Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 13:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mõtteainet tehnoülevaatuse koha pealt
PostitusPostitatud: 24.08.2016 21:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2016 21:26
Postitusi: 102
Tead, ma soovitan sul rahulikult maha istuda. Tõesti, mis oleks võinud juhtuda kui ülevaataja oleks su auto all olnud või kapotiall. Hea oli, et suurem õnnetus sai välditud.
Vahetad radika ära, elu läheb edasi. Nüüd ilmselt on sul targem ka see käigu näidik korda sättida, edaspidi lihtsam. Need ülevaatuskohad kus vanemate autodega läbi sai on aina kadumas. Ma kardan, et järgmine kord kui sa seda asutust külastad võivad nad rohkem nokkima hakata. Edaspidi vast targem Ameerika autos selliseid asju ajad, teavad rohkem vanade raudade kohta ja kui asi defektne on siis vahetavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõtteainet tehnoülevaatuse koha pealt
PostitusPostitatud: 25.08.2016 13:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2010 14:16
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
Tänahommikuse seisuga on teema vähemalt auto omaniku ning kõigi otseselt asjassepuutunute jaoks lahenenud mõistlikult ning pretensioonide esitamiseks vähemalt mina isiklikult ei näe enam põhjust.

Peale Maanteeametilt ametliku kirjaliku seisukoha saamist oli nõus Everfeld OÜ tunnistama ka omapoolset eksimust ning eile õhtul külastas meid omaniku poolt saadetud ning tema sõnul nende kõige pädevam ekspert, et koos selgitada välja kahjud. Seda me ka tegime ning kokku sai lepitud, et mõlema osapoole öörahu huvides täna teostatakse veel ka kogu jahutussüsteemi survetest. Suhtumine oli meeldiv ning sain eksperdiga suheldes ka vastused päris mitmele muule küsimusele.

Ehk siis tulemus - mõlemad osapooled tunnistasid, et möödalaskmised olid mõlemapoolsed, mida ma tegelikult mainisin juba ka esimese postituse lõpus, edaspidi lubati ülevaatajatele ka omaltpoolt panna südamele, et vähegi haruldasema tehnika puhul tuleks olla tähelepanelik ning vajadusel koheselt omanikuga konsulteerida, kui probleem ilmneb.

Omanik on õnnelik, mina olen saanud algselt tekkinud sisulisele küsimusele vastuse, konstanteerime fakti, et kõik lõppes siiski hästi ja oleks võinud ka palju hullemini minna :)

_________________
Ebaühtlane tühikäik pole tagajärg vaid hoopis eesmärk omaette!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõtteainet tehnoülevaatuse koha pealt
PostitusPostitatud: 29.08.2016 11:40 

Liitunud: 01.12.2004 18:55
Postitusi: 206
Asukoht: Kernu & Tallinn / transport kokkuleppel
….lõhnast on tunda, et kapremont Tartu moodi(mitte et Tallinnas ei esineks, protsendiliselt on võimalus kordi suurem eksida) aga selleskohta ei sõnagi ei iial!


PS! naera või pooleks - vigane kork(arve esitatud ja selgelt vähem tööd tehtud) - plasteliinikeevitajad ei haugu!




rnx kirjutas:
Tänahommikuse seisuga on teema vähemalt auto omaniku ning kõigi otseselt asjassepuutunute jaoks lahenenud mõistlikult ning pretensioonide esitamiseks vähemalt mina isiklikult ei näe enam põhjust.

Peale Maanteeametilt ametliku kirjaliku seisukoha saamist oli nõus Everfeld OÜ tunnistama ka omapoolset eksimust ning eile õhtul külastas meid omaniku poolt saadetud ning tema sõnul nende kõige pädevam ekspert, et koos selgitada välja kahjud. Seda me ka tegime ning kokku sai lepitud, et mõlema osapoole öörahu huvides täna teostatakse veel ka kogu jahutussüsteemi survetest. Suhtumine oli meeldiv ning sain eksperdiga suheldes ka vastused päris mitmele muule küsimusele.

Ehk siis tulemus - mõlemad osapooled tunnistasid, et möödalaskmised olid mõlemapoolsed, mida ma tegelikult mainisin juba ka esimese postituse lõpus, edaspidi lubati ülevaatajatele ka omaltpoolt panna südamele, et vähegi haruldasema tehnika puhul tuleks olla tähelepanelik ning vajadusel koheselt omanikuga konsulteerida, kui probleem ilmneb.

Omanik on õnnelik, mina olen saanud algselt tekkinud sisulisele küsimusele vastuse, konstanteerime fakti, et kõik lõppes siiski hästi ja oleks võinud ka palju hullemini minna :)

_________________
Mootorid M 56 086 109


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõtteainet tehnoülevaatuse koha pealt
PostitusPostitatud: 29.08.2016 23:16 

Liitunud: 19.02.2006 11:42
Postitusi: 13
rnx kirjutas:
... reguleeriti esituled paika ...

Tulede stend oli neil paar kuud tagasi veel pekkis. Rõõmustasin algul ise ka, kui ülevaataja kohapeal tuled "paika" keeras. Õhtul oli garaaziukselt tulemust näha - juhipoolne tuli valgustas juba katuseäärt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7