ka pole. Samuti ei saa maha võtta autot, millele juba võõrandamine tehtud, kahte erinevat toimingut ei saa teha. Ma ka kunagi tegin ka vist 2a ajutise mahavõtmise ja seejärel saatsin ka võõrandamise paberid, aga siis võõrandamist enam teha ei saanud, kuna üks nn poolik tehing oli juba all või oli see vastupidi, igatahes mingi jama oli.


Kirjutad selle "originaallepingu" valmis ja võtad arvelt maha. Ongi kõik.

Pulli pärast võid hoopis menti avalduse teha. Parkimistrahvi said, järelikult oled auto omanik. Autot hoovil pole, järelikult on varastatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 14:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Sa ei saa suvalise isiku nimel arvelt maha võtta, sa pead ta enne enda nimele kirjutama ju. Aga ilma teh passita seda ei saa teha.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 14:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Vin koodi leiad, siis tee suvalisele inimesele suva andmetega leping, mille kuupäevad klapivad ja saada see, ega muud lihtsat võimalust pole. Kobisevad, siis sellise saidki ja ostja passi ei näinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 16:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ei ma ise ei hakka uusi lepinguid tegema, see veidi jama lähenemine. Vaatab mis nad räägivad, tänaseni vaikus.

Ma pole midagi uhkeldanud, ütlesin ära lihtsalt nagu asjad on. Meil seal ju toompealgi 101 pätti kes iga jumalapäev mingite altkäemaksude võtmistega ja muude skeemitamistega vahele jäävad. Eestis normaalselt elada nagunii ei ole mõtet. Kooritakse igatepidi lihtkodaniku ja need ohmoonid plaksutavad vaid käsi. Elu ei muutu sittagi kui sul pole omanime peal midagi. Pigem on palju lihtsam. Tuleb ise veidi asju teistmoodi ajada ja sul on kõik asjad olemas ja saad ka laenu kui vaja.

See et ma soomes tööl käin pean tingimata ise mingi aseme ostma? Ega see kullamees pole ost kui ma pangalt 30.aastaks laenu lunin ja mingi elupaiga soetan - see on panga oma ja seda ma tambin mitukümmend aastat. Hetkel mul süda rahul ja kui tahan kolin välja võtan suurema/uhkema elamise või ehk läheb asi p_tsi ja tuleb mingi odavam pleiss hoopis leida. Kolmas variant see, et äkki pere otsustab ühel päeval üle lahe sõita ja siin paikses jääda. Miskit pole kindlat siinilmas.

Ma ei viitsi rohkem sellel teemal siin jahvatada, jutt oli kas keegi teab omaniku ja muud mul polegi vaja teada. Jutulõpuks võin öelda, et mul neid trahve ja asju kodumaal tasumata päris mitmeid seega mingi MUPO kaks hädist trahvi ei liiguta mind üldse. Lihtsalt mõtlesin, et ehk annab normaalselt ka asju ajada selles riigis. ( Kuigi eelnevate põhjal võib oletada, et vist mitte )


PS! Auto on ajutiselt arvelt maha võetud päris omaniku poolt selle kuu alguses, mõtlengi et nüüd kes sellega arki läheb saab trahvid omale kaela? Või siis eelnev kes müüs?

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 18:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Ütlen ka sõna sekka.
Kunagi, kui tegelesin "rondiäriga" oli sama seis politseiga. Kiiruskaamera trahv-muidugi oli mul ammu ostu-müügileping ära visatud. Viimane siis ARK andmetel mina ja politsei poolt jutul lõpp. Leidsin kasutaja siit foorumist üles(kes minukäest auto ostis), andsin andmed mentidele ja...........
Paari nädala pärast oligi minunimeline trahv tühistatud.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 31.03.2016 21:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
dellu kirjutas:
Sa ei saa suvalise isiku nimel arvelt maha võtta, sa pead ta enne enda nimele kirjutama ju. Aga ilma teh passita seda ei saa teha.


Selleks on vaja paberit mille pealkiri on Volikiri registritoimingu tegemiseks. Näidise saab arkist või mnt.ee lehelt.

Ma olen sellise paberiga auto arvele võtnud kolmandale isikule, kes ise ei saanud sel päeval omas kehas autoregistrisse ilmuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 21.04.2016 21:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
MunnPol saatis kehaossa mis kaheks läheb ja minu kaebuse tagasi lükkamine tühistati vms. Et neid ei huvita ja maksa ära. Täna aga läbi sotsiaalmeedia saatis naine ka postkasti potsatanud õige mendi kutse kus kutsuti kahes väärteo asjas Rahumäele. Tõmbasin kõne peale ja uurisin elu, et mis seis nüüd on? Ma pole Eestis saanud ollagi ja veelvähem kuskil miskit soperdanud. ( Olen aus inimene ). Ja tuli taas välja, et kaks mingit kasjakki taas selle krdi rondiga tehtud. Ütlesin ära, et pole selle isendiga kokkupuutunud juba üle aasta ning toruotsas olev naisterahvas palus siis kas meilitsi või siiski kohale minna ja avaldus teha. Usutavasti see avaldus olekski vist mõistlik tegu.

Kui keegi juhtub seda imeriista nägema siis pekske see liikumisvõimetuks või põletage maha ära. Hakkab ära tüütama juba.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 21.04.2016 21:26 

Liitunud: 30.10.2015 14:35
Postitusi: 73
Ise oled loll kui ei oska autosid korraliku lepinguga osta-müüa :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 21.04.2016 21:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ega see müügileping mingi sünnitunnistus mulle polnud, mida sahtlis üle aasta hoida. Aeg-ajalt koristab ikka elamist ka põhjalikult ja igasugu vanad paberid lendavad prügikasti.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 21.04.2016 23:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No järelikult ei saa lahmida selliste paberitega. Ei ole ju teab mis keeruline enne äraviskamist VIN kood ARK lehelt läbi lasta ja vaadata kas omanikuvahetust on peale sind toimunud. Kui ei ole, siis on see paber ilmselgelt sulle vajalik. Ilmselt igasugu vahepealsete jamade vältimiseks oleks nii ehk naa mõtekas alles hoida, tegelikult ilmselt oleks ostu-müügi lepingusse suisa kellaaeg ka mõtet panna, sest vabalt võib juba 5 minutit hiljem sellega kuskile kiiruskaamerasse sõita või tasulise alale parkida. Tõesta siis, et auto polnud siis enam sinu käes ja sellised cased kipuvad jupp maad hiljem välja ujuma.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 22.04.2016 15:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
kurat, see ju bisnes plan. ostad endale rändkarika, millel hästi palju lepinguid. Kõigepealt sõidad sellega kaamerasse, kui see 20-30 eurine trahv sinuni jõuab, siis maksad ära ja müüd rondi edasi. Kui aga 2-3 kuuga midagi ei juhtu, on teada, et lepingute ahel on kuskil katkenud. Nüüd võid vabalt tanklatest kütust varastada, muru peal parkida ning vanamutte alla ajada. Eriti mõnusaks teeb kogu pulli teadmine, et kuskil kaugel hoiab mingi isehakanud kõva bisnesmän kahe käega peast kinni ja ulub.

Ega muud ei oskagi öelda, kui et mine ja küsi päris juriidilist abi, mitte ära looda, et siin sulle meeldiv lahendus kandikul serveeritakse.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin omaniku Audi 80 252 MDP
PostitusPostitatud: 22.04.2016 16:00 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
kurat need lepingutega müügid paistab olevat hea rohi rondiärikate vastu :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 133 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7