Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.04.2024 17:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 02:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
katu, milline osa pardi jutust on argumenteeritud?

ja part, ma imetlen sinu sõltumatust - iga sinu järgmine kirjutatud lõik ei ole absoluutselt mitte mingisuguses sõltuvuses vastuargumentidega, mida sulle on esitatud.
endale ebameeldiva jätad sa lihtsalt vastuseta, omaenda lollust on sul lihtsalt keerukas tagantjärgi siluda...

ise kirjutad korduvalt, et üldine liiklusohutus ei kannatanud eksperimendi (100 km/h) käigus.
ise kirjutad, et 150 km/h on normaalne, kuldne kesktee.
ise kirud 90 km/h sõitjaid.
ise ütled, et ületad vahel kiirust.
ise seletad, et su logu ei liigugi kiiremini kui 80 ja kütus on ka kallis, et tihkagi rohkem vajutada..,
ja nii tuhandeid debiilsusi, ikka edasi ja lollimaks.
veider, et sinu ebapädev grafomaania mõnele argumentatsioonina tundub...
argument - tõestusvahend, põhjend. puuduliku lugemisoskuse ja meelevaldsete demagoogiliste tõlgenduste kogumit ning ebaküpsusest tulenevat maailmavaatelist rohelust ei saa siiski vaadelda millegi tõestusmaterjalina.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
traur kirjutas:
katu, milline osa pardi jutust on argumenteeritud?

ja part, ma imetlen sinu sõltumatust - iga sinu järgmine kirjutatud lõik ei ole absoluutselt mitte mingisuguses sõltuvuses vastuargumentidega, mida sulle on esitatud.
endale ebameeldiva jätad sa lihtsalt vastuseta, omaenda lollust on sul lihtsalt keerukas tagantjärgi siluda...

ise kirjutad korduvalt, et üldine liiklusohutus ei kannatanud eksperimendi (100 km/h) käigus.
ise kirjutad, et 150 km/h on normaalne, kuldne kesktee.
ise kirud 90 km/h sõitjaid.
ise ütled, et ületad vahel kiirust.
ise seletad, et su logu ei liigugi kiiremini kui 80 ja kütus on ka kallis, et tihkagi rohkem vajutada..,
ja nii tuhandeid debiilsusi, ikka edasi ja lollimaks.
veider, et sinu ebapädev grafomaania mõnele argumentatsioonina tundub...
argument - tõestusvahend, põhjend. puuduliku lugemisoskuse ja meelevaldsete demagoogiliste tõlgenduste kogumit ning ebaküpsusest tulenevat maailmavaatelist rohelust ei saa siiski vaadelda millegi tõestusmaterjalina.


oled sa tõesti nii loll ja lugemisoskuseta?
150 km/h kehtis saksmaa kiirtee kohta, mis ei ole mitte kuidagi meie teedega võrreldav saad sa sellest aru? samuti ma nentisin, et eks se on ohtlik ka.
90-ga sõitjaid kirusin ma ainult siis, kui nad sõidavad seda musta jääga, mitte heade teeoludega, olen seda korduvalt rõhutanud, sa vist ei loe üldse ja ainult lahmid.
minu logu? Ma kordan veelkord, tegemist on minu tööautoga, mitte minu eraautoga, mina ei otsusta selle üle milline on mu tööauote ja selle kütusenorm, lisaks on tegemist veokaga mille puhul ongi normaalne, et nendega tuleb tihti aeglasemalt sõita.
ise oled ikka täielik debiilik.
jah ka mina vahest ületan kiirust, aga ma ei kiru politseid, et ma selle eest trahvi saan, oma viga, üleüldse ma tean et rikun ei eitagi seda, aga ma rikun seda nii vähe ja harva, et pole vahele jäänud ja põhjusega pole vahele jäänud, kuna ma lihtsalt pole selline debiilne rullnokk nagu sina.
Tegelikult selleks, et vahele jääa tuleb ikka päris tihti ja tõsiselt kiirust ületada, mistõttu on tegemist ilmselge rullnoklusega.

ja mu ametiauto pole üldse logu, mootoris on mingi kamm, mistõttu tal jõudu vähe ja küttekulu üleval, aga mu idiootne tööandja ei tee korda seda, talle ei jõua kohale.
taga saab sõita 90 aga ei ole eriti mõtekas.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:35 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
part1 kirjutas:


90-ga sõitjaid kirusin ma ainult siis, kui nad sõidavad seda musta jääga, mitte heade teeoludega, olen seda korduvalt rõhutanud, sa vist ei loe üldse ja ainult lahmid.

.


Ja olenevalt teekattest,rehvidest ja sõidustiilist on ka 90 musta jääga teeoludele vastav kiirus!

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:37 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
No kus sa sellega. Kui isand Part ütleb, et see ei ole nii, siis ei ole nii. :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
mehikemetsast kirjutas:
part1 kirjutas:


90-ga sõitjaid kirusin ma ainult siis, kui nad sõidavad seda musta jääga, mitte heade teeoludega, olen seda korduvalt rõhutanud, sa vist ei loe üldse ja ainult lahmid.

.


Ja olenevalt teekattest,rehvidest ja sõidustiilist on ka 90 musta jääga teeoludele vastav kiirus!

paraku ei, on tõesti heade rehvidega, normaalse autoga ja teatud juhtidega võimalik nii sõita, isegi laugemad kurvid, aga kui tekib ootamatu olukord siis on see natsa jama, siis musta jääga on ikka väga raske midagi ette võtta.
Tagaveoga on täielik enesetapp 90-ga sõita musta jääga, esiveoga on see jah võimalik, aga mina seda ei soovitaks, mõtekam oleks siis 70 sõita, ei ole mõtet asjatult riskida. Nagunii jääb sulle siis kari autosid ette, mis sind pidurdavad ja pead sooritama hulga ohtlikke möödasõite, see asi ei tasu end ära, lisaks on metslooma teele jooksmise oht, pealegi kui keegi keerab kuskilt teele, ootamata et sa tuled kurvi tagant sellise hooga, hakkab jääga vaikselt kiirendama ja talle tullakse vastu ka, siis oledki tal tagant sees või keerad end teelt välja.
ühesõnaga see musta jääga 90 sõit ei anna sulle suurt mitte midagi, on ka võimalus muidugi 80-ga sõita, see ka on enamvähem veel, aga 90 on minu arvates liig, sa võid ise auto teel hoida, aga on palju teisi olukordi ja liiklejaid ja sel ajal võib natukenegi tugevam tuuleiil su auto juhitavuse kaotada.

Loomulikult annab palju asju teha, iseasi kas sel on mõtet.
Ma võin suvisel ajal tallinn-tartul 200-ga ka kütta, niipalju kui võimalust on, aga on sel mõtet?

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
part1 kirjutas:
oled sa tõesti nii loll ja lugemisoskuseta?
...
ise oled ikka täielik debiilik.
jah ka mina vahest ületan kiirust, aga ma ei kiru politseid, et ma selle eest trahvi saan, oma viga, üleüldse ma tean et rikun ei eitagi seda, aga ma rikun seda nii vähe ja harva, et pole vahele jäänud ja põhjusega pole vahele jäänud, kuna ma lihtsalt pole selline debiilne rullnokk nagu sina.
Tegelikult selleks, et vahele jääa tuleb ikka päris tihti ja tõsiselt kiirust ületada, mistõttu on tegemist ilmselge rullnoklusega.

ja mu ametiauto pole üldse logu, mootoris on mingi kamm, mistõttu tal jõudu vähe ja küttekulu üleval, aga mu idiootne tööandja ei tee korda seda, talle ei jõua kohale.
taga saab sõita 90 aga ei ole eriti mõtekas.


oled sa märganud, part, mitu sinu postitust kedagi lolliks, debiilikuks, rullnokaks, rumalaks vms EI nimeta? :) sulle ei tundu, et sinujaoks on alati vool vastu sind, mitte sina vastu voolu?

kuidas nimetada autot, mille mootoris on kamm, mille tõttu on tal vähe jõudu ja kütusekulu kõrge, ning mida (taaskord idioodist ning pardi kiusamiseks maailma loodud omanik) korda ei tee? see ei ole logu? :D

sa jätad oma labase sõimuga tõesti erudeeritud inimese mulje. see lisab su arvamusele kaalu ja kahtlemata mõjub taaskord heledama juuksevärviga inimestele tõsise argumenteeritusena.

räägi meile veel, mida maailmas peaks kohe paremaks tegema ja millised oleks sinu esimesed viis sammu kõikide maade peaministrina?

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 14:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
traur kirjutas:
part1 kirjutas:
oled sa tõesti nii loll ja lugemisoskuseta?
...
ise oled ikka täielik debiilik.
jah ka mina vahest ületan kiirust, aga ma ei kiru politseid, et ma selle eest trahvi saan, oma viga, üleüldse ma tean et rikun ei eitagi seda, aga ma rikun seda nii vähe ja harva, et pole vahele jäänud ja põhjusega pole vahele jäänud, kuna ma lihtsalt pole selline debiilne rullnokk nagu sina.
Tegelikult selleks, et vahele jääa tuleb ikka päris tihti ja tõsiselt kiirust ületada, mistõttu on tegemist ilmselge rullnoklusega.

ja mu ametiauto pole üldse logu, mootoris on mingi kamm, mistõttu tal jõudu vähe ja küttekulu üleval, aga mu idiootne tööandja ei tee korda seda, talle ei jõua kohale.
taga saab sõita 90 aga ei ole eriti mõtekas.


oled sa märganud, part, mitu sinu postitust kedagi lolliks, debiilikuks, rullnokaks, rumalaks vms EI nimeta? :) sulle ei tundu, et sinujaoks on alati vool vastu sind, mitte sina vastu voolu?

kuidas nimetada autot, mille mootoris on kamm, mille tõttu on tal vähe jõudu ja kütusekulu kõrge, ning mida (taaskord idioodist ning pardi kiusamiseks maailma loodud omanik) korda ei tee? see ei ole logu? :D

sa jätad oma labase sõimuga tõesti erudeeritud inimese mulje. see lisab su arvamusele kaalu ja kahtlemata mõjub taaskord heledama juuksevärviga inimestele tõsise argumenteeritusena.

räägi meile veel, mida maailmas peaks kohe paremaks tegema ja millised oleks sinu esimesed viis sammu kõikide maade peaministrina?


see auto ei ole logu mitte kuskilt otsast, lihtsalt mootori on midagi toitesüsteemi viga, masin on 2004a oma.
Intercooler vahetati ära, mis parnadas märgatavalt asja, auto jõudis peale seda mäest üles minna ja 90 sai ka kuidagi kätte, on ka lootust üle saada, aga enne ta ei saanud 90 ka eriti kätte. Väga tugeva vastutuulega ei jõudnud enne 70 ka sõita.
Ma lükkaks sõjaseisukorrad nulli ilmselt, nuh terroriste kindlasti niksiks, aga muidu lükkaks sõja nulli jah.
Kui ma saaks teha, mida tahan siis lükkaks riigiinimeste palgad väiksemad ja preemiad ja muud toetused.
Politsei saaks suurendatud eelarve ja rohkem häid autosid, lisaks sõidu väljaõppe suures osas.
samuti toetaks kiirabi ja tuletõrjet.
koolid saaksid kah oma osa.
haigekassa võtaksin eestis käsile ja uuriks kuhu sealt raha kaob.
teede aktsiisi puhul uuriksin samuti välja, kuhu see raha kaob ja suunaks rohkem teede peale.
see on rohkem eestis siis.
ma räägin ikkagi rohkem eestist:) aga alguses oli veidi muust maailmast ka.
politsei saaks omale mitsubishi evo9-d tõenäoliselt eraautodeks:)

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 15:36 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
part1 kirjutas:
traur kirjutas:
part1 kirjutas:
oled sa tõesti nii loll ja lugemisoskuseta?
...
ise oled ikka täielik debiilik.
jah ka mina vahest ületan kiirust, aga ma ei kiru politseid, et ma selle eest trahvi saan, oma viga, üleüldse ma tean et rikun ei eitagi seda, aga ma rikun seda nii vähe ja harva, et pole vahele jäänud ja põhjusega pole vahele jäänud, kuna ma lihtsalt pole selline debiilne rullnokk nagu sina.
Tegelikult selleks, et vahele jääa tuleb ikka päris tihti ja tõsiselt kiirust ületada, mistõttu on tegemist ilmselge rullnoklusega.

ja mu ametiauto pole üldse logu, mootoris on mingi kamm, mistõttu tal jõudu vähe ja küttekulu üleval, aga mu idiootne tööandja ei tee korda seda, talle ei jõua kohale.
taga saab sõita 90 aga ei ole eriti mõtekas.


oled sa märganud, part, mitu sinu postitust kedagi lolliks, debiilikuks, rullnokaks, rumalaks vms EI nimeta? :) sulle ei tundu, et sinujaoks on alati vool vastu sind, mitte sina vastu voolu?

kuidas nimetada autot, mille mootoris on kamm, mille tõttu on tal vähe jõudu ja kütusekulu kõrge, ning mida (taaskord idioodist ning pardi kiusamiseks maailma loodud omanik) korda ei tee? see ei ole logu? :D

sa jätad oma labase sõimuga tõesti erudeeritud inimese mulje. see lisab su arvamusele kaalu ja kahtlemata mõjub taaskord heledama juuksevärviga inimestele tõsise argumenteeritusena.

räägi meile veel, mida maailmas peaks kohe paremaks tegema ja millised oleks sinu esimesed viis sammu kõikide maade peaministrina?


see auto ei ole logu mitte kuskilt otsast, lihtsalt mootori on midagi toitesüsteemi viga, masin on 2004a oma.
Intercooler vahetati ära, mis parnadas märgatavalt asja, auto jõudis peale seda mäest üles minna ja 90 sai ka kuidagi kätte, on ka lootust üle saada, aga enne ta ei saanud 90 ka eriti kätte. Väga tugeva vastutuulega ei jõudnud enne 70 ka sõita.
Ma lükkaks sõjaseisukorrad nulli ilmselt, nuh terroriste kindlasti niksiks, aga muidu lükkaks sõja nulli jah.
Kui ma saaks teha, mida tahan siis lükkaks riigiinimeste palgad väiksemad ja preemiad ja muud toetused.
Politsei saaks suurendatud eelarve ja rohkem häid autosid, lisaks sõidu väljaõppe suures osas.
samuti toetaks kiirabi ja tuletõrjet.
koolid saaksid kah oma osa.
haigekassa võtaksin eestis käsile ja uuriks kuhu sealt raha kaob.
teede aktsiisi puhul uuriksin samuti välja, kuhu see raha kaob ja suunaks rohkem teede peale.
see on rohkem eestis siis.
ma räägin ikkagi rohkem eestist:) aga alguses oli veidi muust maailmast ka.
politsei saaks omale mitsubishi evo9-d tõenäoliselt eraautodeks:)



See on muidugi väga tore ja sinu heldekäelisus mõjub kohati väga sinisilmsena, aga tundub et sul on kõik läbi mõeldud. Ainult unustasid mainida kust sa kõige selle jaoks nutsu saad? Kas sa tõesti arvad, et Eesti inimesed suudavad evosid yleval pidada oma maksude arvelt v?(Ja jätaks selle liiklluse rahule, minu arust on jumala OK praegu see teema. Tuletõrjele võiks hoopis raha anda....põlev maja on igal inimesel primaarsem, kui yx roolijoodik suvalises kolkakylas - noh teda ei pyyta anyway nii et.... ) Teiseks, Mis on evo parem impresast või 330 bemmist, kui 99% peatatavatest autodest ei sõida anyway eest ära, ja need mis sõidavad on mingid viimased rimakad? Ja kust võtad sa korraliku kvalifikatsiooniga juhte? Mida politsei suurendatud eelarvega teeks?`Palga tõstmine ei taga veel paremaid tulemusi, ja usu mind, nad on saanud viimastel aastatel väga korralikult finantsi. Ja teede kohta kysiks, et mis teedel viga on? Aktsiist tulev raha läheb ju riigi teede peale? linnateed on iga linna oma mure. Ja maanteed on ysna OK-d(ok jätame välja fakti, et suurem osa neist said korda siis, kui euroklots peale voolas, seega jah, kuhu raha kaob?). Vägisi tundub, et elad mingi vanamutiga koos, kes kaagutab sulle koguaeg, et elu on nõme ja kõik on halvasti ja ikka pätid on pukis jne. Ja kuna sa ilmselt ise kõige teravam pliiats pole, sis käid ja jutustad foorumis oma koduse dialoogi igal võimalikul juhusel kohe maha.
PS! Auto, mis Eestis tuulega yle 70 ei lähe pole tõesti logu. See on totaalne sarapann emexi lax, mida ei tohiks hoovistgi välja lubada. Ja jääb ta selleks senikaua, kuni pole korda tehtud. Mitte, et mul pole hoovis logu skolnik, ta on lihtsalt p*rses! Loed sa oma poste ka mõttega, või kirjutad ära ja sis lähed kähku teise tuppa tyop geari kõvatama?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 15:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
tomcraft kirjutas:
part1 kirjutas:
traur kirjutas:
part1 kirjutas:
oled sa tõesti nii loll ja lugemisoskuseta?
...
ise oled ikka täielik debiilik.
jah ka mina vahest ületan kiirust, aga ma ei kiru politseid, et ma selle eest trahvi saan, oma viga, üleüldse ma tean et rikun ei eitagi seda, aga ma rikun seda nii vähe ja harva, et pole vahele jäänud ja põhjusega pole vahele jäänud, kuna ma lihtsalt pole selline debiilne rullnokk nagu sina.
Tegelikult selleks, et vahele jääa tuleb ikka päris tihti ja tõsiselt kiirust ületada, mistõttu on tegemist ilmselge rullnoklusega.

ja mu ametiauto pole üldse logu, mootoris on mingi kamm, mistõttu tal jõudu vähe ja küttekulu üleval, aga mu idiootne tööandja ei tee korda seda, talle ei jõua kohale.
taga saab sõita 90 aga ei ole eriti mõtekas.


oled sa märganud, part, mitu sinu postitust kedagi lolliks, debiilikuks, rullnokaks, rumalaks vms EI nimeta? :) sulle ei tundu, et sinujaoks on alati vool vastu sind, mitte sina vastu voolu?

kuidas nimetada autot, mille mootoris on kamm, mille tõttu on tal vähe jõudu ja kütusekulu kõrge, ning mida (taaskord idioodist ning pardi kiusamiseks maailma loodud omanik) korda ei tee? see ei ole logu? :D

sa jätad oma labase sõimuga tõesti erudeeritud inimese mulje. see lisab su arvamusele kaalu ja kahtlemata mõjub taaskord heledama juuksevärviga inimestele tõsise argumenteeritusena.

räägi meile veel, mida maailmas peaks kohe paremaks tegema ja millised oleks sinu esimesed viis sammu kõikide maade peaministrina?


see auto ei ole logu mitte kuskilt otsast, lihtsalt mootori on midagi toitesüsteemi viga, masin on 2004a oma.
Intercooler vahetati ära, mis parnadas märgatavalt asja, auto jõudis peale seda mäest üles minna ja 90 sai ka kuidagi kätte, on ka lootust üle saada, aga enne ta ei saanud 90 ka eriti kätte. Väga tugeva vastutuulega ei jõudnud enne 70 ka sõita.
Ma lükkaks sõjaseisukorrad nulli ilmselt, nuh terroriste kindlasti niksiks, aga muidu lükkaks sõja nulli jah.
Kui ma saaks teha, mida tahan siis lükkaks riigiinimeste palgad väiksemad ja preemiad ja muud toetused.
Politsei saaks suurendatud eelarve ja rohkem häid autosid, lisaks sõidu väljaõppe suures osas.
samuti toetaks kiirabi ja tuletõrjet.
koolid saaksid kah oma osa.
haigekassa võtaksin eestis käsile ja uuriks kuhu sealt raha kaob.
teede aktsiisi puhul uuriksin samuti välja, kuhu see raha kaob ja suunaks rohkem teede peale.
see on rohkem eestis siis.
ma räägin ikkagi rohkem eestist:) aga alguses oli veidi muust maailmast ka.
politsei saaks omale mitsubishi evo9-d tõenäoliselt eraautodeks:)



See on muidugi väga tore ja sinu heldekäelisus mõjub kohati väga sinisilmsena, aga tundub et sul on kõik läbi mõeldud. Ainult unustasid mainida kust sa kõige selle jaoks nutsu saad? Kas sa tõesti arvad, et Eesti inimesed suudavad evosid yleval pidada oma maksude arvelt v?(Ja jätaks selle liiklluse rahule, minu arust on jumala OK praegu see teema. Tuletõrjele võiks hoopis raha anda....põlev maja on igal inimesel primaarsem, kui yx roolijoodik suvalises kolkakylas - noh teda ei pyyta anyway nii et.... ) Teiseks, Mis on evo parem impresast või 330 bemmist, kui 99% peatatavatest autodest ei sõida anyway eest ära, ja need mis sõidavad on mingid viimased rimakad? Ja kust võtad sa korraliku kvalifikatsiooniga juhte? Mida politsei suurendatud eelarvega teeks?`Palga tõstmine ei taga veel paremaid tulemusi, ja usu mind, nad on saanud viimastel aastatel väga korralikult finantsi. Ja teede kohta kysiks, et mis teedel viga on? Aktsiist tulev raha läheb ju riigi teede peale? linnateed on iga linna oma mure. Ja maanteed on ysna OK-d(ok jätame välja fakti, et suurem osa neist said korda siis, kui euroklots peale voolas, seega jah, kuhu raha kaob?). Vägisi tundub, et elad mingi vanamutiga koos, kes kaagutab sulle koguaeg, et elu on nõme ja kõik on halvasti ja ikka pätid on pukis jne. Ja kuna sa ilmselt ise kõige teravam pliiats pole, sis käid ja jutustad foorumis oma koduse dialoogi igal võimalikul juhusel kohe maha.
PS! Auto, mis Eestis tuulega yle 70 ei lähe pole tõesti logu. See on totaalne sarapann emexi lax, mida ei tohiks hoovistgi välja lubada. Ja jääb ta selleks senikaua, kuni pole korda tehtud. Mitte, et mul pole hoovis logu skolnik, ta on lihtsalt p*rses! Loed sa oma poste ka mõttega, või kirjutad ära ja sis lähed kähku teise tuppa tyop geari kõvatama?


Oled sa juhmakas või?
Näiteks auto, millel on üks jublakas tuksis, aga muidu on üsna uus auto ja muu täisti heas korras teeb selle auto rimakaks? ega ikka ei arva küll.
tõenäoliselt mu tööautol on midagi pritseajul või kõrgsurve pumbal viga, muu on igati korras tal. Nii, et mõtle ka mida räägid.
ka sa lugeda ei oska? Ma ju loetlesin tuletõrje ka üles.
eest ära sõitjaid on ka väga karme selleks on evosid vaja, pealegi evo on parem, kui subaru, parem ka kui need 3 seeria bmw-d evo on ralli ajalooga, subaru on ka, aga paraku jäi alla, see on juba top gearis tõestatud.
Tead, et aktsisiist läheb ainult 20% teedele., meie teed pole teps mitte korras, kus sa elad? tallinna tänavad pole seda teps ja neid leiab veel eestis.

Kust selleks kõigeks raha võtta? sa vist ei lugenud üldse? Ma ju rääkisin kust, riigiamentike kulud tõmbaks täiega maha ja haigekassa raha kasutaks otstarbekalt, ilmselgelt haigekassa oma raha praegu otstarbekalt ei kasuta, ta saab hullud rahad, aga ikka on puudu, ikka peame ise veel maksma visiiditasusid jne.

eest ära sõitjaid on meil piisavalt, keda taga ajada, ega neid evosid ei tahakski niipalju, aga eesti peale umbes 20 tükki kuluks ära küll.
Ma ju ütlesin, et politsienikud saadaks sõidukoolitusele vastavale, sa nagu ei lugenud vist üldse mu teksti?

Sina oled tüüpiline loll noor, kes ei tea meie elust mitte kui midagi, majandussurutisest pole sa vist ka midagi aru saanud, aga küll varsti saad.


Lisaks pole sa vist aru saanud, et mu tööautol ei ole originaaliski jõudu just meeletult, mistõttu rike mõjub seda hullemini ja tal on suur kõrge kong peal, mis on tõsine tuuletakistus, lisaks koorem.
tööjuures kahtlustavad, et aju viga, aga noh seda romulas pole, et proovida ja ise nad nii targad pole ,et seda välja uurida, mis täpselt on.
Tegelikult on teenindus ja diagnostika stend ja kõik olemas, aga lihtsalt liiga tainad on seal remondimehed ja diagnostik, lisaks liiga laisad.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 16:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
part1 kirjutas:
Oled sa juhmakas või?
...
Nii, et mõtle ka mida räägid.
ka sa lugeda ei oska?


...see on juba top gearis tõestatud.

...

Sina oled tüüpiline loll noor, kes ei tea meie elust mitte kui midagi, majandussurutisest pole sa vist ka midagi aru saanud, aga küll varsti saad.

...

Tegelikult on teenindus ja diagnostika stend ja kõik olemas, aga lihtsalt liiga tainad on seal remondimehed ja diagnostik, lisaks liiga laisad.


and here we go again - debiilikud ja muu tige lollpeadest maailm õilsa pardi maailmaparandamise missiooni vastu...
ja juba top gearis on tõestatud, et part jagab asja.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 11.01.2009 16:33 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
part1,Sa peaks Toompeal istuma. :hail

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7