Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 19:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 17:45 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Tere!

Antud teema ei seostu küll autodega otseselt, aga siiski puudutab ilmselt suuremat osa foorumi kasutajaid ja "vaba teema" ehk annab vangerdusteks ruumi. Loodetavasti moded ei pahanda :)


Alljärgnevalt Olen koostanud küsimustiku, kus uurin inimeste tarbimisharjumusi alkohoolsete jookide ostmise osas. Eelkõige huvitab mind temaatika, mis puudutab alkoholi avalikku reklaami poodides ja mujal. Oleksin tänulik, kui leiakse 4-5 minutit aega ja täidaksite küsimustiku, millega saate anda enda panuse alkoholi reklaami uurimisse ning aitaksite seeläbi kaasa minu lõputöö valmimisele. Vastused on anonüümsed ning neid kasutatakse ainult lõputöö raames.

Ettetänades


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebT3wHFd5InhVmX9idm1DgPUrYpJnNoBe1eli6D0pQhO0cIg/viewform?c=0&w=1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 17:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.03.2017 18:04
Postitusi: 154
Siit foorumist tuleb mingeid lollakaid ja mitte tõsised vastuseid sinna testi ainult. Niisama tasuta ei ole viisakas tänapäeval asju manguda.

_________________
SAAB 900 viggen


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 17:56 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Timmah kirjutas:
Siit foorumist tuleb mingeid lollakaid ja mitte tõsised vastuseid sinna testi ainult. Niisama tasuta ei ole viisakas tänapäeval asju manguda.


Tahaks loota, et täidavad siiski need, kes on nõus mõttega lugema küsimust ja vastama nii, nagu nende käitumismuster on. Kahjuks ei saa muidugi selles alati kindel olla....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 18:55 

Liitunud: 20.08.2008 20:07
Postitusi: 70
Asukoht: Neverland
Kas küsimustiku oma õpetaja/õppejõuga arutasite enne läbi, kui vastamiseks üles panite? Küsimusele "Kas / kust otsite informatsiooni enne, kui plaanite poodi minna alkoholi ostma?" ei saa ma vastata, sest mitte ükski variant ei ole mulle sobiv - seal peaks olema vastusevariandina olemas ka "Ei otsi". Tarbin alkoholi üliharva ja seetõttu ka ostan seda loetud kordadel aastas ja siis ka pooltel kordadel ära kinkimiseks. Eelpool toodust tulenevalt jäi minu vastamine ka pooleli. Võib-olla tunnevad sellest "Ei otsi" vms variandist ka teised vastajad puudust ja võimalik, et valivad järgmise kõige sobivama vastuse, sel juhul aga pole küsitluse käigus saadud tulemused enam usaldusväärsed/ei peegelda tegelikku olukorda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 19:09 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
B_L kirjutas:
Kas küsimustiku oma õpetaja/õppejõuga arutasite enne läbi, kui vastamiseks üles panite? Küsimusele "Kas / kust otsite informatsiooni enne, kui plaanite poodi minna alkoholi ostma?" ei saa ma vastata, sest mitte ükski variant ei ole mulle sobiv - seal peaks olema vastusevariandina olemas ka "Ei otsi". Tarbin alkoholi üliharva ja seetõttu ka ostan seda loetud kordadel aastas ja siis ka pooltel kordadel ära kinkimiseks. Eelpool toodust tulenevalt jäi minu vastamine ka pooleli. Võib-olla tunnevad sellest "Ei otsi" vms variandist ka teised vastajad puudust ja võimalik, et valivad järgmise kõige sobivama vastuse, sel juhul aga pole küsitluse käigus saadud tulemused enam usaldusväärsed/ei peegelda tegelikku olukorda.


Tänud tähelepanu juhtimast! Sinu poolt kirjeldatule võiks vastata variandi: "Ei tea, ei mõtle kunagi ette, vaatan poes mille järgi isu tekib". See ei hõlma küll kinkimist jah otseselt, kuid see tähendab, et ei vii ennast reklaamiga kurssi ja poes riiuli ees langetad valiku (läheb ta siis kellegile kingiks või muul otstarbel kasutusse)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 21:46 

Liitunud: 28.03.2017 21:37
Postitusi: 6
Vastasin, kahjuks oleks tahtnud näha ka võimalust kakelda mainida. Nimelt mulle meeldib kakelda kui joon


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 29.03.2017 23:14 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Seda aspekti ma seekord ei uuri, mis peale joomist saamist saab :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 30.03.2017 01:12 

Liitunud: 28.03.2017 21:37
Postitusi: 6
no ma hetkel suht täis tahaks küll kellegile vastu tahti tõmmata. Sa ei ole lisanud aadressi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 30.03.2017 10:26 

Liitunud: 26.09.2016 19:40
Postitusi: 39
Timmah kirjutas:
Siit foorumist tuleb mingeid lollakaid ja mitte tõsised vastuseid sinna testi ainult. Niisama tasuta ei ole viisakas tänapäeval asju manguda.

Jälle sina ja su lollid vastused :D
Täpselt selliseid lolle vastuseid tulebki nagu sa ise kirjutad: "Niisama tasuta ei ole viisakas tänapäeval asju manguda."
Teema algataja ilmselgelt ei mangu vaid palub vastata küsimustikule. Sulle peab eraldi maksma, et teist inimest aitad? Ei ole küll päris võrdeline näide aga abi palve siiski - kui keegi kuskil upub, siis jooksed ka juurde ja küsid enne raha peo peale või muidu aitad uppumisele kaasa?

EDIT: Vastasin ka :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 31.03.2017 11:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Hea küsitlus vahelduseks.
Enamus neist ajavad väga närvi enda lolli ülesehituse poolest, aga see oli tiptop täitsa. Aega võttis ka vähe ja parajalt konkreetne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vajan abi lõputöö raames!
PostitusPostitatud: 31.03.2017 12:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Raghza kirjutas:
Hea küsitlus vahelduseks.
Enamus neist ajavad väga närvi enda lolli ülesehituse poolest, aga see oli tiptop täitsa. Aega võttis ka vähe ja parajalt konkreetne.

Nõustun :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7