Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 03:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 172 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 03.05.2016 13:51 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
1autorent kirjutas:
Siin teemas tõstatus ka tankimise teema, kus toodi negatiivsel toonil esile meie renditingimustes olev punkt, mille järgi küsime tankimata sõiduki tagastamisel tankimistasu ja keegi teadis, et meil on oma tankla ja teenime sellega meeletuid kasumeid.
Oma tanklat meil ei ole. Kütuse jaemüügiga tegelemine on Eestis reguleeritud seadustega ja selle jaoks on vaja vastavaid lube ning ka vastavad nõuded täita.



Ei noh, mina ei pidanud üldse teid silmas vaid üritasin kelule kaasa mõelda kes rääkis hispaaniast, suurest masinapargist ning sellest, et talle müüdi lisaraha eest kohe kütusega auto mille võis tagastada ilma kütuseta. Ja kui masinapark on meeletult suur, siis paratamatult varem või hiljem on arukas ju uurida võimalust tankida autosid kohapeal. Tundub lihtsalt mõistlik lahendus millega paljud siin nõus ei ole.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 03.05.2016 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Kurja võrreldes sellega milline on eesti kliime pole seda kriimu nähagi ju. Peale pesu ei löögi selline kriim kohe välja vaid alles kuivamisel ja kui auto veel õhtuhämaruses või vihmase ilmaga võtsid siis ei näegi seda ju :) Ulme kriim on see ikka või võiks öelda olme kriim mis oleks õigem


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 03.05.2016 22:36 

Liitunud: 06.04.2016 18:31
Postitusi: 52
Rendikarondil kriim peal. Saaks aru, et mingi kallis auto aga tavaline tarbejunn ju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 00:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Ma mõtlesin,et mina olen pime,aga tegelt on karjuv valge kriim ju tumedal autol või mida fakki pilti teie mehed vahite?


:think :bs
seda tühiseks nimetada on küll imelik. Ma võin teie autole sarnased peale tõmmata, hinnake siis uuesti.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 07:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.10.2014 13:43
Postitusi: 117
Asukoht: Saku
Inferno kirjutas:

seda tühiseks nimetada on küll imelik. Ma võin teie autole sarnased peale tõmmata, hinnake siis uuesti.


Keskmine foorumi kasutaja sõidab naguinii 90:te peldikuga.
Vaevalt, et selline üldse mingist "tühisest" kriipsust välja teeb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 09:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Ma küsiks siis sedapidi, et kas taksoga sõites häirivad teid ka sellised kraapsud? Või kotib järgmiseid kundesid, kas see kriips on 6€ paranduskitiga üle käidud ja silma ei karju või 400€ eest üle värvitud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 09:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
kelu kirjutas:
Ma küsiks siis sedapidi, et kas taksoga sõites häirivad teid ka sellised kraapsud? Või kotib järgmiseid kundesid, kas see kriips on 6€ paranduskitiga üle käidud ja silma ei karju või 400€ eest üle värvitud?


Ma ei tea kui on ikka juhtunud öösel külapealt koju minema, siis mul on telefonis selline spetisaalne rakendus, millega süütan välgu ja vaatan kogu kere üle. Kui ikka kriime täis on, siis kahtlustan juhi ebapädevust ja valin teise takso.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 13:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Selle pildi järgi ei saa anda hinnangut, kui sügav see kriim on. Proovige oma autol kriime pildistada ja siis hiljem vaadake pildilt kuidas tundub.
Klient tegelikult ju mängis kulukat loteriid, kui ei läinud kohe teavitama.
Enamus jäävad arvamusega kliendi poole, kuid äkki see oli üks kaval plaan.
Tekitas kriimu, mõtles vähe avalikku arutelu tekitada ja süüdistada rendifirmat, et see oma nõudest loobuks!?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 14:53 

Liitunud: 06.04.2016 18:31
Postitusi: 52
MDB kirjutas:
Selle pildi järgi ei saa anda hinnangut, kui sügav see kriim on. Proovige oma autol kriime pildistada ja siis hiljem vaadake pildilt kuidas tundub.
Klient tegelikult ju mängis kulukat loteriid, kui ei läinud kohe teavitama.
Enamus jäävad arvamusega kliendi poole, kuid äkki see oli üks kaval plaan.
Tekitas kriimu, mõtles vähe avalikku arutelu tekitada ja süüdistada rendifirmat, et see oma nõudest loobuks!?


Istu, kaks, Sherlock.

Üldiselt ma ei saa aru, miks rendifirmal ei ole mingit kaamerate süsteemi vms. Sõidad autoga kuskilt mööda kus kliendile auto kätte antakse ja korras. Kui hiljem vaidlus siis saavad mõlemad veenduda ja ei teki küsimusi. Hetkel küll ei ole kummalgil poolel ühtegi tõestust et see kriim oli/ei olnud seal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Turvakaamerate süsteemi või mida täpsemalt mõtled. Eraldi piltide tegemine oleks ju meeletu aja ja ka rahaline kulu. Igat detaili tuleks lähedalt pildistada, sorteerida, kusagile laadida. See kõik võib ju olla aga kas oled võimeline selle eest kallimat hinda maksma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 15:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.02.2016 15:37
Postitusi: 42
Muidugi, lihtsam on üllatusarve esitada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 15:50 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Korraliku kvaliteediga videoklipp või klõpsud (st. zuumides tuvastatavad defektid, mitte kunstipärased teosed) autost ei tohiks ülemäärane ajakulu olla. Seda ei pea ju isegi töötlema, kui mingeid pretensioone osapooltel ei teki ning võib peale mingit aega lihtsalt üle salvestada.

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 15:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
No neil on vähemalt kellelt nõuda...
Mu autole sõideti maja ees öösel või varahommikul otsa....Kellegilt pole nõuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 16:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Sellisest üks külg pikkusest pildist ei oleks ilmselt mingit kasu, juba see lähedalt konkreetsest asjast tehtud pilt tekitab siin ju piisavalt vaidlusi, kus üks väidab et see olematu ja teine, et suur pobleem. Kogu pildist ilmselt pole väga aru saadagi, sellise kvaliteediga kaamerapilt võtaks ilmselt nii palju ruumi, et siis peaks oma serverikeskuse rajama. Kui juba autonumbrite tuvastamisega a la bensuka kaameratel on probleeme, siis nüüd tahate sealt hakata kriimu välja lugema :). Teiseks peaks siis a la 4 kaamerat olema iga auto ümber? Sest osavam juht jutumärkides suudab ilmselt juba sõitu alustades kriimud tekitada, nii et kuskil väljasõidu tõkkepuu juures olevast kaamerast pole ka mingit tolku (tõkkepuu ainult selle pärast, et korraks seisev auto pildile saada - aga teades mis korralikud tõkkepuud maksavad, siis jällegi unustage ära:)).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ebameeldivus 1autorendiga
PostitusPostitatud: 04.05.2016 16:29 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Miks üks külg, võib ka 10 ühest küljest. Ajakulu on suhteline mõiste, aga ma panustan, et ühele autole üle 15 minuti ei kuluks. Kes sellega hakkama saab, kas selleks on aega mõnel töötajal/ on vaja lisaks keegi palgata, on teine küsimus. Sellega saab nõustuda, et vigastuse tõsidust pildilt ei hinda, aga kas seda ongi vaja? Seda oskab teha nii margiesindus/volitatud esindaja kui ka kümned teised tunnustatud ettevõtted. Küll aga on näha, kuna see tekkinud on.
Serveriruumi palju? Milleks? Jutt on siiski käsikaameratest, mille jaoks piisab tavalisest arvutist ning probleem (kui) ilmneb ilmselgelt koheselt rendilepingu lõpus. Vastasel juhul pole neid ju vaja säilitada (varuna paar rendiperioodi peaks ju küll ja veel olema).

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Viimati muutis mehikemetsast, 04.05.2016 16:34, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 172 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7