Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 04:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 172 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 20.05.2016 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ kirjutas:
Kas plaan ka tulevikus antud ettevõtet auto rendiks kasutada?

Kas arvad, et teistes firmades ei käi asi nii? Tänapäeval pead ise targem olema ja uurima mis õigused on.
Toon lihtsa näite. Denim Dream ja teksapüksid, mis määrisid heleda pluusi. Pluusi viisin keemilisse ja sealt osati öelda, et sellisel puhul peaks pood teksad vahetama. Värv ei ole korralikult kinnitatud.
Ise ei tule sellise asja pealegi ja vabalt võib ka müüja sind pikalt saata, kuna ka nemad ei tea täpselt kuidas need seadused on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 00:03 

Liitunud: 26.04.2016 13:56
Postitusi: 14
MDB kirjutas:
ValgeKix kirjutas:
Firma endapoolt auto pildistamine pole mingi ulme. Mõnel firmal on see päästnud nii mõnelgi korral kliendile liiga tegemisest ja lisaks hoidnud alles ka kliendi.


Oletad või oskad ka kedagi nimetada?


nt Felmark


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 00:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
MDB kirjutas:
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ kirjutas:
Pluusi viisin keemilisse ja sealt osati öelda, et sellisel puhul peaks pood teksad vahetama. Värv ei ole korralikult kinnitatud.
Ise ei tule sellise asja pealegi ja vabalt võib ka müüja sind pikalt saata, kuna ka nemad ei tea täpselt kuidas need seadused on.


Kõik oleneb peenest kirjast. Mul on ka autoiste servast teksatagumiku värvi. Aga enamus teksadel on tekst küljes, et esimesel pesul annavad värvi. Ehk siis enne esimest pesu on värvi andmine täiesti normaalne ja paratamatu. Ja kui kuskil on selle kohta märge tehtud, on JOKK, sina kui ostja oled tingimustega nõustunud. Ega need raamatud, mis suvalise sokipaariga kaasa tulevad, ei ole sinu õpetamiseks, vaid JOKKimiseks.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 00:26 

Liitunud: 26.04.2016 13:56
Postitusi: 14
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ kirjutas:
Kas plaan ka tulevikus antud ettevõtet auto rendiks kasutada?


1autorendil on head hinnad ja uued autod, aga peab olema väga hoolikas kui auto vastu võtad, kuna nad ise autosid ei kontrolli. Mina jään firmade juurde, mida olen ka varem kasutanud.


Viimati muutis ValgeKix, 22.05.2016 12:13, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 07:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.12.2008 23:19
Postitusi: 242
Asukoht: Helsinki
St , Sulle tõmmati ikkagi müts pähe .
Ma olen enam kui kindel, et seda raha kriimu likvideerimiseks ei kasutata .

_________________
Mees, kuidas sa sõidad nii, et ainult üks ratas veab ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 08:28 

Liitunud: 03.10.2011 21:47
Postitusi: 83
Mine tea, otsivad need üles, kes 10 minutiga ära lubasid poleerida, tehakse kuuspaki eest ära ja pappi jääb veel sitaks alles.
Et nad ise 300 juurde panevad ja esinduses värvida lasevad, ei tundu tõesti reaalne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 12:19 

Liitunud: 26.04.2016 13:56
Postitusi: 14
arsi kirjutas:
St , Sulle tõmmati ikkagi müts pähe .
Ma olen enam kui kindel, et seda raha kriimu likvideerimiseks ei kasutata .


Jah, pm küll.

Loomulikult ei ole mõtet seda kriimu ära parandada, eks need asjad tehakse korda kui auto müüki läheb või kui see tagaosa rohkem kannatada saab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 13:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Random Hero kirjutas:
MDB kirjutas:
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ kirjutas:
Pluusi viisin keemilisse ja sealt osati öelda, et sellisel puhul peaks pood teksad vahetama. Värv ei ole korralikult kinnitatud.
Ise ei tule sellise asja pealegi ja vabalt võib ka müüja sind pikalt saata, kuna ka nemad ei tea täpselt kuidas need seadused on.


Kõik oleneb peenest kirjast. Mul on ka autoiste servast teksatagumiku värvi. Aga enamus teksadel on tekst küljes, et esimesel pesul annavad värvi. Ehk siis enne esimest pesu on värvi andmine täiesti normaalne ja paratamatu. Ja kui kuskil on selle kohta märge tehtud, on JOKK, sina kui ostja oled tingimustega nõustunud. Ega need raamatud, mis suvalise sokipaariga kaasa tulevad, ei ole sinu õpetamiseks, vaid JOKKimiseks.

Niipalju kui mina olen ostnud, ei ole ühelgi olnud sellist kirja kaasas, isegi mitte kõige peenemas kirjas.
Ma küsisin ka tookord, et äkki vaja veel pesta ja siis jääb värv kinni. Keemilise pesu klienditeenindaja aga ütles sellepeale, et ega pesupulber ei ole värvikinniti, selleks on ikka vastav keemia.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 22.05.2016 20:28 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
MDB kirjutas:
Niipalju kui mina olen ostnud, ei ole ühelgi olnud sellist kirja kaasas, isegi mitte kõige peenemas kirjas.
Ma küsisin ka tookord, et äkki vaja veel pesta ja siis jääb värv kinni. Keemilise pesu klienditeenindaja aga ütles sellepeale, et ega pesupulber ei ole värvikinniti, selleks on ikka vastav keemia.

Enamikul teksadel siiski on see kiri peale sildil tänapäeval :)
Mul õnnestus ka kunagi semu valge diivan oma uute teksadega kenasti siniseks teha. Õnneks pesuvahend aitas ja pärast otsisin sildi üles ja kenasti kiri peal, et võib värvida enne esimest pesu eriti hästi kõiki pindasid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 25.06.2016 20:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2012 20:53
Postitusi: 432
Mis siis sai lõpuks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 25.06.2016 20:17 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
bemmimeees kirjutas:
Mis siis sai lõpuks?

loe kahte viimast lehekylge


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 27.06.2016 12:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2005 08:22
Postitusi: 703
Asukoht: Nõmme vabariik
Teemast vähe mööda jutt, aga millist autorenti keegi soovitab kasutada kui oleks vaja ca nädalaks autot, et veidi Rootsis ja Norras trippida ? Pigem maksaks mõne euri rohkem ja saaks parema teenuse.
Kas enamus firmadel on päevane läbisõidupiirang ca 300 km ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 28.06.2016 17:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2007 09:50
Postitusi: 697
Asukoht: Rakvere/Tallinn
peedu. kirjutas:
Teemast vähe mööda jutt, aga millist autorenti keegi soovitab kasutada kui oleks vaja ca nädalaks autot, et veidi Rootsis ja Norras trippida ? Pigem maksaks mõne euri rohkem ja saaks parema teenuse.
Kas enamus firmadel on päevane läbisõidupiirang ca 300 km ?

Ei ole kõigil läbisõidupiiranguid. Tihtipeale on ka hinnakirjad kodulehel kahes jaos - läbisõidupiiranguga a'la 150 km päevas ning teine hinnakiri piiramatu läbisõidu jaoks. Aga lappa läbi erinevate rendifirmade kodukad. Loe tingimusi ja sätteid ka. Kindlasti otsi, kas on piiriületustasud ja kui palju. Tihtipeale tehakse bronn ära ja kohale tulles öeldes, et tahan välismaal käia, avastatakse imestusega, et see veel lisandub ning hind veidike kallim. Sellega peaks kohe arvestama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 29.06.2016 11:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
PRo rent, felmark on suht asjalikud.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 30.06.2016 20:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2005 08:22
Postitusi: 703
Asukoht: Nõmme vabariik
Rentacar.ee või eestiautorent.ee teenust on keegi kasutanud ja kuidas kogemus oli ?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 172 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7