Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 01:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 16.04.2017 18:24 

Liitunud: 16.04.2017 18:14
Postitusi: 7
Otsin inimest, kes kasutab Kaabli 34 asuvat kaheksandat või kümnendat garaaziboxi. Sõidab musta(tumeda) pikap Peugeot 407ga. Esineb pealkirjas antud nime all. On umbes 30+ aastat vana, umbes 170cm pikk ja viimati kasutas telefoninumbrit 58842118.
Antud isik pani toime (grupiviisilise?) kelmuse. Võimalik ka, et isik esines valenime all. Sellisel juhul peaks tegelik Jaanus minuga kindlasti ühendust võtma, et vastava isiku vastu koos avaldus esitada valeandmete kasutamises. Lisainfoks veel niipalju, et asi antud ka politseisse, kuid kuna mul nende võimekusse väga suurt usku pole siis üritan asja jõudumööda ka omal käel uurida.
Ei ole plaanis teda kuhugile metsa tirida ega midagi muud seadusevastast ette võtta vaid anda talle võimalus oma jamad ilma kohtuta ära lahendada. Kuivõrd ta telefonile ei vasta ja tegemist on kõnekaardi numbriga siis ei oska otsingutega mujalt alustada.
Kõikvõimalik info ja soovitused, kuidas teda leida on teretulnud.


Viimati muutis kallekasuks, 19.04.2017 09:00, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 16.04.2017 19:01 

Liitunud: 16.04.2017 18:14
Postitusi: 7
Ahjaa. Lisaks veel niipalju, et kui keegi tema sõpradest-tuttavatest seda lugema juhtub siis andke talle teada, et teda otsitakse. Küll ta ise teab, kellega tegemist. Tal on kõik kontaktid olemas. Võtku ühendust ja klaarigu oma tekitatud jama ära. Kui ta panustas selle, et säärase tühja asja pärast keegi teda taga ajama ei hakka ja politseisse minna ei viitsi siis seekord sattus ta paraku vale inimese otsa. Asi on põhimõttes mitte rahas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 16.04.2017 21:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.04.2017 19:44
Postitusi: 187
mingi parkla trahvi pärast, mille sa pagassist leidsid tahad kohtuse minna või ? :D

_________________
kell 21.60 kaitset pakub mul Russalka vihmamantel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 16.04.2017 23:18 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
ma pole ühtegi pic-up tüüpi pesood elus näinud vist. Tahaks teada milline see 407 täitsa välja näha võiks.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 16.04.2017 23:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
WhoIsTheMaster kirjutas:
ma pole ühtegi pic-up tüüpi pesood elus näinud vist. Tahaks teada milline see 407 täitsa välja näha võiks.

täna on vist mingi tähenärimise päev? kõigil pohmell suurest munade koksimisest ja maailmavaade veits sinine? Ilmselgelt mõeldi universaali.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 16.04.2017 23:42 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
Toivoku kirjutas:
WhoIsTheMaster kirjutas:
ma pole ühtegi pic-up tüüpi pesood elus näinud vist. Tahaks teada milline see 407 täitsa välja näha võiks.

täna on vist mingi tähenärimise päev? kõigil pohmell suurest munade koksimisest ja maailmavaade veits sinine? Ilmselgelt mõeldi universaali.

tal vist nii ränk pohmakas et kujutab ette asju, ma ei leia esimesest postitusest fraasi pic-up ja ma ei tea mis see üldse tähendada võiks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 17.04.2017 00:19 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
pikap on eesikeelne versioon õigest terminist milleks on pick-up.
Mul väike tähe viga ka muidugi sees.
https://www.google.ee/search?q=pick-up& ... 20&bih=950

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 18.04.2017 08:18 

Liitunud: 16.04.2017 18:14
Postitusi: 7
h.m..m kirjutas:
mingi parkla trahvi pärast, mille sa pagassist leidsid tahad kohtuse minna või ? :D


Ole mureta. Asi tuntavalt tõsisem, kui mingi tatine maksmata trahv või istme alt leitud kasutatud presekas.
Praeguseks selgunud veel niipalju, et inimene kasutas ülimalt suure tõenäosusega valeidentiteeti ehk siis esines vale nime all. Seetõttu oleksingi ülimalt tänulik, kui keegi, kes omab kaabli tänavas garaaziboxi, oskaks mingit kontakti anda, kuskohast uurida, et kellele kuulub/kes kasutab kümnendat garaaziboksi aadressil Kaabli 21. Praeguseks siis aadress ka täpsustatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 18.04.2017 09:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
aga ära jumala eest meile ütle, mida see tüüp tegi. Hoia pinget ja põnevust üleval.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud
PostitusPostitatud: 18.04.2017 09:15 

Liitunud: 14.04.2017 13:59
Postitusi: 171
Tundub põnev teema, jälgin


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 19.04.2017 09:15 

Liitunud: 16.04.2017 18:14
Postitusi: 7
Tänaseks on siis selgunud, et on põhjust kahtlustada ka Ardo Kasela't. See nimi on kindlasti õige ja inimesega ka kontakteerutud. Kuivõrd laupäevast saadik aeti mulle telefonis mingit ümmargust häma siis esialgu ei tahtnud seda nime avalikuks teha ja ootasin mõned päevad.

Lugulaul siis lühidalt kokku võttes järgmine, et reedel ostsin endale Jaanuse käest kogemata ja tähelepandamatusest auto mis on registreeritud Ardo nimele. Tehing õnnestus tänu sellele, et isik tutvustas ennast Ardo Kasela nime all ja kuna passis oli sama nimi siis ilmselgelt ei hakanud ma mingeid lisadokumente küsima, et veenduda õiges nimes ja näos.
Kodus hakkasin uurima, et kuidas käib neti teel omanikuvahetus ja kuna selle peab algatama eelmine omanik siis helistasin tagasi Jaanusele. Number ei vastanud ja siis jäi silma, et autol on peal kohtutäiturite poolt 7 erinevat aresti/tõkendit/nõuet.
Googeldades leidsin Ardo Kasela Facebooki konto, seal eksisteerib ta ka oma õige nime all ja ka mingi telefoninumber oli FIE Ardo Kasela nime all avalik. Helistasin ja sain mehe kätte. Tema väitis, et kõik võlad makstud ja kohtutäid pole lihtsalt oma registreid korda teinud. Kuna tean omastkäest, et see täiesti võimalik siis jäi jutt, et esmaspäeval ta tegeleb asjaga ja helistab mulle tagasi.
Esmaspäeva õhtul helistaski ta ja lubas, et järgmise päeva jooksul lubati kõik nõuded tühistada.
Teisipäeva s.o. eile lõuna paiku oli tulemus null ja helistasin huvipärast ka läbi kaks tema kohtutäiturit. Need väitsid, et neil pole temaga juba krt teab kui kaua kontakti olnud ja võlad on ikka veel maksmata.
See annab mulle ka piisavalt põhjust, et kahtlustada teda sellega seotuses ja hetkel arvan, et need kaks isikut on omavahelt tuttavad. Sõber aitas sõpra või midagi taolist. Ise ta küll väidab, et tema müüs auto juba rohkem kui kaks aastat tagasi, kuid kuna mina pole selle kohta mingit tõendust näinud siis hetkel on see vaid ilus jutt.
Jätkuvalt oodatud kõikvõimalik info, kes on nende inimestega kokku puutunud. Tõenäoliselt pesitsevad mõlemad mehed pealinnas ja tegelevad ehitusega. Võimalik, et Ardo teeb mingeid elektritöid või nõrkvoolupaigaldusi vms.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 19.04.2017 09:24 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
politsei ei tee midagi sellise asja peale, halvim mis saab juhtuda et võetakse sult käest ära see auto võlgade katteks. Oled ilma rahast, oled ilma autost ja politsei räägib et "mina ei saa midagi teha blaablaa".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 19.04.2017 09:36 

Liitunud: 17.04.2017 11:13
Postitusi: 25
kui palju auto maksis


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 19.04.2017 09:40 

Liitunud: 16.04.2017 18:14
Postitusi: 7
Seda, et politsei ennast ei liiguta, tean ma ise ka. Sellepärast üritangi jõudumööda ise mingeid jälgi ajada :)
Auto maksis 600.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Otsin Jaanus Saarpuud/Jaanus Saarepuud ja Ardo Kasela !
PostitusPostitatud: 19.04.2017 09:42 

Liitunud: 17.04.2017 11:13
Postitusi: 25
kui ma 600eurise auto ostsin siis arkile 60euri küll maksta ei tahtnud.600eurisega ongi paras niikaua sõita kui ära laguneb ja kuskile vedelema jätta,las õige omanik tegeleb siis edasi,ongi hea mugav,kaamera ja parkimis trahvid ei tule ka sulle


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7