Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 08:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4081 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 273  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 20:44 

Liitunud: 24.07.2005 14:30
Postitusi: 348
Asukoht: kodu
Ma käisin kogu patareile nii palju ajudele kui võimalik ning vajadust oli.

Kui oli põhjust, paukusin ka naaberüksuste peale söökla ees.

See, et punt venelasi mind fašistiks sõimas/peab, mind eriti ei koti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.12.2007 13:25
Postitusi: 139
Ma kuni 4 detsembrini Vahipatis. Väike soovitus: Võtke asja pohhuilt. Mida vähem SBK ajal silma paistate, seda lihtsam. Ei ütleks et ajateenistus täitsa mõttetu on, midagi jääb ikka külge. Õpid kasvõi riideid korralikult pakkima või põrandaid pesema. :lol Aasta on raisus aga ei kahetse et tulin. (Vähemalt saab pulli kõvasti!)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:21 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
No kui sõjaväes muulased kes ei kõnele riigi keelt ja sõimavad fasistisk siis seljuhul ma kõnniks sealt väravatest sirge seljaga välja.Ma kõndisin umbes nii.See pull mis sea ltoiub pole vähemalt mulle normaalne ja ei vioitsiks ka aega raiasat ,sest see ei ole minule sobilik asi.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.12.2006 12:45
Postitusi: 1214
Asukoht: Rakvere/Tartu
Meil oli venelastel tavaliselt nii, et kui midagi teha kästi siis kohe nitsevoo panimõmm. Kohati ajas ikka päris närvi kuidas teised nende idiootsuste pärast said. Praasnik oli ka pidevalt teema, tee ja küpsiste jaoks oli aega alati.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:34 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Ongi nno pangu sellised riigi keelt rääkima asi seegi mitte mindag imuud polegi vaja + selgeks tegema mis riigis nad siisk ion jne.Veneajal olevat ikka asi teist sugune ja karmim ja polnud mingit eesti keelt vist.Pidi

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.12.2006 12:45
Postitusi: 1214
Asukoht: Rakvere/Tartu
Venelastele on sõjaväes riigikeele kursused, aga õppida nad seal ei viitsi. Käisid ainult magamas. Samal ajal kui meie kusagil põrandat küürisime või roomasime magasid nad eesti keele "tunnis".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 21:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
rutsik kirjutas:
näide: kolm nädalat tagasi tahtsin ühele võitlejale määrata karistuseks 5lk esseed teemal seoses asjaoluga, et unustas oma asjad seljakotiga laagrisse, olgugi et oli käsk seljakott kaasa võtta laskmistele. Õhtul oli rühma esindusmeestel kohtumine kõrgete ülematega. Järgmisel päeval teatati koosolekul, et esseed ei tohi karistuseks määrata, kui sellel pole väljaõppelist eesmärki.

:kill


Sinusuguste troppide pärast sinna keegi minna ei tahagi :kill
Saaks aru kui poiss kott seljas tunnikese sporti teeb staadionil ...
Tean, et meil oli väeosas 1 nooremveebel, kes puhkuse ajal jäi esihammastest ilma just sellise ajukepi poolt, tõmmati kott hämaras pähe ja tuld, kituda polnd ka tal kellegi peale :lol

1997a olid Tapal vähemalt normaalsed seerud, siin lugedes tõuseb noortel ajaga kaasas käies üha enam kusi pähe ja veel uhked ka selle üle ...
Sa rutsik pole ise aastaid esseed kirjutanud vist, kui nii vigadega siin oma emakeeles toksid ja uhkeldad ka veel oma ajupuudulikuse üle :kill

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:01 

Liitunud: 04.01.2009 12:29
Postitusi: 157
see nooremveebel kes ka praegu teenib (mitte enam nooremveebel) on palju rahulikumaks jäänud... aga mina olen nii asja suhtunud ajateenijatesse, et kudas nemad suhtuvad minusse nii ka mina nendesse... pole kunagi probleeme olnud... olen ka karistanud aga olen huvitavaid asju välja mõelnud... ja karistus ikka selline olnud, millega ka ise hakkama saaksin. näiteks panen ka endale dressi selga ja lähen kurjamitega sporti tegema. või siis leian neile muu töö millest nii neile kui ka mulle kasu on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Meenub 1 lahe lugu:
Peale Tapal oldud noorteaega koliti pooled meist Tallinnasse Magasini tänavale.
Igavaks muutus asi tõesti peale noorte aega, samas hakati idiootselt ajusi keppima, kuna Roosimägi vana keppar oli seal eesotsas oma sovjetliku sõdalaslaagri etikettifega.
Pesupulbriga nühiti 40 a vanu treppe ja asfaldit, andke abi, see oli eesti ajal 1997 a-! :kill

Sai ka arsti juures käidud ja sõdalaslaagrisse naastes med bussist välja hüpatud lahtiste hõlmadega ja otse esimesele korrusel olevasse laatsaretti või nii.

Pataljoni korrapidaja tegelasele Kilk ei jäänud see aga märkamata.
Nii kui saabus õhtu ja maja muudest kõrgetest ametnikest tühi, saatis see tropp mingi korrapidaja laatsaretti teatega: et mina pean nüüd 4h lapiga mööda maja ringi jooksma, karistus siis mitte korrapärase vormi kandmise eest. Oi mul oli suu naeru täis kui ütlesin sellele kukele, et sõitku ta urrukasse oma lolli ilaga.
Poisil tuli nutt kurku ja halas, et Kilk käskis ja lalala, ütlesin talle, et kui Kilk-il mingi mure on, las tuleb ja kõnetab mind otse, sel Kilk affil oli vist vanem leitnandi pabulad peal.

Ei läinud 5 minutitki, kui see tont tuligi :D

Oh ja teate kui hea tunne oli, kui sa oled sõdalase piibli läbi lugenud ja vaidled tropiga, kes kujutab et on A ja O.

Piibel ütleb selgelt, Haige tegelane sõjaväes allub ainult pataljoni arstile või kogu selle krempli kõige kõrgemale ülemale. Näpuga talle seda rida näidates, tõmbus see kloun näost sini-hele-roheliseks ja kadus ...
Üritas veel med õelt luiba saada et mu ajusi koinida, mis aga ebaõnnestus :D :D :D

Nalja sai palju, on mida meenutada, aga kogu see jama on POINTLESS !

Mõni mürsk põhi sõlmedele eestis ja pole teil ei televiisorit, telefoni, raadiot ega transporti.
Metsas usse süües ja võideldes tänapäeval enam asju ei aeta, suht poliitiline värk, kus malemängijad elavad hästi ja noori kukekesi kasutatakse lihtsalt huvitavate ettekäänetel oma värdjalike ihade rahuldamiseks !

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Viimati muutis MarkoC, 12.11.2009 22:23, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2005 14:04
Postitusi: 364
Asukoht: Tallinn
kas sina panid kolm tüüpi haubitsaga platsil ringi tegema? eelmise õppe lõpus? enne käisid nendega lennuväljal jooksmas?

_________________
Volvo S70T5 M


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
AntiL kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Tean, et meil oli väeosas 1 nooremveebel, kes puhkuse ajal jäi esihammastest ilma just sellise ajukepi poolt, tõmmati kott hämaras pähe ja tuld,

ega ei olnud tegu (nime ei hakka välja kirjutama) praeguseks v-vbl A****g-iga? See on tapal tuntud poiss oma joonlauaga vormipakkimise mõõtmistes ja muidupiiderdamises. Võin ka mööda panna.

Tee v tina, ei tule nimi meelde, aga siuke pikk vibalik oli, kes peaks praegu ca 33/35a vana olema ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
AntiL kirjutas:
eriti pikk ta polnud muidugi, aga vanus on küll sinna 35 kanti. Võibolla on seal tapal kõhvitsedes kängu jäänud vms.


No kui eeslahter tühi, siis peaks sama vana olema.

See vana oli nats aega enne meid veel kildu teinud, kui Ämarisse valvemeeskonda viis.
Pollarid olid neid kinni pidand ja koinima hakand, see oli 8 matsi, need noored oma relvadega, üles rivistanud ja relvad laadida käskind.
Sest sõjaväe reeglitega oli mingi teema, kus mendid ei tohtind näppida relvastatud vahtkonda vms.
Peale seda, kui poistel olid salved all, mendid kadusid :D

Äkki jäi seepärast oma kikudest ilma, kes teab :D

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:39 

Liitunud: 04.01.2009 12:29
Postitusi: 157
master003 kirjutas:
kas sina panid kolm tüüpi haubitsaga platsil ringi tegema? eelmise õppe lõpus? enne käisid nendega lennuväljal jooksmas?


jah... see oli üks kord küll... kahju et siis mul enda vorm kehvake oli... oleks veel trampinud... kuid nuh oli kasu nii mulle kui ka neile...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 23:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
erko23 kirjutas:
master003 kirjutas:
kas sina panid kolm tüüpi haubitsaga platsil ringi tegema? eelmise õppe lõpus? enne käisid nendega lennuväljal jooksmas?


jah... see oli üks kord küll... kahju et siis mul enda vorm kehvake oli... oleks veel trampinud... kuid nuh oli kasu nii mulle kui ka neile...

Et oleks oma vormilt tegijam, siis kepiks hullemini nende noorte füüsiliselt treenimatute õnnetute hingi ?

Sa pole ka terve mõtlemisega :kill

Mille poolest palju vihatud mendid siin sinust erinevad ?

Saaks ainult tõestada midagi ....

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti Kaitsevägi
PostitusPostitatud: 12.11.2009 23:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2003 11:43
Postitusi: 1609
Asukoht: Ullumajapuffet
Huvitav, kas ma ainuke siin foorumis kes mõlemad sõjad läbi käinud, nii Vene kui Eesti?

_________________
Cделано в СССР


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4081 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 273  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 158 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7