Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 19:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 22:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
hizpollah kirjutas:
Kust kohast luges hr viktor t välja, et ma asjaüle kurdan?

Sinu üleolevas suhtumises neist ja nendega tundus kibestumuse kõla :D
Anna andeks kui eesti slängist enam aru ei saa :P

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 22:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
ViktorT kirjutas:
hizpollah kirjutas:
Kust kohast luges hr viktor t välja, et ma asjaüle kurdan?

Sinu üleolevas suhtumises neist ja nendega tundus kibestumuse kõla :D
Anna andeks kui eesti slängist enam aru ei saa :P


aa, kui minu jutt tundus sulle üleolev, siis arva kuidas sinu jutt mulle pidi tunduma :kill
ausalt öeldes mai saa su 1 lause teisest poolestki enam aru :D
PS ära saa siis vähemalt oma emme ära kittu

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 22:58 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
hizpollah kirjutas:
ViktorT kirjutas:
hizpollah kirjutas:
Kust kohast luges hr viktor t välja, et ma asjaüle kurdan?

Sinu üleolevas suhtumises neist ja nendega tundus kibestumuse kõla :D
Anna andeks kui eesti slängist enam aru ei saa :P


aa, kui minu jutt tundus sulle üleolev, siis arva kuidas sinu jutt mulle pidi tunduma :kill
ausalt öeldes mai saa su 1 lause teisest poolestki enam aru :D
PS ära saa siis vähemalt oma emme ära kittu


Kui Sa sellisest lihtsast lausest aru ei saa, siis äkki peaks ikkagi mingis koolis käima, äkki mõjub.
Ah jaa, see PS teema on eriti lapsik: "ütlen samamoodi nagu mulle öeldi".

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
ViktorT kirjutas:
Noh "kukekesed" tegid ju "liiga" sulle, esmalt räägitakse ikka vanematele ära, siis tõmmatakse korraks hinge ja tullakse foorumisse halama :D


arvad, et kõik käituvad nagu sina?
Kahjuks pead pettuma...ei ole vanemaid..enam..
Ütle mulle uuesti, et kus sa loed välja, et ma halan ?
pigem teed seda siin sina ju vms.
Lihtsalt kirjutasin selle juttu siia, kuna see dialoog "maksukogujaga" oli küllaltki humoorikas ja samas,
ega ma vast neile midagi valesti ka ei öelnud. Muidugi see kõne meie vahel(minu ja politsei) veel jätkus.
Peale selle sittatükki juttu arvas härra veel, et kui politsei tegeleks Eesti riigi eelarve täitmisega, siis ei julgeks enam ükski kajakas ka linnavahel lennata ja, et see trahvi kogus rahalises mõttes, mis nemad oma vahetuse jooksul määravad ei küündi selleni mis Eesti riik raiskab päevas ühe patrulli peale....
Kuule ja mine vaata peeglisse korra üks piskvinn tahab pigistamist. :wink:

edit
Tsiteeri:
...ja nendega tundus kibestumuse kõla

tõlgid siis äkki Umx? millega mulle tundus kibestumis kõla? :uhoh :uhoh no ei saa aru.

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:16 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
hizpollah kirjutas:
edit
Tsiteeri:
...ja nendega tundus kibestumuse kõla

tõlgid siis äkki Umx? millega mulle tundus kibestumis kõla? :uhoh :uhoh no ei saa aru.


Nori-nori, põhiline on, et kui hakkad norima pisiasjade kallal, siis tee ise kõik, et samalaadsed pisiasjad Su oma teksti sisse ei lipsaks. Mõttest said Sa kindlasti aru, kui ei, siis pole eriti vaielda Sinuga võimalik (mu meelest vaidlus on mõlemapoolne argumentide vahetamine).

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
Umx kirjutas:
hizpollah kirjutas:
edit
Tsiteeri:
...ja nendega tundus kibestumuse kõla

tõlgid siis äkki Umx? millega mulle tundus kibestumis kõla? :uhoh :uhoh no ei saa aru.


Nori-nori, põhiline on, et kui hakkad norima pisiasjade kallal, siis tee ise kõik, et samalaadsed pisiasjad Su oma teksti sisse ei lipsaks. Mõttest said Sa kindlasti aru, kui ei, siis pole eriti vaielda Sinuga võimalik (mu meelest vaidlus on mõlemapoolne argumentide vahetamine).


hmm sul on norimisest imelik arusaam :D
ja nui neljaks. No ei saanud aru selle lause teisest poolest :D :beer

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
hizpollah kirjutas:
Umx kirjutas:
hizpollah kirjutas:
edit
Tsiteeri:
...ja nendega tundus kibestumuse kõla

tõlgid siis äkki Umx? millega mulle tundus kibestumis kõla? :uhoh :uhoh no ei saa aru.


Nori-nori, põhiline on, et kui hakkad norima pisiasjade kallal, siis tee ise kõik, et samalaadsed pisiasjad Su oma teksti sisse ei lipsaks. Mõttest said Sa kindlasti aru, kui ei, siis pole eriti vaielda Sinuga võimalik (mu meelest vaidlus on mõlemapoolne argumentide vahetamine).


hmm sul on norimisest imelik arusaam :D
ja nui neljaks. No ei saanud aru selle lause teisest poolest :D :beer


Proovi edasi, ühel päeval saad Sa valgustatud :)

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
Aamen!

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 09.01.2009 23:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
hizpollah kirjutas:
Ütle mulle uuesti, et kus sa loed välja, et ma halan ?


Anna veel kord andeks, eks ma siis võin ju ka respekki anda, kui seda hoopis nuiad siin :D
lähen nüüd punne pigistama ..

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 00:33 

Liitunud: 27.10.2008 19:32
Postitusi: 24
Tekkis küsimus, et millest teil nüüd probleem tekkis? AruMaEiSaa...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 00:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
bmw318i kirjutas:
Tekkis küsimus, et millest teil nüüd probleem tekkis? AruMaEiSaa...

Tee või tina, aga selliselt algavad ka probleemid eesti liikluses, see foorum on 1:1 le eesti liikluspeegel :beer

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 14:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
part1 kirjutas:
Vaatasin video nüüd ka ära ja, tõesti täitsa vahva värk, noh kiirusehehullud, mida te võidate selel 200-300-ga kütmisega? Mitte midagi, olen igasugu kiiruse uuringuid mitmeid lugenud ja ka erinevaid jutte tallinn tartul mööda süstijatest jne, tulemus on alati see, et kihutamine on riskantne, aga ei anna suurt midagi ja bensu läheb rohkem ning auto kulub rohkem, samuti rehvid, eriti just veorehvid.
Veoratall on sõites teatav tühiring, me ise ei saa sellest aru ,aga see on täitsa olemas, mida kiiremini sõidame, seda suurem see tühiring on ja seda rohkem rehv kulub, samas lihtsalt kaasaveerev ratas kulub märkimisäärselt vähem.
Üleüldse kiirteel mingi 120-140 vahemikus sõita hea autog aon suht normals, ei ole nii hullu pinget, saad asja natuke rahulikumalt võtta. Selline mõnus kiirtee kulgemine.
tiheda liiklusega 200-ga sõite, kiirteel ikka on seda liiklust, pead sa ikka päris hoolas olema ja reageerimiseks on vähem aega jne.
No mudiugi annab ka vabalt selle kiirusega sõita, aga siis on tegemist lihtsalt hooletu juhiga, kes ei jälgi piisavalt liiklust.


Inimene- kas sa arvad tõepoolest, et inimene ostab Lambo selle pärast, et tal kindlasti vaja kuhugi kiiremini jõuda või et saaks ökotada :kill Tule maapeale tagasi- kõik inimesed ei ole sellised, nagu sina :err


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 15:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
bomsch kirjutas:
Kas on juba teemas läbi käinud, et aastal 2008 vähenes liiklusõnnetustes hukkunute arv 30% võrreles 2007. aastaga. Ja üldse oli viimati selline tulemus viie- või kuuekümnendatel. Rõõm kuulda, et selle taustal tõsteti trahve, et liiklus ohutum oleks :?

ma kipun arvama et hukkunute arvu kahanemise taga on juba see üldrahvalik soosing joobesjuhtide rangesse karistamisse ja pikalt lubadeta jätmisse. ise ka pooldan seda.
sest mingi 2006 ja 2007 oli kogu aeg kuulda õnnetustest milles olid kas noortekamp joobes ja üle kaela või mingid pässid joobes ja ka kuskil puus. 2008 oli vist kapmaania nii tõhus et väa palju saadi neid enne kätte kui jõudsid laksu panna. iseenesest on see hea.
kroonilist roolijoodikut eriti ei piira ka seadus ja ta teeb ikka nii nagu talle vaja. seega pikalt eemale!
kuid minu arvates teeb poller oma tööd ikka ja jälle tuima lollusega. neid pole eraautodega maanteel salvestamas liiklusestehtavaid siutsiidimöödasõite, möödasõidukeeluga alades möödasõitude tegijaid karistamas. arutute ohtlike pimedate kurvide juures möödasõitude tegijaid kasvõi korrale kutsumas. nad istuvad kuskil liiklussoone peal ja niksivad seal siis ntx 30 alas 45 ga sõitjaid. no on peded, sellised kes ootavad et kassile ise hiir suhu jookseks. ja siis nüüd viimasel ajal kuna rahvas on ennest tagasi võtnud ja pole enam nii palju raha teenimise võimalusi siis hakatakse juba väikseid asju niksima nagu kustuti ja tõkiskingad jne. it sucks. selle pärast juba, ei raatsi maksta eesti riigile makse kuna nagu kogu süsteem lonkab kahte jala korraga. nii valitsust kui ka repressiivorganeid nagu meie sinivalged peded.
ise olen elus paari peoseltskonna hulgas ka tegevmente kohanud ja normaase inimese muljet pole neist mulle küll keegi jätnud , pigem on tegu ohmoonidega kes ennast läbi vormi teostavad ja omi kooliahistamisi ja mõttetut elu läbi teiste kodanike niksimise välja elavad. ju siis on neile nii vaja. ma olen saanud trahvi ntx nii jabura asja eest et tagaaken oli udune ja minu vahtraleht ei paistnud sealt välja. saate aru. no what tha fuck. parim oli see et polleri autol oli valged suunad ja valgee pirnidega. tegin neile siis märkuse et nende sõiduk ei vasta nõuetele ja siis hakkas sama räiget sõimu tulema nagu põlvas....
hetkel arvan et surmaõnnetuste languse põhjus on lihtsamast lihtsam. suitsiidne ja joomasem seltskond on enamik kas lubadest autodest ilma või juba surnukssõitnud. ja vähem on järele jäänud. eks see korralikum liiklus tulebki ju teatud arvu idiootide hinnaga. mis teha see on evulutsiooni eripära targem jääb ellu.
samas lisan et eestis saab ka 150 ja pluss sõita osadel teedel. iseasi kas see on kõigile kohane ja kas ära tasub. 130 oleks hea küll kuigi vaid siis kui veokeid ei oleks neil lõikudel.
ps hr part ei hakka minu teksti üle kommenteerima. mine tegele parem mujal maailmaparandamisega! ning pardijahi hooaeg on tulekul :D

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 16:07 

Liitunud: 21.12.2004 20:01
Postitusi: 305
Asukoht: Tallinn
130-ga teel oleks 4 rida ja veokad loomulikult esimeses reas.

_________________
Vineda Racing


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: AS Eesti Politsei aktsiad tõusid
PostitusPostitatud: 10.01.2009 17:24 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Üleelmisele postitusele lisaksin, et mulle taheti trahvi teha sest vahtraleht ei paistnud lumise tagaakna tagant välja. Nagu mina oleks süüdi et lund sajab, ei jõua ku iga 2min tagant klaasi puhastamas käia. Õnneks nad taipasid, et see on vist veidi jabur ja otsustasid, et väänavad hoopis sõiduajal telefoniga rääkimise eest.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 401 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7