Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 03:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 30.01.2009 20:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.12.2008 12:22
Postitusi: 1827
Asukoht: Tallinn Mõigu
see kahetsus kiri äkki saata peaks nagu leevendama. kindlasti puhtsalt ei pääse aga ehk saab natuke alla. kitsed suht ülbeks ka läinud arvestades et palju mingid umbkeelsed diblad viisnurk sitakasse tataveeritud, endal küll häid kogemusi pole seoses mentidega ega neid suurrt huvita ka pooled naeravad näkku sulle. kui vähegi süüdi tunned ennast siis teeskle et kahetsed ja olemas. saad leebelt ülbitsema hakkad nikuvad täiega. :rokib

_________________
Duubzu Motors Oü
http://jaguar-club.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 30.01.2009 21:47 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
Mr.Spurway.Cooke kirjutas:
pange otsingusse julged teha, julge tunnistada jms asju. vastuseid nagu muda. kõik kaagutavad seda jah aga siis kui endal on vaja aus olla siis on see suhtumine kohe kadunud ja lause meelest läinud.


+1

ma ei poolda mingeid liiklusrikkumisi ega midagi mis oleks seaduse vastane, aga mulle käivad pinda need maailmaparandajad kes käivad streetrace foorumis vingumas, kui keegi ei viitsi trahvi ära maksta, pargib sitasti või ületab kiirust. (täispeaga sõitmised ja invakoha peal parkimised on muidugi eriti nahhaalsed, aga vähemalt siin foorumis üritan oma suu selle kohapealt kinni pidada)
ei vihjanud oma postitusega kellegi pihta.

ennast pean korralikuks liiklejaks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 31.01.2009 22:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
Mani kirjutas:
hollow kirjutas:
whatever kirjutas:
Tsiteeri:
Igaljuhul kui tehakse üldmenetlus, siis vaidlustad selle 15 päeva jooksul protokolli saamisest (soovitatavalt eelviimasel päeval) ja siis läheb mingi aeg kuni see menetlusse võetakse ja siis veel mingi aeg kuni otsus tehakse ja siis veel mingi aeg millal otsus jõustub... seega kui on teada, et yhe karistusena on lubade ära võtmine ja tead, et sul on vaja kindlasti 1 kuupärast autoga sõita aga siis on karistus jõustunud ja juhtimisõigust pole, siis tasub asi kohtus vaidlusada... seni kuni asi on kohtus arutlusel ei rakendu ka see määratud karistus

aga kas rahalist trahvi ei pea ka siis senikaua ära maksma kuni asi kohtus on?

hea oleks kui on makstud... aga kui ei ole makstud, siis kohtus olevat asja ei saa nad saata kohtutäiturile menetleda


Üks loll ja harimatu küsimus.Mis kurat seal head on?
Kui politsei teeb mulle 10 000.- trahvi ja kohus otsustab ära,et see bs siis hea enda raha jälle tagasi oodata?

see n'itab sinu seadusekuulekust, et siiski trahv tasutud... nö. head tahet ja häid kavatsusi... pärast makstakse tagasi jah


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 31.01.2009 22:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
Salupa kirjutas:
Kui otsus edasi kaevata 15 päeva jooksul peale kättesaadavaks tegemist, siis ta ei jõustu. Järelikult ei ole vaja ka ju trahvi maksta.


eh siin ongi see minu keiss... nimelt tehti mulle protokol... tegelikult lausa 2 protokolli... 6 novembril ja märgiti mõlemale peale, et otsus kättesaadav 08 november... 8 novembril ei olnud midagi, kuni detsembrini vaatasin kodaniku portaali, et kas on mingi otsus tehtud või mitte... lõpuks loobusin... ja siis sain politsei autos teada, et siiski väänati trahv ära (mitte liiklus rikkumine) ja yhe protokolli eest väänati ära ja teine tyhistati ära... kumbagi ei antud teada ja lõpuks sain ma otsuse kätte 5 jaanuaril nuh otsuse kättesaamise hetkest 15 päeva jooksul sai kohtusse pöördutud... nu politsei möödalaskmisi oli kogu selles asjas rohkem... alates kuupäevadest kuni ametlike tunnistajate mitte ylekuulamiste ja vale tunnistajate kuulamiseni... aga kui asi ykskord kohtust läbi käib, siis kirjutan kogu pikema jutu ka siia. aga point ongi selles, et ma sain teada et mind on trahvitud 45 päeva peale selle kuupäeva millal oleks pidanud teate kätte saama ja et saada see kirjalikult kätte, siis öelgdi ka ykskord, et ei ole seda ametniku kes allkirja tohib alla panna ja teinekord, et ei ole tal ligipääsu jne. et ma ei saanud mitte kuidagi teda kas mind on karistatud ja kui suures ulatuses ja millal.

kui teil huvi pakub, siis võin öelda nii palju, et tegemist on 2 naabri omavaheliste nääklemistega kus yks tegi vale avalduse politseisse koos vale tunnistajatega kus tunnistuse ajad absoluutselt ei kattu ja ajapeale kus ma saan tõestada et mina ei saanud olla seal kus syydistatakse ja millegipärast ykski tunnistaja ka konkreetselt mind ei näinud aga kuulsid... go figure


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 31.01.2009 23:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
hollow kirjutas:
nimelt tehti mulle protokol... tegelikult lausa 2 protokolli... 6 novembril ja märgiti mõlemale peale, et otsus kättesaadav 08 november
Ma muude rikkumiste puhul pole kindel, kuid liiklusrikkumiste puhul on selline asi, et üldmenetluse otsus tehakse kättesaadavaks täpselt kuu aega peale protokolli koostamist. Sellist varianti, et kuuendal kuupäeval koostatud protokolli otsus on sama kuu kaheksandal kuupäeval kättesaadav, pole.

"Otsuse kättesaadavaks tegemine" ei ole seotud selle ajaga, millal otsus tegelikult tehakse ega selle ajaga, millal sina selle kätte saad, vaid on kindel aeg peale protokolli koostamist, mis hetkest sa kindlasti saad oma otsuse kätte ning millest hakkab jooksma aeg, mille jooksul sa saad otsust edasi kaevata või mis hetkest jõustub karistus.

hollow kirjutas:
kumbagi ei antud teada ja lõpuks sain ma otsuse kätte 5 jaanuaril nuh otsuse kättesaamise hetkest 15 päeva jooksul sai kohtusse pöördutud
Kohtusse võib pöörduda 15 päeva jooksul peale otsuse kättesaadavaks tegemist, mitte otsuse kättesaamist. Kui sina otsuse kättesaamisega hiljaks jääd, siis oma viga.

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 01.02.2009 12:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
aga kui mina lähen õigeaegselt aga seda mulle kätte ei anta, sest pole seda ametniku kohal kes allkirja saab alla panna jne.?

Oligi see asi, et kui mina käisin politseis ütlusi andmas, siis tehti mulle selgeks, et näed 8 kuuäeval on otsus kätte saadav kuna väärteo koosseis puudub, siis mida me siin nii pikalt jamame... oleks siis, et inimene oleks valesti kuupäeva kirjutanud... aga ta tegi 2 protokolli 2 järjest kuupäeva kohta ja mõlemale kirjutas samad kuupäevad peale, ise samal ajal näidates, et "näed, otsus on siis kätte saadav"

Ja isegi kui ma oleks pidanud selle otsuse kätte saama 08.12 aga kui ma läksin sellele järgi 26.12 siis öeldi, et kahjuks ei ole seda ametniku tööl kes sinna allkirja alla saab panna... no millest me siis veel räägime... mulle ei antud otsust kätte. aga ei ole mõtet oletada... vaatame mis kohtus asjast arvatakse... paberid on sees, 12 päeva on möödas teadet ei ole saadetud, et seda asja menetlusse ei võeta

ahjaa... kogu see kammajaa käis ka politsei sisekontrollist läbi kui ma häält tegema hakkasin ja sealt tühistati ära üks protokollidest... loomulikult seda mulle ei teatatud samuti... selle sain teada siis kui läksin materjalidega tutvuma... alguses ei tahetud lasta sedagi kuna ainult minu esindaja saab materjaliga tutvuda... kui ma ytlesin, et ma esindangi ennast ise, siis öeldi, et tõesta, et sa esindad ennast ise.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 04.02.2009 09:53 

Liitunud: 23.05.2004 14:06
Postitusi: 1
novembris asulas kiirus üle 19km/h ja trahv 300kr, eile kiirus üle 18km/h ja trahv 1500kr. esimesed trahvid. äge vä :D?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 04.02.2009 22:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
mitsuke kirjutas:
novembris asulas kiirus üle 19km/h ja trahv 300kr, eile kiirus üle 18km/h ja trahv 1500kr. esimesed trahvid. äge vä :D?


Lahja. Pane ikka teise-kolmandasse lõikesse ka paar korda, siis võid meeste sekka tulla.
:kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 05.02.2009 11:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 22:19
Postitusi: 595
Asukoht: Tallinn
Salupa kirjutas:
Ma muude rikkumiste puhul pole kindel, kuid liiklusrikkumiste puhul on selline asi, et üldmenetluse otsus tehakse kättesaadavaks täpselt kuu aega peale protokolli koostamist. Sellist varianti, et kuuendal kuupäeval koostatud protokolli otsus on sama kuu kaheksandal kuupäeval kättesaadav, pole.


See "kuu aega" on tegelikult 30 päeva ja koosneb kahest osast:
- 15 päeva, mille jooksul on Sinul aega esitada vastulauset ja täiendavaid tõendeid;
- 15 päeva, mille jooksul on kohtuvälisel menetlejal (ehk politseil) aega teha otsus.

Seega kuuendal kuupäeval koostatud protokollile kaheksandal otsust teha ei saa jah. Aga 15 päeva möödudes võivad nad selle küll kohe ära teha, oma kahte nädalat nad täis venitama ei pea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 05.03.2009 21:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
hollow kirjutas:
aga kui mina lähen õigeaegselt aga seda mulle kätte ei anta, sest pole seda ametniku kohal kes allkirja saab alla panna jne.?

Oligi see asi, et kui mina käisin politseis ütlusi andmas, siis tehti mulle selgeks, et näed 8 kuuäeval on otsus kätte saadav kuna väärteo koosseis puudub, siis mida me siin nii pikalt jamame... oleks siis, et inimene oleks valesti kuupäeva kirjutanud... aga ta tegi 2 protokolli 2 järjest kuupäeva kohta ja mõlemale kirjutas samad kuupäevad peale, ise samal ajal näidates, et "näed, otsus on siis kätte saadav"

Ja isegi kui ma oleks pidanud selle otsuse kätte saama 08.12 aga kui ma läksin sellele järgi 26.12 siis öeldi, et kahjuks ei ole seda ametniku tööl kes sinna allkirja alla saab panna... no millest me siis veel räägime... mulle ei antud otsust kätte. aga ei ole mõtet oletada... vaatame mis kohtus asjast arvatakse... paberid on sees, 12 päeva on möödas teadet ei ole saadetud, et seda asja menetlusse ei võeta

ahjaa... kogu see kammajaa käis ka politsei sisekontrollist läbi kui ma häält tegema hakkasin ja sealt tühistati ära üks protokollidest... loomulikult seda mulle ei teatatud samuti... selle sain teada siis kui läksin materjalidega tutvuma... alguses ei tahetud lasta sedagi kuna ainult minu esindaja saab materjaliga tutvuda... kui ma ytlesin, et ma esindangi ennast ise, siis öeldi, et tõesta, et sa esindad ennast ise.



Nii kuna minu vale trahv sai täna kohtus ilusa lahenduse, siis võin selle nüüd siia kirja panna:

Nimelt 19.07.2008 ja 20.07.2008 käisid mul külas inimesed... Isa, tema elukaaslane ja sõber. 20.07 õhtul nad lahkusid kella 5 ajal ja mina läksin tuttavate juurde sauna keila-joale. tagasi tulin kella 11 ajal õhtul koju... 5minutit hiljem jõudis naine koju... tema järgi politsei auto. politsei tuli uksetaha uurisid, et kas ja mis paugutamine... ütlesin, et näed tulin ust ja ei tea midagi. Nüüd läheb aga alles huvitavaks.
6 November tuli postkasti kutse keila politsei jaoskonda... kutse oli kohustus vormis, et kui ei tule, siis toome teid ise. OK! Läksin siis kohale kirjutasin oma ütlused ja panin kirja ka inimesed kes olid minuga terve nädalavahetuse koos olnud. Ma tean teil tekib nyyd kysimus, et kust ma tead kes mul millal külas olid. Kuna 19.07.2008 sai traagiliselt hukka üks lähedane sõber, siis ma arvan, et ma mäletan seda päeva oma elu lõpuni. ok see selleks. oma ütlustesse kirjutasin ka siis tunnistajate nimed kes olid minuga koos sellel ajal ja nende kontaktandmed. siis see politseinik täitis ära protokollid... ma samalajal rääkisin seal ruumis oleva mingi teise nais mendiga ütlesin, et ma ei saa olla süüdi... ja ta vastas, et küll me sinusuguseid teame ja küll me sinusugused süüdi teeme. siis pisteti mulle kaks protokolli ninaalla... üks 19.07.2008 kuupäeva kohta ja teine 20.07.2009 kuupäeva kohta. nii muuseas kuidagi jutus näitas ta mulle kuupäeva ja ütles nii muuseas nagu kuriteokoosseis puuduks, et näed sellel kuupäeval saad otsuse kätte ja asi tahe. ok. <<< see kõik toimus 06.11.2008 ja kuupäev mis oli protokollis et millal otsus on kätte saadav oli 08.11.2008 ja oleks see olnud siis 1 protokolli peal... ei see oli mõlemale protokollile kirjutatud.... ma mõtlesin, et ok... et kuna nad vist arvavad, et mingeid kuriteole viitavaid asitõendeid ei ole, siis teevad kiiresti otsuse ära ja kõik.
vahepeal vaatasin kodaniku portaali, et kas on mingi otsus tehtud... ei midagi.
23.12.2008 peatas kinni mind politsei patrull kuna auto millega liiklesin puudus ülevaatus. siis ta nii muuseas vaatas kas mul kehtivaid karistusi on ja ütles, et "sul on siin 08.12.2008 tehtud mingi krim asi" mul on lihtsalt karp lahti, et nagu mismõttes... ok läksin viisin naise tööle ära ja ajasin erinevad politsei ametnikud tagajalgadele, et mis mõttes mul on trahv ja ma ise seda ei tea ja midagi pole teada antud. läks hulk aega mööda kuna jõulud olid vahel siis vahetult enne aastavahetust hakkasin uurima, et mis asjast saanud on ja et miks ma saan oma krim asjadest teada politsei autost mitte jaoskonnas ja tuli välja, et ma oma helistamistega politsei kõrgematele ametnikele olin kogemata tabanud ka sisekontrolli telefoni... ja minu kogu see asi oli saadetud sisekontrolli. 29.12.2008 jõudsid paberid tagasi jaoskonda sisekontrollist... ja läksin siis jaoskonda oma otsusele järgi... anti otsus... aga keegi ei olnud nõus alla kirjutama kuna nemad ei ole otsust teinud ja nemad allkirja ei pane. ok! allkirjaga otsuse sain kätte 05.01.2009. siis hakkasin ajama asja, et tutvuda selle toimikuga ja seda mulle ei võimaldatud. öeldi, et väljastame materjalid ainult teie kaitsjale... kui ma ütlesin, et ma olengi enda kaitsja, siis öeldi, et tõesta seda. et minul on õigus kohapeal tutvuda ja väljakirjutusi teha. ok läksin siis üks hommik jaoskonda... lootsin, et äkki tehakse mulle koopiad... aga ei nad tahtsid mulle keerata ja ytlesid, et sa võid kõik paberid mahakirjutada aga koopiaid ei saa... ma pakkusin, et ma maksan teil paberi kinni, et see ju hoiab aega kokku jne. öeldi, et ei saa. ok pakkisin oma kodinad kokku ja läksin võtsin töölt scanneri ja läpaka kaasa... jaoskonda läksin kell 16:20... meelega... kuna neil tööpäev on kuni 16:30ni. ja ehmatasin neid, et mul nüüd järgmised 4-5 tundi vabaks tehtud, et hakata toimikut ümber kirjutama. see oli ka reedene päev... täsi kes minuga tegeles, selle nägu vajus igatahes ära... lõpuks ütlesin, et "erinevalt mõnest ei ole ma nii munn mees, et nende elu raskemaks teha" ja võtsin kotist scanneri ja läpaka ja scannisin asja sisse... 10minutiga oli asi tehtud ja korras. nu ja siis advokaadist sõber tegi paberid ära, viisin asjad kohtusse sisse 19.01.2009 (14 päeva peale otsuse kätte saamist) ja taotlesime kuupäeva ennistamist. ja samas vaidlustasime ka otsuse. ühe otsuse vaidlustasime sellepärast, et sisekontroll oli 19.07.2008 otsuse juba tyhistanud paragrafi alusel mis ütleb, etühe teo eest ei saa 2 korda karistada. seega vaidlustasime 20.07.2008 kuupäeva puudutava otsuse. Eelmine nädal 26.02.2009 tuli tähitud kirja teatis... käisin postkontoris sellel järgi ja oli kutse 05.03.2008 kell 9:30 kohtusse. sai siis täna seal kokku kogunetud mina, 3 tunnistajat (4 pidi tööl olema ja ei saanud tulla) ja advokaat. istusime seal peaaegu tund aega ja ootasime, et eelmine istung mis seal oli lõppeks... siis astusime kohtusaali sisse kust me ka 5 minutipärast välja astusime. Atdvokaat tegi ametliku pakkumise, et kui politsei loobub sellest protokollist, siis õigusabi kulusid neile ei esitata juhul kui meie võitma peaks. kohtunik ütles lisaks politsinikule, et tema arust on see mõistlik pakkumine ja kaaluks selle vastu võttmist... peale minutilist mõttepausi ta seda ka tegi. juu nad said aru, et kohtunikul oli juba otsus olemas ja said nad äkki ka aru milline see on, et millega nad riskivad. ja nii mu seiklus läbi saigi. kell 10.40 olin ma kohtumaja ees ja vaatasin kuidas need 2 politseiniku mõrudate nägudega mind oma autost jõllitasid... nad olid juba auto parkimiskohalt ära liigutanud aga kui ma välja tulin, siis jäid seisma ja jõllitasid. Siinkohal tervitakski neid hr. Heikki Hipponen ja hr. Villu Rebane.

nüüd kommentaar mida ma kõrvalt vaatajana tähelepanin...
minnes kohtusse politsei otsust vaidlustama, siis politsei ei tohi kasutada advokaati vaid konkreetse juhtumiga tegeleva ametniku. samas tavalise seeria politseiniku kellel võibolla on ainult keskharidus, temast ei ole advokaadile vastast. nad ei tea mida kes ja kuidas tasub ja on otstarbekas öelda... hea kui nad üldse aru saavad mida nendekäest kohtunik küsib... termineid nad ei tunne ja ka neil on tegelikult närv sees. ma ise arvan, et kui asi oleks istungini läinud ja nad oleks selle kaotanud ja oleks need õigusabi kulud väljamaksmisele esitanud, siis ma arvan, et selle oleks pidanud nad ise kinni maksma... juu nad vast sellepärast väga riskida ei taha, et noh kuidas läheb .. kui neile ikka vihjatakse, et nende põhjendused on nõrgad, siis mõtekam kokkuleppele minna

aga pikk jutt sitt jutt... loodan siiski, et konkreetselt need konstaablid pikka viha ei pea ja saame keila vallas koos edasi elada


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 05.03.2009 22:13 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Ma ei lugenud kuskilt välja, et milles sind siis süüdistati..

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 05.03.2009 23:06 

Liitunud: 10.01.2008 18:32
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Kui said ebaausa trahvi, tuleta meelde, kui palju oled rikkunud trahvi saamata :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 06.03.2009 00:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
Ragnar74 kirjutas:
Ma ei lugenud kuskilt välja, et milles sind siis süüdistati..

süüdistati mingite plahvatuste tegemises


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 06.03.2009 00:19 

Liitunud: 16.12.2008 13:10
Postitusi: 143
Asukoht: Lollinn
s***a sa nendega Keilas hästi kooselada saad. Arvesta sellega et hunt lepib alati hundiga, et sööme lamba ära. Arvatavasti andsid onud kohtust tagasi jõudes jaoskonnas su isikuandmed kasutatavate autode reg. nr-d juba kolleegidele edasi palvega, sind p...e trukkida. Sina keerasid neile üks kord nemad sulle kümne kordselt.

_________________
vene autod, saksa autod,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 06.03.2009 00:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
raivos kirjutas:
s***a sa nendega Keilas hästi kooselada saad. Arvesta sellega et hunt lepib alati hundiga, et sööme lamba ära. Arvatavasti andsid onud kohtust tagasi jõudes jaoskonnas su isikuandmed kasutatavate autode reg. nr-d juba kolleegidele edasi palvega, sind p...e trukkida. Sina keerasid neile üks kord nemad sulle kümne kordselt.

nuh õnneks on lääne-harju osakonnas väga palju tuttavaid... ja samas minu enda nimel hetkel ei ole ühtegi autot mida nad trukkida saaks


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7