Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 22:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 00:23 

Liitunud: 01.09.2007 21:21
Postitusi: 334
Asukoht: Harju
siia võiks panna politseid ebatavalised või kohatud vms õtlemised panna mis on teile öeldud!
nagu nt ma tulin esmaspäeval tlnst tartu suunas ning jäin ummikusse sinna kus oli kaks rekkat kokku pand ning kui oli jube pimedaks läind siis jätsin auto paika ning läksin jala matsu vaatama ning tagasi kõndides tuli politsei autoga seljatagant ning ütles mulle :
oled sa TONT või inimene et kus su helkur on...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 00:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 21:27
Postitusi: 1194
Asukoht: Värvikambris
Ähvardati Jõgevale viia, kui tagasi autosse ei istu. Tulin jalgu sirutama ja siis kohe niiviisi. Suits kästi kah minema visata. WTF nagu.

_________________
Powered by IŽ 212501, JAWA 638, Mercedes Benz 230 CED


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 00:36 

Liitunud: 09.07.2004 12:17
Postitusi: 152
Olukord: sõitsin enda teadmata öösel linnavahel sisselülitatud udukatega (kaassõitja salaja näppis lüliteid)
rahakoti kaotasin eelneval päeval ära, seega ühtegi dokumenti kaasas ei olnud, ei enda ega masina kohta.
Peeti kinni, seletasin siis probleemi, et dokid kadunud, oldi mõstvad, puhusin ka jne, siis lõpus noorem naispolitseinik küsib kavala näoga, poolmõnitavalt: "kuidas nähtavus muidu on ka linna vahel?" ma muidugi ei saanud aru, vaatasin lolli näoga otsa... vastasin: "päris hea".
Selle peale öeldi, et "kustuta siis udukad ära ja head teed" :D

_________________
Reegel 1: Adminnil/model on alati õigus.
Reegel 2: Kui adminnil/model ei ole õigus, vaata reeglit nr 1.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 00:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Mind lubati niikauaks pokri istuma panna,kui ytlen l6puks et mina olin roolis autol :D Loomulikult vaikisin ja t6mbasin senikaua neil taga istmel suitsu kui vaidlesime :beer

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 01:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.11.2008 20:46
Postitusi: 62
Asukoht: Tallinn
naljakas ütlus mentide poolt mida kuulnud olen oli PASAPADRUNID:D

_________________
Ära kunagi sõida kiiremini kui su kaitseingel jaksab lennata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 01:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 00:24
Postitusi: 711
Asukoht: Tallinn-Keila kiirliin
Sõitsime sõbraga Tartus öösel. Möödusime parasjagu patrullautost, mis oli ühe tegelase rajalt maha võtnud. Sõber natuke õllene ja näitas näppudega umbestäpselt niimodi: :rokib (ei näidanud keskmist sõrme ega midagi muud sündsusetut). Nii kui peeglisse vaatasin olid poisid juba vilkuritega sabas. Jäin siis seisma ilusasti. Teadsin, et autol ja endal kõik asjad korras. Akna juurde tuli vihase näoga ja ilmselgelt ärritunud politseionu, kelle esimene lause oli (tsiteerin) "Kas peame kaarsreisijal näpud ära murdma?" Minu esimene rektsioon oli, et wtf.. :? Autosolijad ei osanud mittemidagi sellepeale kosta. Siis kontrolliti dokumente, puhusin, tiirutati ümber auto jne. Ei tehtud midagi ja sõitsime edasi. Piinama jäi ainult küsimus, et kas nad nägid midagi valesti või mis neile täpselt ei meeldinud. Igatahes minupoolt kadus see natukenegi austust politsei vastu. Isegi kui sõber oleks keskmist näppu näidanud ei tohiks selliste küsimustega inimestele peale lennata. Mingisugune esteetilisus peaks käima sellise ametiga kaasas ju. Sa ei kuule ju Statoili müüja käest roppusi, kui tal parasjagu tõsiselt pe**es päev on.

_________________
Firebird '83, AZLK 412IE '72, WJ 4,7 '01, Q7 4,2TDI '07, Stella ja Bauhausi aiakäru


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 02:05 

Liitunud: 22.01.2009 12:18
Postitusi: 39
Kui jamasid ei soovi, siis istu vakka ja ära vehi ega tõmble.
Kehtib praktiliselt igalpool.


Üldiselt mulle pole midagi halvasti öeldud, mitte kordagi.
Alati on oldud viisakad ja pole esimesel võimalusel trahvi väänatud.

Võiks pikad lood kribada aga ei viitsi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 02:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Ehhe .. :D Paides ikka..:D

S6itsin tartu mnt poolt tulles ringilt sisse, mendid v6tsid kohe t2ie hooga sappa, lube mul ei olnud muidugi ja, j2in seisma, tuli kysis dokke ja v2rki, andsin auto dokid ja id kaardi :D
vaatas, tuli tagasi, ytles et nyyd kuna lube sul ei ole, siis vaata, s6ida paar maja edasi, seal vasakut k2tt on olitsei maja, pargi sinna vastu auto 2ra :D

ja noh, arestimaja uksetha mind viidi, v6i arestimaja vanem ..

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 08:32 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
Kunagi sõbraga läksime võru tee peale harjutama võrridega. siis niisama peksime segast, ja sõber lükkas nagu võrriga mind, siis korraga mingi punane sierra tuli vast. pidurdas blokkkki, tagurdas natukene, uks lahti " TÜRA, tuled põlema". Mendikostüüüüüüm oli seeelljas. ja teine aasta. TÄPSELT sama koha peal pmst 50m edasi. sõber läks just tagarattal mäest ülesse. siis to sierra tuli alla algul, keeras otsa ümber, pani järgi sõbrale. ja siis oli midagi mölisend seal ja pani minema jälle.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 09:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.11.2006 23:59
Postitusi: 985
Asukoht: Tartu
tann19 kirjutas:
Mind lubati niikauaks pokri istuma panna,kui ytlen l6puks et mina olin roolis autol :D Loomulikult vaikisin ja t6mbasin senikaua neil taga istmel suitsu kui vaidlesime :beer


loomulikult tegid sa politseiauto tagaistmel suitsu :D . Karm vana


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 10:00 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Minult küsiti hoiatust vormistades "Palju liisingut maksad?" :D Suht kohatu tundus sel hetkel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 12:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Mul korra küsiti ka ,et mis puudu , ütlesin ,et vahtralehed, siis huumoriga kõvema häälega ,et vahtralehed on puu otsas , algaja juhi tunnusmärk puudu, aga protokolli kirjutasin ikka kogemata ,et vahtralehed ja vahtralehed. Pärast kui nad mu ülestunnistust lugesid " Krt ma ütlesin mis puu otsas kasvab " :D , kirjutas hinnaks 300.- ning head õhtut :D

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 12:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.02.2006 22:09
Postitusi: 41
Asukoht: Paikuse/ Põhja-Norra
Tõrva külje all, Helme orus (seal pidev valve väljas, kas siis pol või piirivalve), kohalikud seal ei ületa kiirust.
Peeti kinni ja vana Illisson (endine Tõrva pealik) astub auto juurde ja lausub- ma SILMAGA hindasin teie sõidukiirust ja te ületasite lubatud piirkiirust.
Viisakalt vastu, et olen kohalik ja ei ületa siin kiirust, aga ületamise korral oleksime me huvitava probleemi ees, kuidas me paberites kiiruse fikseerime. Mõtles 10sek ja soovis head teed.

_________________
XC60 Polestar / SkiDoo Summit


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 12:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Borat kirjutas:
tann19 kirjutas:
Mind lubati niikauaks pokri istuma panna,kui ytlen l6puks et mina olin roolis autol :D Loomulikult vaikisin ja t6mbasin senikaua neil taga istmel suitsu kui vaidlesime :beer


loomulikult tegid sa politseiauto tagaistmel suitsu :D . Karm vana

No see sinu probleem kui ei usu :wink:

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 12:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2007 11:53
Postitusi: 1318
Asukoht: Roolis
Sõbral olid load just ära võetud, ja olin ise siis tema auto roolis, taga polnud vahtralehte, peeti kinni, esimene asi mis öeldi oli see, et: me ei lootnud sind siit roolist leida

_________________
..:: kantpea või selline tugevam kahtlane tüüp kellega tüli norima just ei lähe ::..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7