Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 00:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 17.01.2009 00:01 

Liitunud: 05.08.2007 22:44
Postitusi: 50
Asukoht: Tartu
Heh, mul sai vana omega-ga ilma ÜV-ta sõidetud lausa 4 kuud jutti. Iga päev ikka, ja seda Tartus. Polnud mingit probleemi. Paar korda kui ment taga sõitis siis oli kõhe küll, et kas kontrollib või mitte aga läks õnneks.
samas tean inimest kes sõitis ilma üv-ta üv-d tegema ala 5km ning peeti lausa 2 korda kinni. :) Eks asi ole juhis ja auto korrasolekus kah muidugi.

Ja see oli oma 2 aastat tagasi kah :D Siis olid härrad veel rahulikumad, kuid nüüd suht tihti väljas ikka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 17.01.2009 02:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.12.2005 00:20
Postitusi: 40
Asukoht: Tallinn
teadis mulle kunagi üks linnavahelt autos ära vedav vana rääkida, et kui sa kuskil keelualas ohukatega pargid, siis veetakse su masin ära, kui sa pole just 110 helistanud ja teatanud, et masinal rike ja jäid sinna kohta seisma.
Tähendab, mingi koht peaks neil vist ikka olema, kuhu sedasorti infot talletavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 17.01.2009 02:42 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Jolinar kirjutas:
teadis mulle kunagi üks linnavahelt autos ära vedav vana rääkida, et kui sa kuskil keelualas ohukatega pargid, siis veetakse su masin ära, kui sa pole just 110 helistanud ja teatanud, et masinal rike ja jäid sinna kohta seisma.
Tähendab, mingi koht peaks neil vist ikka olema, kuhu sedasorti infot talletavad.

No see naised saunas rääkisid stiilis jutt ei ole just see mida ma otsin ;)

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7