Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 18:12

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.04.2003 11:16
Postitusi: 54
Asukoht: Pärnu
Tere foorumi rahvas!
Teen hetkel turu uuringut kooritavate värvide osas (näiteks Plasti Dip jne). Sooviks teada siinse rahva huvi selliste toodete vastu ja ka värvi eelistusi.

Andke palun teada:
-kas olete kasutanud mõnda sellist toodet, kui ei siis kas on huvi?
-milline värvitoon on teie lemmik? (mida kasutaksite oma sõidukil)
-matt või läikega värv?
-kuidas on Teie arust hetkel selliste toodete kättesaadavus Eestis?
-millised on hetkel maaletoojate tarneajad Teie soovitud värvile, mida pole laos saada?
-lisaks ootan Teie ideid-arvamusi selliste toodete osas

Kes veel pole kursis millistest toodetest juttu on, siis kiire tutvustus video on siin: https://youtu.be/LZLq0eLynyI

Loodan, et leiate see paar minutit küsimustele vastamiseks!
Tänan Teid! :)

_________________
Holden Commodore SS Ute


Viimati muutis face, 17.06.2016 17:17, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 14:04 

Liitunud: 14.06.2016 16:40
Postitusi: 65
Ma kardan, et Eesti turg v2ga v2ike sellise asja jaoks ja juba eelnevalt p2ris palju konkurentsi - siin foorumis juba keegi pakub seda plasti dipi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 19:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.04.2003 11:16
Postitusi: 54
Asukoht: Pärnu
Pole see turg nii väike midagi,siin foorumis juba üle 27000 kasutaja. Pealegi päris paljud uurinud mu enda masina kohta,et kuidas matiks sain jne... huvi on inimestel, lihtsalt paljud ei tea sellistest toodetest veel midagi. Konkurentsiga on nii,et pigem usun et Plasti Dip-le olekski konkurentsi tarvis siin. :)

_________________
Holden Commodore SS Ute


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 19:20 

Liitunud: 14.06.2016 16:40
Postitusi: 65
Nendest kasutajatest umbes veerand on minu tehtud ja ülejäänud teiste aktivistide :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 19:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2016 11:41
Postitusi: 176
Asukoht: Tartu/Tln
Kinky kirjutas:
Nendest kasutajatest umbes veerand on minu tehtud ja ülejäänud teiste aktivistide :D

Tõsi see on :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 17.06.2016 23:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Kõige rohkem kasutajaid oli korraga foorumil 06.02.2013 21:27, kui neid oli 469.

Võrdle seda nüüd 27000ga. Plasti Dip-i võid ju pakkuda, kuid see ei saa ainuke tegevus olla.
Ütleme, et siin on 1000 aktiivset kasutajat, sellest 95% ei tee peale tavalise hoolduse midagi.
Väiksemaid detaile värvida on veel vastuvõetav aga tervele autole läheb päris kulukaks.

Vastused:
-kas olete kasutanud mõnda sellist toodet, kui ei siis kas on huvi? -Auto värv on selleks liiga korralik!
-milline värvitoon on teie lemmik? (mida kasutaksite oma sõidukil) -Sõiduk on juba sobiva värviga, see oli üks valikutest auto ostmisel.
-matt või läikega värv? Läikega
-kuidas on Teie arust hetkel selliste toodete kättesaadavus Eestis? -Kehvem kui mootoriõlil?
-millised on hetkel maaletoojate tarneajad Teie soovitud värvile, mida pole laos saada? - Maaletoojate??? Ma olen eraisik ja sammun kauplusse, kui mul vaja 500 ml värvi osta. Maaletooja on kaupluse mure.
-lisaks ootan Teie ideid-arvamusi selliste toodete osas- Kui värvil säilivusaega peal ei ole, siis lase aga tellimus sisse. Parem ikka kui niisama kulutada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 18.06.2016 00:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
See kes tahab,see saab ka ilma edasimüüjata selle ostetud.

Plastidip tundus ka mulle nagu ideaalne asi - täpselt niikaua kuni kuulsin,et pigiplekke (mis ülikuumades calififornia maades loomulikult ei eksisteeri vist) väga välja ikka ei saa(info valgest autost) . Mis välistabki muud toonid peale musta ja halli...


Pigem ootaks võrdlust plastidip ja kleepimise vahel. Hinnad on samasse auku vist.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 18.06.2016 01:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 21:27
Postitusi: 1194
Asukoht: Värvikambris
Huinjaa, oskan kvaliteetseid värvkatteid aplikeerida eeltöödega ise, endale ja teistele,- pole tarvis "kantoss otsa- kantoss maha" lahendusi...

_________________
Powered by IŽ 212501, JAWA 638, Mercedes Benz 230 CED


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 20.06.2016 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2007 14:12
Postitusi: 457
Asukoht: harjumaa
Mingiaeg tagasi sain ühe autoga kaasa 18" veljed, mis olid mingi hullu poolt selle huinjjaaga üle lastud. Oi kus ma ropendasin kui seda jura sealt maha nühkisin....
Elusees ei kasutaks, siis pole vist ülejäänud kûsimustele mõtet vastata...
edit: üks roim 39 oli ka vahepeal, kellegipoolt ära käkitud sellega juba eelnevalt, ülirõve. Ime et sellest lahti sain :S


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 20.06.2016 11:21 

Liitunud: 14.06.2016 16:40
Postitusi: 65
See ongi selline roima lappimise v2rv. Ma ei julgeks yhtegi autot sellega osta


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 21.06.2016 11:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.04.2003 11:16
Postitusi: 54
Asukoht: Pärnu
Inferno kirjutas:
pigiplekke (mis ülikuumades calififornia maades loomulikult ei eksisteeri vist) väga välja ikka ei saa(info valgest autost) . Mis välistabki muud toonid peale musta ja halli...


Pigem ootaks võrdlust plastidip ja kleepimise vahel. Hinnad on samasse auku vist.

Nüüd juba on olemas Top coat lakk, mis on nii bensiini (samuti ka pigipesu) kui kriipimis kindel, kuid samas ikkagi eemaldatav ja seda nii matt kui läikega. (Plasti dip-i valikutest seda ei leia)
Kleepimine endiselt pea poole kallim. Kui ise värvida siis toodete alla kulub keskmise auto puhul u. 300-400€ eest neid värve. Elekrilise värvipüssi saab ka mingi 50€ kätte. Ametlik kleepimine on 1200€+KM. (Tõenäoliselt leiab ka odavamat, ma tean ametlikku kleepimise hinda).

Tsiteeri:
Mingiaeg tagasi sain ühe autoga kaasa 18" veljed, mis olid mingi hullu poolt selle huinjjaaga üle lastud. Oi kus ma ropendasin kui seda jura sealt maha nühkisin....

Su velgede puhul oli eelmine omanik lihtsalt kiiresti paar kihti peale tõmmanud ja mõtles et ok, kuna kattis ju alusvärvi ära. Reaalsuses tuleks vähemalt 5 kihti värvi tõmmata, et see hiljem lihtsalt eemaldatav oleks.

Tsiteeri:
See ongi selline roima lappimise v2rv. Ma ei julgeks yhtegi autot sellega osta

Võin julgelt vastupidist väita ja sel teemal vaidlema jäädagi. Kui sellega dipitakse väga kalleid masinaid mujal maailmas üle siis roima värviks seda nimetada... noo eks igal ühel jääb oma arvamus. Tundub et eestis on maine all selle pärast just, et eelnev omanik on kokkuhoidev sell olnud ja kiiruga paar kihti peale tõmmanud ning vaadanud et käib küll! Kahju muidugi et teil negatiivsed kogemused on.
Ma tegin enda masina ise üle kodu garaazis Austraalias, odava elektrilise sprey püssiga(elus esimest korda värvisin tervet autot üldse). Kokku sai peale 8 kihti (5 kihti musta ja 3 kihti tumehall metallik peale), kõik see ühe päeva töö. Tehtud sai see eelmise aasta aprillis, vahepeal on auto Eestisse transporditud ja kusagilt kooruma pole hakanud!
Põhjus, miks ma oma masina üle tegin oli see, et tavaline must värv tundus lihtsalt liiga igav ja igapäevane värvitoon. Ja asja point ongi selles,et kui tahan,saan iga hetk oma originaal värvi taastada!
Ilusat päeva! 8)
Pilt Pilt PiltPilt Pilt
Pilt
Pilt

_________________
Holden Commodore SS Ute


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 21.06.2016 13:09 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
Tsiteeri:
Kleepimine endiselt pea poole kallim. Kui ise värvida siis toodete alla kulub keskmise auto puhul u. 300-400€ eest neid värve. Elekrilise värvipüssi saab ka mingi 50€ kätte. Ametlik kleepimine on 1200€+KM. (Tõenäoliselt leiab ka odavamat, ma tean ametlikku kleepimise hinda).


Ei ole küll auto üle kleepimisega ega nende Dip värvidega kokku puutunud ega taha kumbagi nüüd maha ka teha kuid pöialt ja m*nni ei ole ka omavahel mõtet võrrelda. Selle välja toodud kleepimise hinna puhul saad ju võtmed kätte teenuse garantiiga ja värvide hinna puhul saad sa ainult toormaterjali.
Kui kleepimine ise teostada, siis kile materjali hind jääb samasse suurusjärku mis selle "värvi" materjali hind ja teenusena jäävad ka ikkagi samasse hinnaklassi (eeldusel, et keegi ametlikult selle möginaga auto üle teeb ja garantii ka julgeb anda).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 22.06.2016 01:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
karlpoiss kirjutas:
edit: üks roim 39 oli ka vahepeal, kellegipoolt ära käkitud sellega juba eelnevalt, ülirõve. Ime et sellest lahti sain :S


Ega see juhuslikult valget värvi polnud? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 22.06.2016 08:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2007 14:12
Postitusi: 457
Asukoht: harjumaa
Ei olnud
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: turu uuring - kooritavad värvid Plasti Dip jne
PostitusPostitatud: 22.06.2016 10:39 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
minu meelest see sinine on küll ilus, Lakitud tagatuled jälegi öäk.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7