Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 21:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 02.02.2009 23:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Siinkohal, olen saanud veel mõne lisamärkuse antud garaasi varguste kohta.
Kuid paluks kõigil kes tondil, lillekülas või kristiines kuskil elate, ning teate mõnda punti, (Narkomaane, muidu kahtlase olekuga vendasid), et saaks nende aadressid, või pesitsus paigad.
Politsei kahjuks oma vihjeid ei jaga, mida nad teavad, ning mida ei tea.

Kuid nagu ma näen, on neid päevaseid majavargusi veel olnud.
Krt .. siin ei aita ei politsei ega kaamerad..kõike tuleb ise teha.

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 03.02.2009 21:03 

Liitunud: 23.03.2008 18:44
Postitusi: 34
passida vist ei ole mõtet, aga olen kindel et kuskilt pundist vähemalt osad elavad selles "ühika" moodi majas mis on nõmme tee, kotkapoja ja kotka tänava ristis.. ehk nõmme tee otsas. seal maja ees ja ümber käib pidev elu kogu aeg. päeval kõnnid eemalt mööda näed kuidas mingi vend lampi suits ees kruvib ukse-"sulgurit" maha ja vaatab tuimalt sulle otsa. endiselt kui keegi märkab kuskil vana oranži passatit siis need käisid kotkapoja tänaval sees ja ei usu et väga palju erinevaid "punte" liigub.. aga ütlen veel, et meil käisid sees oranži passatiga..politsei ei uurinud midagi ja uurisin ARK´ist oli vist et kas eestis või harjumaal ainult 2 oranži värvi arvel, kollaseid rohkem. see nii lamp mis seal kandis toimub ja olen õnnelik, et sai ära kolitud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 10.02.2009 01:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2009 19:44
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Tere teilegi,Lugesin ja uurisin ja puurisin mis te siia siis kirjutanud olete ja endal ka kurat üks öö taheti bemmil velgi alt keerata,veljed iseenesest 17"ja poleeritud ja puha,autoks 740il... ja pagasnik oli lahti muugitud et leida turvapoldi keeramiseks vastavat padrunit aga jumal tänatud et mul se just sel samal õhtul tasku jäi,muidu oleksin pikka aega masetsenud,aga muidu tuttaval kurat oli vahepeal seda pulbrit,et toon näite: Puistad kas kodu ukse ette,garaasi ukse ette,aia värava ette,auto bensupaagi luugi kohale jne, igatahes õhtul kui vargad jala on liikunud siis UV lambiga näeb väga edukalt asjad ära,,, kui just palju lund ei saja voi rohkesti lund ei tule või siis nad kuskil autopeale pole istunud;) Või kui ühikas vahepeal elasin siis sigullist läks igapäev bensiin kaduma,,, panin õli maha ,,, ja ohho kurat oma toanaaber kurat kallal käind, ei tulnud ta ilusate vansi tossudepealt se õli ni väga midagigi ära... siiamaani poeb!.. poes tere öelda ei julge:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 10.02.2009 01:50 

Liitunud: 08.02.2009 05:50
Postitusi: 7
fheisis kirjutas:
Tere teilegi,Lugesin ja uurisin ja puurisin mis te siia siis kirjutanud olete ja endal ka kurat üks öö taheti bemmil velgi alt keerata,veljed iseenesest 17"ja poleeritud ja puha,autoks 740il... ja pagasnik oli lahti muugitud et leida turvapoldi keeramiseks vastavat padrunit aga jumal tänatud et mul se just sel samal õhtul tasku jäi,muidu oleksin pikka aega masetsenud,aga muidu tuttaval kurat oli vahepeal seda pulbrit,et toon näite: Puistad kas kodu ukse ette,garaasi ukse ette,aia värava ette,auto bensupaagi luugi kohale jne, igatahes õhtul kui vargad jala on liikunud siis UV lambiga näeb väga edukalt asjad ära,,, kui just palju lund ei saja voi rohkesti lund ei tule või siis nad kuskil autopeale pole istunud;) Või kui ühikas vahepeal elasin siis sigullist läks igapäev bensiin kaduma,,, panin õli maha ,,, ja ohho kurat oma toanaaber kurat kallal käind, ei tulnud ta ilusate vansi tossudepealt se õli ni väga midagigi ära... siiamaani poeb!.. poes tere öelda ei julge:D

Kus sa sellist nö pulblit või õli saad?
Ega nad jala vargile päris ei tule. Kui juba relakas kaasas, siis ka auto.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 10.02.2009 16:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2009 19:44
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
seda pulbrit sai venemaalt ihe vanamehe kaudu,võib uurida kas on veel saadaval ja mis maksab,seda ei tea mille jaoks seda kasutatakse,õli oli tavaline vana mootoriõli:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 22:27 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
ArdoH kirjutas:
Teatan kah vargusest...

Nikon D40.
Nikkor 18-55mm II.

Lisaks kaamerale ning objektiivile jäi kurikaela näppu ka Sandiski 1 gb mälukaart ning Samsonite kaamerakott.
Vargus toimus 2. veebruari ööl Maakri tänaval, Tallinnas.

Lahenduseni viiva info eest sümboolne tasu!

Vastust oodates,
Ardo.


Kaamera käes. :)


Viimati muutis ArdoH, 12.02.2009 23:33, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:20 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Väga hullu undercover süsteemitamise ja opereerimisega saime kätte jah :)

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 10:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.11.2006 21:54
Postitusi: 44
Asukoht: Tartu
kas saite vargad ka kätte ?
Ja kui saladus ei ole, siis mis tegite, et kätte saite ;)
Aga Palju Õnne, et vähemalt kätte saite kaamera! ;)

_________________
Kehtestada BMW juhtidele vanusepiirang ja psühhiaatrilise testi läbimine enne kui võib BMW rooli minna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 12:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Ma ei tea, mina seda küll ei ütleks, pole vaja nendel varastel teada, kuidas ma neile jälile sain.
Mitte et sina seda oleks, aga seda foorumit loevad paljud erinevad inimesed, nii et tuleks ettevaatlik olla.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 12:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
No ühes teises foorumis on kannatanu enda kirjatükk, kuidas kätte saadi. Kes otsib see leiab.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 12:45 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Varga kohta ei tea miskit.

Läbi ohvri kirjasule:

Tsiteeri:
Aga asi toimus siis nii:

Täna päeval helistas mul sõber, et ta meilile tuli kiri, kus öeldi, et on ostetud Nikon D40 kaamera 2800 krooniga. See on selgelt alla turuhinna ja see tundus talle kahtlane. Kuna kaamera ostja oli kinnisvaramaakler, siis mul sõber tegi ühe teise inimesega nii, et läks üht korterit vaatama. Samas nad tahtsid ka kaamerat vaadata, et veenduda, kas tal on D40. Kõik tunnusmärgid klappisid ja asi oli enamvähem selge. Nad tulid rahulikult ära ja läksid kohvikusse istuma.

Nad helistasid ka politseisse. Seal öeldi, et kaamera tegelik omanik (mina) peaks ka ikka kohal olema. Varsti helistasin ma sellele maaklerile ja tahtsin ka üht korterit näha. Kui me siis seal korterit vaatasime, veendusin ka mina, et tal on käes minu kaamera. Ei öelnud talle veel midagi. Tegin sõbrale vastamata kõne, et ta politsei kutsuks. Nad ootasid all autos. Ja kui me maakleriga siis lõpuks õue astusime, oli meie ümber 3 politseinikku. Näitasin neile kaamera dokumendid ette ja nad jäid rahule. Ja siis läksime koos politseijaoskonda ja klaarisime asja ära. Praegu on mu kaamera politseijaoskonnas ja homme peaksin kätte saama :).

Kinkisin tollele maaklerile ühe shampuse kah, et tal liiga morn tuju poleks :). Ta jäi pmst oma rahast ilma ju.
Aga lõpp hea, kõik hea!


Kuna kõik kuulutused nimetatud varguse kohta olid minu kontaktandmetega, saadeti anonüümne vihje mulle.

Tagasi saime kõik peale kaamerakoti. Ahjaa, kere seeria nr. oli ka loetamatuks muudetud.

Maaklerist on kahju. Keegi korterit ei taha osta/üürida - http://www.city24.ee/client/city24clien ... APPARTMENT ?
Usaldusväärne ning heatahtlik sellike paistis olevat, ka hinnad on kiiduväärt!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 19.02.2009 17:54 

Liitunud: 29.09.2004 10:44
Postitusi: 64
Asukoht: Tallinn
tondil toimuvate varguste hulka siis veel +1.. täna käidi jälle meil majas sees, sisse saadi köögiakna kaudu ja ära viidi mitte kui midagi, sest polnd sittagi enam viia. suurt arvutit ei tahetud, kineskoop teler ei huvitand niiet kui korra on lähiajal sees käidud siis on võimalus et tulevad veel...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 19.02.2009 18:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2005 19:35
Postitusi: 849
+2

täitsa lõpp, millal politsei lõpuks kedagi kätte saab?
minul käidi tedre kotka ristis sees jan lõpus, polnud ka üliõpilase üürikorterist muud võtta kui o'neill'i talvejope (tumehallikas sinine, karvase äärega, ühel pool rinnal o'neilli logod, XXL vms suur suurus - väärtus 2300.-) ja nike shox trennitossud, üleni mustad pealt riidest ja kand neoonroheline, punased sisetallad, kuhu talla alla saab paigaldada iPod nano, 45 või 45,5 suurus - väärtus 2500.-)
ma ise arvasin sinna kolides et rahulik kant, politsei kohal käies ütles et just tedres, västrikus jne narkomaanid tegutsevad... sisse tuldi magamistoa aknast ja välja mindi uksest :neutral:

_________________
"For me the most important thing in a car is fun. It has to make you happy." —Jeremy Clarkson


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 23.02.2009 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2005 19:35
Postitusi: 849
ma just kolisin ära sealt hoovi pealt,

edit: täna helistati politseist ja tossud saan vist tagasi, pildil olid minu omad tõesti :o

_________________
"For me the most important thing in a car is fun. It has to make you happy." —Jeremy Clarkson


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Varastatud palju asju.
PostitusPostitatud: 23.02.2009 22:02 

Liitunud: 23.03.2008 18:44
Postitusi: 34
spand kirjutas:
passida vist ei ole mõtet, aga olen kindel et kuskilt pundist vähemalt osad elavad selles "ühika" moodi majas mis on nõmme tee, kotkapoja ja kotka tänava ristis.. ehk nõmme tee otsas. seal maja ees ja ümber käib pidev elu kogu aeg. päeval kõnnid eemalt mööda näed kuidas mingi vend lampi suits ees kruvib ukse-"sulgurit" maha ja vaatab tuimalt sulle otsa. endiselt kui keegi märkab kuskil vana oranži passatit siis need käisid kotkapoja tänaval sees ja ei usu et väga palju erinevaid "punte" liigub.. aga ütlen veel, et meil käisid sees oranži passatiga..politsei ei uurinud midagi ja uurisin ARK´ist oli vist et kas eestis või harjumaal ainult 2 oranži värvi arvel, kollaseid rohkem. see nii lamp mis seal kandis toimub ja olen õnnelik, et sai ära kolitud.





+1, eile või üleeile öösel käidi jälle meie pere transporteris sees, külje ukse lukk murti ja viidi ära üks shokolaad :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7