Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 18:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 11:19 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
On kogemusi just selliseid kus kinni on peetud? Vaja siis üks auto Tallinnast Kloogale sugulase juurde remonti transportida millel pole ülevaatust. Kui ma teeksin nüüd kindlustuse ära ja asuksin Klooga poole teele siis kui mõni sinine mind juhtub kinni pidama - mis teeb? Määrus on olemas, et LÄHIMASSE ülevaatuspunkti või remonditöökotta võib sõita ka ilma ÜV-ta kui on tehtud liikluskindlustus. Loomulikult minu sõit Kloogale pole lähim töökoda, aga kui karmilt seda jälgitakse?

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 11:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Helista politseisse. Annad enda auto nri ja ütled, et hakkad remonditöökotta sõitma ilma ülevaatuseta. Oluliselt vähem probleeme, kui politsei kinni peaks pidama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 11:24 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Oled teinud nii?

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 11:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Ragnar74 kirjutas:
Oled teinud nii?

Endal pole vaja läinud, kuid tuttavad on teinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 11:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.06.2004 21:02
Postitusi: 30
Endal selline juhus kui ei saanud ülevaatuselt üle ja leppisin siis kohe tuttavaga kokku, et teeb asjad ära (tagapidurid), läksin 1km eemale asuvasse autovaruosade poodi sealt otse ja edasi remonti 600-700m, selles vahemikus aga peeti kinni ja kui ma seletasin milles asi siis sõimati konkreetselt nägu täis ja lubati järgmine kord trahv teha :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 14:45 

Liitunud: 05.03.2008 22:55
Postitusi: 41
Asukoht: Tartu City.
Päeval ära sõita ma arvan, et pole hullu. Sõitsin ka ise ilma ÜV-ta ringi, võeti siis vahele ja tehti 300.- trahvi, järgmisel päeval võeti jälle vahele aga seekord kiiruse ületamise eest, tehti kiiruse eest hoiatus ja mainis ka ära,et mul pole ülevaatust, ütesin selle peale et lähen just tegema jne ja lasti kenasti ära, toredad poisid olid :)
Kõik oleneb muidugi politseist, mõnda saab ära rääkida mõni teeb kohe trahvi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 17:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
alles oli selline juhutm,et sõitsin ülevaatuseta remondikohast koju ja ment pidas kodu ukse ees kinni.Küsisid arvet,et seda esitada polnud tegid 300.-ei viitsinud selle tühise pärast vaidlema ka hakata

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 18:13 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Njah - mul ka arvet poleks esitada tegelikult. Suur see tõenäosus on, et üle 300.- trahvi tehakse ka?

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 18:32 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Endiselt, helista politseisse, enne kui sõitma hakkad. Siis saab patrull kohe juhtimiskeskusest järele uurida, kas räägid õiget juttu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 18:42 

Liitunud: 06.04.2006 22:41
Postitusi: 125
sõidad tihti tartu - valga vahet?
kui jah, siis palju sa oled näinud politseinike seal tee ääres?

mina seda teed ei sõida, aga usun et ei ole seal neid just tihti näha.
kuna julge hundi rind on rasvane siis istu autosse ja sõida ots lihtsalt ära, kui seda vaja on!
ma julgen kahelda selles et pääsed kui neile ette helistad, see oleks peaaegu sana hea kui ma helistan ja küsin luba 120km/h sõitmiseks, aga noh, kurat neid politseinike teab
:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 19:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Miks see päästma ei peaks? :S Seaduses on kirjas, et töökotta ja ülevaatusele võib sõita. Kui politsei sind sõidu peal kinni peab, siis võib iga vant rääkida, et "kle just lähen töökotta" ja politsei lihtsalt ei usugi neid. Kui aga annad ennem teada, et näet mul on ülevaatus puudu ja lähen töökotta siis kinni pidamisel saad politseile öelda, et "lähen töökotta". Kui ta ei usu, siis lased juhtimiskeskusest järele küsida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 19:53 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Blacku kirjutas:
Miks see päästma ei peaks? :S Seaduses on kirjas, et töökotta ja ülevaatusele võib sõita. Kui politsei sind sõidu peal kinni peab, siis võib iga vant rääkida, et "kle just lähen töökotta" ja politsei lihtsalt ei usugi neid. Kui aga annad ennem teada, et näet mul on ülevaatus puudu ja lähen töökotta siis kinni pidamisel saad politseile öelda, et "lähen töökotta". Kui ta ei usu, siis lased juhtimiskeskusest järele küsida.

Aga kuhu juhtimiskeskuses huvitav selle info talletab? Mingi ühine andmebaas peaks siis olema selliste asjade jaoks kuna numbril 110 võtab telefoni ju pea iga kord erinev inimene.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 20:22 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
võeti ka kunagi vahele,kui ÜV'd polnud ja vabanduseks oligi see,et tõin auto just töökojast ära.Sain 300 eeku trahvi,sest oleks pidanud enne politseid sellest teavitama.
Seega on see jutt õige,et peab enne seadusesilmale oma plaanidest teada andma.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 20:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 22:19
Postitusi: 595
Asukoht: Tallinn
Ragnar74 kirjutas:
Aga kuhu juhtimiskeskuses huvitav selle info talletab? Mingi ühine andmebaas peaks siis olema selliste asjade jaoks kuna numbril 110 võtab telefoni ju pea iga kord erinev inimene.


Kui Sa korra enne oled juba helistanud, siis võimaluse korral (kui ta vaba on) annab telefonisüsteem Sulle sama inimese toru otsa. Aga kuhu see info talletatakse, seda ei oska küll öelda. Kõige tõenäolisemalt on see nii erandlik juhtum, et tädikesel on meeles et "ah oli jah üks kes sellise jutuga helistas" :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ülevaatuseta remondikotta sõitmine
PostitusPostitatud: 16.01.2009 23:36 

Liitunud: 14.03.2004 03:34
Postitusi: 169
Asukoht: Tallinn, mustamäe
Iga kõne ja info salvestatakse keskuses. Päris kindel pole, aga vist tehakse auto nr järgi märge auto faili ja seda saab juba lpol autos kontrollida.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7